>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Syzyfowe prace

hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Powyżej źle podałem kurs na BTS w meczu Legii z Zagłębiem. Powinno być 1,75, a ogólny kurs kuponu wynosił 2,48.
Kupon #3
⚽ Legia Warszawa – Zagłębie Lubin / Obie strzelą / Kurs: 1,75 | 1:3 ✅

⚽ Örebro – Malmö / Örebro strzeli / Kurs: 1,42 | 1:2 ✅
Kurs: 2,48
Stawka: 3 j
Ew. wygrana: 7,44 j ✅
Stan konta: 1,44 j
Kupon #4

⚽ Club Brugge – Standard de Liège / Gol w obu połowach / Kurs: 1,54


Kurs: 1,54
Stawka: 4 j
Ew. wygrana: 6,16 j
Stan konta: -2,56 j

Mecz o superpuchar Belgii. Ta para w poprzednim sezonie nie zawodziła. Bardzo ofensywne drużyny, które pokrywały BTS-y (szczególnie w meczach ze sobą) i overy; być może znowu będę żałować zbyt asekuracyjnego typu, ale trudno!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Kupon #4
⚽ Club Brugge – Standard de Liège / Gol w obu połowach / Kurs: 1,54 |2:1 ✅

Kurs: 1,54
Stawka: 4 j
Ew. wygrana: 6,16 j ✅
Stan konta: 3,60 j
Belgijska para nie zawiodła. Dzisiaj meczów do wyboru, do koloru, ja stawiam jednak tylko jeden kupon.
Kupon #5

⚽ Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol / Z. Sarajevo wygra albo zremisuje / Kurs: 1,49

⚽ Górnik Zabrze – Trenczyn / Trenczyn strzeli gola / Kurs: 1,27

Kurs: 1,89
Stawka: 3 j
Ew. wygrana: 5,67 j
Stan konta: 0,60 j
Krótki opis: Nie będę udawać, że dokonywałem głębokich analiz. O meczu z polską drużyną rozpisali się już inni użytkownicy w wątku poświęconym LE. Obie drużyny lubiły postrzelać, Górnik stracił jednak dwóch ważnych graczy i jego gra daleka jest obecnie od ideału, lepiej więc zaufać nieco bardziej wyrobionej marce (w ostatnich latach). A drugi mecz? Ot statystyki. Trudno mi powiedzieć, czy wielka przepaść dzieli ligę z Bośni od tej z Cypru. Aż tak to chyba nie. Bałkańskich drużyn ze względów, powiedzmy, genetycznych nie można stawiać w tym samym szeregu, co jakieś egzotyczne wynalazki z Wysp Owczych czy Finlandii – i czy to będzie chorwacki zespół, czy bośniacki, w meczu u siebie z zaledwie średniakiem, a za takiego można uznać Limassola (i to też optymistycznie patrząc), spokojnie mogą powalczyć. Statystyki dla Limassola, jeśli chodzi o wyjazdy, są bezlitosne. Słabo sobie na nich radzi i bardzo prawdopodobne, że tradycyjnie dla drużyn cypryjskich będzie starał się wykorzystać atut własnego boiska w rewanżu. Odwrotnie Željezničar, który u siebie trzyma się bardzo dobrze i rzadko przegrywa. I to wszystko. Według mnie Limassolowi będzie trudno wywieźć stąd zwycięstwo.
 
Do góry Bottom