>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systemy gry czyli jak skroić buków...;-))

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale zadowalam sie 1,015 - 1,030 ...no chyba ze buk nie trafi - i w koncowce 1,20 sie zlapie
Fakty są takie, że grając po kursie 1,01 musisz trafić 100 zakładów przy płaskiej stawce by obrócić chociażby dwukrotnie stawkę. 200 zakładów po 1,01 to jest jeden 3,00. Wlicz w to jeszcze czas.
Twoja taktyka to gra na live na zawodnika który prowadzi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Może trochę Cię nie rozumiem, ale kurs nazywasz stawkami, coś mi tu nie gra.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia, fajnie by było jakbyś pokazał swoje umiejętności w dziale Kupony ;) tam można podawać typy live więc 1-2 miesiące z Twoją grą, fajnie by było zobaczyć.
Pozdrawiam
 
M 493

milo93

Użytkownik
Tak dla potwierdzenia tego o czym wspomnialem..
Kazdy kto gra wie ze mozna zarobic, kwestia przygotowania i kapitalu:
Z racji swiezosci konta nie moge wrzucic linku, wiec ew prosze samemu sobie spasowac adres ????
http www fotosik pl/zdjecie/d6c3a02757e11a16

Ciekawi mnie kwestia limitow u bukmachera, ale narazie od 3 miesiecy grania tak jak na zdjeciu - nie bylo zadnych ograniczen. Co prawda nie robilem regularnych wyplat, ale byly okresy gdy w przeciagu 14dni robilem wyplaty 10k, 5k, 7k i bylo ok.
Inwestycja poczatkowa 10.000 zl,
przez pierwsze 2 miesiace grajac stawkami od 1000 do 5000zl / zdarzenie.
Z racji tego iz prawdopodobienstwo / statystyka idzie wlasnym torem, a zwiekszonie ilosci zakladow w ciagu dnia nie wroza sukcesow, mozolnie dochodzilem do punktu wyjsciowego, czyli stawki 10.000zl i &#39;zmniejszenie&#39; dziennej stopy zwrotu z 5% do 2% zwrotu z aktualnego kapitalu. I pracujemy nad dalsza obnizka ????
Pozdrawiam
Dla mnie jakieś bajki opowiadasz ja grając podobnymi stawkami zostałem polimitowany w połowie bukmacherów :-|
 
M 493

milo93

Użytkownik
Jak juz wspomnialem - nie wiem czym sie kieruja - zreszta w kazdym regulaminie wyraznie pisza, ze zastrzegaja prawo do zmian bez podania przyczyny.
Nie jest moim celem udowadnianie czegokolwiek, a raczej dziele sie swoimi doswiadczeniami jakie mam na bet365.
Moze kwestia ilosci spotkan na dzien? tylko live , tylko tennis , brak jakichkolwiek surebetow, handicapow itp ? - nie mam pojecia.
Zreszta dzisiaj zlecilem wyplate 40k na konto bankowe. Nie wyplacalem do tej pory takiej kwoty jednorazowo wiec jesli maja cokolwiek zrobic - To moglby to byc dobry argument.
Tj wspomnialem, na forum jestem bardzo swiezy, a dotarlem tylko dlatego ze nie mialem wczesniej pojecia o istnieniu skrilla i chcialem uzyskac jakiekolwiek opinie uzytkownikow.
Ciekawe zlecasz wypłatę 40 k na konto bankowe :cool:
 
G 27

gumos

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście zleciles wypłatę 40k na konto bankowe z zagranicznego czytaj nielegalnego w Polsce bukmachera nie było to za dobre posunięcie :-(
 
M 493

milo93

Użytkownik
Wszystko kwestia ruchów na koncie. Tak mi się wydaje od lat.
Prowadzę od 10 lat swój biznes. Na konto prywatne spokojnie mozna dokonac wplaty we wplatomatach czy przelewy do 50.000 pln.
Oczywiscie odnoszę się tylko do swojej konkretnej sytuacji, ktora x razy miala miejsce na przestrzeni lat.
Inna zupelnie sprawa jest , gdy ktos ma jeden rachunek w banku, zazwyczaj ruch na koncie jest tylko przy otrzymaniu wynagrodzenia z pracy i gdy dokonuje platnosci za rachunki...... i nagle zaczynaja sie cykliczne przelewy na 10.000zl lub 40.000zl.
Smieje sie, ze pracownicy z czystej ciekawosci analizowali by sciezki ???? )

Reasumujac, nie ma takiej tragedii z bankami, ale wszystko w odpowiednich proporcjach do swoich możliwości finansowych.
Jak pojawi sie jakis problem w przyszlosci - poinformuje ????
Grałem aktywnie wypłacałem wygrane.Jesteś chyba pierwszą osobą , która robi takie wypłaty na konto bankowe :-(. Kursy róźne dla ciebie to nie są duże kwoty nie wiem jakim cudem tak grasz dla mnie ściemniasz i piszesz bajki bo to niemożliwe.....
 
M 493

milo93

Użytkownik
Nie bardzo wiem jak moge sie odniesc do tego co napisales.
W jaki sposob mialbym sciemniac ? ???? Wrzucilem screena dla potwierdzenia kilka postow wyzej.
Jeśli ktoś regularnie wygrywa to limitują i tak już jest jedynie na Pinnacle jestem w stanie uwierzyć w takie stawki :razz:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
triwet wiesz screen to żaden dowód, bo taki screen to można przerobić nawet w paincie, za długo tu jestem i za dużo widziałem by wierzyć komuś kto nie jest cały miesiąc na forum, ba ledwo tydzień i prawie wszystkie 11 postów jest z tego tematu.
Moim zdaniem jak chcesz być bardziej wiarygodny, wrzuć tutaj z 5 screenów na przestrzeni kilku miesięcy z gry (np. luty, druga połowa marca, maj i teraz) i też kilka z wpłatami/wypłatami. Wrzuć je na serwer tinypic.com, bo na fotosiku widać, że słabo z jakością.
I nie tłumacz się, że nie masz czasu by to zrobić, bo skoro znalazłeś czas na dyskusję to i powinieneś znaleźć czas na uargumentowanie swojej gry i słów. Cała dalsza debata słowna będzie zbędna i wiele wyjaśni. Rzucasz bardzo odważne słowa, ale jak na razie nie są one poparte rzetelnymi argumentami.
Kto wie czy nie masz w bet365 minusa na 200 tysięcy i bukmacher pozwala Ci grać takimi stawkami? Nic nie wiadomo.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
nie spotkalem sie jeszcze na codzien w biznesie, aby ktos komus &#39;sugerowal&#39; otworzenie swojego konta i pokazywal co ma a czego nie
Po prostu za dużo osób tutaj było deklarujących: &quot;wygrywam, ale nie pokażę&quot;.
Stwierdzam autentyczność ;).
I oto chodziło, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Osobiście to bałbym się tak wypłacać po 40 tysięcy bezpośrednio z bukmachera na konto bankowe.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Triwet, moje gratulacje ! Świetnie Ci idzie. Widać że znalazłeś dla siebie system. Powiedź zdarzyła Ci się jakaś większa wpadka?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Taka gra nie moze przyniesc zarobkow jesli chodzi o tenisw atp moze nie ma az tak duzo odwracania ale w itfa nieraz sa mecze przekrecane tak samo w challengerach szczegolnie w tych wloskich pamietam mecz Clezara z Quincim 5:2 bodajze dla clezara w 3 secie z podwojnym przelamaniem i przegral mecz albo wczorajszy mecz Andersona z Opelka gdzie juz mial meczowe przy prowadzeniu 5:3 i przegral 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Taka gra nie moze przyniesc zarobkow jesli chodzi o tenisw atp moze nie ma az tak duzo odwracania ale w itfa nieraz sa mecze przekrecane tak samo w challengerach szczegolnie w tych wloskich pamietam mecz Clezara z Quincim 5:2 bodajze dla clezara w 3 secie z podwojnym przelamaniem i przegral mecz albo wczorajszy mecz Andersona z Opelka gdzie juz mial meczowe przy prowadzeniu 5:3 i przegral 5:7
własnie kolega wrzucił screeny bo już jeden niedowiarek był, ale oczywiście dalej większośc wie lepiej - tak wygrywać się nie da ???? zaraz ktos napisze, wrzuc screeny z konta bankowego, bo pewnie na becie wtopiles pol miliona, a pokazałeś nieliczne wypłaty...

świetny spoób na zarobek dla kogoś z dużym buzetem, duża ilością czasu, co traktuje bukmacherkę jako sposób zarobku i żelaznymi zasadami. gratuluje.

a co do wygrywania na tenisie, to wygrać się nie da typując 1, 2, o&amp;u, hc prematch, wystarczy spojrzeć ile przekręconych spotkań jest na ostatnich turniejach, po co są organizowane turnieje ATP, Challenger w Azji, Włoszech to każdy sobie może odpowiedzieć sam.
 
W 18

woj25

Użytkownik
Czy stawianie 3000zł żeby wygrać 20zł można nazwać szaleństwem?
dla mnie to głupota...nie chcę być czarnowidzem i życzę wszystkiego najlepszego, ale podejrzewam, że takie granie skończyć się może wielkim płaczem.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
dla mnie to głupota...nie chcę być czarnowidzem i życzę wszystkiego najlepszego, ale podejrzewam, że takie granie skończyć się może wielkim płaczem.
Ktos kto &quot;tyle&quot; stawia, wie, ze musi liczyc sie z ewentualnym ryzykiem, i jak to straci, to nie jest to dla niego powod do zalamania. Pozdrawiam. ????
 
M 1

matafix

Użytkownik
Triwet, wiem o czym mówisz. Ja stosuje podobny system w piłce nożnej. Podstawa to widzieć mecz live i znaleźć &quot;odpowiednie&quot; zdarzenie. Kurs 1,01-1,04. Liczy się waga procentu składanego. Co do stawki, cóż każdy powinien grać za tyle na ile go stać by przegrać. Ja traktuje to jako zabawę, która na końcu daje mi dodatkowa satysfakcję w postaci dodatniego salda.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ciekawy system i gratuluję wygranych, ale jak dla mnie jest zbyt ryzykowny bo można się załatwić na amen jednym przekrętem w sporcie. Zwłaszcza sposób nie dla mnie, bo mam czasem zbyt nagrzane w bani ????
 
Do góry Bottom