>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szukam mapy do nawigacji! Pilnie

G 0

gangster

Użytkownik
Witam szukam mapy do nawigacji a dokładnie chodzi mi o &quot;auto mapa&quot; wie ktoś może z kąd idzie pobrac taka mape? Będe bardzo wdzięczny jeśli tkoś mi odpisze ???? Pozdrawiam
 
snajp 528,5K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj widziałem w sklepie chyba &quot;NIEZBĘDNIK&quot; i była tam jakaś mapa Europy na płytce . Pełna wersja
 
Z 0

ziqo

Użytkownik
Nie lepiej kupić całą nawigację wraz z mapą (są coraz tańsze) co chwile są jakieś promocje, np. teraz w euro rtv agd masz Lark FreeBird z Mapamap za 349 zł. Masz gwarancje i pomoc wrazie producenta a za niewielką oplatą dostepne upgrade`y
 
G 0

gangster

Użytkownik
Nie lepiej kupić całą nawigację wraz z mapą (są coraz tańsze) co chwile są jakieś promocje, np. teraz w euro rtv agd masz Lark FreeBird z Mapamap za 349 zł. Masz gwarancje i pomoc wrazie producenta a za niewielką oplatą dostepne upgrade`y
No niestety ale nie:p tzn kupiłem sobie nawigacje ale w niej jest mapa &quot;mapamap&quot; a ja chce &quot;automapa&quot; jest o wiele dużo lepsza i dokładniejsza! a tak po za tym to już ją mam i bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomogli i co chcieli pomóc ???? &quot;autoMapa&quot; jest super:0 własnie ją przetestowałem i jestem bardzo zadowolony! dużo bardziej niż z &quot;mapaMap&quot;
 
Do góry Bottom