>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system na niespodzianki

M 0

michelinho

Użytkownik
Pewnie taki system już był proponowany, ale mimo to proszę o opinie.

Gramy np. 18 meczów,a każdy na osobnym kuponie, kurs ok 6.5 lub większy na każdy mecz.
Zakładając, że trafimy 3 mecze to wychodzimy na zero. Trafiając więcej niż 3 mecze jesteśmy na &quot;+&quot;.
Myślę, że trafienie 4 niespodzianek z 18 meczów nie powinno być aż takie trudne.
Co o tym myślicie ?
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Sprawdzilem opcje z 10meczami na duble. Wychodzi 45kuponów, liczac ze kazdy gramy po 2zł, inwestujemy 90zł. Przy takim sposobie musza wejsc conajmniej 3mecze, zeby byc na plus. Powiedzmy ze wchodza 3mecze po kursach 4, 4.5 i 5 (łączny kurs 60.5zł), to wygrywamy 121zł, wiec jestesmy 31zł do przodu. Wiadomo, ze kursy moga byc rozne i moga wejsc np trzy po kursach ponad 6 (wtedy wygrana jest wyzsza), ale nie wiem czy warto ryzykowac, bo trafic 3niespodzianki na 10meczy to jednak nie jest bardzo realne. Sprawdzam akurat taki sposob, zeby nie meczyc sie z iloscia kuponow (w linku z powyzszej odpowiedzi, lepek sprawdzal po 13meczy w tym 4mecze na kupon i wyszlo 102 zakłady, wiec mocno tzreba by sie pomeczyc).
Zrobie może symulacje na takie dzisiejsze mecze (akurat graja puchary i niskie ligii wiec moga byc niespodzianki hehe), ustalając minimalny kurs na niespodzianke 4.00zł:

1. Alfreton Town - Gainsborough 2 4.75 ⛔
2. Eastwood Town - Hyde United 2 5.50 ⛔
3. Ilkeston Town - Stafford Rangers 2 5.50 ✅ 2-3
4. Maidenhead United - Dorchester Town 2 5.00 ✅ 1-2
5. Tottenham - Everton 2 5.50 ⛔
6. Osijek - Inter Zapresic 2 5.15 ⛔ X
7. Randers FC - Odense 1 4.45 ⛔
8. Arles - Dijon 2 4.00 ⛔ X
9. Panaitolikos Argos - Panionios 1 4.00 ⛔ X
10. Osnabrück - Borussia Dortmund 1 6.10 ✅ 3-2

Typy czysto przpadkowe, bez zadnego analizowania itp. Mysle, ze przy malych analizach mozna by cos trafic, a tak watpie zeby cokolwiek tu weszlo ???? No ale to zwykly test, zobaczymy czy beda jakies efekty.


No i weszly 3niespodzianki, a wiec 3 z 45kuponów, co daje laczny kurs 91.55. Stawka na kupon była 2zł wiec wygrana wyniosła 183.10zł przy wkładzie 90zł, a wiec 93.10zł zysku :) W tym przypadku moge zalowac ze nie sprawdzilem tego w realu hehe Dodatkowo byly 3 remisy, a wiec w 6wypadkach faworyci nie wygrali.
No ale podsumowujac przy takim szczesciu jak dzisiaj, mysle, ze taki sposob jest jednak oplacalny.. :spokodfhgfh:
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Chcialem jeszcze dodac, ze dzisiaj bylo jeszcze kilka niespodzianek jak przegrane: Realu z Alcorcon (teraz jest 0-4 wiec nic sie raczej nie zmieni:-D), Brescii z Gallipoli, Olympiakosu z Panserraikos, czy Strasbourg z Tours. A wiec by jakiejs analizie moglo wejsc nawet wiecej. Sprobuje zaraz podac 10meczy tez pucharowych na jutro i zobaczymy jak to wyjdzie jutro. Korci postawic prawdziwa kase hehe Jak postawie to dam znac :jezora:
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Kupon na dzisiaj tym samym systemem co poprzedni:

1. 1860 Monachium - Schalke 04 1 4.65 ⛔
2. LASK Linz - Red Bull Salzburg 1 4.25 ⛔ X
3. SV Josko Ried - SC Magna Wiener Neustadt 2 5.50 ⛔
4. Roeselare - KSK Beveren 2 5.25 ⛔⛔ X
5. Alcoyano - Valencia 1 5.25 ⛔
6. Slovan Liberec - Bohemians 1905 2 5.00 ⛔ X
7. Vejle - Brondby 1 5.85 ✅ 1-0
8. Pierikos - Ergotelis 1 5.25 ⛔ X
9. Ethnikos Piraeus - Xanthi 1 5.00 ⛔
10. Agrotikos Asteras - Kavala 1 4.60 ⛔

OK a wiec sprawdzimy taki kupon na dzis. W ofercie jest duzo ciekawych meczy, gdzie moga pasc niespodzianki, ale wybralem tak zeby kurs nie przekraczal 6zł na niespodzianke.
Jak beda wyniki to od razu uaktualnie.


