>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na nie-faworytów

F 72

filip11

Użytkownik
Widzę, że zainteresowanie dosyć spore, cieszę się, aktualnie dobieram mecze które zagram w Lidze Mistrzów tymże sposobem, mam już pewne przemyślenia, na razie podoba mi się jeden typ, ale znajduje się w środowej ofercie.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Genk (+3) 2 1.44
Przesadnie niski kurs na Genk, sytuacja nieco podobna i analogiczna do wczorajszego kursu na Manchester United który zagrał w bardzo okrojonym składzie. Bayer wydaje się lepszą marką na papierze, w praktyce jednak odnosi wyniki poniżej oczekiwań, takie jak chociażby przegrana w niedawnym meczu z Koln przegranym w stosunki 1:4, w dodatku rozgrywanym na terenie aptekarzy. A dodając do tego fakt, że goście z belgijskiej pro league są lepszym zespołem... W każdym razie wydaje mi się, że kurs w meczu na gospodarzy jest bardzo przesadzony, stąd value przesuwa się w kierunku gości. Warto także dodać, że własny stadion nie stanowi dla gospodarzy jakiegoś szczególnej mocnego punktu. Zdołali tu ugrać tylko 4 punkty (na 3 mecze), z marnym stosunkiem strzelonych bramek (2:4). Nie sądzę, aby mecz zakończył się pogromem ze strony gości, nie wykluczam za to niespodzianki.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Genk (+3) ✅ 2 1.44 2:0 (2:3)

Przesadnie niski kurs na Genk, sytuacja nieco podobna i analogiczna do wczorajszego kursu na Manchester United który zagrał w bardzo okrojonym składzie. Bayer wydaje się lepszą marką na papierze, w praktyce jednak odnosi wyniki poniżej oczekiwań, takie jak chociażby przegrana w niedawnym meczu z Koln przegranym w stosunki 1:4, w dodatku rozgrywanym na terenie aptekarzy. A dodając do tego fakt, że goście z belgijskiej pro league są lepszym zespołem... W każdym razie wydaje mi się, że kurs w meczu na gospodarzy jest bardzo przesadzony, stąd value przesuwa się w kierunku gości. Warto także dodać, że własny stadion nie stanowi dla gospodarzy jakiegoś szczególnej mocnego punktu. Zdołali tu ugrać tylko 4 punkty (na 3 mecze), z marnym stosunkiem strzelonych bramek (2:4). Nie sądzę, aby mecz zakończył się pogromem ze strony gości, nie wykluczam za to niespodzianki.
trafione:3
nietrafione: 0
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ciekaw jestem jak to będzie u Ciebie wyglądało po kilkudziesięciu typach. Mam nadzieję, że dobrze, gdyż moje obserwacje sprowadzają się do podobnych wniosków.
Będę śledził temat i dopingował, by szło dobrze.
Życzę powodzenia w doborze zdarzeń ????
 
K 0

kursiarz

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Genk (+3) 2 1.44

Przesadnie niski kurs na Genk, sytuacja nieco podobna i analogiczna do wczorajszego kursu na Manchester United który zagrał w bardzo okrojonym składzie. Bayer wydaje się lepszą marką na papierze, w praktyce jednak odnosi wyniki poniżej oczekiwań, takie jak chociażby przegrana w niedawnym meczu z Koln przegranym w stosunki 1:4, w dodatku rozgrywanym na terenie aptekarzy. A dodając do tego fakt, że goście z belgijskiej pro league są lepszym zespołem... W każdym razie wydaje mi się, że kurs w meczu na gospodarzy jest bardzo przesadzony, stąd value przesuwa się w kierunku gości. Warto także dodać, że własny stadion nie stanowi dla gospodarzy jakiegoś szczególnej mocnego punktu. Zdołali tu ugrać tylko 4 punkty (na 3 mecze), z marnym stosunkiem strzelonych bramek (2:4). Nie sądzę, aby mecz zakończył się pogromem ze strony gości, nie wykluczam za to niespodzianki.
Można wiedzieć skąd wziąłeś ten kurs?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Już raz pisałem Bet365 zakładka Dodatkowy handicap - wynik. Z moich obserwacji wynika, że na betssonie są również podobne kursy na tą opcję, ale bet365 ma zawsze bogatą ofertę na ten rodzaj zakładu.
PS. Zauważcie, że nie szukam spotkań na siłę. Zauważyłem, że najczęściej powielanym błędem wśród użytkowników tego forum jest codzienna gra, nawet jeżeli oferta jest marna, nie wiem z czego to wynika, czy z chęci zysku, czy z uzależnienia, w każdym razie zauważyłem, że nie prowadzi to z regóły do niczego dobrego.
 
