>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szukam strony ze statystykami odnośnie zagrożeń kartkami.

K 0

keinam

Użytkownik
Real Madryt
Ramos o jedna kartke od zagrozenia. Real gra w weekend z Levante. Nastepny mecz z Malaga, a po nim El classico z barca. Mysle ze Ramos bedzie chciał się wykartkowac by być pewnym gry z Barca tym bardziej ze Pepe ma drobne problemy zdrowotne
 
firel 142

firel

Użytkownik
W ten weekend mozna grać:
- Jordi Alba,

Silve, Nastasica, Kompanego. W ten weekend za 0,5j, natomiast w razie niepowodzenia w następnym meczu ligowym już za 1j+(mają dwa mecze ze słabszymi a potem mecz z United)
Poleciłbym też granie na kartki dla United, ale oni są zdolni wszystko zepsuć, tymbardziej że nie mogą sobie pozwolić na celowe absencje, jako że walczą o każdy remis :grin:
@edit
City gra ligowy-FA Cup-ligowy-UNITED, więc można zacząc ich grać powoli przez 3 mecze małą progresją, jak wyczytałem na wikianswers, kartki z FA Cup wliczają się do ogólnych kartek zawodnika i mogą spowodować suspension na meczu ligowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 13

maniek1906

Użytkownik
Można jeszcze zagrać trochę inaczej. Przykładem służy dzisiejszy mecz Bayern - Arsenal. Robben na prawej stronie,którego ma kryć Vermaelen,więc prawdopodobieństwo kartki Belga jest wysokie.Kurs na kartkę był koło 4.5 z tego co wiem. Więc warto grać dopiero po zobaczeniu składów i kto kogo &quot;kryje&quot; i to też jest doskonała okazja do wzbogacenia ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
Dziś proponuje City, Kompany, silva, Nastasic

niestety tylko kompany jest w ofercie :/
ponadto zdecydował ostro wejść w mecz i czerwona w 10min ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
To jakbym postawił żółtą kartkę to wtopa?
O, w Unibecie rozliczyło mi na plus ???? .
Nie zwróciłem uwagi ale w Unibecie stawia się kartkę i/lub czerwoną kartkę, nie ma zakładu na ŻÓŁTĄ.
W takim wypadku jeśli postawimy &quot;Otrzyma Kartkę - V. Kompany&quot; mamy plus ✅
Ale szczęście.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Odświeżam troche temat; ma ktoś pomysł co by tu pograć w ciągu najbliższych kolejek? Chyba ciężko narazie jako że zespoły wkraczają w decydującą fazę i nie ma kalkulowania? Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to niech się podzieli ????
 
Do góry Bottom