No i dzisiaj akurat ten system BY mi wtopil 9dyszek hehe Podkreslam ze mecze dobierane przypadkowo, wiec mozna liczyc tylko na szczescie. Przy jakiejs analizie ten system wcale nie musi byc taki zly. Jak widac znowu przynajmniej polowa spotkan nie zakonczyla sie wygranymi faworytów, bo bylo kilka remisow..
Zobaczymy jak sprawdzilo sie to w kuponach u kolegów niżej ????
 
K 0

karamba131

Użytkownik
A to mój kupon na dziś

Alcoyano -Valencia 1 6,0⛔
Cultural Leonesa -Barcelona 1x 5,5⛔
Frankfurt-Bayern 1 5,0⛔
Otwock-Ruch 1 6,5 ⛔
Ajax Cape Town -Moroka Swallows 2 3,85⛔
Bloem Celtic - Jomo Cosmos 2 6,0⛔
Bidvest Wits - Free State Stars 2 5,3⛔
Ploiesti - FC Timisoara 1 4,0⛔ X
Yalovaspor - Eskisehirspor 1X ✅
Trofense - Fatima 2 4,0 ⛔

Kursy brane z bet365 poza trzeba meczami których nie było tam w ofercie
U mnie podobnie jak u Ciebie tylko 1 wszedł. Myślę ,że tak na chybił trafił się nie da trzeba analizować te mecze
 
G 0

gangster

Użytkownik
Ja proponuje na dzisiaj takie niespodzianki:

Zagrane w rozpisie 2z10 Stawka na kupon 2zł Stawka Łączna 90zł

Eintracht Frankfurt - Bayern München : 1 4.85⛔
1860 München - Schalke 04 : 1 4.75⛔
Gloria Bistrita - Steaua Bucharest : 1 3.95 0-0 ⛔
Getafe - Espanyol : 2 3.75⛔
Arsenal - Liverpool : 2 3.55⛔
Juventus - Sampdoria : 2 4.60⛔
Botafogo - Náutico : 2 5.40⛔
LASK - SV Salzburg : 1 4.75 0-0 ⛔
Shakhtar Donezk - Dynamo Kiev : 2 3.65⛔
Vejle - Br&amp;oslash;ndby : 1 4.85✅


Jak widać tylko w jednym spotkaniu była niespodzianka a w dwuch spotkaniach remis reszte meczy wygrali faworyci. Dzisiaj bedzie dalszy test tej gry tylko bardziej skupie się na doborze drużyn bo te były wybierane na szybko patrząc tylko na kursy.
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Dopiero wrocilem i widze, ze malo meczy juz na dzisiaj zostalo, ale cos skleimy (bez analizy, bo za malo meczy, zeby analizowac):

Kursy z UNIBET:

1. Inter - Palermo 2 8.00
2. Xamax - Luzern 2 4.20
3. Bellinzona - Young Boys 1 5.00
4. Dinamo Bucharest - Otelul 2 4.85
5. Curtea Arges - Rapid Bucharest 1 5.75
6. Dordrecht - Ajax 1 9.00
7. Puertollano - Villarreal 1 5.00
8. Hobro - Aalborg 1 15.00
9. Lanus - Tigre 2 4.75
10. Boca Juniors - Chacarita Juniors 2 7.50

Wiecej meczy poprostu nie ma, wiec wzialem wszystkie 10 z kursami ponad 4.00. Czekamy na wyniki.. ????
 
K 0

karamba131

Użytkownik
no wiem że weszły no ale czy byś je postawił?? Kto to wie. Chodzi o to żeby akurat dobre mecze wygrać ale będzie bardzo trudno. Analizowałeś może dzisiejsze czy tylko tak na pałę?
 
S 0

shpyo

Użytkownik
To takie coś można zagrać na ligi w których często zdarzają się niespodzianki. Jak na przykład polska ekstraklasa ;). Grałem raz podobnym &quot;systemem&quot;. Postawiłem wszystkie najwyższe kursy w jednej kolejki I ligi. Wyszedłem dokładnie na zero.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Panowie ja stawiam od czasu do czasu na niespodzianki i dzisiaj tak zagrałem 9 singli (każdy po złotówce:p hehe) :
Trikala - Iraklis
połowa czasu/pełny czas Grecja Puchar Grecji 1/1 12.00
Thrasyvoulos - AEK Athens
połowa czasu/pełny czas Grecja Puchar Grecji 1/1 21.00
Hobro - Aalborg 1/1 Kurs 23!!!
Dordrecht - Ajax 1/1 Kurs 11
Puertollano - Villarreal 1/1 Kurs 13
Sonderjyske - FC Copenhagen 1/1 Kurs 11
Bellinzona - Young Boys 1/1 Kurs 9,5
Curtea Agres - Rapid Bucharest 1/1 Kurs 9,5
Gaz Metan Craiova - CFR Cluj 1/1 Kurs 21
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Dopiero wrocilem i widze, ze malo meczy juz na dzisiaj zostalo, ale cos skleimy (bez analizy, bo za malo meczy, zeby analizowac):

