>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systemy z Wielkiej Brytanii

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
yeuop&gt;&gt;
a co trudnego jest dla Ciebie w zrozumieniu i podjęciu np. tej gry z wpisu #88,
pamiętając jednak o zawartym tam moim komentarzu:
BET 1 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 2 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 3 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 4 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 5 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 6 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14
BET 7 £100 @ 1.14 odds – WINS – RETURNS £14


Total return after 7 bets: £14 multiplied by 7 = £98.

.............................

Warto tu chyba jednak rozważyć grę na kolejnym progu nie jak w tym schemacie po 100j. z odkładaniem po 14j. - a stawką równą całej poprzedniej wygranej (bo i tak ryzykujemy tu wkład własny, czyli początkową stawkę) więc kolejno 114, 130 itd. - bo wtedy już po 5 grach na ✅ zysk wyniesie 92.66j. a po 6 grach ✅ wyniesie 119.6j. zaś po 7 kolejnych grach ✅ z trafianiem tego samego kursu @1.14 będzie to ew. już zysk 150j.
.................
Możesz też np. pomyśleć o długofalowej grze wg modelu podanego w tym wpisie #40:
https://forum.bukmacherskie.com/f18/systemy-rozkladowe-na-ilosc-wynikow-1x2-oraz-dw-46471-2.html#post6210484
gdzie przy pomocy jednego z powszechnie dostępnych w necie kalkulatorów do progresji możesz rozpisać swoją grę z tam podanym AKO 86.5 i przy posiadanym budżecie na grę 2k £ na stały zysk 100£ netto przy pierwszym wejściu tego układu wyników jaki jest tam podany.
 
Y 1

yeuop

Użytkownik
no tak, ale takie pewniaki czasem lubia być ironiczne.. i wówczas jest wtopa..

nie szukam &quot;szybkiej kasy&quot;, raczej cos na spokojnie.. w podanym przypadku odrabianie strat jest raczej mało przyjemne..
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W tym 1. podanym Ci modelu gry - ale w wersji gry rozbudowanej poprzez to co wynika z mojego tam zamieszczonego komentarza do angielskiego wzorca, a więc przy grze na 6 etapów począwszy od stawki 100j. ale na następnym kroku ze stawką zwiększaną o poprzednią wygraną a przy budżecie 2k j. - zakończenie 50% czyli 10z20 tak rozpoczętych gier dotarciem do finałowego udanego 6. z rzędu trafienia kursu @1.15 daje 2313j. a więc zysk 313j. a zamknięcie jedynie 45% czyli 9z20 takich linii daje 2081j. a więc zysk 81j.
Gdybyś jednak dał radę zamknąć 55% jako 11z20 linii, to daje to 2544j. czyli zysk 544j.
Możesz tu na forum w dziale KUPONY zrobić test takiej gry i sam zobaczysz jak Ci to pójdzie taka gra na te 20 oddzielnych linii po 100j. na 1. kroku i ile z nich doprowadzisz do finału, po kolejnym 6. trafieniu w nich.
Zatem otwierasz równolegle 20 oddzielnych linii gry*, czyli jakby 20 słupków i zaczynając w każdym z nich na 1. kroku grę ze stawką 100j. a zatem wydajesz na początku 2k - a celem gry jest dojechanie do finału w postaci 6. z rzędu trafienia kursu @1.15 w minimum 9z20 tych linii/słupków, bo wtedy masz do odbioru 2081j.
* każdą dla łatwiejszego śledzenia gry opisujesz liczbami rzymskimi od I po XX, a kroki w każdej z nich liczbami arabskimi - stąd na początku będą to I/1 po XX/1 a finałowe gry to np. II/6 czy XI/6
..................
Uzupełniłem poprzedni wpis o inny także możliwy model gry, więc też się z nim zapoznaj.
 
P 0

pitekk77

Użytkownik
A tu system z USA do MLB:

...........................................
tu zaś system do NBA:

Pzdr.
edi8
Siemka Edi . Odkopuje ten post i mam prosbe czy mógłbys wytłumaczyć mi dokładniej na czym polega ten system . Po przeczytaniu tego nadal nie rozumiem . Z góry dzięki za odp
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@pitekk77&gt;&gt;
w tym systemie do NBA zaprezentowanym na stronie:
http://www.covers.com/postingforum/post01/showmessage.aspx?spt=79&amp;amp;sub=100723299&amp;amp;page=1
autor o nicku @payday000 wszystko podał tam w 1. poście:
&quot;I looked for a streak of 3 consecutive over and unders and then chased the opposite play for 4 games.&quot;
więc nie wiem czego nie rozumiesz w jego grze, opartej o wyszukiwanie drużyn mających trwające serie 3 wyników under lub over i graniu na przełamanie...
 
L 0

lechhu

Użytkownik
Czy ktoś słyszał lub używa ProfitAccumulator. Dostępne tylko dla graczy w Uk, program dzieki któremu można obstawiać mecze bez ryzyka i dający stale profity w zależności od wkladu pracy własnej.
 
L 0

lechhu

Użytkownik
Mieszkasz w UK zobacz na stronke profitaccumuator.co.uk dzieki tej stronce będziesz zarabial bez problemu bez ryzyka kilka stówek. Dokładnie chodzi o wyciąganie kasy z free betów zawsze z zyskiem. Wejdź na stronkę zobacz filmik instruktażowy lub pytaj mnie. Pozdro. Żadnego ryzyka tylko czysty zysk
 
Do góry Bottom