>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na brak parzystej przewagi

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć,
z góry przepraszam za nazwę tematu - kompletnie nie wiedziałem jak nazwać ten system.
Przejdźmy do sedna.
Na czym on polega ?
Polega na typowaniu meczy, w których naszym zdaniem żadna z drużyn nie wygra &quot;parzystą przewagą&quot;.
Przykładowe wyniki, które przegrywają w tym systemie :
- 0:2
- 2:0
- 3:1
- 1:3
- 4:0
- 0:4
etc.
Jakie kursy możemy osiągnąć ?
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kursy wahają się w granicach 1,20-1,30. Mało ? Może i tak, ale gdy weźmiemy pod uwagę serię trafionych meczy pod rząd grając ALL IN to wyniki są (przynajmniej moim zdaniem) imponujące.
W jaki sposób gramy ?
1. Wyszukujemy interesujący nas mecz (analizujemy statystyki H2H)
2. Korzystając z kalkulatora do dutchingu dobieramy odpowiednie stawki na : REMIS oraz NIEPARZYSTĄ ILOŚĆ GOLI.
Link do kalkulatora : http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html
Postaram się może zobrazować to w ten sposób :
Oto typ, który właśnie mi wszedł.

Stawka całkowita : 67,39 zł
Wygrana : 80,61 zł
Zysk : 13,22 zł ✅
Tutaj następny typ :

Stawka całkowita : 89,22 zł
Wygrana : 106,71 zł
Zysk : 17,49 zł ✅
Screen z obliczeń kalkulatora :

Efekty ?
Zapraszam do odwiedzenia tematu, w którym prowadziłem test. Trafiłem 19 meczy z rzędu, niestety na 20 poległem. Jeżeli chodzi o &quot;zysk&quot; to podróż rozpoczęła się od 10 zł a zakończyła na 372,53 zł.
Link do tematu z testem : http://forum.bukmacherskie.com/f15/progresja-na-brak-remisu-82292.html#post3100316
Zapraszam do testowania owego systemu w tym temacie, może ktoś z Was wniesie coś ciekawego. Pozdrawiam
P.S.
Zapomniałem dodać. Aktualnie staram się wymyślić sposób aby jakoś zagrać AKO w tym systemie jednak do tej pory nic nie wymyśliłem - być może jest to niemożliwe. Jeżeli ktoś z Was ma również jakiś pomysł w tym kierunku to zapraszam do dyskusji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
a co jest kluczem w wyborze meczu?
Aktualnie biorę pod uwagę poprzednie mecze między sobą drużyn, które brały udział w meczu, oraz ich pojedynki z innymi drużynami. Jeżeli bardzo rzadko miała miejsce przewaga dwubramkowa to wybierałem takie spotkanie. Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a co jest kluczem w wyborze meczu?
To co jest zawarte w tytule wątku, to brak parzystej przewagi - tak więc dobór meczów musi zawierać oczekiwanie braku wyniku FT takiego jak:
2-0
0-2
3-1
1-3
4-0
0-4 itp.
a więc idący w parze brak silnej przewagi pomiędzy obiema drużynami, czyli analiza ich pozycji w tabeli, aktualnej formy, dorobek bramkowy, H2H.
Ale Autor wątku - w końcu praktyk - sam się najlepiej wypowie...
EDIT: i już to nawet zrobił ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
To co jest zawarte w tytule wątku, to brak parzystej przewagi - tak więc dobór meczów musi zawierać oczekiwanie braku wyniku FT takiego jak:

2-0
0-2
3-1
1-3
4-0
0-4 itp.

a więc idący w parze brak silnej przewagi pomiędzy obiema drużynami, czyli analiza ich pozycji w tabeli, aktualnej formy, dorobek bramkowy, H2H.

Ale Autor wątku - w końcu praktyk - sam się najlepiej wypowie...

EDIT: i już to nawet zrobił ????
Moim zdaniem ująłeś wszystkie wymagane aspekty w związku z tym nie trzeba uzupełniać Twojej wypowiedzi. Mimo wszystko wciąż moim celem jest &quot;wymyślenie sposobu&quot; na to aby móc zagrać AKO gdyż granie jednego meczu na raz jest nie tylko czasochłonne lecz również niekorzystne dla samego grającego, ponieważ o danej godzinie może rozpocząć się więcej niż jeden mecz przez co TEORETYCZNIE jesteśmy stratni. Pozdrawiam
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a więc idący w parze brak silnej przewagi pomiędzy obiema drużynami, czyli analiza ich pozycji w tabeli, aktualnej formy, dorobek bramkowy, H2H.
Edi8, doskonale wiesz, że zespoły wyrównane czesto mają wyniki 2:0, 1:3 itd...
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Edi8, doskonale wiesz, że zespoły wyrównane czesto mają wyniki 2:0, 1:3 itd...
Szczerze mówiąc, zauważyłem, że przy kursie na remis mniejszym lub równym 3,20 skuteczność wynosi ~ 80 %. Niestety są to dane z 2 dni, lecz jeżeli ktoś ma czas to może to podliczyć.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Martwi mnie wynik 2:0 oraz 0:2
To jest częste wystąpienie w ogólnej liczbie meczów jednak tak jak zaznaczał autor... liczy się dobór odpowiedniego spotkania.
29 września , sobota: Na 517 spotkań z livesports :
2:0 = 36
0:2 = 16
3:1 = 32
4:0 = 11
razem = 95 czyli około 1/5 wszystkich zdarzeń.
Pytanie czy to nie za dużo ?
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Martwi mnie wynik 2:0 oraz 0:2
To jest częste wystąpienie w ogólnej liczbie meczów jednak tak jak zaznaczał autor... liczy się dobór odpowiedniego spotkania.

