>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system na automaty do gry

Status
Zamknięty.
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja juz troche sie dowiedziałem ze trzeba w to zainwestowac 6000zł... czyli nie wiem czy ktos madry w to wejdzie...
 
R 0

robsoon24

Użytkownik
A co ty myślałeś ze kasyna internetowe prowadza frajerzy i rozdają kase za friko?.żeby wyciagac z tego kase trzeba tez wlozyc kase.z paru groszy nic nie zrobisz ewentualnie mozesz sobie kupic lizaka w sklepie.a kto nie ma miedzi ten na d...e siedzi. a moj sposob jak narazie sie sprawdza.pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Nie wierzcie w te automaty do gry. Ogladałem ostatnio program w TV właśnie o tych grach i jest to jedna wielka mafia. W Tv mówili że 2 osoby przegra 1 wygra średnio. Też dawniej dużo wrzucałem do maszyn. Wszystkie pieniądze co zarobiłem na pokerze wkładałem do maszyny. Jest to bardzo uzależniające i nie mogłem z tego wyjść. Najgorsze jest jak sie wypije kilka piwek zobaczy jak ktoś coś wygra ( nie przyzna sie ile włożył ) no i samemu chce sie wrzucac i wrzucac. Póki co zrozumiałem że to nie ma sensu i już z 3 miesiące nie wrzuciłem do maszyny ani złotówki :-D
 
G 0

gregov0

Użytkownik
Wlasnie ja nie wrzucam grosza do ani jednej maszynki za wyjatkiem ej konkretnej.Na poczatek 5 zloty zeby zobaczyc czy da rade ja obrobic a jak da to kolejne 10 zloty ???? W porywach za jednym razem do ponad 2 tys doszedlem. Ale moj kumpel 3 tysie wyciagnal.... tyle ze blokuja maszynki i trzeba jezdzic i szukac niestety ale wierzcie lub nie te maszyny maja jedna banalna wade w oprogramowaniu
Witam ja znam ten sposób co prawda niena wszystkich hot spotach działa ale jeszcze sa takie ???? :p :jezora: ja ost wyciągłem 5 koła a wpakowałem 100. racja zgadzam sie ze najpierw trzeba 5zł wrzocic zeby sprawdzic czy działa . grzm juz 5 lat i znam te maszynki doskonale , i niech nikt nie mowi ze to niemozliwe ale wczoraj 2razy powtozyła 4x7 raz na stawce 5 a raz na 20 a puzniej jeszcze 7 x7 i dwie linie sliwek na 100 :spokodfhgfh: i wysypała 4koła za 200zł chcesz grac musisz zainwestowac ale nie zawsze wygrasz. w razie pytan o ten sposób na american poker piszcie na gg 272105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom