>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system przy wykorzystaniu bonusu 100%

wilf 0

wilf

Użytkownik
Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś taki wzór, ale do niczego on się nie nadaje. Prawidłowy wzór na zysk/stratę to:
Noo dzięki - ja nie spostrzegłem tego, bo przeczytałem tylko stawki, a to koleś policzył dobrze więc uznałem, że dalej też będzie dobrze jednak posty trzeba czytać do końca

- brawo za spostrzegawczość
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Poszukaj zdarzen z troche lepszymi kursami, tak aby suma 2 kursow podzielona przez 2 dawala wartosc jak najblizej 2. U Ciebie jest to zaledwie 1,75 (1,6 + 1,9 = 3,5... 3,5 : 2 = 1,75).
Mam nadzieje, ze pomoglem.
Wsadź se w dupę taką pomoc, a nie oszukuj innych ludzi. Co ty za brednie wypisujesz? Według ciebie zagranie kursów 1.5 i 2.5 jest idealnym rozwiązaniem? Przecież 1.5 + 2.5 = 4, a 4 / 2 = 2! A może zagrać 1.30 i 3.00? To wychodzi nawet 4.30 / 2 = 2.15!

Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś taki wzór, ale do niczego on się nie nadaje. Prawidłowy wzór na zysk/stratę to:

1 - (1/k1 + 1/k2), gdzie k1 i k2 to kursy.

Przykładowo dla 1,6 i 1,9 mamy:
1 - (1/1,6 + 1/1,9) = 1 - (0,62 + 0,53) = 1 - 1,15 = -0,15 = -15%
co oznacza, że tracisz 15% kapitału.
Spokojnie, spokojnie, po co tak ostro od razu. Nie napisalem nigdzie, ze jest to jakis wzor. User barylkaq chcial grac rownymi stawkami na zdarzenia o kursach 1,6 i 1,9, gdzie ewidentnie bylby w plecy. Napisalem mu, zeby szukal zdarzen z troche lepszymi kursami. W domysle chodzilo mi o to zeby to byly wyzsze kursy, ja osobiscie szukam kursow 1,80-2,00 i wedlug mojego prostego obliczenia dobieram stawki do obrocenia bonusow. Nie jest to zaden wzor, tylko proste wyliczenie, ktore chyba pozwoli uniknac takiej straty na jaka chcial sie narazic barylkaq. Twojego wzoru przyznaje sie bez bicia nie znalem. Dzieki, mysle ze mi sie przyda w przyszlosci. Aha, przeciez dobrze wiesz ze nie chodzi o to zeby grac zdarzenia z kursem 1,5 i 2,5 albo 1,3 i 3,0 i ja tego nie napisalem. Jeszcze raz napisze: Szukam zdarzen z kursami jak najblizej 2 i pozniej stosuje moje obliczenie zeby nie stracic za wiele. To wszystko :grin:
Pozdrawiam
 
G 46

ghs

Użytkownik
To jeszcze napisz dlaczego niby te kursy mają być w okolicach 2.00?

Twoje obliczenie nie sprawdza się nawet przy twoich założeniach. Według niego 1.90 + 1.90 jest tak samo korzystne jak 1.80 + 2.00. Tymczasem jest to nieprawda - grając 1.90 i 1.90 tracimy troszkę mniej.

Żeby bawić się w bukmacherkę to niestety znajomość matematyki jest niezbędna. Ten wzór wyżej każdy, kto zna matematykę na poziomie podstawowym, mógł sobie sam wyprowadzić (co i ja zrobiłem).
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
To jeszcze napisz dlaczego niby te kursy mają być w okolicach 2.00?

Twoje obliczenie nie sprawdza się nawet przy twoich założeniach. Według niego 1.90 + 1.90 jest tak samo korzystne jak 1.80 + 2.00. Tymczasem jest to nieprawda - grając 1.90 i 1.90 tracimy troszkę mniej.

