>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system na lotka

S 0

skali

Użytkownik
to dlaczego nie graja sami np zamiast puszczajac 1 kupon niech pusci 10 i wygrana bedzie 10x... zwykle naciaganie jakich malo ???? pozdrawiam
 
M 211

morenowe

Użytkownik
no ciekawe czy to takie prawdziwe kupony sa ale ciekawe czy to ich :p jak ktos wplaci kase i bedzie mial zysk z tego moge sie dolaczyc i wplacic polowe nastepnym razem ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ciekawy jestem czy chociaz jedna osoba kupiła ten system i wyszla na nim na plusie, jesli tak to chetnie sie tym zainteresuje i moge sie ewentualnie złozyc na kupno
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
NIe wierzcie w te systemy. Kiedyś mysłałem sms i dostałem hasło na jedną stronkę z lotto. I te super systemy, niczym się nie różniły od tych, które można znaleźć za friko w necie. Płatnym systemom mówimy stop ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ja chciałbym zobaczyć skuteczność tych systemów i czy to sie przynajmniej zwraca za te kupony . Niby są podane trafione kupony ale ile kuponów nie trafionych na dany miesiąc było to juz nie napisali. Jeśli wygrywaja w miesiącu powiedzmy 1500 zł , a na kupony wydali 3000zł to jaki w tym sens. :zoltakartka:
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
Ciekawe, czy widząc to firma Lotto może coś z tymi sprzedającymi systemy zrobić. Mają prawo zablokować gościa itp. ?
jesteś zabawny :mrgreen: kto jak kto, ale oni przede wszystkim wiedzą że to jest kupa na patyku a nie lizak, szybciej oni sami mogli by sprzedawać takie systemy to woda na ich młyn, bo ludzie wydają więcej kasy. zrozumcie jedno, jeżeli były by systemy totka to zakłady bukmacherskie dawno by leżały, bo łatwiej na nich zarobić, przewidzieć wyliczyć niż grę losową, a wiadomo że na buka systemu nie ma, więc na totka tym bardziej :!: ....
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Co do tego że nie ma systemów na totka to bym sie nie zgodził, bo systemy sa . Totek opiera sie na prawdopodobieństwie i co z tego ze trafienie 6 w dużego to jak 1 do 13000000 , skoro można zagrac w numerek i to prawdopodobieństwo jest wieksze . Systemy sa tylko zazwyczaj woążą się one z dużym nakładem srodków własnych, a przyszłe wygrane są niewielkie lub ich brak po odliczeniu naszych wkładów.
 
M 76

marian555

Użytkownik
A system to kombinacja, zeby na jednej rzeczy ( meczu , losowaniu) coś zyskać.
To nie system wziąć w Twoim Szczęśłiwym Numerku wśród 43 cyfr, 43 zakłady i chwalić się że to system. Trzeba system robić, żeby na zysk wyjść.
 
Do góry Bottom