>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

A 498

addam44

Użytkownik
BF w multizakladach i na kasynie juz nie jest gielda a normalnym bukmacherem,A wiec wystawiajac swoj kurs w multizakladach &quot;kupuje&quot;go BF a nie inny gracz.Stad(sprawdzcie)kursy dla multizakladow roznia sie(na nasza niekorzysc)od tych granych singlami.
 
F 72

filip11

Użytkownik
I jak idzie chłopaki, ja od weekendu nie grałem w ten sposób bo brakowało mi spotkań do lay under 2.5. Dzisiaj zagrałem kolejne 2 kupony, jeden na dziś drugi na jutro ;)
 
F 72

filip11

Użytkownik
Nie wiem jak u was, ale u mnie kilkanaście euro na plus, a co najważniejsze wyszedłem z tej straty. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie wcześniej opisana przeze mnie strategia, na której nie zdarzyło mi się jeszcze przegrać (lay 3x under 2.5), wcześniej napisałem jak dopieram mecze, w dodatku jeszcze udoskonaliłem ten sposób. Oczywiście jakby ktoś bardzo chciał to na PW wytłumaczę. ;)
 
F 72

filip11

Użytkownik
Żadna strategia nie zapewnia 100% pewności i wczoraj miałem się okazję o tym przekonać. Nie wszedł kupon lay 3x under 2.5 a każde spotkanie zakończyło się pechowym wynikiem 2:0. Fakt i tak jestem na tym sposobie na plus, ale już zamiast zysku jest ogółem znów na minimalnej stracie kilku euro.
Cel: Zagrać 10 kuponów lay 3x under 2.5 i jeżeli jakiś nie wejdzie zakończyć przygodę - bo to oznaczałoby, że nie system jest dobry, a sprzyja mi szczęście. Jeżeli się uda wygrać następnych 10 to gram dalej. Trzymajcie kciuki.
PS. Choć wcześniej pokonałem rachunek prawdopodobieństwa bo trafiłem ok 25 kuponów pod rząd, a powinienem nie trafić 1 na 10. Jednak to nie do końca tak, bo każdy kupon jest obarczony takim samym ryzykiem bez względu na wcześniejsze kupony, tak jak przy rzucie kostką. Nie ma żadnego prawa serii jak niektórzy sądzą.
 
W 0

wastag

Użytkownik
pewnie była to włoska serie A ???? ja też tam trafiłem lay 5x under 2,5.
już niemoge co podrobie to spierd.....;)
wczoraj kompletnie zawalił napoli inter. do przerwy 1;1 a pózniej...........nic
 
N 0

napster

Użytkownik
Witam. Ehh niestety przez wlasna glupote przegralem pieniedze grajac lay na dokladny wynik. Teraz znow chcialbym wplacic pieniadze tylko zastanawiam sie czy sie oplaca w ogole ? za niedlugo wakacje, wiec malo meczy bedzie. Czy wy macie zamiar grac w wakacje czy odpuszczacie i czekacie na nowy sezon?
 
C 11

cychi

Użytkownik
hej, nie ma co grać na siłę. Ja osobiście po finale LM robię sobie przerwę do połowy lipca. Wakacje są po to by odpocząć ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
System mi się nawet podoba tylko tak jak ostatnio popatrzyłem to przy kuponach multilay kursy są trochę gorsze niż na giełdzie ? Czy te kupony skupuje betfair i to dlatego tak jest ?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Gra ktoś jeszcze tą strategią? Bo coś nie słychać pozytywnych wieści. Ja na tej strategi jestem mniej więcej na 0, po odrobieniu strat. Jednak chyba będę kontynuował grę. Ponadto w swoim temacie, w kuponach udostępniam swoje typy, w tym kupony lay.
 
777 28

777

Użytkownik
Temat zamarł z wiadomej przyczyny - każdy prędzej lub później trafił w końcu w dane typy i lay z ogromnym zobowiązaniem zniszczył cały bankroll...
Ta metoda byłaby dobra ale w przypadku takich samych kursów jak przy back... niestety prowizja Betfair i ich kursy robią swoje i z góry juz matematycznie stawiają gracza na straconej pozycji...
Co z tego że gracz &quot;ciuła&quot; po kilka euro i udaje mu się to i kilkadziesiąt razy z rzędu skoro jeden pechowy (lub statystyczny - zwał jak zwał) błąd i przegrany zakład z layem na kilkaset euro rujnuje bankroll i albo sprowadza znowu do poziomu zera albo generuje stratę...
Przy tych kursach i prowizji ten system na pewno nie jest dochodowym systemem jeśli chodzi o długi okres czasu.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Mnie osobiście ten system się podoba choć ja bardziej go analizowałem niż nim grałem. Moim zdaniem, żeby grać nim w miarę bezpiecznie trzeba mieć spory kapitał a z mniejszym kapitałem trzeba grać w miarę przemyślane typy. Po prostu tak jak w innych systemach trzeba analizować co się gra choć moim zdaniem łatwiej przewidzieć że coś się nie zdarzy niż że coś się zdarzy i ja osobiście widzę w nim potencjał. Z tą różnicą kursów back i lay to sie zgodzę, różnice są czasem całkiem spore i sam się zastanawiałem z czego to wynika bo nie widać jakiejś jednej zależności między tymi kursami tylko czasami są one wieksze a czasami mniejsze.
 
Do góry Bottom