>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szersza oferta GB

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam drodzy userzy :!:

Chciałbym wam zwrócić uwagę na tego buka, bo ostatanio GB daje coraz szerszą ofertę. Wreszcie GB zauważyło że sporty motorowe cieszą się dużym uznaniem. Zajrzyjcie sobie jaka jest szeroka oferta na F1 na H2H i inne ;)

Wkrótce podobno GB ma uruchomić typy na tenis, dokładniej na deble.

No i najważniejsze, GB ma bardzo dobre dla graczy kursy :jupi:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jesteś pracownikiem GB? :roll:
Skąd wiedziałeś :jezora: jestem poprostu bardzo zadowolony z GB oraz cieszę się że mają coraz szerszą ofertę i może dla innych to jest minus ale dla mnie jest ok (brak dziwnych zakładów live do typowania [podejrzanych lig nie dają] ale sporo kosza) Fakt live jest mało ale na tym wielu straciło gigantyczne pieniądze ;)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Fakt live jest mało ale na tym wielu straciło gigantyczne pieniądze
Bo grać na live też trzeba umieć ;)

A co do pytania to zachwalasz aż nad to GB więc stąd moje pytanie. Ja grałem u nich i grać będę ale naprawdę nie widzę nic szczególnego w GB porównując ich z innymi bukami. A grałem już w 90% polskojęzycznych buków jakie są na rynku.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A co do pytania to zachwalasz aż nad to GB więc stąd moje pytanie. Ja grałem u nich i grać będę ale naprawdę nie widzę nic szczególnego w GB porównując ich z innymi bukami. A grałem już w 90% polskojęzycznych buków jakie są na rynku.
Rangizu wiesz że nie jestem &quot;już&quot; wrogo do Ciebie nastawiony. Co do GB to naprawdę ten buk się rozwija ???? ma coraz szerszą ofertę, szybki support wysokie kursy jest naprawdę super. Szkoda mi jedynie tego że P2P (zamknęli na jakiś czas)

Ktoś dawał jakąś stronkę gdzie jacyś experci wystawiali oceny i GB wypadł bardzo dobrze ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Wg SBR GB ma B- więc źle nie jest, ale jak pisałem w mojej ocenie niczym nadzwyczajnym sie nie wyróżniają, poza szybkością wypłat na MB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom