>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

System Lay na multi zakład na betfair

alowy 5

alowy

Użytkownik
Podoba mi się ten sposób gry i niedługo zacznę nim grać tylk owpłacę kasę na Betfair. Tak sobie pomyślałem że można tak grać i robić multi zakład na przykład na 6 kursów 1,6 i powiedzmy jeden na kurs odwrotny czyli nie na faworyta. Wtedy zupełnie maleje nam ryzyko wpadki, gdyż żebyśmy przegrali to musi nam wygrać sześciu faworytów i dodatkowo nasz niefaworyt. Ryzyko znikome. Inna sprawa że wiąże się to z tym iż zwiększa nam się przez to pula którą ryzykujemy żeby wygrać nasze 2 ojro. Co o tym sądzicie?
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Witam właśnie testuje ten system na sucho skupiam się na nhl i wyrównanych meczach piłkarskich oraz w tenisie MLB by do tego faktycznie nadawał się idealnie.
Moje typy są w dziale kupony jak coś można śledzić, od pn myśle ruszyć za prawdziwą kasę i z 25e chcę zrobić 100
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;MSJR Niestety malo postow tu napisalem i musze Ci tak odpowiedziec.Przeczytaj moj post powyzej.Ja dajac kontre na kurs ostatniego zdarzenia multizakladu zagrozonego porazka(bo poprzednie zdarzenia zakonczyly sie nie po mojej mysli)zmniejszam straty.Zamiast przegrac 40-50euro np.przegram polowe z tego.Bo wiekszosc piszacych w tym watku twierdzi ze taki multizaklad grany lay musi wczesnie czy pozniej przyniesc wtope.I faktycznie przyniesie-ale mozna grac uwaznie(jak napisalem wyzej)i straty niwelowac.
okwszytko rozumiem, tylko powiedz co jesli postawisz na ostatnim meczu kontre a faworyt jednak przegra?
 
A 498

addam44

Użytkownik
ok czyli kontra wyrownujesz do jednakowego minusa dzieki
Wlasnie.Bo powtarzam-multizaklad grany lay nie musi prowadzic w razie wpadki do wtopienia calej sumy.Grajac przeciw np.ako 10 za 2euro zobowiazanie to 20euro.Jak wygrasz 10 razy zarobisz 19euro(nie 20 bo 1 euro to marza BF).Wiec jak raz na 10 gier wtopisz polowe danego multizakladu tj.ok 10euro to i tak jestes sporo wprzod .Z mojego grania wynika ze jest jeszcze lepiej.Ps.wlasnie za moment wygram kolejny multi zlozony z 5u meczy.A zalatwia mi go MU bo przegrywa z Wolves ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Rozne.Zalezy od sportu.W pilce to i nawet do 2.5.W zdarzeniach 2drogowych nizsze;1.20-1.80.Jednak trzeba pamietac by ten ostatni mial jak najwyzszy kurs bo wtedy trzeba nam mniej kasy do kontry.Gdzies czytalem ze ktos gra lay przeciw 4 remisom.Tez niezly sposob tyle ze gramy przeciw kursowi ok.100 wiec kasy trzeba duzo.Ale 4remisy w kupie to juz raczej nie wchodza ????
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
ciekawy system ale troche go przerobilem. Ostatni mecz gram lay remis. W razie jak poprzednie nie wejda gram back na 0-0 tak zeby strata wyniosla ok 10%. W razie bramki stawiam back remis po wyzszym kursie tak zeby ogolna strata wyniosla ok 25%
 
A 498

addam44

Użytkownik
.Zalozmy ze grasz za 2e przeciw multizakladowi o ako 100.Twoje zobowiazanie to 200e.To ile chcesz postawic back na remis o kursie 3.50 by strata wyniosla tylko ok.10%???
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
na przykladzie:

gramy multi k 100 wygrana 2 euro zobowiazanie 200

5 meczy lay faworyci
ostatni mecz lay remis ok 3,5

1. jesli ktorys faworyt nie wygra mamy kupon do przodu
2. jesli 5 faworytow wygra przed meczem (lay remis) stawiamy back na dokladny wynik 0-0 po kursie 13 stawka 16eu wygrana 192. W razie wyniku 0-0 jestesmy -8

zalozmy ze w tym meczu pada bramka kurs remis back rosnie do 4,5 stawiamy po 50 euro (wygrana175).

