>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja 2010/2011

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Helsinborgs - Halmstads

Już dziś w ramach 5 kolejki ligi Szwedzkiej zmierzy się Helsinborgs i Halmstads , Ekipy toczą ze sobą regularne boje w lidze , Jednak goście nigdy nie radzili sobie najlepiej w lidze. Przez ostatnie 2 lata obie drużyny zmierzyły się cztery razy z czego 2 razy wygrali piłkarz Halmstads , raz wygrał Helsinborgs aż 9:0 i raz padł remis. Czas zmienić tę fatalną statystykę w szeregach Helsinborgu gra niesamowity i wiecznie młody Henrik Larsson którego znamy z wystepów chodźby nawet w Celticu Glasgow w obronie rutyniarz Daniel Andersson który też zaliczył epizod w Szkocji. Drużyna Larssona już dwukrotnie grała w tym roku na własnym terenie i dwukrotnie wygrywała co jest sporym atutem tej drużyny goście tego spotkania Halmstadt na 2 mecze wyjazdowe 1 wygrał i raz przegrał jednak jest to drużyna typowo środka tabelii i dziś powinna mieć problemy z Helsinborgiem który dzis ma wielkie szansę na objęcie fotelu lidera. kurs jest godny polecenia 1,82 płaci Betsson natomiast 1,75 BAH. Szansę typu oceniam na 6/10.
Moja Propozycją :
Wygrana Helsinborgu @@ 1,82 Betsson 6/10 ⛔
Strzelec gola : Henrik Larsson @@ 2,10 Bet365 4/10 ⛔
Henrik Larsson strzeli gola na 1:0 @@ 21,00 Bet365 1/10 ⛔


Czy Larsson znów będzie mógł się cieszyć ze strzelonego gola :?:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z w/w typem na win Helsingborgu. Halmstad jest to dosyć przeciętna drużyna, chociaż potrafiąca sprawić niespodziankę jak ostatnio z Kalmarem wygrywając 1-0 na obcym terenie. Dobrym typem na ten mecz jest też under 2,5 a i kurs ciekawy bo około 1,80. Helsingorg w obecnym sezonie na własnym boisku w 2 meczach na własnym boisku strzelił 2 gole nie tracąc żadnego, a Halmstad w 2 wyjazdowych meczach strzelił 1 gola, i tyle samo stracił. Myślę że w tym meczu padnie wynik 1-0, albo 2-0 dla Gospodarzy.
Örgryte - AIK
Zdecydowanie stawiam tutaj na gości. Gospodarze to outsiderzy ligi, w 4 meczach bilans 0-0-4 , bilans bramkowy 1-12. Cóż więcej trzeba dodac? AIK to silna drużyna z czubu tabeli i musi wygrywac z takimi drużynami, kurs jaki oferują nam buki czyli około 1,85 - 1,90 jest warty skorzystania. Nie wiem jedynie o potencjalnych kontuzjach, absencjach więc jesli ktos wie cos na ten temat to moglby tu napisac ;)
Pozdrawiam ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Syrianska FC - Mjällby

Drużyna Mjallby rozpoczęła znakomicie ten nowy sezon od 2 zwycięstw , Drużyna gospodarzy również w tym sezonie zanotowała już 2 zwycięstwa. Mjallby wkońcu zrozumiało że na zawodnikach powyżej 32 roku życia nie wygra ponieważ w pojedynkach z młodymi nie mają większych szans i pozbyło się 3 graczy natomiast dołączyło do ich szeregów 3 graczy którzy moim zdaniem mogą wnieść duzo do zespołu są to Patrik Rosengren , Robin Kacaniklic i Joakin Nilsson to zawodnicy którzy mogą ze spokojem grać w 1 Lidze Szwedzkiej jednak zdecydowali się przejść do Mjallby która ma w tym sezonie chrapkę na awans jeżeli chcą tego dokonać nie mogą dzisiaj przegrać , fakt jest to dopiero 3 kolejka jednak zawsze początek jest bardzo istotny
Moje Propozycje :
Syrianska FC v Mjallby 2 @@ 2,50 bet365 3/10 ✅
Syrianska FC v Mjallby x2 @@ 1,40 bet365 6/10 ✅


