>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System kombinacyjny w sts

N 0

nobello

Użytkownik
Witam
Możecie mi wyjaśnić na czym polega gra kombinacyjna w sts np kombinacja 2 - 7 -3
Przykładowo chce postawić za 10 zł i wychodzi kurs 59,57

Z góry dziękuje za odpowiedź :mrgreen:
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
ZAKŁAD KOMBINACYJNY
polega na wytypowniu wyników 12 wydarzeń podawanych raz w tygodniu przez firmę STS.
Wybrane wydarzenia mają ustalony stały kurs, a typujący ma możliwość wybrania meczy, które obstawi:
- jednym wynikiem, tzw. pewniakiem (1; X; 2),
- podwójnym wynikiem (1X; X2; 12) albo
- potrójnym (1X2).

Jest 26 możliwości kombinacji zakłaów z ustalonym kursem wygranych (tabela).

Wygrywa ten kupon, w którym są poprawnie odgadnięte wszystkie 12 wydrzeń.
za: http://www.sts.pl

a tak prostym językiem, bo nie wiem czy to zrozumiałeś
STS podaje w poniedziałek oferte na cały tydzień w tym również oferte na zakład kombinacyjny (podają mniej / więcej 50 wydarzeń [zazwyczaj piłka nożna {nigdy się nie spotkałem z niczym innym oprócz &quot;kopanej&quot;}] i Ty wybierasz sobie 12 spotkań, które jesteś w stanie wytypować i wybierasz sobie z tabelki [patrz na oficjalnej stronie sts] kurs jaki chcesz mieć za wytypownie tych spotkań. Im większy jest kurs tym ciężej jest wytypować.
np.
kurs: 1286.82 ---&gt;&gt;&gt; musisz wytypować: 6zdarzeń pojedynczym wynikiem (1; X; 2) + 4zdarzenia wynikiem podwójnym (1X; X2; 12) i 2zdarzeznia wynikiem potrójnym (1X2) [czyli masz je od razu trafione te z wynikiem potrójnym]

wszystko zależy od tabeli!!!

wystarczyło poczytać tylko oficjalną stronę STS i wszystko jasne! ;-)


POZDRAWIAM i ŻYCZE SUKCESÓW
 
F 0

flisuzbo

Użytkownik
Huh, trochę stary temacik ale przyłączam sie do powyższego pytania, nie moge tego znaleźć ani w gazetce ani na sts.pl, być może źle szukam ? Czekam na odpowiedź
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
FlisUzBo
Kiedyś grałem tym systemem, i mecze do systemu były zawsze podane w gazetce, tylko zauważ, że na tygodniu tych meczy może jest kilka a do systemu potrzebujesz 12. Jeżeli chcesz grać tym systemem to tylko na weekendzie, bo o ile pamiętam wtedy nie było problemu z wyborem meczów do systemu. O ile ten system jeszcze istnieje w STS-ie to mecze znajdują się w gazetce. Jeżeli ich nie możesz znaleźć spytaj pani w STS-ie ????
 
Do góry Bottom