29 września , sobota: Na 517 spotkań z livesports :
2:0 = 36
0:2 = 16
3:1 = 32
4:0 = 11
razem = 95 czyli około 1/5 wszystkich zdarzeń.

Pytanie czy to nie za dużo ?
Dlatego należy dokonać selekcji a nie brać typy &quot;na ślepo&quot;.

Przykładowe mecze po szybkiej analizie (jedynie H2H) na dzisiejszy wieczór :

Cerro Porteño - Cerro de Franco

Portuguesa - Sport Recife

Coritiba - Ponte Preta

Monarcas Morelia - Jaguares Chiapas

Independiente Santa Fe - La Equidad
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
mozesz tez napisac w jakich bukach mozna ten system grac...
i tak btw. ta stawka ci przepada na remis tak? jezeli og nie bedzie bo nie rozumiem
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
mozesz tez napisac w jakich bukach mozna ten system grac...

i tak btw. ta stawka ci przepada na remis tak? jezeli og nie bedzie bo nie rozumiem
Można grać między innymi w Bwin, Bet365, WilliamHill.

Drugiego zdania kompletnie nie rozumiem...
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
No tam masz 2 stawki jedna stawiasz na remis a druga na ten wynik nieparzysty

nie rozumiem po co ta pierwsza stawka
To jest chyba oczywiste dlaczego stawiam na remis i nieparzyste - jeżeli nie to przeczytaj dokładnie pierwszy post.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@13tristan37, w 1. wpisie jest mowa o doborze stawek na oba te typy przy pomocy kalkulatora do techniki gry zwanej Dutchingiem - a taka gra polega na rozdysponowaniu naszego budżetu w taki sposób, aby wejście obojętnie której z tych 2 opcji: remisu lub wyniku nieparzystego, dało identyczną wygraną.
Można tu więc przegrać jedynie wtedy, gdy mecz zakończy się parzystą przewagą jednej z drużyn np. wynikiem 2-0,0-2,3-1,1-3,4-0,0-4 itd. ponieważ mamy pokryte wyniki:
remisy:
0-0
1-1
2-2
3-3
4-4
5-5
inne N :
1-0
0-1
2-1
1-2
3-0
0-3
3-2
2-3
4-1
1-4 itd.
Dlatego należy tu dobierać do gry bardzo wyrównane zespoły, gdzie oczekujemy wyniku remisowego lub zwycięstwa/porażki o 1 bramkę ( ew. o 3 ) , wtedy już obojętnie której z drużyn.
.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Postaram się może zobrazować to w ten sposób :
Oto typ, który właśnie mi wszedł.

Stawka całkowita : 67,39 zł
Wygrana : 80,61 zł
Zysk : 13,22 zł ✅
Tutaj następny typ :

Stawka całkowita : 89,22 zł
Wygrana : 106,71 zł
Zysk : 17,49 zł ✅
Screen z obliczeń kalkulatora :

Powodzenia ! ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Rozwiązaniem na &quot;mały kurs&quot; może być zdarzenie na Bwin - &quot;Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie dwóch goli?&quot;
Niestety na przykładzie meczu (pierwszy z brzegu):
Manchester City - Sunderland kurs na to zdarzenie wynosi 1.25, a grając Dutchingiem aż 1.40 więc różnica jest spora.
Jeżeli zdecydujemy się grać na 2 kupony to polecam grę u różnych buków.
najlepsze kursy na NIEPARZYSTA - Bet365
najlepsze kursy na REMIS - chyba Pinnacle
Dla porównania tego samego meczu :
Bwin = 1.91 oraz 5.25 co daje 1.40
Bet365+Pinnace = 1.95 oraz 5.99 co daje 1.47.
Oczywiście proszę wziąć poprawkę na spotkanie, które podałem. W innych może być inaczej ale podejrzewam, że podobnie.
Ps. @ DanCooper Już prościej nie dało się tego wytłumaczyć ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Rozwiązaniem na &quot;mały kurs&quot; może być zdarzenie na Bwin - &quot;Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie dwóch goli?&quot;
Niestety na przykładzie meczu (pierwszy z brzegu):
Manchester City - Sunderland kurs na to zdarzenie wynosi 1.25, a grając Dutchingiem aż 1.40 więc różnica jest spora.

