>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szukam bukmachera spoza Polski

fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Kiedyś dłuższy czas grałem na 1xbet i żadnych problemów nigdy nie miałem.
Premiumbull nie znam, ale też dłuższą chwilę grałem na Sportingbull (wcześniej to był chyba Sportingbet) i też 0 problemów przez x lat. Tylko tam niewiele opcji depozytu jest i chyba dlatego zrezygnowałem wtedy.
Na Unibecie jestem już na pewno 10 lat i jak do tej pory także bez najmniejszych komplikacji. Imo jak się nie robi jakichś "wałów", no to nikt nie powinien się przypieprzyć do niczego... Różnice między kursami na 22bet vs Unibet są bardzo niewielkie, a więc na tę chwilę wybieram Uni ze względu na reputację po prostu. Choć twarzami tego 22bet widzę jest Kurányi i Nuno Gomes, to chyba też nie jest to jakaś "firma krzak" :rolleyes:
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kiedyś dłuższy czas grałem na 1xbet i żadnych problemów nigdy nie miałem.
Premiumbull nie znam, ale też dłuższą chwilę grałem na Sportingbull (wcześniej to był chyba Sportingbet) i też 0 problemów przez x lat. Tylko tam niewiele opcji depozytu jest i chyba dlatego zrezygnowałem wtedy.
Na Unibecie jestem już na pewno 10 lat i jak do tej pory także bez najmniejszych komplikacji. Imo jak się nie robi jakichś "wałów", no to nikt nie powinien się przypieprzyć do niczego... Różnice między kursami na 22bet vs Unibet są bardzo niewielkie, a więc na tę chwilę wybieram Uni ze względu na reputację po prostu. Choć twarzami tego 22bet widzę jest Kurányi i Nuno Gomes, to chyba też nie jest to jakaś "firma krzak" :rolleyes:
Kilka lat temu 1xbet rzeczywiscie robil rozne problemy gracza. Ale bylo to kilka lat temu i teraz sie wszystko zmienilo. Z klonami typu 22bet/888starz odkad powstaly nie ma zadnych problemow. A Ci ktorzy maja problemy to sa zwykli kombinatorzy chcacy udowodnic, ze buki mozna zrobic w konia.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Kiedyś dłuższy czas grałem na 1xbet i żadnych problemów nigdy nie miałem.
Premiumbull nie znam, ale też dłuższą chwilę grałem na Sportingbull (wcześniej to był chyba Sportingbet) i też 0 problemów przez x lat. Tylko tam niewiele opcji depozytu jest i chyba dlatego zrezygnowałem wtedy.
:rolleyes:
Na Bullu aktualnie Karta, przelew, Jeton Kart, Jeton Wallet i Neosurf.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Z ziemba jak uniknąć limitów na 22bet które często wjeżdżają po jednym lepszym zakładzie?
Nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo a stawiam i po 10k na typ. Jasne ze limituja ale nie po jednym zakladzie. Jedyne wytlumaczenie to przechodzenie limitow z innych kont jakie masz u ruskich. Wtedy to limity wlasnie po 1-2 typach przechodza. Dlatego zawsze jak zakladalem nowe konto to kupowalem nowy tel i karte bo buki po urzadzeniu tez namierzaja.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo a stawiam i po 10k na typ. Jasne ze limituja ale nie po jednym zakladzie. Jedyne wytlumaczenie to przechodzenie limitow z innych kont jakie masz u ruskich. Wtedy to limity wlasnie po 1-2 typach przechodza. Dlatego zawsze jak zakladalem nowe konto to kupowalem nowy tel i karte bo buki po urzadzeniu tez namierzaja.
Stawiasz na niszę 10k w rusku i cię nie limitują?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo a stawiam i po 10k na typ.
Stawiasz po 10k na typ i wciąż pracujesz zawodowo ;) ? Pisałeś, że zarabiasz na niszach, teraz, że grasz stawkami po 10k, a jeszcze gdzie indziej, że pracujesz... Jak jesteś taki dobry może mógłbyś podzielić się typami na forum bo widzę, że głównie udzielałeś się w kwestii buków...
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Stawiasz na niszę 10k w rusku i cię nie limitują?
Nie no, bez jaj. Nie stawiam 10k na 3 lige vietnamu ale nie raz przyjmuja po kilk tys i troche daja pograc. Na obecnym koncie gralem niecaly miesiac zanim zlimitowali. Oczywiscie gram tez jakies pojedyncze mecze z popularnych lig. Ostatnio gralem na Polske czy Wildera w boksie. Ale Premier League, Laligi czy Bundesligi nie tykam.
Post automatycznie złączony:

Stawiasz po 10k na typ i wciąż pracujesz zawodowo ;) ? Pisałeś, że zarabiasz na niszach, teraz, że grasz stawkami po 10k, a jeszcze gdzie indziej, że pracujesz... Jak jesteś taki dobry może mógłbyś podzielić się typami na forum bo widzę, że głównie udzielałeś się w kwestii buków...
Heh, ktory juz raz, slysze to pytanie😁 To co mialbym robic w tym domu jak po 2 dniach urlopu juz mnie uj strzela? Lubie swoja prace i w zyciu bym nie zaryzykowal utrzymywania rodziny z bukmacherki. Nic nie ukrywam. Mam otwarta grupe na fb i wrzucam tam swoje zagrane kupony. Przed meczem a nie "po"😉 Kazdy widzi co i za ile gram i jak zdazy zlapac to tez moze pograc. Niszy nie pograsz na takim forum bo czesto na zagranie typu jest 1-2 minuty. Potem albo bloki albo kursow nie ma. Na screenach masz przyklad z dzisiaj w jakiej postaci wrzucam typy. Oczywiscie nie podam tu zadnych linkow bo juz raz dostalem tu za to bana.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To grasz niszę za 10k czy nie? Bo nie uwierzę że po jednym czy dwóch takich strzałach ruski szmatławiec cię nie zlimituje albo nie ukradnie pieniędzy. Nawet nie o te 10k chodzi. 1-2k przecież na niszy w takim szmatławcu rozbija rynki niesamowicie i zwraca na siebie uwagę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Heh, ktory juz raz, slysze to pytanie😁 To co mialbym robic w tym domu jak po 2 dniach urlopu juz mnie uj strzela? Lubie swoja prace i w zyciu bym nie zaryzykowal utrzymywania rodziny z bukmacherki. Nic nie ukrywam. Mam otwarta grupe na fb i wrzucam tam swoje zagrane kupony. Przed meczem a nie "po"😉 Kazdy widzi co i za ile gram i jak zdazy zlapac to tez moze pograc. Niszy nie pograsz na takim forum bo czesto na zagranie typu jest 1-2 minuty. Potem albo bloki albo kursow nie ma. Na screenach masz przyklad z dzisiaj w jakiej postaci wrzucam typy. Oczywiscie nie podam tu zadnych linkow bo juz raz dostalem tu za to bana.
te mecze to jest nisza? :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
te mecze to jest nisza? :)
Jak bedziesz gral tylko Bangladesz czy esport to po 5 dniach dostaniesz limit. Trzeba troche roznicowac. Gram wszystko co nie jest popularne.
Post automatycznie złączony:

To grasz niszę za 10k czy nie? Bo nie uwierzę że po jednym czy dwóch takich strzałach ruski szmatławiec cię nie zlimituje albo nie ukradnie pieniędzy. Nawet nie o te 10k chodzi. 1-2k przecież na niszy w takim szmatławcu rozbija rynki niesamowicie i zwraca na siebie uwagę.
Nie wiem dlaczego tak piszesz o ruskim buku ale ja nie mam z nimi zadnych problemow. Jak daje postawic to gram i po 10k na Bangladesz czy Vietnam. Zaraz poszukam kuponow. Napewno daja dluzej pograc niz betson, unibet czy bet365
Post automatycznie złączony:

To grasz niszę za 10k czy nie? Bo nie uwierzę że po jednym czy dwóch takich strzałach ruski szmatławiec cię nie zlimituje albo nie ukradnie pieniędzy. Nawet nie o te 10k chodzi. 1-2k przecież na niszy w takim szmatławcu rozbija rynki niesamowicie i zwraca na siebie uwagę.
Zaden bet365 czy Uni nie przyjely tych typow a u ruska poszlo
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Poszukuję najlepszego bukmachera który obsługuje Amerykę północną. Bet365 jest ok ale dla mnie ma za małą ofertę, Unibet coraz częściej spotykam się z negatywnymi opiniami. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i coś poleci?
 
pacyga 226

pacyga

Użytkownik
Heh, o omijaniu 22bet pisza Ci co kombinuja. Jak nie oszukujesz to ruski jest bardziej wiarygodny od unibeta ktoru ostatnio zamknal mi konto. Jak zapytalem dlaczego to odeslali mnie do jakiejs zewnetrznej firmy. Z ruskim nigdy nie bylo problemow. Ale jak ktos kombinuje to i pl buki beda dla niego ujowe. Smialo zakladaj konto na 22bet i graj. Obecnie to najlepszy buk na rynku.
23 bet szybko limituje jak masz lepsza passę, nie mówiąc o graniu sure-bets
 
Do góry Bottom