>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

C 6

c.suarez

Użytkownik
Wielkie dzięki za odpowiedź, jednakże mam do ciebie kilka pytań. Jakie ako grasz (kurs) i czy stawiasz na samych faworytów? Ja myślałem nad graniem drużyny która według mnie nie wygra po kursie do 3.0 na zdarzenie, pograłem sobie na sucho i skuteczność 100 %. Czy jest sens wpłacić 200zł (równowartość 50 euro) i grać na ako 10-20? Mam zamiar grać w ten sposób. Pierwszym moim celem będzie podwojenie salda na koncie i wypłacenie mojego wkładu aby grać wirtualnymi pieniędzmi i być może bardziej zaszaleć ze stawką i kursem. Mogę liczyć na wskazówki twoje i innych podobnie doświadczonych graczy?
PS. Czy betfair nie robi żadnych problemów i limitów graczom grającym w ten sposób i osiągającym regularne zyski?
nie ma problemu podaj gg tutaj i będziemy razem puszczać kupony układać tasmy
Tylko że ja też gram troszke grubiej bo aż za 200€. Polecam grę jak wyżej pisałem paru faworytów i jeden mecz z remisem dużo miałem takich kuponów przez ten miech iż faworyt wchodził ale remis nie
 
P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
Gram tym systemem od 2 tygodni, obstawiam, 3, 2 a czasem 1 remis, wiem ze powiecie, ze granie jednego remisu to szaleństwo, ale czas od czasu sobie tak zaszaleje. Wpłaciłem 20 euro, po 4 dniach mialem pięciokrotność tej stawki, lecz nie powiem, gralem, po 10, 20 euro, do wygrania.
Po osiągnięciu 100Euro, gram na lajcie 3 remisy, AKO 50
3 razy dziennie obstawiam, to daje, 2+2+2=6euro,
6euro razy 7 dni tygodnia daje nam to 42 euro.
Chcę dojść do 200E potem grać dalej ako. 50 ale juz z zyskiem
84 euro tyg, itd.
 
C 11

cychi

Użytkownik
hej,
cieszę się że coraz więcej osób próbuje swoich sił grając tym sposobem.
Sam w weekend zarobiłem 40 euro praktycznie bez ryzyka. Gram głównie
4 remisy na kuponie
0-0 + 3 remisy
lub 0-0,0-0 + remis (można grać w multi zakładach na dokładne wyniki ale tylko w najbardziej popularnych ligach ;/)
kursy od 100 do 400.
Trzeba mieć naprawdę dużego pecha by na jednym kuponie trafić dwa 0-0 i remis ????
Powodzenia życzę!
 
J 2

jakubek11

Użytkownik
odp
Siema ,nie wiem czy było tu już to pytani ale chcialbym wiedziec czy bet fair nie robi problemów z tym sposobem grania? tz. powiedzmy jakbym gral na stawkach po 280e przy kursie 9.0 tym samym stawiając 10e zabezpieczenia na wygraną kuponu. czy nie ma jakis limitów ,zamrożen itp? pozdrawiam
kolego na betfair nie ma zadnych limitow bo to gielda zakladow wzajemnych.tam zakladasz sie z ludzmi nie z bukmacherem
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
hej,

cieszę się że coraz więcej osób próbuje swoich sił grając tym sposobem.
Sam w weekend zarobiłem 40 euro praktycznie bez ryzyka. Gram głównie
4 remisy na kuponie
0-0 + 3 remisy
lub 0-0,0-0 + remis (można grać w multi zakładach na dokładne wyniki ale tylko w najbardziej popularnych ligach ;/)
kursy od 100 do 400.

Trzeba mieć naprawdę dużego pecha by na jednym kuponie trafić dwa 0-0 i remis ????

Powodzenia życzę!

Ale przecież jeżeli gracie na nie wygra kupon multi to kursy na poszczególne wyniki są dużo wyższe,przykładowo na jutro z championship zaznaczyłem dwa wyniki 0-0 i jeden remis i zobowiązanie wynosi 1890,88 euro masakra
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Rusza p-seson MLB można by powalczyć tym systemem grając np. na 2faworytow względem kursy i grać ciągle płaską stawką i zobaczyć co z tego wyjdzie.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Niestety 4 spotkania to zbyt wiele, zakład przewyższa środki dostępne na koncie. Ewentualnie mogę grać 3 spotkania, ale czy warto? Może ktoś miałby lepszy pomysł?
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Możesz pobawić się w NHL grając na ekipy na wyjazdach np. bądź w NBA na ,,Faworytów&#39;&#39; Obstawiać co też grają na wyjazdach w NHL spokojnie ze 3 spotkania uda Ci się na kupon wrzucić
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Na nhl nie trzeba sie znac, a ostatnio ktos podsunal mi ciekawy pomsyl wwal na kupon z 10 meczy kurs 1,05-1,10 tzw pewniaki a zobaczysz ze wtopisz a kurs bedzie oscylowal w granicach 3 czyli minimalna stawka to 5e, mozesz sobie grac tak plaska stawka i zobaczyc co z tego wyjdzie do obstawiania np. penwiaki w noge badz w tenisa polecam wta moze trafisz na jakas co ma okres i przegra ????
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Pomysł jest mojego autorstwa, natomiast nie jest to takie kolorowe ponieważ można zagrać 8 zdarzeń. Ale jest to pewne rozwiazanie np. stawiając 8 pewniaków zobowiązanie jest bardzo małe. Grać sporty w których jest wieksze ryzyko że faworyt nie wygra czyli NBA(dzisiaj Oklahoma City Thunder przegrała a kurs na jej zwycięstwo wynosił 1.06) oraz Piłkę reczną. Tam jak ostatnio patrzyłem przegrały drużyny gdzie kurs na zwyciestwo ich był 1,02. Jednak lepszym rozwiazaniem jest np. grac 3 remisy jak niektórzy robia i uzupelnic to pewniakami. jest to pewne zabezpieczenie ponieważ nie zwiekszamy bardzo tymi typami ako a jak widac czasami można dzieki nim uratować kupon. Co o tym sadzicie?
 
N 0

napster

Użytkownik
Ja myslalem grac takie zdarzenia: 2x remisy i na dokladny wynik 0-0 z tym, ze kurs mniejszy od 10. To bedzie ok. 120 kurs tylko w takim przypadku musisz miec duzo pieniedzy. 3x remisy to tez dobre roziwaznie ale jak ktos mysli dluzej grac to mozna grac na 4x remisy ale kurs wiekszy.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Może 3 undery lub overy tam gdzie naszym zdaniem padną i mamy możliwość 2 pomyłek. Nie wiem już sam, ale zniechęciłem się po przegraniu lay na Palermo, Werder. No i nie mam dużego budżetu na grę. Max 30 euro. Dzisiaj zagrałem kupon z 2 zderzeniami - under, over.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Z takim budżetem jeśli tak koniecznie chcesz grać na lay (multi bądź single) to może popróbuj layować Dokładne wyniki (w tym przypadku pojedyncze selekcje).

Bądź bardziej bezpiecznie bez gamblingu najzwyczajniej naucz się tradować ;)
Ja tradować się nauczyłem zaczynając z budżetem 10€ , grając stawkami 2€

e:
błąd, ciągle się uczę z tym, że budżet się powiększa ;)
 
Do góry Bottom