>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na brak remisów w nożnej

L 1

lejek

Użytkownik
Witam! Niedługo spróbuje swoich sił w systemie na brak remisów w piłce nożnej. Chodzi o to, że wybiore sobie 4 spotkania na 1 kupon, w których postawie od góry do dołu na &quot;12&quot;. Nie będe stawiać tych na meczów, w którym występuje faworyt (typu Barca,Bayern itp itd). gdyż kurs tej opcji oscylować będzie w granicach 1.05... Wybieram tylko i wyłącznie spotkania &quot;wyrównane&quot; okiem bukmachera, czyli takie w których kurs na to zdarzenie wyniesie w okolicach 1.20-1.25. Dzięki temu AKO wyniesie od 2 do 2.5.
Czym będe się sugerował wybierając te spotkania?
Przede wszystkim będe wybierał takie zespoły, które zremisowały w ostatniej kolejce swoje mecze lub najlepiej dwóch ostatnich (rzadko zdaża się większa pasja remisów nożnej).
Myślę, że przy inteligętnym i dogłębnym szukaniu tak owych spotkań, nie powinno być trudno trafić w 4 spotkania.
Zaczne już wkrótce, a czy to da efekt? Zobaczymy.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Myślę, że popłyniesz tym sposobem. Sam kiedyś grałem coś podobnego ale w hokeju- doszedłem do progu nr 4 i remis. Fakt, że ja nie analizowałem tylko grałem co zobaczyłem danego dnia, ale grałem single. Myślę, że u ciebie już lepiej będzie zagrać pojedyńczo spotkania i tak zbierać większy kapitał.
Powiedz jeszcze jak chcesz grać? Jaki kapitał startowy- jaki cel no i za ile procent kapitału grasz....a może za 100%?
 
L 1

lejek

Użytkownik
Może masz racje. Ale single nie ma sensu po takim kursie, więc może zaczne od double co da mi ako ok. 1.4. Myślę, że na początek 50 zł, a potem się zobaczy ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Jak wolisz. Rozpisz sobie w exelu single i dawaj tak, jakbyś grał za całą stawkę. Wtedy powiedz czy nie ma sensu- nie od razu Rzym zbudowano.
Choć i tak, bardzo wątpliwe by coś ugrać na tym
 
B 0

barti

Użytkownik
Kiedyś tak trafiłem całą kolejkę w I Lidze angielskiej (czyli 3 liga).... Ponieważ obstawiłem sobie dla jaj to stawka była niska.... Przy właściwym dobrze spotkań można coś wyhaczyć ...
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Kiedyś coś takiego też kombinowałem, jak grałem progresję, a brat na faworytów. Zauważyłem, że mi było ciężko remis trafić, a brat grając na faworytów dawał 4-5 meczy na kuponie po kursach 1,2 i przeważnie jeden mecz mu nie wchodził, z tego przeważnie faworyt remisował.
Zacząłem dawać 4 mecze: w takiej rozpisce, że trzy są na 12, a jeden na X.
Czyli 4 kupony + można dać jeden kupon gdzie wszystkie są na 12.
Wygrana gdy na 4 mecze padnie jeden remis, lub zmniejszenie rozmiarów porażki gdy nie będzie żadnego remisu, całkowita porażka gdy będą 2 lub więcej remisów.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
niestety, to system który pozwoli tylko przegrać. Lepiej wybieraj z tych spotkań jedną z drużyn i łącz to w system 3 z 4, jesli bardzo potrzebujesz grać wielkie kupony.
Wiele się nie zastanawiając przykładowo:
A Gijon - Levante DNB 2,70
B QPR DNB - Swansea 2,10
C Gent - Anderlecht DNB 2,30
D AEK Larnaca DNB - AEL Limassol 3,00
ABC 13,04
ACD 18,63
ABD 17,00
BCD 14,50
ABCD 39,12
 
baryla29 0

baryla29

Użytkownik
Można wygrać na tym systemie sam próbowałem i wygrywałem przecież remisy nie zdarzają się często więc system wart uwagi.
 
Do góry Bottom