Kursy z UNIBET:

1. Inter - Palermo 2 8.00 ⛔
2. Xamax - Luzern 2 4.20 ⛔ X
3. Bellinzona - Young Boys 1 5.00 ⛔
4. Dinamo Bucharest - Otelul 2 4.85 ⛔
5. Curtea Arges - Rapid Bucharest 1 5.75 ✅
6. Dordrecht - Ajax 1 9.00 ⛔ X
7. Puertollano - Villarreal 1 5.00 ⛔ X
8. Hobro - Aalborg 1 15.00 ✅
9. Lanus - Tigre 2 4.75 ⛔
10. Boca Juniors - Chacarita Juniors 2 7.50 ⛔

Wiecej meczy poprostu nie ma, wiec wzialem wszystkie 10 z kursami ponad 4.00. Czekamy na wyniki.. ????
No i weszly 2mecze po kursie 15.00 i 5.75 co daje laczny kurs 86.25. Mnozymy razy 2zł i wychodzi 172.50 zł ???? a wiec do przodu i to sporo..
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
no wiem że weszły no ale czy byś je postawił?? Kto to wie. Chodzi o to żeby akurat dobre mecze wygrać ale będzie bardzo trudno. Analizowałeś może dzisiejsze czy tylko tak na pałę?
Najpierw przeczytaj na cyzm polega system a potem sie wypowiadaj ???? wiadomo, ze nikt by nie postawil na te mecze, ale na tym polega ten system..
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
na 30.10

CSKA-Terek @ 2 @ 10,20
KSZO-Znicz @ x2 @ 1,84
Dortmund-Hertha @ x2 @ 2,25
Mervue-Sporting Fingal @ 1 @ 9,00 lub 1x @ 3,21
kursów 1.84, 2.25 nie gra sie, bo co Ci da jak wejda takie mecze, bedziesz w plecy.. Ja sobie ustalilem kurs 4.00 jako minimalny i wtedy 3mecze sa juz na plus, a kursy po 2zł nic nie dadza, to nie sa &#39;niespodzianki&#39; do tego systemu..
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Najpierw przeczytaj na cyzm polega system a potem sie wypowiadaj ???? wiadomo, ze nikt by nie postawil na te mecze, ale na tym polega ten system..
Ale ty grasz na pałe więc nie wiem czemu się do niego rzucasz... a chodziło pewnie o to że nawet przy kursach 5,5 na mecz druzyn A z B i kurs 5,5 na mecz druzyn C i D można wybrac ktory ma wieksze prawdopodobienstwo wejscia jest masa czynników decydujących nawet o takich niespodziankach Co do systemu to granie codzinnie niema sensu np piątek + weekend mamy 3 dni i wtedy mozna cos upolowac a nie walic po 10 meczy jakie tylko są pozdro
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Ale ty grasz na pałe więc nie wiem czemu się do niego rzucasz... a chodziło pewnie o to że nawet przy kursach 5,5 na mecz druzyn A z B i kurs 5,5 na mecz druzyn C i D można wybrac ktory ma wieksze prawdopodobienstwo wejscia jest masa czynników decydujących nawet o takich niespodziankach Co do systemu to granie codzinnie niema sensu np piątek + weekend mamy 3 dni i wtedy mozna cos upolowac a nie walic po 10 meczy jakie tylko są pozdro
Po pierwsze to nie gram na pałe, bo nie stawialem kasy na te kupony, tylko jak pisalem na poczatku sa to kupony TESTOWE. A ze dzisiaj akurat jak wrocilem to zostalo tylko te 10meczy to z nich skleilem kupon i jak widac efekt BY byl.
Co do wypowiedzi co sie przyczepilem, to rzeczywiscie, masz racje, na szybko to przeczytalem i nie skumalem, ze o to mu chodzilo, wiec SORRY i zwracam honor ????
Wg mnie po tych 3dniach to nalepsze do typowania niespodzianek sa puchary krajowe i niższe ligii jak np 3Angielska..
Po tych 3testach bylo by na plus wiec teraz poczekam na dzien &#39;pucharowy&#39; albo z nizszymi ligami i zagram za kase hehe
Pozdro..
 
Do góry Bottom