podsumowujac jesli wejdzie multi mamy 2-16-50=-64
jesli wejdzie 0-0 mamy 192-200=-8 ( bo nie stawiamy backa na remis dopoki nie padnie gol)
jesli bedzie remis mamy 175-200-16=-41

to byl oczywiscie przyklad bo wszystko zalezy od czasu, w ktorym padnie bramka i oczywiscie od tego jaki uda nam sie wychwyciec kurs na remis. Wazne jest aby kursy na 1 i 2 byly w miare wyrownane. Wtedy po zdobyciu bramki kurs na remis na pewno urosnie niezaleznie odd tego ktora druzyna strzeli. Oczywiscie da sie strate ladnie wyposrodkowac dochodzac do ok 50 euro czyli 25%. Mozna rowniez pokombinowac aby kurs na 0-0 byl jak najwyzszy
 
A 498

addam44

Użytkownik
EY!!!Dobrze to wykombinowales! ???? Tylko ktos z boku moze powiedziec ze tyle zachodu dla...2 euro ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Jednak po zastanowieniu sie to sa i minusy.Jak w calej bukmacherce nie ma systemu idealnego.Bo;a.Kurs 3.5 tj.remis bardzo nam cene multizakladu podnosi.Zamiast niego mozna zagrac dwa dodatkowe mecze po 1.80-1.90 lub trzy po 1.50-1.60....b.Remis 0-0 zdarza sie statystycznie rzadziej niz raz na 10 meczy wiec zdecydowanie czesciej trzeba bedzie i tak backowac remis.Wreszcie zdarzaja sie przypadki na BF extremalne typu awaria BF(lub wlasnego netu),bramka na 1-0 w 93minucie i zawieszony rynek do konca meczu lub inne cuda na ktorych juz z 2 razy sie przejechalem ????
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
jeżeli mozna wybierać z całej oferty
to sposób gry jest ciekawy w zastosowaniu np w tenisie

w meczch np do 3 setów

dodajemy handi +1,5 seta zawodnikowi skazanemu przez buka na porażkę
kursy nie sa wysokie
więc dobrze nadają sie do tego
czyli możemy z kilku meczy uzyskac stosunkowo niski kurs który zwiększy procent wygranej
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
dupa nie system !
Przy kursie 10 trafiasz srednio raz na 10 kuponow.
Tyle , ze grajac kursy :
1,50
1,50
1,50
1,50
2,0
Pierwsze 4 mecze grasz o takich kursach 1,50, czyli twoje szanse wynosza 1 do 5 bo ostatnim meczem wszystko zabezpieczasz i jestes na nim tak czy siak stratny wiec on sie nie wlicza do naszego kursu !
Tak wiec grajac kurs 10 grasz w rzeczywistosci kurs 5, grajac kurs 20 grasz w rzeczywistosci kurs 10 itd.
To wszystko plus niezawodna statystyka mowi nam , ze jesli bedziesz tak gral to bedziesz stratny, no chyba ze bedziesz caly czas oszukiwal statystyki ale tak sie nie da !
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
jeżeli mozna wybierać z całej oferty
to sposób gry jest ciekawy w zastosowaniu np w tenisie

w meczch np do 3 setów

dodajemy handi +1,5 seta zawodnikowi skazanemu przez buka na porażkę
kursy nie sa wysokie
więc dobrze nadają sie do tego
czyli możemy z kilku meczy uzyskac stosunkowo niski kurs który zwiększy procent wygranej
Ktoś musi chyba jeszcze &quot;kupić&quot; tak skonstruowany kupon jeszcze ...
 
Do góry Bottom