>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System od 0 do milionera

P 0

pavvelek

Użytkownik
Wpowiedzcie sie na ten temat

System polega na zapanowanych z gory stawkach jakie musimy ugrac w danym dniu. system polega na konsekwentnej grze codziennie ( nie narzuca nam co i jak mamy obstawiac byle by trzymac sie z gory ustalonych limitow I tak zaczynamy od 300 zl i dziennie ugrywamy 10 zl co po miesiacu daje nam + 300zl , na nastepny miesiac podwoilismy wkote wiec podwajamy tez nasz dzienny limit i mamay 600 gramy dziennie na +20 itd

Kwota - limit
300 - 10
600 - 20
1200 - 40
2400-80
4800- 160
9600 - 320
19200 - 640
38400 - 1280
76800 - 2560
153600 - 5120
307200 - 10240
614400 - 20480
i po roku mamy 1 228 800

Kwoty jakie dzienie mozemy wygrac najlepeij grac na live ( tak mi sie wydaje Widzialem wczoaraj na bet365 przy wyniku 1-1 zakalad under 3.5 w 80 min po kursie 1,1 dodajac 3 takie zaklady do ako badz grajac jeden za 100 robimy pierwszy limit Dla bezpieczenstwa mozemy tez grac kilka singli aby dziennie uzbierac limit
wiem ze przy ktoryms miesiacu nalaza na nas limit Slyszalem ze bet naklada taki to mozmy przerniesc kapital gdzie indziej

Moje pytanie jest odnosnie tego limitu tak poza tematem jaki to limit i kiedy bet365 go naklada i czy to prawda czy tylko fikcja

Uwazacie ze jest to wogole do zrobienia ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
z takim czymś to idź na Pinnacle najwcześniej, a nie do amatorszczyzny.
Co do systemu - jeśli bukmacherka jest dla Ciebie taką nie zabawą, a ciekawym zajęciem i chcesz spokojnie się wzbogacać to nie jest taki zły pomysł.
Typy i zyski wyznaczone na jeden dzień nie powinny być problemem. Jutro chociażby Real za stówkę i mamy powyżej wyznaczonego systemu :p
Powodzenia. I pamiętaj jedno, coby ludzie nie mówili, jak masz czas i nie traktujesz buka jako źródła czegokolwiek - potrzebnego do życia - to realizuj swój pomysł. Taktyka może nie zasługuje na nagrodę roku, lecz jest pozytywna i na dłuższy czas niezła.
 
V 256

vernix

Użytkownik
10zł dziennie nie wygląda na trudne do osiągnięcia, ale... tylko gdy skuteczność będziesz miał wysoką. Co w przypadku porażki/serii porażek - nie dość, że nie zyskujesz 10zł to tracisz zainwestowaną w zakład sumę ,a tym samym kapitał się kurczy. Z czasem musisz grać wyższe kursy aby utrzymać te +10zł, ryzyko rośnie a kapitał maleje, aż dochodzisz do wniosku, że nie było warto.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
z takim czymś to idź na Pinnacle najwcześniej, a nie do amatorszczyzny.
Jak często spotykasz w pinnacle kursy 1.1?
Jak często spotykasz takie kursy na live i jak dużą ofertę live masz tam dzisiaj?

@do autora: Myślisz, że przez cały rok będziesz takie kursy trafiał? Policz sobie ile czasu będziesz trzeba odrabiać jeden nietrafiony zakład. Stratę 100 zł trzeba będzie odrabiać dziesięcioma kursami 1.1 lub wskoczeniem na wyższe kursy. Jeśli uda Ci się zrealizować ten system przez miesiąc będzie dobrze. Jeśli uda Ci się w 3 miesiące z 300 złotych zrobić 2400 będę bił pokłony.