Żeby bawić się w bukmacherkę to niestety znajomość matematyki jest niezbędna. Ten wzór wyżej każdy, kto zna matematykę na poziomie podstawowym, mógł sobie sam wyprowadzić (co i ja zrobiłem).
A czy wedlug Twojego wzoru nie wychodzi na to samo?
1. 1-(1/1,8 + 1/2,0) = 1-(0,56 + 0,5) = 1-1,06 = -0,06
2. 1-(1/1,9 + 1/1,9) = 1-(0,53 + 0,53) = 1-1,06 = -0,06
To chyba te same wartosci, oczywiscie zaokraglajac w odpowiedni sposob zgodnie z matematyka.
A o moja matematyke nie musisz sie martwic, rowniez ja studiowalem.
Powtarzam, zeby obracac bonusy gram sobie kursy miedzy 1,8-2,0 (np. 1,9 1,9; 1,85 1,95; 1,8 2,0) i pozniej stosuje moje &quot;glupie&quot; obliczenie zeby stracic jak najmniej. Czy o pare miejsc po przecinku bedziesz mnie sciagal? :grin: Nie napisalem nigdzie, ze to jedyna i sluszna koncepcja obracania bonusow :grin:
Pozdrawiam ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie, to nie jest to samo:

1. 1-(1/1,8 + 1/2,0) = -0,056
2. 1-(1/1,9 + 1/1,9) = -0,053

Powtarzam, zeby obracac bonusy gram sobie kursy miedzy 1,8-2,0 (...)
Ale dlaczego? Jak będziesz miał 1.50 i 3.00 to też to olejesz?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Żeby zamknąć temat, to udostępniam modyfikację fragmentu arkusza kalkulacyjnego, którego używałem kiedyś do surebetów. Można ją ściągnąć TUTAJ.



Wpisujesz kursy zdarzeń (możesz więcej niż 2), na dole w polu z pogrubioną czcionką kwotę, którą masz do rozdysponowania (obrotu).

Na czerwono otrzymasz stratę w procentach i w złotówkach (chyba, że będzie surebet, to wtedy na zielono). Obok każdego kursu otrzymasz stawkę, którą należy zagrać.

Obok każdego kursu (w kolumnie C) możesz wpisać prowizję od wygranej (którą pobiera np. Betfair). W pomarańczowym polu możesz wpisywać kursy na lay (Betfair i inne).
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nie, to nie jest to samo:

1. 1-(1/1,8 + 1/2,0) = -0,056
2. 1-(1/1,9 + 1/1,9) = -0,053

Powtarzam, zeby obracac bonusy gram sobie kursy miedzy 1,8-2,0 (...)
Ale dlaczego? Jak będziesz miał 1.50 i 3.00 to też to olejesz?
Nie, nie oleje takich kursow, ale dlatego ze znam teraz Twoj wzor, za co juz raz Ci podziekowalem.
A co do wyliczen, to oczywiscie ze jak zaokraglisz do 3 miejsc to bedziesz mial ta &quot;znaczna&quot; roznice.
Pozdro
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Cóz ja pisałem o tym że tego typu gra może zakończyć się cofnieciem zakładu lub bardziej dotkliwymi działaniami ze strony buka , ale chyba nikt już moich postów nie czyta ???? trudno :jezora:
 
G 46

ghs

Użytkownik
Rozumiem, że uważasz, iż wszyscy mają czytać twoje posty, ty zaś nie musisz czytać postów innych osób. W przeciwnym razie wiedziałbyś, że piszemy o obstawianiu u różnych bukmacherów, gdyż było to już wspomniane.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Rozumiem, że uważasz, iż wszyscy mają czytać twoje posty, ty zaś nie musisz czytać postów innych osób. W przeciwnym razie wiedziałbyś, że piszemy o obstawianiu u różnych bukmacherów, gdyż było to już wspomniane.
:] Nie tyle nie czytam co nie otworzyłem 2 strony tematu i odpowiadałem na post z poprzedniej strony , takie małe przeoczenie :jezora:
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych
.

Noo to punkt regulaminu i podany tylko jeden przykład nadużycia - teraz ciekawe jakie jeszcze mają zapisane w regulaminach inne nadużycia.
Ponadto warunki tego bonusu są takie, że przy obr na jednym koncie przeciwstawnymi wynikami nic nie zostanie z tego bonusu bo zje go marza która w bah jest dość wysoka.
Ten bonus co teraz dają należy obracać w kilka osób które także maja bonus i dopiero tym co zostanie można się podzielić, albo postarać się o bonusy u innych bukmacherów i grać pomiedzy bukmacherami na przeciwstawne wyniki wtedy można złapać lepsze kursy.

Oczywiście należy grać najlepiej całym kapitałem ponieważ wtedy jedno z kont się zeruje i odpada obracanie na nim.
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Ej ja czegos tutaj nie rozumiem:p Masz 200zł stawiasz na kursy 1-1.90 , 2-1.90 siada ci jedynka wygrywasz 190zł i jak tu zarabiasz jak tracisz?...wiem ze źle mysle ale wytlumaczcie plx xD
 
G 46

ghs

Użytkownik
Widzę spamujesz równo. Żebyś tak choć połowę czasu straconego na pisanie niepotrzebnych postów przeznaczył na uważne czytanie forum... W temacie masz jak byk napisane: System przy wykorzystaniu bonusu 100%.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
OMG... Dostajesz załóżmy bonus 200 zł u jednego buka i 200 zł u drugiego buka. Obstawiasz u obu ten sam mecz dwudrogowy żeby kursy były ok 1,85-1,9. Generalnie im bliżej 2 tym lepiej. Najłatwiej znaleźć taki handicap w koszu na oba teamy.... Wtedy u jednego buka przegrasz zakład ale u drugiego wygrasz, np dzisiaj :
montepaschi (-4) vs. maccabi - oba kursy sa po ok 1,9...
stawiasz np 100 zł na 1 (montepaschi -4) u jednego buka
stawiasz 100 zł na 2 (maccabi +4) u INNEGO buka
jeszcze lepszym rozwiązaniem jest szukanie różnego handi (czasem się tak zdaza), przykladowo do podanych wyżej meczów, jeśli znajdziemy montepaschi(-2,5) i maccabi (+4,5) (co jest całkiem prawdopodobne) to tym lepiej dla nas. Wtedy jest szansza (mała bo mała, ale jest ;p) że OBA zakłady będą wygrane ;) W ww. przypadku jeśli siena wygra 3 bądź 4 punktami...
pzdr
 
G 46

ghs

Użytkownik
Chłopie, wytłumaczę Ci najprościej, jak można.
Ej ja czegos tutaj nie rozumiem:p Masz 200zł stawiasz na kursy 1-1.90 , 2-1.90 siada ci jedynka wygrywasz 190zł i jak tu zarabiasz jak tracisz?...wiem ze źle mysle ale wytlumaczcie plx xD
Wygrywasz 190 zł, wpłaciłeś 100 zł*. Zysk 90 zł.
*Wpłaciłeś 100zł, buk dał bonus 100% i miałeś na koncie 200 zł.
 
P 0

przybitek

Użytkownik
A co powiecie na takie coś załóżmy, że pieniądze trzeba obrócić 3 razy z kursem 1.5. Bierzemy 7 ludzi (oprócz siebie) i każdy wpłaca np po 100 zł i dostaje bonus 100 zł. Teraz stawiają wszyscy na 1 mecz z kursami 1.9. 4 na wygraną 1 drużyny. Następne 4 stawia na 2 rezultat. Sytuacja wygląda teraz tak że 4 osoby mają 0 a 4 mają 380 zł. Wybieramy kolejny mecz z kursami 1.9 i typują 2 osoby na 1 wynik i 2 na drugi. 2 osoby są spłukane a 2 mają po 722 zł. Znowu wybieramy mecz i 1 osoba stawia na jeden wynik a druga na drugi. Wygrywający ma 1371.8 zł ???? Wyciągamy pieniądze i dzielimy na 8. Wychodzi że każdy dostaje po ~171 zł Czyli 71 zł zysku na łebka. Jeżeli nie będziemy używali 1 komputera to kont nie powinni zablokować a zysk z bonusa jest. Co sądzicie ?
 
Do góry Bottom