F 72

filip11

Użytkownik
AS Roma - Atalanta Bergamasca Calcio (+2) 2 1.40
Według mnie kurs powinien oscylować w granicach 1.9 na Romę według tego co ostatnio prezentują. Rzymianom pierwsze mecze wyszły bardzo przeciętnie. Ugrali tylko 5 punktów na 4 mecze co dobrym wynikiem nie jest na pewno. Po za tym bardzo trudno idzie im zdobywanie bramek, w 4 meczach zdobyli tylko 3. Z reguły jeśli pierwsi strzelą bramkę to dbają głównie o to, aby zachować czyste konto, a strzelanie kolejnych bramek nie jest już wtedy dla nich priorytetem. Kończy się to różnie, ostatni mecz z Parmą zdołali wygrać 1:0, ale za to wcześniejszy zremisowali ze Sieną 1:1, a jest to zespół nie lepszy od Atlanty, która od początku sezonu pokazuje się z dobrej strony - 3 zwycięstwa i 1 remis to świetny wynik jak na drużynę, która dopiero co awansowała do Serie A. Romie będzie trudno wygrać ten mecz, a jeszcze trudniej różnicą 2 bramek. Sądzę, że warto postawić (+2) na gości, mimo iż kurs 1.40 nie jest jakiś rewelacyjny. Ważną informacją jest także, że motywacja Atlanty będzie tym większa, że odjęto im 6 punktów na start, więc każde punkty są im bardzo potrzebne.
 
F 72

filip11

Użytkownik
No tak, ale 3 trafione w stosunku do 1 przegranej dają plus, jednak jakoś zaniedbałem temat za co przepraszam, dzisiaj dobrym typem było by +2 lub +3 na Apoel, ale teraz można sobie pisać.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Testujemy dalej, tym razem analiza w głowie, nie przełożona na &quot;papier&quot;:

(29.10.11)
Chelsea - Arsenal (+2) 2 1.50
(29.10.11)
Valencia - Getafe (+2) 2 1.50
 
S 0

simek7

Użytkownik
Uwazam ,ze ten sposob jest ciekawy i warty sprobowania lecz jak mowisz Filipie, nie mozna szukac na sile typow co mnie ostatnio sie zdarzylo i wyszedlem jak wyszedlem ;).Zycze powodzenia i bede sledzil.
 
rudy9210 11

rudy9210

Użytkownik
czy na Tobet lub Betclic jest taka opcja grania jak tutaj pokazana? gdy szukałem na tobecie to w handi np 0-2 była też opcja remisu, więc jeśli np drużyna 1 wygra 2-0 to załóżmy, że zagrałem na drużyne 2 z tym handi, to nie dostane zwrotu tylko strace stawke, tak?;&gt;
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
czy na Tobet lub Betclic jest taka opcja grania jak tutaj pokazana? gdy szukałem na tobecie to w handi np 0-2 była też opcja remisu, więc jeśli np drużyna 1 wygra 2-0 to załóżmy, że zagrałem na drużyne 2 z tym handi, to nie dostane zwrotu tylko strace stawke, tak?;&gt;
Tak, i kolega gra właśnie ten handi 0-2, jaki masz na Tobecie, czyli jeśli drużyna 1 wygra 2-0, a zagrasz na drużynę 2, to nie dostaniesz zwrotu. Dlatego można znaleźć tak wysokie kursy. Z opcją zwrotu za wygraną 2-0 miałbyś kurs nie np. 1,4 tylko 1,1 co czyniłoby grę zupełnie nieopłacalną :]
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Bardzo dobry system. Tylko ja proponował bym grać progresją gdy nie wejdzie jakiś kupon aby odrobić stracone pieniądze. Sam chyba też tak zaczne grać, tylko spróbuje dawać jakieś dokładne analizy itp.
Ciekawe jak to bedzie wyglądało po 100 kuponach i jaki będzie zysk (lub strata) ????
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Więc tak: Po 1 - Filip dzięki za info o systemie, napisałes bardzo dużo przydatnych informacji oraz przekonałeś mnie do grania tym &quot;sposobem&quot;
Po 2 Sam zaczynam grać tym systemem, na poważniejsze kwoty i zwykle robie kupon z 4/5 zdarzeniami o kursach 1,08 - 1,20 a łącznym ok. 1,50. W piłce nożnej jest wiele niespodzianek tak jak np. dzisiejszy mecz Man City - Man Utd do 45 min United prowadzi 0-3 a obecnie w 67 min jest 2-3 i wszystko może sie tu jeszcze zdarzyć ????
Ja dokładnie analizuje mecze przed zagraniem, sprawdzam historie meczów, aktualną forme itp. i składam kilka meczy w jednym kuponie.
Np dzisiejszy mój kupon:
Espanyol - Barcelona (+4) 1 :?:
Ankaragucu - Besiktas (+4) 1 :?:
Villarreal - Valencia (+3) 1 :?:
Betis - Gijon (+3) 2 :?:
Getafe - Atl. Bilbao (+3) 1 :?:
AKO: 1,45
Stawka 100zł
EDIT
Espanyol - Barcelona (+4) 1 ✅
Ankaragucu - Besiktas (+4) 1 ✅
Villarreal - Valencia (+3) 1 ✅
Betis - Gijon (+3) 2 ✅
Getafe - Atl. Bilbao (+3) 1 ✅
PS
Może mi ktoś wytłumaczyc czym sie rózni handicap od handicapu azjatyckiego np. +2
 
Do góry Bottom