>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System wyrównanych kursów

T 0

the-firm

Użytkownik
Witam. Z zamiarem tego systemu nosiłem się już od jakiegoś czasu także teraz pora na testy.
O co chodzi. Otóż bardzo często jest tak, że kursy są wyrównane i np. bukmacher A faworyzuje drużynę X a bukmacher B faworyzuje drużynę Y. Przykładem na 12:00 dzisiaj jest mecz rosyjskiej ligi Kirov-Nosta, gdzie zarówno tabela jak i forma wskazuje zdecydowanie na drużynę gości a kursy są różne a więc gram na gospodarzy. Podobna sytuacja jest przy podobnej formie drużyn w lidze i gdzie kursy są również wyrównane to wtedy gram w stronę gości bo jak wiadomo gospodarze zawsze mają lekko zaniżony kurs i powinni być faworytem choćby minimalnym. I teraz myślę nad progresją takich spotkań. Generalnie: wychodzę z założenia, że buki wiedzą jednak więcej od nas i takie nie jasności w kursach są zawsze czymś poparte. Nie od dziś wiadomo, że bukmacherzy kursy wystawiają po tabeli, formie i kto jest gospodarzem a więc jeśli nie ma faworyta jasnego to trzeba grać odwrotnie niż nam to mówią wyniki.
PS. Mam nadzieje, że opisałem to jasno o co mi chodzi ????
Kupon 1
Kirov-Nosta
Typ 1
Kurs 2,63
Buk: Bet365
Stawka 1 J
 
T 0

the-firm

Użytkownik
⛔ 1 J
Zamiast grania czystych zwycięstw, będę grał DNB, tak będzie bezpieczniej bo porażek się nie spodziewam a remisy mogą wpadać. Przy pierwszym kuponie miałbym zwrot i po krzyku
Kupon 2
Espoo-Saipa
Typ 1 DNB
Kurs 1,92
Buk: Marathonbet
Stawka 2 J
 
T 0

the-firm

Użytkownik
To na razie taki test i głośne myślenie, za wszystkie porady będę wdzięczny. Bo generalnie jak prowadziłem staty w notatniku to drużyny te bardzo rzadko przegrywały, no ale remisy się zdarzały. Więc może po prostu stała stawka i jednak to DNB. Zobaczy jak się tutaj potoczy ten temat.
 
Do góry Bottom