>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Surprise

K 6

kamils

Użytkownik
System Surprise to strategia polegająca na obstawieniu wszystkich meczy (ale tylko z piłki nożnej!) w danej lidze w jednej kolejce po najwyższym kursie na dane spotkanie oraz rozpisania tych wszystkich meczy systemem 2 z 10 (jeśli w danej lidze jest 10 meczy w jednej kolejce), systemem 2 z 9 (jeśli w danej lidze jest 9 meczy w kolejce), albo systemem 2 z 8 (wszystkich spotkań w jednej kolejce jest 8)
O tym systemie przeczytałem na pewnym blogu bukmacherskim. Chciałbym się zapytać czy Ktoś gra tym systemem? I czy dobre zyski z tego są?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cock 756

cock

Użytkownik
Oczywiście, że są z tego profity. Wszystko zależy od zdroworozsądkowych stawek...

Pojawią się pewnie głosy o DNB ale to już lipa - wygrana marnieje, a wciąż idzie o to samo.

Mimo wszystko zwróć uwagę na zdarzenia dwudrogowe - MLB, NHL, damski tenis. Zdarzenia z trzema możliwymi rozwiązaniami choć atrakcyjniejsze kursowo, to trudniejsze do złapania. Policz, potestuj na sucho wg klucza.

2 z 5/6 bejsbol Korea i Japonia
2 z 6 MLB, 3 z 10
3 z 10 na wyższy kurs under lub over

Wreszcie zalążek rozsądnej gry dla bankrolla.
 
K 6

kamils

Użytkownik
Ja raczej ograniczę się do piłki nożnej, over i under strzelonych goli. A co to DNB nie będę stosował. Prędzej pomogę X.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie wiem czy granie zdarzeń dwudrogowych, gdzie na doga będzie kurs w granicach 2.50 ma jakiś sens.
Przy trafionych 2 zdarzeniach jesteś na ⛔
Trafić 3 to już nie tak łatwo, a profit szału nie robi.
Symulacja 2z6 na dzisiejszy WTA US Open.

Moim zdaniem po prostu potrzeba kursów co najmniej 3.00 aby coś z tego było.

Edit.
Ja to widzę tak.
Wybrane mecze, po krótkiej analizie.
Niestety nie ogarnąłem dat i 2 wkradły się z jutrzejszego dnia ale nich już będzie.

Tomas Berdych v Guillermo Garcia-Lopez - Tomek nie wiem co tam jeszcze robi na tym US Open. Co prawda Lopez nie jest to szybki Lopez ale kurs warty gry.
Benoit Paire v Jo-Wilfried Tsonga - Benuła Per na fali. Nie wiem czemu nie postawiłem na niego przeciwko Robredo, ale jego gra mnie się bardzo podoba. Tsonga na tym US Open jeszcze nie miał okazji się popisać i ten mecz będzie dla niego przełomowy.
Victoria Azarenka v Angelique Kerber - Ostatnia gra Andżeliki bardzo fajna, czego nie można powiedzieć o piszczałce-latałce. Dla mnie to pewny typ i nie ma co się tutaj więcej rozpisywać.
Sara Errani v Samantha Stosur - troszkę serwis Samanty mnie przeraża i Mała Mi może trochę nie nadążyć ale liczę na jej umiejętności. Podejrzewam, że w 2 setach się ten mecz nie skończy.
Marin Čilić v Jeremy Chardy - typ raczej z dupy wyciągnięty. Kurs słaby, mecz dopiero jutro ale po tym co widziałem jak Czilicz męczył się wczoraj Kukim to odruchowo kliknąłem na Dżeremiego, który ostatnio całkiem dobrze sobie radzi.
Daniel Brands v Carlos Berlocq - &quot;Komu szczęście dopomoże, tutaj każdy wygrać może!&quot; oby tylko Danielowi chciało się biegać bo czasami stoi jak widły w gnoju. Liczę na jego serwis. Breloczek dobry, ale lubi partaczyć łatwe piłki ????
Babos/ Mladenovic v Cibulkova/ Rybarikova - Krystyna fajna dziewczyna ale bedzie się bała grać na 100% możliwości, bo raczej ważniejszy jest dla niej singlowy mecz, w którym ma ogromne szanse przejść dalej. Bobas sama przecież nie pogra, tym bardziej , że po drugiej stronie Cebulka, która na US Open ładnie się zaprezentowała i Madzia, która dzięki Dominice jeszcze posiedzi w USA.
Ot tak by to wyglądało ????
przepraszam, za offtop
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 85

aksior

Użytkownik
do tego typu gier proponuję hokej (niebawem będzie tego sporo)- opcja 1tercja/koniec meczu
np wybierasz sobie faworyta z kursem 1,6-1,9 i dajesz na niego x do przerwy i że wygra mecz- idealne na rozpiskę bo kursy często wahają się od 4-5,5 na tego typu zdarzenie a i są ligi gdzie często takie coś można ustrzelić...
idealnie nadaje się to do systemów typu 3z9 4z11 -kilka razy zeszłej zimy tak trafiłem np 7z11 ale nie oszukujmy się-wygrane nie sa imponujące...kilka setek można wyciągnąć w ciekawszy sposób ????
fajna zabawa zaczyna się już w systemach typu 3z10 jak dasz po dwa takie spotkania na blok- wówczas ako na blok wychodzi ok 25zł- wówczas wygrane już są imponujące(niekoniecznie na 3 trafione, ale od pięciu już są super stawki) w tym przypadku byłem bliski kilku razy- zabrakło meczu dwóch na złapanie fajnej sumy...kursy 3-4 do systemu opłaca się jak grasz np 7z10 i ustrzelisz 7 bloków minimum..bo reszta to grosze ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Spotkałem się już kiedyś z takim &quot;systemem&quot;, ale nazywał się on wariat, idiota, kretyn, jełop czy jakoś tak. Czasem zadziałał, choć trudno to było nazwać systemem. Teraz jest to &quot;system&quot; pełną gębą z zagranicznie brzmiącą nazwą :razz:
To tak samo jak z pederastami czy pedałami. Dziś każą się nazywać gejami :jupisdfgdfg:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 6

kamils

Użytkownik
. Cóż obstawie na sucho kilka kolejek różnych lig. Przejrzałem kilka lig i policzyłem, faktycznie voic3d możesz mieć racje z zdarzeniami dwudrogowymi. aksior hokeja jeszcze nigdy nie obstawiałem, więc też na początku kilka razy postawię na sucho.
 
cock 756

cock

Użytkownik
MLB: 7 pierwszych spotkań: 5 dogów wygrało swoje mecze...
Zerknij sobie co stanie się po rozdaniu z naszego wieczora...
A najfajniejsze jest to, że możesz obracać i minimalną stawką i dużą... Hajs nie musi spać na koncie.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No MLB fajowe.
A co byś powiedział by oprócz tego, że stawiasz doga to walnąć jemu jeszcze handicapa -1,5 ?
Np dziś na noc jest mecz PIT - STL po kursach 1,86 - 1,95, a jakby zagrać na słabszego -1,5 to masz:
STL -1,5 = 3.15.
Tylko czy przy graniu całej kolejki nazbiera się tyle dogów by jakiś dubel wszedł?
Edyta
Wczorajszy test na nocny Minor Baseball League grane płaską stawką:
Ilość zdarzeń postawionych = 7x(-1,5) + 7x(-2,5)
Ilość zdarzeń trafionych = 3x(-1,5) + 3x(-2,5)
Wkład = 1.40
Wygrana = 2.08
Na czysto: 0.68
 
Do góry Bottom