Inna sprawa, że to co podałeś w przykładzie (U 3.5 w 80 min) to najczęściej mocno zaniżony kurs (i zazwyczaj większa marża). W ostatnich minutach wpada sporo goli i zawsze możesz naciąć się na doliczone 5 minut. Rzuć okiem na wyniki ostatniej kolejki w silnych ligach:
West Bromwich - Tottenham (gole w 81. i 90.)
Zulte - Anderlecht (82., 84., 86.)
Sochaux - Montpellier (84., 87., 89.)
Betis - Real Sociedad (81., 85., 90.)
Nacional - Maritimo (88., 90.)
Porto - Braga (81., 88., 90.)
Takie rzeczy nie są niczym niezwykłym, sytuacji w których zaraz po 80 minucie wpada bramka (a Ty siedzisz w stresie do końca meczu) nawet nie chce mi się wyliczać, bo z finansowego punktu widzenia nie ma to znaczenia, ale również trzeba o tym pomyśleć. 300 zł to nie majątek, możesz próbować swoich sił, ale lepiej byłoby gdybyś chociaż przez miesiąc spróbował na poważnie przetestować taki sposób gry. Jeśli sam się nie zniechęcisz będziesz mógł zacząć grać ze spokojnym sumieniem.



Inna sprawa, że to co podałeś w przykładzie (U 3.5 w 80 min) to najczęściej mocno zaniżony kurs (i zazwyczaj większa marża). W ostatnich minutach wpada sporo goli i zawsze możesz naciąć się na doliczone 5 minut. Rzuć okiem na wyniki ostatniej kolejki w silnych ligach:
West Bromwich - Tottenham (gole w 81. i 90.)
Zulte - Anderlecht (82., 84., 86.)
Sochaux - Montpellier (84., 87., 89.)
Betis - Real Sociedad (81., 85., 90.)
Nacional - Maritimo (88., 90.)
Porto - Braga (81., 88., 90.)
Takie rzeczy nie są niczym niezwykłym, sytuacji w których zaraz po 80 minucie wpada bramka (a Ty siedzisz w stresie do końca meczu) nawet nie chce mi się wyliczać, bo z finansowego punktu widzenia nie ma to znaczenia, ale również trzeba o tym pomyśleć. 300 zł to nie majątek, możesz próbować swoich sił, ale lepiej byłoby gdybyś chociaż przez miesiąc spróbował na poważnie przetestować taki sposób gry. Jeśli sam się nie zniechęcisz będziesz mógł zacząć grać ze spokojnym sumieniem.

[w serie a dawno, nie było dwóch bramek po 80. minucie, ale na pewno ma to odbicie w kursach, a dodatkowo było jednak mnóstwo sytuacji stykowych gole w 78. i 79. i po 80.)
 
P 0

pavvelek

Użytkownik
To nie musi byc zaklad ze juz nie padnie bramka do konca spotkania JEst masa innych korsow singli badz ako aby to zrobic

Jak tylko przyjdzie wyplata zaczynam grac i codziennie bede wpisywal moj postep w grze
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jasne, że jest masa innych spotkań, ale kurs 1.1 oznacza w teorii 90% szans wygranej (realnie często mniej). I już na etapie teorii taki sposób gry jest miażdżony. Jeśli liczysz, że miesiącami będziesz omijał to pozostałe 10% szans to taki plan gry jest BARDZO kruchy.

Nie wspomniałeś słowem, co chcesz robić w wypadku wtopy części kapitału (grając za np. 100 zł stracisz OGROMNĄ część), bo wtedy osiągnięcie miesięcznego zysku będzie, albo praktycznie niemożliwe (duża ilość kolejnych małych kursów jednego dnia) albo będziesz zmuszony do zmiany sposobu gry i wejścia na wyższe kursy.
 
P 0

pavvelek

Użytkownik
Jesli stanie sie wtopa to konsekwennie gram dalej swoje Jesli po roku nie bede mial zakladanych 1mln 200 tys a polowe tez bedzie dobrze ????
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Jesli stanie sie wtopa to konsekwennie gram dalej swoje Jesli po roku nie bede mial zakladanych 1mln 200 tys a polowe tez bedzie dobrze ????
Zejdź na ziemię, bo ci się w głowie poprzewracało. Taką grą jaką preferujesz to masz znikome szanse na ugranie tysiąca przez rok, powiem ci więcej - stracisz te 300zł.
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
a ja uważam że nie jest to zły pomysł każdy system jest dobry, ten akurat mi się podoba problem jest w doborze meczy. Jestem w trakcie przygotowywania wlasnego systemu, być może niedługo się podzielę.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
odemnie pare słów;
pomysł może nie jest aż taki aż w 100% bezsensu,ale granie zakładu typu ilośc goli pod koniec meczu tak,jeszcze za prawie cały budżet.
Ty chcesz podwoic kapitał w ciągu miesiaca,powiem tak jest to możliwe,była kiedyś na forum taka osoba która z 800zł z robiła 1 600 zł&#39;
a póżniej 3200zł,podwojenie zajeło mu niecały miesiac o ile dobrze pamiętam,ale cos kombinował i póżniej jego temat znikł.jak gdzieś ten temat jest jeszcze w archiwum to niech któryś z moderatorów poda linka,jak to jest realne,ale wydaje mi się że nie.
 
N 3

navson

Użytkownik
W miesiac podwoic kapitał metodą &quot;ziarnko do ziarnka&quot; nie jest tak łatwo. Poza tym przy dużych kwotach trzeba by sie zarejestrować w 20 bukach i grać równoległe u wszystkich za mniejsze stawki. Technicznie jest to ciężka operacja przez internet, a zrobić bezpiecznie milion to jedynie teoria.

Jak ugrasz w rok czasu z 300zł do 100 tys to bedzie wyczyn
 
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
Jest to nie realne
Nie masz szans zrobić tego w takim wymiarze jaki planujesz
Sam byłem zwolennikiem grania niskich kursów i max udało mi się dojść do 30 &quot;strzału&quot;- z 50 zł zrobiłem ponad 1000
Same pojedyńcze strzały, żadnych ako
Grałem głównie tenis live w bet365 na to, że w pierwszym secie będzie over 7,5 gema i snooker na zwycięzce obecnego frema
Prędzej czy później wtopisz a odrabianie jak to zauważył bludek jest bardzo żmudne
Na takie granie potrzeba mnóstwo czasu i samodyscypliny
 
A 85

aksior

Użytkownik
trochę mało realne- brzmi i wygląda jak utopia ???? Poza tym nawet gdybys doszedł do progu, gdzie trzeba grać za 10-20 tyś dziennie to nałożyliby pewnie limity. Poza tym twój &quot;system&quot; chociaż to raczej metoda gry, czy tez sposób, w ogóle nie przewiduje żadnej przegranej. Zakładasz 30 typów miesięcznie - podwajanie kapitału, ale nie uwzględniasz porażek- stąd skazany jest na ogólna porażkę.
jednak abstrahując od tej dość ciekawej utopii - może ktoś ma bardziej realny pomysł na realniejsze pieniądze ? ????
Np powiedzmy zysk rzędu 100 tyś w 2-3 lata. Uwzględniający dość często grę (niekoniecznie online) i przewidujący wpadki (nie trafione kupony)?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Po co ta pazerność na kasę? Jak zaczynałem grać też tak myślałem podwajać i zyski a nie liczyłem porażek, przegranych kuponów. Ten system jest tak zgubny ... zakładałeś, że np. 1 zakład za 300 zł Ci nie wejdzie? Będziesz w plecy trzy stówy. Zagrasz następnie za 600? czy znowu wtopisz 300?
Chyba każdy z nas chciałby małym wkładem mieć na czysto 3000 zł miesięcznie a nie zaraz miliony. To jest bardziej realne od takich systemów ...
 
P 0

pavvelek

Użytkownik
1 Napisalem ze zaczne graz jak wplynie wyplata ( jeszcze jej nie ma )
Cristavo nie zrozumiales mnie Nie stawiasz jednego zakladu za wszystko Stawiasz tyle ile chcesz i za tyle ile chcesz i obstawiasz to co chcesz byle by dziennie ugrac 10 zl na pierwszym poziomie

Jak bede podal moj dzienny bilans bede wpisywal czy plus czy minus nie bede pisal typow bo moze ich byc kilkanascie dziennie Chyba ze macie jakis iny pomysl zebym byl wiarygodny bo jak bede podawal ze dzis mam tyle a jutro tyle to mi nikt nie uwierzy
 
Do góry Bottom