>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: Davos - Biel Bienne EHC
Typ: Handicap (0:1,5) 1
Kurs: 1,76
Buk: Pinnacle sports
Analiza:

Żadne spotkanie z Francukiej piłki na dziś mnie nie przekonuje, jak pewniak w szwajcarskim hokeju. Davos to drużyna zajmująca 4 miejsce, usiłująca gonić podium ligi. Do tego radzi sobie ostatnio nie najgorzej, bo zajmuje drugie miejsce sporśród wszystkich drużyn z ostatnicj 10ciu meczy. Biel ma znaczący bilans bramkowy ujemny, a Davos znaczacy bilans dodatni u siebie, stąd mój HCP. Mecz dzisiejszych gospodarzy z Zug w spotkaniu na wyjeździe, pożądnie rozdrażniło zawodników Davos.. 1T (1:1) 2T (1:1) i nieszczęsny gol w 16tej minucie trzeciej tercji dla gospodarzy, nie pozwolił na chociażby remis. Dzis Determinacja i nieszczęsna porażka ostatniego meczu odbije sie wygraną gospodarzy.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Hokej na lodzie, Nationalliga A, godz. 19:45
Spotkanie: Zürich SC Lions - SC Bern
Typ: Over 5.5
Kurs: 1,89
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie rozgrywane w ramach Szwajcarskiej ligi hokejowej. Konfrontacja trzeciej z pierwszą drużyną w tabeli. W tym wypadku śmiało można mówić o meczu kolejki. Gospodarze dzisiejszego meczu w ostatnich meczach ligowych radzą sobie bardzo słabo. Nie wygrali w lidze już od czterech kolejnych meczy. Liderzy tabeli ostatnio oprócz porażki w Lugano 3:2 bardzo dobrze sobie radzą. Wspomniana porażka przerwała serię pięciu kolejnych wygranych spotkań z rzędu. Po porażce wrócili na zwycięskie tory po wygranej na wyjeździe z Servette 1:3. Bardzo ważnym faktem według mnie jest informacja, że goście nie przekroczyli linii 5.5 bramki w meczu już od 10 spotkań! W przypadku gospodarzy nie jest tak źle, gdyż brak formy spowodował dość duże ilości bramek w ich spotkaniach. Przede wszystkim porażka z Gotteronem 10:5 musiała odbić się im na psychice. Jednak ostatnio ligi w europie pauzowały, a do gry wróciły reprezentacje, które uczestniczyły w różnych turniejach czy też meczach towarzyskich. Z pewnością przed nami bardzo ciekawe spotkania, które mam nadzieje będzie obfitowało w sporą ilość bramek, a dzięki temu typ okaże się trafny.
 
M 7

misza19

Użytkownik
HC Lugano - GE Servette HC (under/over 5.5)
Typ: over
Kurs: 1,72
Buk: Bwin
Na dziś wybrałem spotkanie szwajcarskiej ligi hokeja na lodzie pomiędzy ekimapi Lugano oraz Servette. Zdecydowałem się zagrać over 5,5 w tym pojedynku, bowiem obie drużyny w ostatnim czasie naprawdę imponują formą strzelecką, co wiąże się także z tym, że ich obrona jest dość dziurawa. We wczorajszym pojedynku Lugano z Zug padło aż dziewięć bramek, worek z bramkami rozwiązał się także w ostatnim meczu tej drużyny na własnej tafli, gdzie kibice widzieli sześć goli. Ostatni mecz Servette, to co prawda, tylko 3 bramki, ale patrząc na wcześniejsze spotkania był to raczej wyjątek potwierdzający regułę.
 
B 0

barj

Użytkownik
SZWAJCARIA: NLB
Spotkanie:Thurgau - Lions
Typ:2
Kurs:3,30
Bukmacher:Interwetten

Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu 2 ligi Szwajcarskiej w hokeju na lodzie zmierzą się ze sobą 2 zespoły z dołu tabeli. Ja stawiam na gości, którzy nie raz pokazali, że potrafią sprawić niespodziankę. Thurgau przegrał ostatnich 5 meczy z rzędu, a ostatnie wyniki pokazują, że ten zespół przeżywa straszny kryzys. W ostatnich 2 meczach Thurgau nie strzelił ani jednej bramki, a stracił aż 10. Z kolei Lions w ostatnich 5 meczach wygrał tylko 1 raz, jednak wyniki jakie osiągał nie były najgorsze. Sensacyjne zwycięstwo i to na wyjeździe z wiceliderem Olten aż 5:2, a później 4 porażki jednak z mocnymi rywalami, ale w nie najgorszym stylu: 3:4, 3:4, 2:4 i 1:2. Dziś stawiam zdecydowanie na gości po super kursie. Polecam.
 
