>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa na SIGG.COM.PL

B 0

booyah

Użytkownik
Witam. Mam zamiar wziąć udział w konkursie ze strony sigg.com.pl. Jest to konkurs polegający na zabawie w brokera. Dostajemy wirtualne 100 000 zł i do boju ???? Prawdopodobnie dane będziemy pobierali z aktualnych kursów itp. Czy ktoś brał udział w takim konkursie? Może mi ktoś doradzić, skąd brać wiedzę na temat kursów czy wahań? A może ktoś ma jakieś przewidywania? Postaram się na bieżąco opisywać jak wygląda sytuacja, może są na forum jacyś znawcy giełdowi, którzy pomogą mi w osiągnięciu sukcesu ????
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ja grałem, i nie powiem, mały sukces był - 19 miejsce w Polsce ???? Kursy - money.pl. Programy? Tak, ale na to musisz wyłożyć kasę, nie wirtualną. Ale powiem Ci tak, ja siedziałem w tym 2 lata i przez te 2 lata niewiele się nauczyłem. Żeby wiedzieć co kupować to trzeba w tym siedzieć dłuuugo. Udało mi się, bo kupiłem GETIN, który akurat podzielił akcje i dlatego cena spadła, a miałem je na krótkiej sprzedaży.
Porada - obserwuj akcje, jeśli coś leci, to pewnie kiedyś się odbije. Czytaj newsy dotyczącej danej branży, czytaj rekomendacje. Tu potrzeba dużo szczęścia, musisz trafić w dobry moment i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
simons 646

simons

Forum VIP
Patrząc na to, ze strony technicznej na wigu20 zapowiada się korekta (formacja głowy z ramionami i wyjście dołem) czyli najbliższy opór to okolice ~2440 pkt, to KGHM można kupować w okolice 110 , z wąskim stop lossem.
Tak to moi zdaniem wygląda na chwilę obecną.
EDIT:
Ja czekam na korekte na WIG20, ale mimo wszystko sa 3 spółki, które moim zdaniem warto kupić:
Famur ze SL na poziomie 5,00 ; Midas ze SL na poziomie 0,67 i Snieżka ze SL 10% ale tam słaba płynność więc trzeba uważać.
Tak to trzeba przeczekać aż spadnie trochę indeks i mogą być fajne poziomy np.: PZU czy nawet KGHM
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zgodnie z oczekiwaniami KGHM dość głęboka przecena w ostatnich 2 dniach. Zbliża się do akceptowanych poziomów, lecz w świetle wyników kwartalnych wsparcie na 110 może pęknąć.
Ja po zakupach Famuru i Midasa czekam na koniec korekty na WIG20, na pewno coś ciekawego się znajdzie za kilka tygodni... w sam raz na rajd Mikołaja ????
 
Do góry Bottom