Jeżeli zdecydujemy się grać na 2 kupony to polecam grę u różnych bóków.
najlepsze kursy na NIEPARZYSTA - Bet365
najlepsze kursy na REMIS - chyba Pinnacle
Dla porównania tego samego meczu :
Bwin = 1.91 oraz 5.25 co daje 1.40
Bet365+Pinnace = 1.95 oraz 5.99 co daje 1.47.

Oczywiście proszę wziąć poprawkę na spotkanie, które podałem. W innych może być inaczej ale podejrzewam, że podobnie.
Oczywiście dzieląc każdy kupon na dwóch bukmacherów uzyskamy lepszy zysk, jednak nie będzie możliwa gra ALL IN z wiadomych powodów.

Co do opcji typu, którą opisałeś na początku - jest ona bardzo rzadko dostępna, z reguły tylko w spotkaniach &quot;masowych&quot; w związku z tym idealnym rozwiązaniem w przypadku braku takiej opcji jest właśnie opisany przeze mnie system. Gdyby udało się zrobić AKO tym systemem tj. np. 2 mecze na jednym kuponie aby AKO wyniosło ok. 1,40-1,50 to by było wspaniale jednak do tej pory nic nie wymyśliłem. Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji
 
A 22

asza

Użytkownik
...Gdyby udało się zrobić AKO tym systemem tj. np. 2 mecze na jednym kuponie aby AKO wyniosło ok. 1,40-1,50 to by było wspaniale jednak do tej pory nic nie wymyśliłem. Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji
Witam
Możesz zagrać AKO. Dla 2 meczy nadajesz 4 kupony. Dla 3 spotkań 8 kuponów. Podnosisz sobie do n-tej. 4 spotkania to 2 do 4 tej więc 16 kuponów. Stawki w/g clac - dutching i masz swoje ako. Zadajesz prote pytania;).
1. Portuguesa - Sport Recife
odd x
1,95 3,5
2. Coritiba - Ponte Preta
odd x
1,95 3,75
Razem 4 kupony
13,125
6,825
7,3125
3,8025
co daje ako 1,606
ps też uwielbiam all in i niskie kursy.
Edit:
Bonus..
http://forum.bukmacherskie.com/f18/1x-x2-czy-handi-0-1-1-0-x-parzysta-liczba-goli-test-32345.html
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cerro Porteño - Cerro de Franco ✅
Portuguesa - Sport Recife ⛔ (gol w 90&#39;)
Coritiba - Ponte Preta ✅
Monarcas Morelia - Jaguares Chiapas ✅
Independiente Santa Fe - La Equidad ✅
Witam
Możesz zagrać AKO. Dla 2 meczy nadajesz 4 kupony. Dla 3 spotkań 8 kuponów. Podnosisz sobie do n-tej. 4 spotkania to 2 do 4 tej więc 16 kuponów. Stawki w/g clac - dutching i masz swoje ako. Zadajesz prote pytania;).
1. Portuguesa - Sport Recife
odd x
1,95 3,5
2. Coritiba - Ponte Preta
odd x
1,95 3,75
Razem 4 kupony
13,125
6,825
7,3125
3,8025
co daje ako 1,606
Chyba nie rozumiem. Możesz to jakoś lepiej rozpisać ? Np. dwa mecze, suma stawek 100 zł i wypisać kupony, które trzeba obstawić ?
P.S. spotkanie na 11:30 :
Melbourne Victory - Melbourne Heart @ 1,22
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 77

dalik

Użytkownik
Chyba nie rozumiem. Możesz to jakoś lepiej rozpisać ? Np. dwa mecze, suma stawek 100 zł i wypisać kupony, które trzeba obstawić ?
P.S. spotkanie na 11:30 :
Melbourne Victory - Melbourne Heart @ 1,22
Dzięki za typ.
Po prostu mnożysz każdy z każdym
kupon 1 - 6,82
N(mecz1)+X(mecz2)
kupon2 - 7,31
N(mecz2)+X(mecz1)
kupon3 - 3,80
N(mecz1)+N(mecz2)
kupon4 - 13,12
X(mecz2)+X(mecz1)
Pogrubione do kalkulatora Dutchingu i masz stawki na każdy kupon.
Offtop
Całkiem odbiegając od tematu.
Czy nie lepiej jest zamiast tego grać na brak równowagi serwującego faworyta mężczyznę w tenisie?
Średni kurs na takie zdarzenie 1.20.
Chodzi mi o porównanie sensowności gry bo:
+ kursy podobne
+ mniej ścierania się (żadnych kalkulatorów)
+ mniej potrzeba czasu na wyszukanie meczu (nie trzeba analizować tabel)
+ kursy takie same, a nawet często wyższe
+ nie martwimy się o wyniki typu 2:0, które są częstym wystąpieniem
- gra na live
Czyli zysk mamy podobny, częściej możemy grać i mniej zabawy z obstawianianiem
Ale to tak offtopowo było.
Oczywiście + dla autora za pomysł
Tutaj aby nie być gołosłownym screen do offtopa (ten mecz co nie wszedł to postawiłem gdy serwował przeciwnik &quot;Djokowicza&quot; - złakomiłem się na kurs ale wiedziałem, że może nie wejść dlatego też poszedł za jedyne 0,25 GBP)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom