>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkolenia Forex ?

G 0

grajacy

Użytkownik
Interesuje mnie temat szkoleń dotyczących Forex. Znalazłem na razie kilka, ale nie mam o żadnym informacji.

- www.forextips.com/
- www.babypips.com/
ale po angielsku

po polsku natknąłem się na:
- http://www.globtrex.com/Szkolenia (różne, darmowe, online)
- http://www.inwestycje.pl/forex_i_waluty/poradnik_inwestora___8211__wskazowki_dla_graczy_forex;2581;0.html (jednorazowo, zasady, podstawy

macie jakieś inne?? może opinie?
xtb nie jest bardzo profesjonalne, zrobili z tego taką masówkę. chyba globtrex lepszy
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
w xtb sa rekwotowania!! ludzie troche wiecej profesjonalizmu... platforme xtb mozna sobie kupic za $100.000 pozdrawiam!
 
B 0

bankierz

Użytkownik
ciekawą ofertę szkoleń posiada MPAC [ http://mpac.pl ] Szkolenia są indywidualne, prowadzone na komputerze z notowaniami online. Swojego czasu orientowałem się w tym temacie szkoleń i często prowadzący prowadzą je na danych historycznych tudzież mają tylko prezentacje, filmy i dają książki.
Na to radzę zwrócić uwagę.
 
tabelka27 0

tabelka27

Użytkownik
Mam pytanko do osób które były/chodzą na takie szkolenia, czy długo trzeba na nie chodzić i czy zdobyta tam wiedza faktycznie pomaga w późniejszej praktyce? Od opanowania jakiej wiedzy zaczynaliście swoją przygodę z forex? Bardziej ogólnie czy skupialiście się na konkretnej dziedzinie????
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Mam pytanko do osób które były/chodzą na takie szkolenia, czy długo trzeba na nie chodzić i czy zdobyta tam wiedza faktycznie pomaga w późniejszej praktyce? Od opanowania jakiej wiedzy zaczynaliście swoją przygodę z forex? Bardziej ogólnie czy skupialiście się na konkretnej dziedzinie????
z tego co ja podałem to masz tak że najpierw zarys ogólny, potem już ze względu na to co ciebie interesuje i dodatkowo wykładowca decyduje czy poświęcać czas bardziej na analize techniczną, wskaźnikową czy inną. Wszystko jest oceniane indywidualnie bo to szkolenie indywidualne. Dla początkujących masz taki program:
  • 12 godzin treningu przy użyciu notowań online* (podzielonych na dowolną ilość etapów)
  • 210 godzin zegarowych wsparcia trenerskiego* w przerwie między etapami szkolenia

Natomiast grupowe to bodaj 8 godzin intensywnych cwiczeń. Dostajesz materiały, działasz na gotowym sofcie wedlug programu zajęć.
 
tabelka27 0

tabelka27

Użytkownik
No to całkiem nieźle jak na początek, przynajmniej jak dla mnie.
Zaczynam sobie czytać &quot;Forex dla bystrzaków&quot;, tematyka dość obszerna i pisana w miarę zrozumiałym językiem, więc mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej z zakresu teorii, bo im więcej czytam, tym bardziej chciałabym już spróbować.
 
E 0

ego4x

Użytkownik
im więcej czytam, tym bardziej chciałabym już spróbować.
Nie ma co się spieszyć warto wcześniej solidnie się przygotować, by później nie dać się zaskoczyć.
Dobrą też możliwością jest spróbowanie swoich sił na jakimś koncie demonstracyjnym, gdzie otrzymujesz wirtualne pieniądze i nimi grasz :grin:
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Nie ma co się spieszyć warto wcześniej solidnie się przygotować, by później nie dać się zaskoczyć.
Dobrą też możliwością jest spróbowanie swoich sił na jakimś koncie demonstracyjnym, gdzie otrzymujesz wirtualne pieniądze i nimi grasz :grin:
demo to podstawa, aczkolwiek z doświadczenia wiem, ze jak przychodzi co do czego to gra się zupełnie inaczej. Dochodzi psychologia, emocje itd, a to dużo zmienia.
 
E 0

ego4x

Użytkownik
demo to podstawa, aczkolwiek z doświadczenia wiem, ze jak przychodzi co do czego to gra się zupełnie inaczej. Dochodzi psychologia, emocje itd, a to dużo zmienia.
Dzięki za podzielenie się swoimi odczuciami. Jak długo grasz na forex? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat: od czego zaczynałeś, co ci się podoba w tym rynku.

I przede wszystkim może podzielisz się z innymi swoimi odczuciami na temat tych różnic między platformą demonstracyjną, a realnym rynkiem :grin:
 
tabelka27 0

tabelka27

Użytkownik
Emocje czasami działają na plus, czasami na minus. Z pewnością większe szanse na zysk ma ten, kto potrafi nad nimi panować. Trzeba się jednak tego nauczyć samemu.
Zdobyta wiedza i praktyka niweluje trochę ryzyko poniesienia straty. Dlatego warto iść na takie szkolenia....a nawet nie trzeba wychodzić, bo przecież są też darmowe przez internet.
 
I 0

ingen

Użytkownik
Ciekawy jestem, czy opłaca się oszczędzać na takim szkoleniu. jak myślicie, korzystać z normalnych szkoleń, płatnych czy wystarczą te darmowe? A może można trochę przyoszczędzić i kupić coś przez zakupy grupowe?
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Zależy co chcesz osiągnąć? Tak czy owak, po jakimkolwiek szkoleniu byś nie był dostaniesz wiele lekcji od rynku - dopiero wtedy, gdy będziesz tracił realne kwoty zaczniesz się faktycznie czegokolwiek uczyć. Innej drogi nie ma.
 
I 0

ingen

Użytkownik
Wiadomo, że szkolenie to nie wszystko, praktyka znaczy o wiele więcej. Jednak fajnie byłoby na początek porozmawiać z profesjonalistą...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Temat &quot;szkoleń&quot; jest trochę śmieszny, bo po otwarciu konta na jednej z platform, niemal natychmiast jakaś panienka zaoferowała mi się jako nauczyciel, który wprowadzi mnie w arkana... Nie seksu, bo wtedy mogłaby mieć szansę, ale światowej &quot;finansjery&quot;.
Niemal natychmiast zalała mnie potokiem banałów, nawet nie pytając mnie o to, czy grałem kiedyś i doświadczenia.
No to ja ją zapytałem o to. Okazało się, że paniusia o forexie nie ma bladego pojęcia, nigdy nie grała - co nie przeszkadza w niczym, by zostać szkoleniowcem.
Prawda jest taka, że łatwiej szkolić niż grać, a chętnych do prowadzenia szkoleń nie zabraknie, bo w ten sposób przegrać nic się nie da, a jakiś laik czy jeleń z pewnością się znajdzie. W razie czego pada odpowiedź, że im grać nie wolno, co niby ma zamykać wszelkie wątpliwości.
Prawda jest taka, że mamy tu naganianie i walkę o każdego bez wyjątku klienta, bo każdy to kasa (prowizja). Dlatego ludziom wciska się kit, że wystarczy darmowy ebook, by zostać rekinem finansjery
 
D 0

dratewka36

Użytkownik
Jak ktos szuka czegos odpowiedniego dla siebie niech zajrzy na prowebinarpl.
Masa darmowych webinarow z roznymi prowadzacymi. Rozne techniki. Mozna sie lepiej zorientowac w temacie a to na poczatku bardzo ważne. Widzisz na zywo jak gosc tlumaczy. Rok temu skorzystalem z kursu oferowanego na webinarze i nie zaluje. Zreszta na tych darmochach w sieci zawsze prubuja ci cos wcisnąć. Albo kaza założyć konto live albo kupić jakiś bilet za 30zl.

Interesuje mnie temat szkoleń dotyczących Forex. Znalazłem na razie kilka, ale

po polsku natknąłem się na:
y_forex;2581;0.html[/url] (jednorazowo, zasady, podstawy

macie jakieś inne?? może opinie?
 
Do góry Bottom