rio-5 7,3K

rio-5

Użytkownik
Spotkanie HC Davos - ZSC Lions Zürich
Typ 2
Kurs 2,65
Buk Bet365
Analiza



Dziś o godzinie 15:45 kolejna kolejka 37 już Szwajcarskiej Ekstraklasy Hokejowej. Na dziś proponuje najciekawsze spotkanie pomiędzy Davos a Zurich. Stawiam dziś na gości ze stolicy, po Świętach mieli troszkę czasu na odpoczynek i regenerację sił i od razu widać efekty, wygrana z HC Lugano. Do lepszej gry na pewno będzie ich motywował nowy trener Colin Muller z Kanady. Z pewnością będą chcieli wygrać z gospodarzami po tym jak oni wygrali ostatnie spotkanie w stolicy. Davos ma za sobą prestiżowy turniej który jak co roku odbywa się w ich hali i z udziałem gospodarzy którzy w tym turnieju doszli do finału i w nim ulegli zespołowi z Mińska. Turniej kosztował hokeistów z Davos trochę sił fizycznych i psychicznych, widać to było po ich ostatnim spotkaniu ulegli wczoraj najsłabszej ekipie w lidze zespołowi HC Ambri Piotta i nie sądzę aby dziś wspięli się na wyżyny i znów pokonali mistrza kraju Lwów z Zurichu!
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: EHC Visp - EHC Basel 4-1 ✅
Typ: EHC Visp -2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Uważam, że mecz zakończy się wysokim zwycięstwem gospodarzy, a oto moje argumenty:
EHC Visp:
- 1. miejsce w tabeli
- najlepszy bilans u siebie w lidze (regulaminowy czas: 12-3-0)
- średnio 5,4 bramek strzelonych u siebie na mecz przy 2,24 straconych
- 10 zwycięstw u siebie różnicą co najmniej 3 bramek
- passa 6 zwycięstw z rzędu na własnym lodowisku (w tym 5 różnicą co najmniej 3 bramek)
EHC Basel:
- przedostatnie miejsce w lidze
- aż 10 porażek na wyjeździe w 14 spotkaniach
- w 8 z tych 10 meczów zakończonymi porażkami hokeiści z Bazylei strzelili co najmniej 3 bramki mniej od rywali
- zaledwie 2,21 strzelonych bramek na mecz
- tylko 8 strzelonych bramek w ostatnich 6 spotkaniach
Jedynym argumentem, który mógłby podważyć słuszność mojego typu jest ostatnio gorsza niż zwykle postawa hokeistów drużyny gospodarzy, którzy w ostatnich 3 meczach wygrali tylko raz, ale ważny jest fakt, że grali z klubami znajdującymi się w pierwszej piątce, a oba przegrane mecze grali na wyjeździe, co usprawiedliwia gorsze wyniki. Myślę, że drużyna EHC Visp będzie chciała jak najszybciej zapomnieć o tych porażkach. Najlepszym sposobem na to jest urządzenie sobie festiwalu strzeleckiego w dzisiejszym spotkaniu. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i oba mecze zakończyły się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy, którzy zaaplikowali rywalom łącznie aż 15 bramek. Biorąc pod uwagę bardzo słabą skuteczność gości, myślę że handicap jest jak najbardziej do pokrycia.
 
leon160 0

leon160

Użytkownik
Sierre-Basel
Typ: x2
Kurs: 2.60
Buk: Bwin
Analiza: Od dłuższego czasu śledzę i analizuję wszystkie spotkania w 2 lidze szwajcarskiej. Przez ostatni tydzień nie można było trafić na tzw. &quot; przekręt&quot; dzisiaj jest to całkiem możliwe. Basel jest na przedostatnim miejscu mając na swoim koncie 25 pkt tak samo jak ostatnia drużyna GCK ZURICH. Fc Basel ostatni swój mecz wygrało 3 kolejki temu. Wydaje mi się, że ich zła passa zostanie dzisiaj przełamana.
Ich dzisiejsi rywale a zarazem gospodarze plasują się aktualnie na 4 miejscu z 52 pkt i również mają pod sobą drużynę z identyczną ilością pkt na swoim koncie. Co przemawia za dzisiejszą wygraną bądź remisem Basel?! Praktycznie tylko to, że jeśli nie chcą spaść do NLB 3 to muszą zacząć wygrywać i odbić się od dna, Mają szansę wyjść ze strefy spadkowej ale czasu pozostało im coraz mniej. Jak wszyscy wiemy przekręty były, są i będą i wydaje mi się, że właśnie dzisiaj tutaj go zobaczymy
Polecam po bardzo dobrym kursie
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Hokej na lodzie &gt; Szwajcaria &gt; Nationalliga B
:hokej:​


Spotkanie:
Olten - Langenthal
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 20:00 na Kleinholz Stadion zespół EHC Olten podejmie u siebie Langenthal. EHC Olten plasuje się na drugiej pozycji tracąc 11 punktów do pierwszego Vispa. Nie sądzę, by chcieli oni zawiązać walkę o pierwszą lokatę w lidze, ale muszą uważać, ponieważ tuż za nimi jest zespół Lausanne HC, który traci do nich zaledwie 1 punkt. Langenthal to średniak, jeśli chodzi o położenie w drugiej lidze, bowiem utrzymuje się na siódmej pozycji. Najprawdopodobniej będzie się utrzymywać w środku tabeli do końca ligi. Faworytem spotkania bez wątpliwości są podopieczni Dan&#39;a Ratushny&#39;ego. Olten to zespół, który prezentuje formę godną awansu do pierwszej ligi i sądzę, że tak właśnie będzie. Ostatnie mecze w wykonaniu Olten&#39;a nie wyglądają zbyt imponującą, lecz sytuacja w zespole przeciwnika wygląda jeszcze gorzej.

Przedstawię teraz zmagania tych zespołów w tym sezonie:
03.10. EHC Olten - SC Langenthal 8 : 2 ✅
13.11. SC Langenthal - EHC Olten 3 : 4 ✅
27.11. SC Langenthal - EHC Olten 2 : 4 ✅
27.12. EHC Olten - SC Langenthal 7 : 3 ✅

Jak widać w czterech meczach, jakie stoczyli w tym sezonie odnieśli wszystkie cztery zwycięstwa. Ponadto były to wygrane w dobrym stylu. Kolejnym plusem dla drużyny EHC Olten jest atut własnej hali. Sądzę, że w tym meczu zawodnicy Olten&#39;a rozprawią się bez problemu z zespołem SC Langenthal.


Mój typ. :spokodfhgfh:

:hokej:​
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Hokej na lodzie &gt; Szwajcaria &gt; Nationalliga B
:hokej:​

Spotkanie: Thurgau - Olten
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Interwetten

Analiza: O godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie w hali Güttingersreuti pomiędzy ósmym Thurgau a drugim zespołem ligi EHC Olten. Zdecydowanym faworytem jest Olten. W tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Sądzę, że będzie im zależało na zwycięstwie, bowiem za nim jest zespół, który ma stratę zaledwie dwóch punktów. Ostatnie mecze w wykonaniu Thurgau wyglądają fatalnie. Ponoszą porażkę po porażce. Widać, że nie radzą sobie pod koniec sezonu. Zaś Olten jak grał dobre spotkania tak nadal je gra. Kolejnym atutem gości są poprzednie ich mecze w tym sezonie. Oto one:

10.10. EHC Olten HC Thurgau 7 : 1✅✅
21.11. HC Thurgau EHC Olten 2 : 3✅✅
22.12. HC Thurgau EHC Olten 3 : 4✅✅
24.01. EHC Olten HC Thurgau 5 : 3✅✅

Jak widać w każdym ze spotkań stoczonych w tym sezonie zwycięsko wychodził Olten. Bilans bramkowy tych zmagań to 19:9 na korzyść Oltena. Myślę, że jeśli pokarzą to samo co w tamtych meczach odniosą zwycięstwo. :spokodfhgfh:

:hokej:​
 
G 0

goferrr

Użytkownik
Spotkanie:VISP - LAUSANNE
Typ:1
Kurs:1,75
Bukmacher:BETSAFE

ANALIZA

Dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się jeden z ciekawszych dzisiejszych spotkań zaplecza Szwajcarskiej Ligi CHokejowej: VISP - LAUSANNE.
Spotykają się tu zespoły z czołówki tabeli (1 i 3 miejsce). Powyższe zespoły spotykały się w obecnym sezonie czterokrotnie w tym dwa razy w VISP - obydwa necze zakończyły się wynikiem powyżej 5 bramek, więc nie są to nudne spotkania i miejscowi kibice na pewno nie przegapią tego pojedynku - co daje nam stwierdzić że przy dopingu licznej miejscowej publiczności Visp nie da wydrzeć sobie zwycięstwa!
Powyższe słowa podpieram statystykami które dowodzą że nie przypadkiem zespół jest NIEPOKONANY na swoim terenie!

VISP - LAUSANNE
19.09.2009 8 : 5
29.11.2009 6 : 2

VISP Mecze u siebie: 22
wygrane: 18
wygrane po dogrywce: 4
porażki: 0

LAUSANNE Mecze na wyjeżdzie: 21
wygrane: 11
wygrane po dogrywce: 0
przegrane: 7
przegrane po dogrywce: 3
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
spotkanie Basel - Aarau
typ hand azjatycki -3,5
kurs 4,0
buk bet365

Typ wedłg mnie wcale nie ryzykowny Basel Na swoim boisku strzela prawie 3 bramki na mecz natomiast Aarau traci 3 Aarau NA wyjazdach dość często przegrywa na wyjazdach wynikiem 4:0 (z FC Luzern, young boys, zurich) , Jeśli basel nie straci żadnej bramki możemy po raz kolejny zobaczyć wynik 4:0.BAsel ostatnio prezentuje niezłą formą (wygrana z liderem 4:0!) Natomiast właśnie ten sam lider pokonał Aarau 4:0 Mniejsza o to że z basel grali na wyjeździe.
Nie wiem jaką formę pokazą teraz ale mam nadzieję że pierwszy mecz po przerwie będzie znacząco wygrany. Można zagrać mniejszy handi np -1,5 lub 2. Typuje wynik 5:0 dla basel
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
SZWAJCARIA: NLB - Play Offs
Spotkanie:Langenthal - Olten
Typ:2
Kurs:2,00
Bukmacher:Interwetten

Analiza:
Dziś drugie spotkanie w play-offs w 2 lidze szwajcarskiej w hokeju na lodzie pomiędzy drużynami Langenthal i Olten. Pierwszym mecz zakończył się zwycięstwem Oletn 3:2 po dogrywce, dziś uważam, że wygrają bardziej pewnie i w pojedynku do 4 zwycięstw będą prowadzić już 2:0. Gospodarze w lidze zajęli 7 miejsce, a gości 2. Langenthal ostatnio gra fatalnie. W ostatnich 6 meczach ich bilans to 1 zwycięstwo i aż 5 porażek, więc nie imponują formą. Z kolei jeśli chodzi o Olten to sytuacja wygląda świetnie. Wygrali oni bowiem aż 8 meczy z rzędu, a w ostatni meczu ligowym nie dali nawet szans drużynie Visp, która to była na pierwszym miejscu w tabeli pokonując ich na wyjeździe aż 4:1. Uważam, że dziś Olten bez problemu rozprawi się ze swoim rywalem.
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Hokej -Szwajcaria NLA
Spotkanie: HC Davos - ZSC Lions
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet-At-Home

Spotkanie Drużyny uznanej w kraju i w europie HC Davos z drużyną o nieco mniej wyrobionej marce ZSC Lions . Pierwszym i najważniejszym powodem dla ,którego proponuję ten typ jest obecna forma obydwu zespołów - tak więc Davos wygrał ostatnie 7 meczy z rzędu strzelając mnóstwo goli i wygrywając pewnie. Widać wyraznie ,iż drużyna jest w formie . Drużyna Lwów to odwrotna sytuacja w ostatnich 7 meczach zanotowali zaledwie 1 zwycięstwo przegrywając nawet z potencjalnie dużo słabszymi rywalami do . Historia spotkań między tymi klubami wyraznie przemawia za gospodarzami , doświadczenie na arenie międzynarodowej także, (Davos często gra z niezłym skutkiem w lidze mistrzów ) większa ilość reprezentantów kraju , większa ilość gwiazd w drużynie . Tak więc wszystkie plusy zostają po stronie gospodarzy - polecam czysta 1 !!! Davos walczy o jak najlepsze miejsce i rozstawienie w play -off i jeśli nie zatracili formy sprzed miesiąca na pewno nie zawiodą swoich fanatycznych kibiców ;-) Taticek, Widing i reszta ekipy do boju !!!
 
T 2

thmx

Forum VIP
Dla mnie Davos byli, są i będą ... największymi mataczami Swiss League :/, z reguły w sezonie &quot;wałkują&quot;, dlatego ich nie cierpię, ale nie chcę nikogo zniechęcać do Twojego typu.
Ja zagrałem dziś combo po śmiesznych kursach ???? :

Servette + Zug AKO [1,77] Betway 3/10 [5-3,6-3] ✅

Z reguły nie ruszam takich kursów, ale puściłem to combo, bo jestem ciekaw czy wejdzie ;) Zug co prawda jest trzeci, a Servette drugie, ale pomimo, iż 2 kolejki do końca sezonu to Zug może jeszcze namieszać, a poza tym musi się bronić przed ... Davos, tak więc oba zespoły mają o co walczyć i grają z &quot;cieniasami&quot; dla których sezon jest już OUT bez szans na PLAY-OFF.
Zarówno Zug jaki i Servette to najlepsze drużyny HOME obecnego sezonu i powinny spokojnie zaliczyć dziś WIN bez OT.

Jestem ciekaw jak dziś wypadnie Lugano [1,50] czy jeszcze powalczy o 7 miejsce, bo szansa na to jest, bo Fribourgh ma 2 mecze z liderem i wiceliderem, a trafić w 1 rundzie PLAY-OFF na Bern raczej nie będa chcieli.

P.S. Czasami warto &quot;ruszyć&quot; takie niskie kursy ;) - zdecydowałem się jeszcze zagrać wczoraj Lugano [4-1] ✅ dodałem do tego Zug i wyszło AKO [1,995] (jakby co mogę zapodać skan) - Davos też wygrało ;) - tego jednak nie ruszałem. Wczoraj Swiss pięknie wlazła :grin:
 
yellow 0

yellow

Użytkownik
Davos wygrało 7 ostatnich meczy , ale trzeba wziac pod uwage ze byla miesieczna przerwa. Lepiej zaczekac 1-2 kolejki i dopiero grac ;) Zresztą do tej pory mecze Davos z Lions były bardzo wyrownane 20 zwyciestw gospodarzy , 18 gosci i 9 remisow ;) No ale powodzenia , w ost ich meczu w Zurichu , tryumfowali goscie wiec moze byc ok. Życze ✅
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Zug - Langnau Tigers
Typ: (0:1) 1
Kurs: 1,57
Buk: Sportingbet

Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie szwajcarskiej ligi hokejowej, która wznawia rozgrywki po prawie miesięcznej przerwie. Jak wiadomo sezon hokejowy zbliża się do końca i każdy ma już wyznaczone jakieś jasne cele co do końcowej klasyfikacji. Drużyny, których spotkanie typuje mają zupełnie inne cele, Zug będący obecnie na 3. pozycji w ligowej tabeli walczy o jak najlepsze miejsce w play offach no i oczywiście myśli o mistrzostwie kraju. Ich rywal Langnau Tigers zajmuje przedostatnią lokatę i może tylko pomarzyć o znalezieniu się w czołowej ósemce ligi, więc z góry wiedzą, że będą grali o utrzymanie. Tak, więc łatwo wywnioskować, że jadą grać bez specjalnej motywacji, ze znacznie mocniejszym rywalem, z których jak na razie przeważnie przegrywali. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy obiema ekipami to wygląda to tak: Zug u siebie wygrywał 3-0 i 6-0, na wyjeździe raz wygrał 5-4 i dwukrotnie przegrał 0-5 i 2-4. Jednak w tym przepadku skupiłbym się głównie na spotkaniach rozgrywanych na własnej tafli gdzie drużyny całej ligi zdecydowanie częściej wygrywają, wyjazdy wypadają znacznie słabiej. Liczę na pewną wygraną gospodarzy stąd mój typ z handicapem, wygrana co najmniej dwiema bramkami nie powinna sprawić problemów.
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: EV Zug - ZSC Lions
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Analiza:początek play off w szwajcarskiej National League. Wydaje mi się że ten mecz ma tylko jednego faworyta, którym jest 3 drużyna sezonu zasadniczego EV Zug. Jej przeciwnikiem będzie 6 drużyna sezonu zasadniczego ZSC Lions, która w ostatnim czasie prezentuje się fatalnie. Na 10 ostatnich meczów wygrali tylko 3 i to z drużynami typu Biel czy Rapperswil. Natomiast mój faworyt ostatnio znakomita passa. Na 10 spotkań u siebie 9 zwycięstw. Widać że forma przyszła w odpowiednim momencie.
W tym sezonie obie drużyny spotkały się 4-krotnie
ZSC Lions vs. EV Zug 4:5 (Po karnych)✅
EV Zug vs. ZSC Lions 6:4✅
ZSC Lions vs. EV Zug 4:1⛔
EV Zug vs. ZSC Lions 5:0✅
Widzimy że u siebie Zug odniósł 2 przekonywujące zwycięstwa, zatem aktualna forma, bezpośredni bilans spotkań oraz własna tafla przekonują mnie że jutro będzie pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Owszem sporo racji w tym co napisałeś i dobry kursik, ale teraz to już zaczynamy PLAY-OFF i żarty się skończyły :grin: i Zurich, który w ostatnich meczach nie grał o nic i &quot;odpuszczał mecze&quot;, żeby nie trafić na Davos może być groźny - tak więc nie sugerowałbym się ostatnimi wyczynami Lions.
Bardzo lubię Zug, bo ... dali zarobić:grin: i faktycznie HOME są mocni [najlepsi w sezonie zasadniczym], poza tym gonili do końca Geneve i uciekali przed Davos. Dla mnie ciekawszym i pewniejszym meczem jest dziś jednak :

Servette - Fribourgh 1 [1,65] Betway 3/10 [2-4] ⛔

Takie mecze gospodarze muszą u siebie po prostu wygrywać i raczej z tym rywalem nie mają problemu, tym bardziej, że ostatnio w kończącym sezon wyjazdowym meczu pokonali ich [2-1] OT.
Mam nadzieje, że dziś będzie spokojne WIN bez OT, bo porażka może wprowadzić pewną nerwowość.

P.S. Jestem ciekaw meczu Bern - Lugano. W zeszłym sezonie Bern nie przeszło 1 rundy PLAY-OFF odpadając z ... 8 zespołem ligi - będzie ciekawie.
W tym sezonie tak się stało w ... Austrii.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Już nigdy nie posłucham &quot;expertów&quot; i &quot;typerów&quot; z tego forum...dzięki za typ na servette.
Chłopaczku a Ty jesteś taki nieomylny :?: Wg mnie tylko małpa bezmyślnie wszystko powtarza. Ja ZAWSZE typy z forum analizuję sam we własnym zakresie i jak wtopię to pretensje MAM DO SIEBIE, poza tym widzisz tylko⛔, a np. mój poprzedni typ ✅ to co? nie takich typów się nie widzi i o nich się nie wspomina prawda :?:
Sprawdź wpierw czyjąś skuteczność, a później się wypowiadaj.
Jakie to proste &quot;zrzynać&quot; czyjeś typy i jak wejdzie to dobrze, ale jak wtopa to WIELKIE PRETENSJE.
Przez takich jak Ty nie chce mi się regularnie podawać analiz.
Dam Ci dobrą radę : daj sobie spokój z bukmacherką :grin:

Vader//
THMX chyba zbyt doświadczony jesteś w bukmacherce i w działalności po forach aby zniechęcić się... Delikwent, który sam nic nie wnosi na forum a tylko oczekuje otrzymał 2 kartki, bana na 7 dni. Być może zrozumie, że najpierw trzeba samemu coś dawać aby w ogóle czegoś oczekiwać. Takie zachowanie byłoby w zarodku usunięte ale miałem ostatnio kłopoty sprzętowe. Tak posta wcale by nie było...
THMX krótko- olej człowieka. Dla Ciebie ????
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Hokej na lodzie,Szwajcaria NLA:16.03.2010, godz.19.45. Fribourg - Servette
TYP: Servette
Kurs: 2.45
Buk: bet365
Czwarte spotkanie playoff pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Niespodziewanie zawodnicy z Genewy przegrywają na razie 2-1 przegrywając do tego dwa mecze u siebie i wygrywając jeden mecz na wyjeździe 5-1. Spodziewam się znów łatwego wyjazdowego zwycięstwa, gdyż goście tego pojedynku mają znacznie większy potencjał od drużyny Fribourga. Przed rozgrywkami playoff Servette zajęli drugie miejsce tracąc jedynie punkt do ekipy z Berna. Natomiast Fribourg zajął siódme miejsce tracąc aż 33 punkty do drużyny z Genewy. Forma gości jednak jest dobra na ostatnie sześć meczy 4 wygrali także nie widać tutaj żadnego załamania dyspozycji. Kurs jest bardzo korzystny spodziewam się, że niedługo zacznie gwałtownie spadać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom