>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System w systemie

Status
Zamknięty.
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Ten temat to jeden wielki ŻAL. Aż nie potrafię słowami tego określić :razz:
Drogi kolego. Już kiedyś to tłumaczyłem i spróbuje wytłumaczyć po raz kolejny bo widze ,ze nie łapiesz tematu.Otóż cała gra w tym systemie czyt (gra systemowa) polega na tym ,że z normalnej progresji systemami,która nie wypaliła nam w pierwszej fazie prześlismy do gry zwykłymi systemami i regulujemy wygrane kursami. Jakbyś sie dobrze przyjrzał prosty system 2z3 przy kursach przy 1/X po 14,00 daje EWK 196,00. Przy stawkowaniu 600zł kuponu to teoretyczna wygrana 39200,00 Więc nie płacz mi ,że jesteśmy na minusie bo taki jeden kupon odmieni całośc do góry nogami i przyjmij do swojej wiadomosci ,że tutaj biznesmeni bawią się grą u bukmachera. Dodatkowo liczba 4-5 osób to nie to samo co strata finansowa jednej tylko osoby. Więc ochłoń troszke i jeżeli nie potrafisz zrozumieć kaprysów ludzi posiadających grube portfele to po prostu zamilcz,albo omijaj ten temat i nie wchodź tu wiecej. Tyle mojego tłumaczenia i dobrej koleżeńskiej rady. Powiększasz grono tych ,którym już wkrótce zadam pytanie &quot;I co teraz powiecie wieczni pesymiści?&quot; A wiesz mi jak Bóg miły na niebie ,że tutaj takie pytanie zadam grubą czcionką i wymienie w nim każdego z was oczekując odpowiedzi.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
to ten rodzaj biznesmenów co im szajba na punkcie pieniądza odbija i z czasem oszukują znajomych aż wkońcu sięgają po sznur ?
bo jak tak, to byłoby fajnie gdybyś założył sobie cos ala blog ... dla potomnych : &gt;
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Okey, jeden Ci czasem wejdzie. Ale znowu do następnego wygranego kuponu 4/5/6 razy przegrasz i w sumie wyjdziesz na 0.
Na Twoim miejscu skupiłbym się na graniu remisów czy tych pewniaków do przerwy, a nie wymyślał np. X/1.

W każdym razie powodzenia :razz:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Zgredziu a dożyje kiedyś miesiąca, który zamkniesz na plusie?? Pochodzę z długowiecznej rodziny... A z twoimi przechwałkami na temat twoich niekończących się aktywów i zespole biznesmenów to radziłbym uważać, bo jak Vader to przeczyta to może być ban ????
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Mówisz że grasz z innymi (6 osób[?]), czyli jak dobrze rozumiem każdy złożył się po np. 100 zł (wiem że więcej ale tak to zobrazowałem żeby to lepiej pokazać), tak więc wychodziłoby że razem macie 600 zł. Powiedzmy że wygrałeś kupon z AKO 50. Czyli za 600 zł wkładu wygrałbyś 30000 zł. A teraz 30000/6 (bo tyle osób sie zrzuciło na kupon) = 5000 zł. Czyli na jedno wychodzi czy grasz sam czy z innymi. Tak więc Twoje zdanie: &quot;Dodatkowo liczba 4-5 osób to nie to samo co strata finansowa jednej tylko osoby&quot; mija sie z celem, bo i tak i tak tyle samo wygrywasz/tracisz jakbyś grał sam albo z innymi... no chyba że wszyscy robią zrzutę żeby wygrane wędrowały do jednej osoby ???? I w tym momencie jeden kupon już Ci nie odwróci całego bilansu do góry nogami ale będziesz potrzebował już 2 kuponów, a jak widać coś nie wchodzą te kupony... Ale bądź co bądź życzę powodzenia i dużych wygranych ????
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Mówisz że grasz z innymi (6 osób[?]), czyli jak dobrze rozumiem każdy złożył się po np. 100 zł (wiem że więcej ale tak to zobrazowałem żeby to lepiej pokazać), tak więc wychodziłoby że razem macie 600 zł. Powiedzmy że wygrałeś kupon z AKO 50. Czyli za 600 zł wkładu wygrałbyś 30000 zł. A teraz 30000/6 (bo tyle osób sie zrzuciło na kupon) = 5000 zł. Czyli na jedno wychodzi czy grasz sam czy z innymi. Tak więc Twoje zdanie: &quot;Dodatkowo liczba 4-5 osób to nie to samo co strata finansowa jednej tylko osoby&quot; mija sie z celem, bo i tak i tak tyle samo wygrywasz/tracisz jakbyś grał sam albo z innymi... no chyba że wszyscy robią zrzutę żeby wygrane wędrowały do jednej osoby ???? I w tym momencie jeden kupon już Ci nie odwróci całego bilansu do góry nogami ale będziesz potrzebował już 2 kuponów, a jak widać coś nie wchodzą te kupony... Ale bądź co bądź życzę powodzenia i dużych wygranych ????
Dziękuję Panowie,a wiecie za co , a za to że przynajmniej dwóch z was życzyło mi powodzenie Serdecznie dziekuje bo na pewno się przyda. Pamietajcie ,że tu nikt nie szpanuje czy cokolwiek by się tu działo i za ile by było grane. Stanowimy bowiem jedną drużyne i celem naszym jest ograć buka, a czy to się dzieje za 2zł czy za 800zł to tylko kwestia portfela jakim kto dysponuje. Ja jestem w tej szczęsliwej sytuacji ,ze kilkakrotnie mi czyt, Nam grupie przyfarciło i jeszcze gramy za ugrane wczesniej. Jakieś 12400 i zrobi śię zero finansowe ,a wtedy pomyslimy co robić. Na razie zabawa trwa.!
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Powrót Skrzata :]
Ehhh...
Widzę, że duży minus w oczy kole. No to policzmy:

Było:
Bilans sierpień -4233,33
Bilans wrzesień -16389,40
A jest:

Post #101
⛔600
✅1541,6
⛔600

Post #103
⛔600
⛔600
⛔600
⛔300
⛔300

Post #104
⛔600
⛔600

Post#109
⛔600
⛔600

Bilans wrzesień: ⛔ 20847,80

Jak widzicie na razie po prostu ie farci,ale sposób układania kuponów zapewnia odbicie strat jednym trafnym kuponemtak że to nie jest jeszcze powód do paniki.
Powiedz o czym Ty tu nam pitolisz? Przecież jak czarno na białym widać, ze żaden z trafionych przez Ciebie kuponów nie odmienił w cudowny sposób bilansu. System jest pozbawiony sensu od momentu gdy progresywne powiększanie stawki zastąpiłeś wyższymi kursami spotkań i pewniakami.

Średnio rozgarnięty matematyk policzy na liczydle, że twój sposób gry nie odmieni bilansu. Liczby nie kłamią.

Pisze to w momencie, kiedy jesteś ponad 20 tys. na minusie w tym miesiącu, a w połączeniu z wynikiem z sierpnia i jeszcze nierozstrzygniętymi zakładami z postów #112, #114, daje ponad ⛔30 tysięcy złotych.????

Ogarnij się chłopie i po prostu przyznaj, że nie masz racji, pomyliłeś się i ten sposób gry nie ma szans, a nie jak cymbał robisz siebie idiotę idąc w zaparte i mówiąc, że białe jest czarne, a czarne jest białe.

Życzę rozsądku.
rrobcioo
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Białe jest białe, a czarne jest czarne. Przy takich dużych wygranych jakie trafiają się przy granych przeze mnie kursach taki minus to bździna. Ot wszystko na ten temat.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
O czym ty gadasz człowieku? Zastanów się! Jakimi Ty niby astronomicznymi kursami tu operujesz bo nie widzę? Oto Twój ostatni kupon:

20:15 Dynamo Dresden - Eintracht Frankfurt X/2 4,45
20:45 Empoli - Reggina 1pol 2 3,75
21:00 Norwich - Sunderland 1poł 1 3,10
kupon 2z3 za 600,00
Czyli do wygrania masz dokładnie 8423 złote i to pod warunkiem, że wszystkie typy wejdą! A w plecy masz 30 tysięcy? Więc o jakiej bździnie bredzisz?
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Nie ma się co kłócić... niech sobie Zgredziu prowadzi dalej temat jeżeli chce bo przecież nikt mu nie zakaże (no chyba że admini)... bo te dyskusje do niczego nie doprowadzą... jedni mówią tak inni inaczej, każdy ma swoje &#39;poglądy&#39; na ten temat... a tutaj tylko ratują kursy z 1 spotkania ok. 5+... to tyle...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Nie ma się co kłócić... niech sobie Zgredziu prowadzi dalej temat jeżeli chce bo przecież nikt mu nie zakaże (no chyba że admini)... bo te dyskusje do niczego nie doprowadzą... jedni mówią tak inni inaczej, każdy ma swoje &#39;poglądy&#39; na ten temat... a tutaj tylko ratują kursy z 1 spotkania ok. 5+... to tyle...
A ja uważam, że nie powinien tego wątku dłużej prowadzić. Dział ten jest dla osób, które chcą przetestować jakis nowy system gry. Symulacja tego systemu się zakończyła negatywnie i wypada ją zakończyć. Tymbardziej, że identycznie Zgredziu gra w swoim wątku w Kuponach i tam minus jest jeszcze bardziej okazały. Słowo &quot;symulacja&quot; idealnie tu pasuje, bo chyba nikt nie wierzy w to, że to gra na prawdziwe pieniądze.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1 2.25
19:00 Luleå HF - Färjestads BK 1 2,10
19:00 Skellefteå AIK - HV 71 1 2.05
19:00 Rødovre - Copenhagen Hockey1 1.85
kupon 3z4 za 800,00+pewniak
19:30 SønderjyskE - Esbjerg 1 1.15

19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1tercja 1 2,70
19:00 Luleå HF - Färjestads BK 1 tercja 1 2,80
19:00 Skellefteå AIK - HV 71 1tercja 1 2,.70
kupon 2z3 za 600,00 +pewniak
19:45 GE Servette - Kloten Flyers 2 2.00

19:00 Djurgårdens IF - Brynäs IF X 4.20
19:00 Växjö Lakers HC - MODO Hockey 1tercja X 2,45
19:00 Frölunda Indians - Timrå IK 1tercja 1 2,30
kupon 2z3 +pewniak za 600,00
19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1X 1,50

20:45 Milton Keynes Dons - Charlton X/2 5,80
20:45 Wycombe - Preston 2/2 3,20
20:45 Bayern München - Manchester City X/2 9,00
kupon 2z3 +pewniak za 600,00
20:45 West Ham - Ipswich 1 1.45
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
20:45 Bristol City - Reading X 3.10
20:45 Burnley - Nottingham Forest 1/X 13,50
20:45 Coventry - Blackpool 1/X 13,50
kupon 2z3 +pewniak za 600,00
20:45 Glasgow Rangers - Kilmarnock 1 1.20

20:45 Doncaster - Hull 2/2 4,65
20:45 Derby - Barnsley 1/1 3,35
20:45 Portsmouth - PeterboroughX 3.20
kupon 2z3 za 600,00

20:45 Derby - Barnsley 1 2.05
20:45 Doncaster - Hull 2 2.65
20:45 Napoli - Villarreal 1poł 1 2,40
20:45 Trabzonspor - Lille 1/X 13,50
kupon 3z4 za 400,00+pewniaki
20:45 Manchester Utd - Basel 1 1.17
20:45 Lyon - Dinamo Zagreb 1 1.42
20:45 Real Madrid - Ajax 1 1.22
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1 2.25⛔
19:00 Lule&amp;aring; HF - Färjestads BK 1 2,10✅
19:00 Skellefte&amp;aring; AIK - HV 71 1 2.05⛔
19:00 R&amp;oslash;dovre - Copenhagen Hockey1 1.85✅
kupon 3z4 za 800,00+pewniak
19:30 S&amp;oslash;nderjyskE - Esbjerg 1 1.15 ✅

19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1tercja 1 2,70✅
19:00 Lule&amp;aring; HF - Färjestads BK 1 tercja 1 2,80⛔
19:00 Skellefte&amp;aring; AIK - HV 71 1tercja 1 2,70⛔
kupon 2z3 za 600,00 +pewniak
19:45 GE Servette - Kloten Flyers 2 2.00 ⛔

19:00 Djurg&amp;aring;rdens IF - Brynäs IF X 4.20⛔
19:00 Växjö Lakers HC - MODO Hockey 1tercja X 2,45⛔
19:00 Frölunda Indians - Timr&amp;aring; IK 1tercja 1 2,30✅
kupon 2z3 +pewniak za 600,00
19:00 Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1X 1,50✅

20:45 Milton Keynes Dons - Charlton X/2 5,80⛔
20:45 Wycombe - Preston 2/2 3,20⛔
20:45 Bayern München - Manchester City X/2 9,00⛔
kupon 2z3 +pewniak za 600,00
20:45 West Ham - Ipswich 1 1.45⛔
Bilans postu -2600,00
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Drogi kolego. Już kiedyś to tłumaczyłem i spróbuje wytłumaczyć po raz kolejny bo widze ,ze nie łapiesz tematu.Otóż cała gra w tym systemie czyt (gra systemowa) polega na tym ,że z normalnej progresji systemami,która nie wypaliła nam w pierwszej fazie prześlismy do gry zwykłymi systemami i regulujemy wygrane kursami. Jakbyś sie dobrze przyjrzał prosty system 2z3 przy kursach przy 1/X po 14,00 daje EWK 196,00. Przy stawkowaniu 600zł kuponu to teoretyczna wygrana 39200,00 Więc nie płacz mi ,że jesteśmy na minusie bo taki jeden kupon odmieni całośc do góry nogami i przyjmij do swojej wiadomosci ,że tutaj biznesmeni bawią się grą u bukmachera. Dodatkowo liczba 4-5 osób to nie to samo co strata finansowa jednej tylko osoby. Więc ochłoń troszke i jeżeli nie potrafisz zrozumieć kaprysów ludzi posiadających grube portfele to po prostu zamilcz,albo omijaj ten temat i nie wchodź tu wiecej. Tyle mojego tłumaczenia i dobrej koleżeńskiej rady. Powiększasz grono tych ,którym już wkrótce zadam pytanie &quot;I co teraz powiecie wieczni pesymiści?&quot; A wiesz mi jak Bóg miły na niebie ,że tutaj takie pytanie zadam grubą czcionką i wymienie w nim każdego z was oczekując odpowiedzi.
po pierwsze nie klam.
to ze kupon kosztuje 600zl nie znaczy ze mnozysz 600 razy kursy.
to po pierwsze.
Primo duo- sorry za sposob w jaki sie wyraze ale dla mnie jestes skonczonym idiota. Piszesz bajki jak jakis down, ze niby z kolesiami biznesmenami sobie przewalasz grube siano bo wam sie nudzi i miedzy naradami w spolkach obgadujecie co by tu dzisiaj zagrac.
Jestes na tyle prostacki w swoich wypowiedziach , ze reke dam sobie uciac, ze zarowno z jezykiem ojczystym jak i z matematyka miales cale zycie problemy a co za tym idzie w BIZNESIE TEZ ORLEM NIE JESTES, i nigdy nie bedziesz.
Nie potrafisz nawet zauwazyc jak sie ludzie z Ciebie nabijaja i klikasz dzieki. Stary, a raczej mlody wez sie ogarnij bo juz nawet mi sie Twoich postow czytac nie chce bo takie banialuki piszesz.
Nie ogarniasz tematu bukmacherki jak rowniez matematyki bo o STATYSTYCE juz nawet nie mowie, wiec z czym do ludzi.
Ogarnij sie jeszcze raz bo dalej wszyscy beda na Ciebie pluc a Ty bedziesz opowiadal ze deszcz pada i zaraz przestanie w sensie ze zaraz wejdzie ci kupon za 600(100) z kuirsem 196... nawet nie masz pojecia jaka jest szansa na trafienie dwoch spotkan o kursie 14.... jeszcze zeby mialy jakiekolwiek value a Ty grasz na pale.
Pozal sie Boze nad Toba....
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lipers 102

lipers

Użytkownik
Temat ciagnie sie juz na 7 stron, wszyscy rowno jada jego autora i nie wiem czemu az tak bardzo Wam to wszystko przeszkadza... Gra sobie chlop, czy to w realu czy to jako symulacja. Niech sobie gra i wstawia posty, jesli tylko nie oszukuje w podawaniu typow na spotkanie to ja nie widze powodow by nie mial postowac dalej... Denerwujecie sie conajmniej jakby gral za Wasze pieniadze... Kazdy ma prawo to swojego zdania i jak dla mnie mozecie uwazac go za oszusta, no ale zachowajcie juz to dla siebie, nakrecacie temat, zostawcie go samemu sobie na kilka tygodni, a nie ostra dyskusja, ktorej nikt nie jest w stanie jednoznacznie rozstrzygnąć. Troche dystansu... Pozdrawiam wszystkich od neutralne strony i zycze wygranych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
po pierwsze nie klam.
to ze kupon kosztuje 600zl nie znaczy ze mnozysz 600 razy kursy.
to po pierwsze.
Primo duo- sorry za sposob w jaki sie wyraze ale dla mnie jestes skonczonym idiota. Piszesz bajki jak jakis down, ze niby z kolesiami biznesmenami sobie przewalasz grube siano bo wam sie nudzi i miedzy naradami w spolkach obgadujecie co by tu dzisiaj zagrac.
Jestes na tyle prostacki w swoich wypowiedziach , ze reke dam sobie uciac, ze zarowno z jezykiem ojczystym jak i z matematyka miales cale zycie problemy a co za tym idzie w BIZNESIE TEZ ORLEM NIE JESTES, i nigdy nie bedziesz.
Nie potrafisz nawet zauwazyc jak sie ludzie z Ciebie nabijaja i klikasz dzieki. Stary, a raczej mlody wez sie ogarnij bo juz nawet mi sie Twoich postow czytac nie chce bo takie banialuki piszesz.

Nie ogarniasz tematu bukmacherki jak rowniez matematyki bo o STATYSTYCE juz nawet nie mowie, wiec z czym do ludzi.
Ogarnij sie jeszcze raz bo dalej wszyscy beda na Ciebie pluc a Ty bedziesz opowiadal ze deszcz pada i zaraz przestanie w sensie ze zaraz wejdzie ci kupon za 600(100) z kuirsem 196... nawet nie masz pojecia jaka jest szansa na trafienie dwoch spotkan o kursie 14.... jeszcze zeby mialy jakiekolwiek value a Ty grasz na pale.
Pozal sie Boze nad Toba....
powodzenia
1.Po pierwsze nigdy nie kłamie
2.Po drugie stawka 600 nie znaczy ,że mnożysz przez 600 i tu ty okazujesz się błaznem matematycznym kurs 14,00 x14,00 =kurs 196 co przy kuponie 2z3 za 600zł daje koluniu 39200zł .
Tak więc matematyki mnie nie ucz bo jak ja zdawałem mature to ciebie jeszcze nie było nawet w planach twoich szacownych rodziców.
3. Po trzecie dokładnie tak jak powiedziałeś gramy w przerwach jak nam czas pozwoli pomiedzy swoimi sprawami biznesowymi.
4. Po czwarte nie jesteśmy na minusie co jest podstawą naszej gry.
5. Po piate nie zauwazyłem prostactwa w moich wypowiedziach wprost przeciwnie do ciebie. Bowiem język nasz ojczysty ma tyle słów i okresleń zamiennych,że można komuś przysłowiowo wejśc w piety wcale nie używajac słów języka brukowego.
6. Po szóste nawet nie wiesz jaką mam frajde czytajac podobne posty do twoich więc to nie ty i wy się ze mnie nabijacie tylko dajecie mi powód do doskonałej zabawy. Tłumaczenie bowiem moje i tak do Ciebie nie dotrze gdyż ty żyjesz i obracasz się w innym świecie. Gdybyś wiedział ,że 10% moich obrotów miesięcznych to 10 marnych pensji podstawowych może innaczej byś traktował kwoty rzędy 5-6tysiecy. Ale cóż to jak tłumaczenie chińczykowi czemu jest żółty i to po polsku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom