>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szukam bukmachera spoza Polski

fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Witam:)
Poszukuję zagranicznego buka, który obsługuje Muchbetter, Neteller, Skrill lub krypto i jest w j.polskim. Obstawiam rekreacyjnie, więc dla mnie najważniejsza jest reputacja firmy. Dotychczas grałem na Betssonie, ale ostatnio się wycofali z PL. Do tego wycofał się też jeden z portfeli - Ecopayz. Na szybko szukałem i trafiłem na 22Bet, ale równie szybko wyczytałem, że to klon 1xBet i należy omijać ten ruski wynalazek:sneaky: Co byście sugerowali?
Pozdro! 🍺
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Witam:)
Poszukuję zagranicznego buka, który obsługuje Muchbetter, Neteller, Skrill lub krypto i jest w j.polskim. Obstawiam rekreacyjnie, więc dla mnie najważniejsza jest reputacja firmy. Dotychczas grałem na Betssonie, ale ostatnio się wycofali z PL. Do tego wycofał się też jeden z portfeli - Ecopayz. Na szybko szukałem i trafiłem na 22Bet, ale równie szybko wyczytałem, że to klon 1xBet i należy omijać ten ruski wynalazek:sneaky: Co byście sugerowali?
Pozdro! 🍺
Unibet akceptuje Muchbetter, a pod kątem wiarygodności i standardów jest jednak dwa poziomy wyżej od KGB.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Heh, o omijaniu 22bet pisza Ci co kombinuja. Jak nie oszukujesz to ruski jest bardziej wiarygodny od unibeta ktoru ostatnio zamknal mi konto. Jak zapytalem dlaczego to odeslali mnie do jakiejs zewnetrznej firmy. Z ruskim nigdy nie bylo problemow. Ale jak ktos kombinuje to i pl buki beda dla niego ujowe. Smialo zakladaj konto na 22bet i graj. Obecnie to najlepszy buk na rynku.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Heh, o omijaniu 22bet pisza Ci co kombinuja. Jak nie oszukujesz to ruski jest bardziej wiarygodny od unibeta ktoru ostatnio zamknal mi konto. Jak zapytalem dlaczego to odeslali mnie do jakiejs zewnetrznej firmy. Z ruskim nigdy nie bylo problemow. Ale jak ktos kombinuje to i pl buki beda dla niego ujowe. Smialo zakladaj konto na 22bet i graj. Obecnie to najlepszy buk na rynku.
podzielam zdanie jeśli chodzi o 22bet.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Premiumbull jest dość fajny, tylko wypłata minimum 450zł. Bardzo niewidoczny lub niedoceniany bukmacher a na tym forum to już wogle jakby go nie było. A można technicznie na nim grać.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No w czym uni jest lepszy od ruskiego, podaj jakis przyklad bo gram kilka lat na obu i uni w niczym nie moze dorownac ruskiemu. Gram tam tylko wtedy jak spia z kursami live. Ostatnio zablokowali wyplate na muchbetter. Jak pytam dlaczego to napisali zeby wszystkie pytania tutaj kierowac bo to ta zewnetrzna firma sie tym zajmuje😲
https://www.kindredgroup.com/contact/ Ruski jaki jst taki jest ale jak nie kombinujesz/oszukujesz to kase zawsze wyplacaja a w uni nie ma nawet z kim gadac.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Premiumbull jest dość fajny, tylko wypłata minimum 450zł. Bardzo niewidoczny lub niedoceniany bukmacher a na tym forum to już wogle jakby go nie było. A można technicznie na nim grać.
to podaj adres strony, bo jak wpisalem w google to jest tylko opcja logowania bez zadnej oferty i mozliwosci rejestracji.

"
Działanie strony Premiumbull
Próbowaliśmy wejść na stronę tego „bukmachera”, jednak bez powodzenia. Gdy będziemy chcieli się zarejestrować, to już takiej możliwości nie będziemy mieli. Nie wiemy dokładnie jak to jest z graczami, którzy wcześniej założyli konto, ponieważ my takowego nie posiadamy. Jednak wracając do rejestracji – nie mamy już takiej możliwości. Stron nadal istnieje jednak wygląda jak opuszczony wrak statku na oceanie. Nie jesteśmy w stanie tam nic typować. Może to wynikać oczywiście z faktu, że strona ta została już zgłoszona odpowiednim osobom zajmującym się zwalczaniem nielegalnego hazardu w naszym kraju.

"
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Działanie strony Premiumbull
Próbowaliśmy wejść na stronę tego „bukmachera”, jednak bez powodzenia. Gdy będziemy chcieli się zarejestrować, to już takiej możliwości nie będziemy mieli. Nie wiemy dokładnie jak to jest z graczami, którzy wcześniej założyli konto, ponieważ my takowego nie posiadamy. Jednak wracając do rejestracji – nie mamy już takiej możliwości. Stron nadal istnieje jednak wygląda jak opuszczony wrak statku na oceanie. Nie jesteśmy w stanie tam nic typować. Może to wynikać oczywiście z faktu, że strona ta została już zgłoszona odpowiednim osobom zajmującym się zwalczaniem nielegalnego hazardu w naszym kraju.
To ciiiiii bo może jeszcze nikt nie zgłosił lub nie znaleźli jeszcze tej strony :D Jestem graczem u nich i wszystko hula. Nie wiedziałem że nie można się rejestrować. Strona nie jest żadnym wrakiem. Premiumbull słynie z tego, że co jakiś czas oferują 8zł darmowego zakładu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To ciiiiii bo może jeszcze nikt nie zgłosił lub nie znaleźli jeszcze tej strony :D Jestem graczem u nich i wszystko hula. Nie wiedziałem że nie można się rejestrować. Strona nie jest żadnym wrakiem. Premiumbull słynie z tego, że co jakiś czas oferują 8zł darmowego zakładu.
po co komu darmowy zaklad skoro nie mozna sie tam nawet zarejestrowac...

" Premium Bull to strona stworzona dla osób, które chciałby grać w Bwin, ale nie do końca oficjalnie. Jak zapewne się domyślacie, jest to proceder nielegalny i pod żadnym pozorem nie można w nim uczestniczyć! "

jak wpisuje wyszukaj grafike z fraza premiumbull to i tak bez adresu jest.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Cóż, ja się nie domyślam, że to proceder nielegalny. Jak wygram kiedyś dużą kasę i zrobią na mnie nalot, bo wygrałem kupę kasy na Premiumbull, czyli Bwin, to poproszę o możliwość oddania Skarbowi Państwa ze skutkiem wstecznym 12% z moich wygranych. Czy jestem naiwny, że dadzą taką możliwość? Możliwe.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cóż, ja się nie domyślam, że to proceder nielegalny. Jak wygram kiedyś dużą kasę i zrobią na mnie nalot, bo wygrałem kupę kasy na Premiumbull, czyli Bwin, to poproszę o możliwość oddania Skarbowi Państwa ze skutkiem wstecznym 12% z moich wygranych. Czy jestem naiwny, że dadzą taką możliwość? Możliwe.
Agent: Witam Panie Krzysztofie.Agent: Niestety rejestracja dla nowych uzytkowników jest obecnie zamknięta. Na chwilę obecna nie posiadamy informacji kiedy zostanie ona ponownie otwarta. Bardzo mi przykro.Agent: Czy ma Pan może więcej pytań z którymi moge pomóc?

chata sobie otworzylem dajac opcje "przypomnij haslo" xd takze buk odpada.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Szkoda lub nie szkoda że nie otworzyłeś tam konta wcześniej. Aż dziwne, że nikt tutaj nie otworzył tam konta jeszcze przed problemową niejasną ustawą.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szkoda lub nie szkoda że nie otworzyłeś tam konta wcześniej. Aż dziwne, że nikt tutaj nie otworzył tam konta jeszcze przed problemową niejasną ustawą.
co ty za dziwne rzeczy piszesz jak strona wtedy nie istniala... a zaczela istniec po ustawie... w internecie wystarczy wpisac fraze premiumbull i nie wchodzic na ten pseudo system (cyberprzestepstwo i kradziez danych osobowych) tylko poczytac od kiedy istnieje strona i pod jaka nazwa pierwotnie istniala. Albo trollujesz albo cos brales albo czegos zapomniales wziac ;)
 
P 0

pasha123321

Użytkownik
Cześć. Jestem z Białorusi. Chcę grać z polskimi bukmacherami. Posiadam konto bankowe w Polsce. ale mieszkam na Białorusi. ale muszę dokumentować potwierdzającego polski adres zamieszkania. Pomóż mi proszę. Mogę zapłacić. Mam dużo dobrych informacji o meczach piłki nożnej w Afryce i Europie Wschodniej)))
 
Do góry Bottom