Nowa nadzieja Mjallby Kim Thörnberg
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
04.05.2009r 19:00​
Spotkanie: Gefle - Orebro
Typ: poniżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,00
Buk: Bwin
Analiza:
O godzinie 19:00 w poniedziałek rozpocznie się spotkanie 7. koelejki Szwedzkiej Allsvenskan. Na stadionie Strömvallen miejscowe Gefle podejmie Orebro. Oba kluby po 6. kolejkach zajmują miejsca w środku tabeli. Gospodarze są jak narazie na 11. pozycji z dorobkiem 7 pkt. natomiast goście zajmują 9. lokatę i mają 9 punktów. Żadna z drużyn nie może jeszcze mówić o najbliższych celach, ponieważ jest to początek sezonu. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem według mnie jest 0-0. Dlaczego? Otóż na 6. ostatnich spotkań Gefle aż 3 razy zanotowało wynik 0-0! Ogólnie ma już na koncie 4 remisy przy bilansie bramkowym 4-4. A zatem zdobywa i traci średnio 0,66 gola na mecz. Co powiemy o gościach? Otóż nie zaliczyli oni jeszcze żadnego remisu w tym sezonie, a zatem chyba najwyższy czas. Jednak na 6 spotkań w aż 5 zaliczyli under 2,5 gola. 4 kończyły się tylko jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn. Orebro ma bilans bramkowy 5-4. Zdobywa więc 0,83 gola na mecz, a traci 0,66. Żadko zdarza się, żeby jakaś drużyna miała w obu statystykach średnią poniżej 1. Tymczasem tutaj oba prezentują taki poziom. I co ciekawe, są jedynymi z zespołów w 1. Lidze Szwedzkiej z takimi statystykami. Ciężko wskazać tutaj faworyta. Obstawiam remis 0-0 lub skromne zwycięstwo któregoś z zespołów 1-0. Mam nadzieję, że nie będę miał znowu pecha w postaci przełamania aktualnej passy w momencie kiedy stawiam na jej podtrzymanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wydaje mi się, że typ mimo kursu dość pewny.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Elfsborg - Goteborg

Dziś dojdzie do najciekawszego spotkania 7 kolejki ligi Szwedzkiej , zajmujący 3 miejsce Elfsborg podejmie lidera Goteborg. Zespół gości to dla mnie w tym sezonie zagadka na wyjazdach im zdecydowanie nie idzie 2 porażki i 1 zwycięstwo jeżeli myślą poważnie żeby zagościć na dłużej fotel lidera dziś muszą odnieść kolejne zwycięstwo ich rywalem będzie zespół Elfsborgu który u siebie zanotował 2 remisy i 1 zwycięstwo. W zeszłym sezonie ekipy zmierzyły się 2 razy , raz okazał się lepszy Goteborg i raz gospodarze Elfsborg dziś ciężko wskazać jednogłośnie faworyta jednak uważam że zespół gości prowadzony przez Stefana Rehna. Znakomitą formę prezentuje w tym sezonie Hysén który ma na swoim koncie 5 trafień a jest pomocnikiem co jest lekkim zaskoczeniem. Świetnie przeciwko ekipe Elsfborgu gra się napastnikowi gości Wernbloom który w zeszłym sezonie regularnie trafiał do ich siatki uważam że dziś zdecdydowanie ekipa Goteborgu pokaże że przypadkiem ich pierwsze w tabelii miejsce nie jest i że szacunek do lidera się należy.
Moje propozycje :
Elfsborg - Goteborg 2 @@ 3,85 Pinnacle Sports 3/10
Elfsborg - Goteborg - x2 @@ 1,90 Pinnacle Sports 5/10
Over 2,5 @@ 2,15 bet365 8/10
Strzelec gola : Pontus Wernbloom @@ 3,25 bet365 1/10
Tobias Hysen @@ 4,40 bet365 1/10

Niestety czas mnie dziś goni inne propozycję z tej ligi :
Djurgarden v GAIS 2 @@ 3,00 1/10
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Vasby United - Mjallby

Na początku warto wspomnieć że kursy tego spotkania są nie adekwatne do gry obu zespołów , Vasby ostatnie miejsce w tabelii zaledwie 1 pkt. , Mjallby pierwsze miejsce i komplet zwycięstw , nie sądzę aby dziś miało się to zmienić znakomiat forma napastnika Eken który w 4 spotkaniach zdobył 4 bramki , do tego 4 bramki dołożył znakomity 21 letni pomocnik Fejzullahu. Gospodarze podobno dziś kłopoty kadrowe i uważam że kurs 1,70 jaki wystawił bukmacher do wieczora spadnie i to mocno. Zdecydowanie stawiam wygraną gości.
Moje Propozycje :
Vasby United - Mjallby 2 @@ 1,80 STS
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Atvidabergs FF - Jönköpings Södra (0:1)
Typ : 1
Kurs : 3,20
Buk.: BAH
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Superettan czyli 2 ligi Piłki Nożnej w Szwecji . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Atvidabergs , którzy na własnym ternie będą podejmować zespół Jonkopings . Jak wiadomo w Szwecji jest dopiero początek sezonu. Zespół Gospodarzy czyli Atvidabergs aktualnie w tabeli zajmują 4 pozycje i mają na swoim końcie 9 pk , po 4 rozegranych kolejkach , a wiec mają bialns 3-0-1 . W tym sezonie zaczeli od porażki 1:2 na włąsnym ternie z Syrianska , ale za to już następne 3 spotkania pewnie wygrali odpowiednio 0:2 na wyjeździe z Vasby United , 2:0 u siebie z Ljungskile , oraz 0:1 na wyjeździe z Landskoroną . Jest to zespół , który w tym sezonie powinien wiele zdziałać , i barać udział do końca sezonu w walce o awans do Allsvenskan , czyli najwyższych rozgrywek w lidze Szwedzkiej . Ich przeciwnicy to zespół Jonkoping , który aktualnie w lidze zajmuje 8 pozycje a po 4 kolejkach na swoim końcie mają 7 pk , a wiec bilans 2-1-1 . Jonkoping w poprzednim sezonie dopiero po Playoff utrzymali się w Superettan . Ten sezon zaczeli nieco lepiej . W pierwszym spotkaniu przegrali 2:1 na wyjeździe z Angeloholms , pokonali 1:0 u siebie Qviding , zremisowali na wyjeździe 0:0 z Sirusem , oraz pokonali u siebie 3:1 Vasalund . W poprzednim sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą i wtedy pewnie na własnym ternie wygrał Atvidabergs 3:1 , dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku dlatego gram na Atvidabergs z Handicapem , a kurs warty ryzyka .
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
IFK Göteborg - Gefle IF wynik: 3:0
IFK Göteborg -2,5 ✅
4,70
bet365


...było -1, było -1,5 i było zwycięstwo Gothenburga dlatego ja podniosę sobie poprzeczkę i wytypuję -2,5 dla gospodarzy. Wszystko wskazuje na to, że Gothenburg może sobie zrobić na gościach dzisiaj konkurs bramek. Gospodarze grają bardzo skuteczny futbol, a przede wszystkim dużo strzelają co ciszy nie tylko kibiców, ale uznaniem cieszą się zawodnicy IFK. To z kolei podnosi ich morale i atmosfera w zespole jest świetna. Więc jak tu rezygnować z takiej gry. Nie ma racjonalnego sens, dlatego dzisiaj mogą zagrać na minimum 3:0 i usatysfakcjonować wszystkich co na nich dzisiaj stawiają, łącznie z overem ???? Gothenburg jest u siebie niepokonane od 7 spotkań, w których strzelili łącznie 26 bramek a stracili tylko 5 :eek: Widać jak drzemie potencjał w tym zespole. Natomiast Gefle radzi sobie jako tako można powiedzieć i u siebie jak i na wyjeździe graja na styk. Albo remis, albo skromna wygrana albo odwrotnie. Nie ma błysku, jest tylko realizowanie priorytetów. Prze to zawodnicy mogą być trochę ospali i dzisiaj z czołgiem IFK mogą sobie wręcz nie poradzić, tym bardziej że graja na ich terenie. Spotkanie h2h także są nieuchronne dla gości. Gothenburg szereguje ich w każdym spotkaniu a od kilku spotkań, a najmniejszą karą jest 2:0 choć zdarzają się wygrane powyżej na co dzisiaj liczę, bo gospodarze są w wybornej formie.

IFK win ✅
IFK -1,5 ✅
over 2,5 ✅
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
AIK - BK Häcken wynik: 2:0
AIK -1,5 ✅
2,85
bet365
Kolejny fajny typ po Goteborgu???? Liga szwedzka ruszył pełną parą i każdy chce jak najlepiej wykorzystać pierwsze spotkania. Wiadomo jak lepiej się zaprezentujesz to potem spokojnie realizujesz priorytety i z końcem sezonu możesz już spać spokojnie ;D na przykładzie Venlo... AIK także jest jednym z lepszych zespołów szwedzkich, a szczególnie kiedy gra u siebie. Może nie kwestionują tego w tabeli bo przecież na 3 rozegrane spotkania u siebie dwa przegrali to właśnie nadszedł czas ruszyć do przodu. Są w czołówce i już jutro pktowo mogą zrównać się liderami. Hacken natomiast od początku szykuje się na dolną cześć tabeli. Dwa spotkania wygrane, a na wyjeździe 3/3 w porażkach. Jutro zdeterminowane AIK, do tego u siebie może ładnie ich pyknąć. ???? Gramy o 16:00
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Örebro SK - Hammarby IF wynik: 2:0
Örebro SK -1,5 ✅
3,75
bet365

Dzisiaj dokończenie 8 kolejki szwedzkiej Allsvenskan. Zmierzy się sześć zespołów, a w jednym dzisiaj upatruję solidnego faworyta. Nie jest nim zespół Kalmar, ale zespół Orebro. Zespół grający na średnim poziomie, ale walczy. U siebie rozegrali jak na razie trzy spotkania, dwa wygrane i jedno, pierwsze przegrane z obecnym liderem- Elfsborg. Wygrane Orebro ma z zespołem Kalmar, co zasługuje na gratulacje oraz wcześniej wygrana 2:0 z Helsingborg IF. Dzisiaj im przyjdzie rozegrać czwarte spotkanie i myślę, że wygrana 2:0 z jak na razie słabo spisującym się zespołem Hammarby jest jak najbardziej możliwa. Ostatnio porażka u siebie z Kalmar 1:4, wcześniej remis z GAIS i wymęczone zwycięstwo w pucharze. Wygranego spotkania ligowego na wyjeździe zespół Hammarby chyba już nie pamięta, za to gospodarze są bardzo wszechstronni. Mogą wygrać ze wspomnianym Kalmarem, w pucharze spokojna wygrana 1:4, więc widać ich potencjał. Jednak z zespołami czołówki na razie idzie ciężko, przegrana z Goteborgiem, Gefle, wspomnianym liderem, ale w ogółu to nie jest źle. Tutaj mamy spotkanie Hammarby, do tego u siebie, więc liczę że, gospodarze wykażą się potencjałem jaki posiadają i pogrążą gości. Wygrana da im cenne 3 pkty dzięki którym będą mogli powoli nawiązywać walkę o najwyższe laury w lidze szwedzkiej.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Landskrona Bois - IFK Göteborg wynik: 1:4
powyżej 4 ( w przypadku 4 bramek- zwrot ) ✅
5,10
bet365
Puchar Szwecji który dopiero wchodzi w gorącą fazę i myślę, że będzie obfitował w sporą liczbę bramek. A na pewno to spotkanie powinno przynieść minimum 4 bramki na co ogromnie liczę. Zacznę od gości, czyli od zespołu IFK Göteborg. Co tutaj dużo mówić na temat tego zespołu; IFK rozpoczęło sezon ze świetnym rezultatem. Zajmują trzecią lokatę z dorobkiem 15 pktów z bilansu 5-0-3. Jeżeli chodzi o spotkania przegrane to były one grane na wyjazdach, ale z liczącymi się drużynami: Helsingborg IF, Hacken i Elfsborg. Reszta 5 wygranych spotkań była świetna pod względem zdobywania goli. IFK jest niewątpliwe zespołem ofensywnym co pokazują w każdym spotkaniu, ale jak trzeba bronić to umieją włączyć defensywę do gry. Przegrane spotkania nie były miażdżące więc widać, że IFK mimo iż przegrywa to walczy do końca nie odpuszczając przeciwnikowi. Nie schodzą koło słupka i nie płaczą, tylko grają cały czas swoją piłkę bo wiedzą, że do gwizdka można coś ugrać. Często też w ostatnich momentach strzelają bramki, które dają im zwycięstwo. Zespół gospodarzy to team ze szwedzkiej Superettan, czyli 2 ligi. Obecnie po rozegranych 6 spotkaniach z bilansem 3-1-2 oraz dorobkiem 10 pktów zajmują 6 lokatę. Widać, że od początku sezonu mocno się zaangażowali w grę i chcą powalczyć o najwyższe laury. Ostatnie spotkanie pucharowe oczywiście wygrane skończyło się wynikiem 4:2 dla Bois. Zagrali z zespołem GAIS, który lokuje się w 1 lidze, więc chęć gry w zespole Landskrona jest aż nadto. Zespół IFK rozgromił na wyjeździe drużynę Ersboda SK 1:8 i tutaj jak i w meczach ligowych uwidacznia się popęd ofensywny tego teamu. Pomimo, że SK jest zespołem grającym w 2. Dywizji Norrland i okupują w lidze po trzech meczach koniec tabeli z bilansem 0-2-1 i dorobkiem 2 pktów to byli w stanie strzelić zespołowi z Göteborga jedną bramkę. Jedną, ale jakże cenną ???? Jutro Bois, które gra o klasę lepiej od SK może strzelić kilka tych bramek, ale i tak w ogólnym rozrachunku sądzę, że zespół IFK nie pozwoli sobie na porażkę więc będzie musiał swoją lokomotywą nakopać kilka oczek więcej ;D Moim skromnym zdaniem padnie nawet więcej bramek niż 4, ale nie będę brał typu over 4,5 ponieważ już się nie raz przekonałem, że pazerny traci zawsze podwójnie ???? Zagram over 4 i w przypadku 4 bramek mam bezpieczny zwrot, może jednak padnie 5 premiujących bramek co w tym meczu jest możliwe do zrobienia.

over 2,5 1,80 ✅
Göteborg/ Göteborg 2,25 ✅
...tak ładnie idzie ta Szwecja i mam ogromna nadzieję, że mój priorytetowy typ ( 5 bramek) wejdzie bo wiele od niego zależy. Pozdro.
E: no i gra gitara.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF​

Zdecydowanym faworytem spotkania jest zespół gospodarzy, czyli 3 drużyna ligi szwedzkiej. Pierw krótko o historii meczów między tymi drużynami. Na ostatnie 9 meczów między tymi ekipami, 2 razy padał remis, a 7 razy zwyciężał Helsingborgs. Ostatnia wygrana Trelleborga miała miejsce w lipcu 2000 roku. Widać więc, że Trelleborgowi gospodarze wyraźnie nie leżą. Poza historią za wygraną Helsingborga przemawia obecna forma obu drużyn. Gospodarze wygrali ostatnie 5 meczów, tylko raz różnicą 1 gola, poza tym zawsze kończyli mecz z co najmniej 2-bramkową przewagą. W ostatnich 5 meczach nie stracili nawet gola, a strzelili ich aż 16. Widać więc, że są w gazie. Jeśli chodzi o gości, to na ostatnie 5 spotkań, 3 przegrali i 2 wygrali. Trzeba jednak zaznaczyć, że obie wygrane miały miejsce na własnym boisku. Na wyjazdach Trelleborgowi wyraźnie nie idzie, 5 ostatnich meczów to 2 remisy i 3 porażki (w ostatnich 3 meczach). W dodatku w tych 3 przegranych meczach strzelili tylko 1 gola, tracąc aż 8. Dziś wg mnie gospodarze spokojniutko powinni wygrać więc ten mecz.
Moje typy:
Helsingborg 1.42 Expekt ⛔
Helsingborg -1 2.20 bet365 ⛔

Djurgårdens IF - AIK​

To też mecz z raczej nietrudnym do wskazania faworytem. Co prawda historia mówi, że mecze między tymi ekipami były wyrównane (ostatnie 3 spotkania to remisy), to uważam że dziś AIK spokojnie powinien zgarnąć 3 punkty. Nie będzie to wg mnie mecz obfitujący w gole, myślę że więcej niż 3 bramek nie zobaczymy. Teraz krótko o obu zespołach. Gospodarze grają ostatnio po prostu słabo. Ostatnie 7 meczów to 5 porażek, remis i zaledwie 1 zwycięstwo. Nie jest to bilans powalający na kolana. U siebie może mają lepsze statystyki, bo ostatnie 5 meczów to po 2 wygrane i przegrane i remis, ale mimo wszystko nie jest to rewelacja. Jeśli chodzi o AIK to ich ostatnie 7 meczów to 5 wygranych i 2 porażki, a na wyjazdach porażka i 6 zwycięstw. Widać, że mają lepszą formę niż Djurgårdens i uważam, że dziś to wykorzystają, ale nie na tyle by specjalnie zniszczyć gości. Stąd więc mój typ na remis przy handicapie.
Moje typy:
AIK 1.95 Expekt ✅
AIK -1 remis 4.10 Expekt ✅
under 2.5 1.70 Expekt ✅
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie: Kalmar FF – Örgryte (handicap: Kalmar -1.0)
Typ: 1
Kurs:1.85
Buk: Expekt
Analiza:

Spotkanie szwedzkiej Allsvenskan, Kalmar podejmował będzie na własnym terenie ekipę Örgryte. Kalmar nie może zaliczyc początku sezonu do udanych, po 9 kolejkach zajmuje 11 pozycje z dorobkiem 11 punktów, a ich bilans to – 3W:2D:4L. W ostatnich meczach Kalmar wyraźnie się przebudził, w 4 ostatnich meczach zdobył 9 punktów odnosząc tylko porażkę z IFK (2:1) w ostatniej kolejce. Mimo iż piłkarze przegrali mecz w Göteborgu, grali fantastyczny futbol, a wiadome że IFK na własnym terenie jeszcze nie przegrało wiec o zwycięstwo było bardzo trudno. Goście dzisiejszego spotkania to beniaminek ligi, który zajmuje 16 miejsce ze zdobyczą tylko 1 punkcika. Örgryte przegrywa mecz za meczem i to oni są faworytem do spadku z Allsvenskan. Przegrana z GAIS na własnym terenie (1:5) na początku sezonu nie wróżyła sukcesów ekipie Örgryte. Wywalczony remis z Brommapojkarna na własnym terenie (1:1) to jedyny punkt którym mogą się cieszyc dzisiejsi goście. W ekipie gospodarzy wszyscy gracze, z wyjątkiem Leandro Rodrigues, który jest chory, są dostępni do gry. Trener gości ma o wiele większy ból głowy przy ustaleniu składu na dzisiejszy pojedynek. Z powodu kontuzji nie wystąpią: Marcus Allbäck, Álvaro Santos, Alex Pereira, David Leinar, Peter Abrahamsson. Trener gości Sören Börjesson zapowiedział że nie mają nic do stracenia, ale według mnie nawet jeżeli jego słaba ekipa rzuci się do ataku to otworzy tylko drogę gospodarza do strzelania bramek. Według mnie handicap w tym meczu po bardzo dobrym kursie jest warty grania.

Skład Kalmar przeciwko Örgryte IS
1. Petter Wastå
3. Joachim Lantz
4. Marcus Lindberg
5. Tobias Carlsson
8. Henrik Rydström
9. Stefan Larsson
11. Abiola Dauda
12. Daniel Sobralense
13. David Elm
17. Daniel Mendes
18. Rasmus Elm
21. Lasse Johansson
24. Robin Östlind
25. Tobias Eriksson
26. Emin Nouri
32. Zlatan Azinovic
35. Lourival Assis

Skład ÖIS przeciwko Kalmar FF

Bengt Andersson
David Stenman
Dennis Jonsson
Adam Eriksson
Tommy von Brömsen
Björn Anklev
Martin Dohlsten
Danny Ervik
Markus Gustafsson
Magnus Källander
Christian Lindström
Alexander Mellqvist
Jakob Olsson
Pavel Zavadil
Markus Anderberg
Patrik Elmander
Nicolas Sandberg
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jönköpings Södra - Väsby United

Jonkopings które dziś ma wielką szansę objąć fotel lidera zgromadził na swoim koncie już w tym sezonie 14pkt. tylko o 3 więcej od nich mają piłkarze rewelacji tegorocznych rozgrywek Mjallby . Dziś Jonkopings zmierzą się z ostatnim w lidze Vasby , jednak goście jadą mocno zmotywowani do Jonkopings gdyż wygrana daje im wydostanie się ze strefy spadkowej jednak nic mylnego. To gospodarzą dziś zależy aby zwyciężyć i zdobyć pełna pule punktów. W drużynie gospodarzy znakomicie radzi sobie strzelec 6 bramek dla nich Ricardo Santos to zaledwie 22 letni zawodnik a już obserwują go kluby z 1 ligi Szwedzkiej. Jeżeli gospodarzę myślą o awansie muszą zacząć już robić punkty i regularnie je gromadzić podopieczni właśnie Olle Nordina (trener Jonkopings) jest znany w Skandynawi prowadził wiele znanych klubów m in. Valerenge , AIK Sztokholm. Jednak dziś przyjdzie mu udowodnić swój warsztat trenerski na boiskach II Ligi Szwedzkiej uważam że to świetny taktyk i dziś ustawi swój zespół tak aby odniósł kolejne zwycięstwo.
Moje propozycje :
Jönköpings Södra - Väsby United 1 @@ 1,57 Bet365 6/10 ⛔
(Pierwsza połowa) Jonkopings @@ 2,10 Bet365 4/10 ⛔
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
BK Hacken v Helsingborg (remis nie ma zakładu) 1 @3.00 Bet365​
✅✅✅

Liga szwedzka , z reszta jak pozostałe ligi skandynawskie jest ligą dość nieprzewidywalną i trudną do typowania . Istotną rolę w typowaniu tych rozgrywek odgrywają statystyki H2H z poprzednich lat.
Dziś w oko wpadł mi meczyk Hacken z Helsingborgiem. Gospodarze zajmują 13 pozycję . Większość punktów zdobywaja na własnym boisku (2-1-1) -&gt; daje to 7 z posiadanych 10pkt. Na wyjazdach nie jest juz tak różowo : 1-0-4.
Faworytem dzisiejszego spotkania jest ekipa Helsingborgu. Byc może dlatego ,że plasuja sie o dziesięć miejsc wyżej od gospodarzy i bardzo dobrze radzą sobie na obcych boiskach: 3-0-1.
Jednak jak już na początku wspomniałem warto zajrzec do statystyki H2H, z której dobitnie wynika ,że Hacken ma patent na gości:

05/11/2006 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 3:0
02/05/2005 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 3:0
15/07/2001 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 2:2
14/10/2000 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 3:1
08/11/1998 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 2:1
29/09/1994 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 2:3
24/10/1993 Allsvenskan BK Häcken vs. Helsingborg IF 2:2​
Teoria patentu nie raz już dała mi zarobić , gdy typowałem ligę szwedzką , więc czemuu nie tym razem?? la bezpieczenstwa wybrałem opcje DNB po i tak doskonałym mnożniku jaki można znaleźć w bet365 ;)

3-0
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Rosengard - Motala (Margines zwycięstwa)
Typ: Drużyna gości, dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 5,40
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Jest to spotkanie 1. Dywizji, czyli trzeciej klasy rozgrywkowej w Szwecji, w którym FC Rosengard, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, podejmie u siebie lidera - Motala AIF FK. Bardzo zadziwiły mnie wyrównane kursy, jakie oferuje Betsson. Postanowiłem poczytać co nie co na temat tych drużyn, by sprawdzić czy goście nie grają w okrojonym składzie, ale kontuzjowany jest tylko jeden piłkarz - Emil Hjort, który w poprzednim meczu musiał opuścić boisko w 16 minucie. A skoro mowa o ostatnim występie piłkarzy Motala, wygrali bardzo ważny dla nich mecz derbowy z Sylvia w stosunku 3-0, co dodało im pewności siebie po wcześniejszych dwóch porażkach u siebie. Więcej mam do napisania na temat gospodarzy. Otóż poprzedni sezon zakończyli oni na 4 miejscu, lecz po zakończeniu rozgrywek niektórzy piłkarze opuścili klub i nikt nie przyszedł na ich miejsce, stąd takie słabe wyniki w tym sezonie. Po tym, jak piłkarze Rosengard zdobyli tylko 4 pkt. w 5 kolejkach, prezes klubu postanowił zakończyć pracę z trenerem Ulfem Larssonem, którego zastąpił dotychczasowy członek zarządu - Ivica Kurtovic. Ale jak powiedział prezes Bosse Cronqvist, jest to rozwiązanie krótkoterminowe. Kurtovic nie może zaliczyć swojego debiutu do udanych, ponieważ jego drużyna przegrała u siebie 0-2 z Lindome - zespołem który przed tamtym meczem zajmował ostatnie miejsce. W następnym meczu było trochę lepiej, gdyż podopieczni Kurtovicia wywalczyli punkt w meczu z Osters, choć do przerwy nawet prowadzili 1-0, ale ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1-1. Jak powiedział trener, jest to spowodowane tym, że większość piłkarzy nie jest dobrze wyszkolona i nie jest w stanie grać na pełnych obrotach przez 90 minut. Drugim powodem jest krótka ławka rezerwowych. Tak więc w ekipie gospodarzy atmosfera nie jest najlepsza. Wszyscy oczekują dobrych wyników, a piłkarze nadal grają słabo. Myślę, że w starciu z liderem tabeli nie będą mieli dużo do powiedzenia. Według mnie goście w pierwszej połowie lub na początku drugiej obejmą prowadzenie, a pod koniec meczu strzelą jeszcze jedną lub nawet dwie bramki, gdyż jak już pisałem piłkarze drużyny gospodarzy mają problemy z kondycją. To tyle z mojej strony, zobaczymy czy moje przewidywania się sprawdzą.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Halmstads BK - IFK Göteborg
TYP 2
W lipcu obstawianie można zacząć od mocnego uderzenia po kursie około 2,3 na IFK. Wprawdzie do tego spotkania pozostał prawie miesiąc, ale goście bez dwóch zdań nie dopuszczają innej możliwości jak powrót tytułu do Goteborga. Ogólnie od początku sezonu zawsze grają o pełną pulę i nie zanotowali jeszcze remisu, a zwycięsko rozstrzygnęli 75% swoich pojedynków ligowych. Halmstads gra podobnie jak w zeszłym sezonie czyli trzyma się w pobliżu środka tabeli. Na wyniki jego spotkań nie ma wpływu teren na jakim gra, za to w przypadku IFK mecz wyjazdowy to spore osłabienie, gdyż 3 porażki jakich doznali były przytrafiły się im właśnie na obcych terenach. Myślę jednak, iż wypośrodkują wyjazdowy bilans i odniosą 3 wygraną.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
IF Elfsborg v Örgryte IS (handicap 0-1) 1 1.73
Spotkanie w ramach szwedzkiem allsvenskan pomiedzy IF Elfsborg a Örgryte IS. Gospodarze to obecnie vicelider z dorobkiem 24 punktow. Warto zwrocic uwage tez na ich bilans 6W-6D-0L ! U siebie jak dotad cztery zwyciestwa i dwa remisy. Ich rywal natomiast to zupelnie przeciwiestwo Elfsborga - ostatnie miejsce bilans 0W-2D-10L - tylko dwa punkty i bilans bramek 5-23. Na wyjazdach jak dotad bez punktow i raczej dzisiaj ich tez nie zdobeda. Elfsborg ostatnie siedem spotkan to cztery remisy i trzy wygrane. Örgryte natomiast dwa remisy i piec przegranych. Patrzac na forme i pozycje w tabeli tych dwoch zespolow latwo jest wskazac faworyta - kazdy inny wynik niz wysokie zwyciestwo gospodarzy bedzie bardzo duza niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom