>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja Division 3 - 18.02.2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Cowdenbeath - Queen&#39;s Park FC 1 @ 1.85 BAH
Cowdenbeath jest dla mnie jednym z lepszych zespolow w lidze i uwazam, ze sie moga zblizyc do Stenhousemuir. Ostatnio zaczeli grac niezle zremisowali wlasnie z Stenhousemuir i wygrali z Albionem. Teraz uwazam, ze beda sie starali do walki o 1 miejsce.
Qeens Park nie przegralo od 3 grudnia zeszlego roku. Ale ja uwazam, ze grali ze slabszymi zespolami przez ten okres. Moim zdaniem przegraja z Cowdenbeathem.
Cowdenbeath gra u siebie dobrze: 7-2-2 i ostatnio: 1-2-0, QP na wyjezdzie 5-3-2 i ostatnio 2-1-0. Ostatnie szesc meczy Cowdenbeath 2-2-2 i QP 3-3-0. Pojde za Cowdenbeath poniewaz, sa lepszym zespolem i dadza rade QP. QP nie gra zle ale jednak lepszym zespolem jest Cowdenbeath.

Arbroath - East Fife 1 @ 1.70 Expekt
Arbroath to jest jeden z zespolow ktory jest fantastyczny u siebie,ale na wyjazdach graja o wiele gorzej. Ostatnio przegrali z Elgin City. Arbroath moze miec problemy ze strzelaniem gola w tym meczu poniewaz maja kilka kontuzji.East Fife przez pewien okres byl na 4 miejscu i bylo dobrze, ale ostatnio zlapali kilka poblemow. Ostatnio przegrali az 6 meczow. Uwazam, ze East Fife utrzyma ta zla passe w tym meczu.Arbroath u siebie: 7-1-3 i ostatnio 2-0-1. East Fife na wyjezdzie 3-0-9 i ostatnio 0-0-3. Ostatnie 6 meczy Arbroath: 2-1-3 i East Fife 0-0-6.

Montrose - Albion Rovers x2 @ 1.55 BAH
Montrose bardzo zawiodl w tym sezonie i sa blisko spadku. Myslalem, ze beda walczyc o play-offy ale po pozbyciu sie trenera grali coraz gorzej. Zatrudnili nowego, ktory kupowal mlodych zawodnikow i zespol strasznie spadl. Albion Rovers w tym sezonie gra roznie raz sa wyzej, a raz nizej. W wielu meczach potrafili zaskoczyc rywala. I ostatnio zespol poszedl do gory, co mnie zaskoczylo. Teraz cos o formach: Montrose u siebie: 4-2-6 i ostatnio: 0-2-1, Albion na wyjezdzie: 3-3-5 i ostatnio 1-0-2, ostatnie 6 meczy Montrose: 0-3-3 i Albionu: 2-0-4. Albion juz wygral w tym sezonie z Montrose.Montrose zagra bez: Barrego Donachuiego i Stuarta Fergusona. Zespol z Albionu nie ma problemow i powini zagrac tylko bez Dereka Fergusona.Ja w tym meczu zagram na Albion, poniewaz kurs jest calkiem niezly i to co pokazuje ostatnio Montrose nie jest ciekawe...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom