>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

G 52

grekuu

Użytkownik
czekam do połowy seta jak ktoś przełamie a następny serwis ma swój i stawiam że na 100 wygra / chyba że gra amator z trochę lepszym człowieczkiem to wtedy amator prowadzi zazwyczaj 2-0 a gdy ten lepszy się budzi i przy 40-15 ma przełamanie na 2-1 to stawiam na tego lepszego rezultaty są takie









a bywało i tak ;) za 1000 niby mniejsze kursy ale jeszcze nie przywykłem do takiej kwoty ???? hehe ????




 
G 52

grekuu

Użytkownik
hehe wiadomo że przegrane się zdarzają ale tylko przez nadgorliwość i Łapczywość zysku granie 30 zakładów i więcej nie ma sensu przez cały dzień bo wiadome że porażka przyjdzie ;) a ja chodź to wiedziałem to i tak robiłem to ogólnie rzecz biorąc maj skończyłem na plusie 2.5 tyś zresztą za wygrane kupiłem nota 4 /
 
G 52

grekuu

Użytkownik
pisałem że porażki też są ale ja grałem zazwyczaj cały dzień po 30 kuponów jak ktoś myśli i gra 10 to bez problemu przy kursach 1.20 te 2 tyś by można by było ugrać ;)
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Witam .Mozesz napisac przy jakich stanach gemow wchodzisz w zaklad , to by dokladnie nakreslilo strategie.Wiem , ze musi nastapic przelamanie , a nastepnie serwis.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
przeważnie jak jest wynik 2-2 / 3-3 to się wszystko klaruje
2 przykłady

przełamanie przy wyniku 2-2 na 3-2 i potem swój serwis potem już z górki idzie jak burza
2 przykład radwańskiej

łamią się bez przerwy w 2 secie żeby przy wyniku 3-3 sytuacja się wyklarowała radwańska łamie na 3-3 i do końca idzie jak burza
 
betme 138

betme

Użytkownik
przykład radwańskiej nie jest najlepszy, bo to że przełamała po raz trzeci (sama była złamana trzykrotnie) spowodowało tylko, że stan się wyrównał, jedyne co za nią mogło przemawiać to fakt bycie faworytką. ale przełamania tu nie ma, więc w system nie wchodzi
 
G 52

grekuu

Użytkownik
człowieku ;) pisałem że jak jest 2-2 / 3-3 to się wszystko klaruje że postawiłeś jak została przełamana na 2-3 a nie chciałeś poczekać to przegrałeś .
 
jarzynas 0

jarzynas

Użytkownik
grekku możesz pokazać screena gdzie widać wszystko razem z przegranymi ? Jaki jest procent zakładów przegranych w stosunku do wszystkich zagranych zakładów ?
 
betme 138

betme

Użytkownik
czyta się ze zrozumieniem ;)

nawet tutaj wystarczyło poczekać jak miała Ad no ale potem płacz jest
stan 3:3 i własny serwis nazywasz przełamaniem? przecież w tym meczu pierwsze realne przełamanie nastąpiło na 5:3 (BO WCZEŚNIEJ 6-KROTNIE SIĘ PRZEŁAMYWAŁY, A POTEM ULA W KOŃCU UGRAŁA SWÓJ SERWIS), więc o czym mowa.
Żebyś był wiarygodny musiałbyś prezentować typy na bieżąco, bo sami nie będziemy wiedzieli co dla Ciebie jest przełamaniem.
 
betme 138

betme

Użytkownik
teraz w Brazylii Laranja/Walendowsky serwują po przełamaniu na 4:2 po kursie 1,40 w drugim secie ????
✅
 
betme 138

betme

Użytkownik
Hamou utrzymuje przewagę przełamania i w drugiem secie przy prowadzeniu 4:2 można złapać kurs 1,24
✅
 
betme 138

betme

Użytkownik
Gatica - Coutino, Coutino w drugim secie serwuje przy przewadze 3:2 (a nawet 40:15) po kursie 1,78
bez przewagi w gemie było 2,35
✅
 
Do góry Bottom