>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Halmstad i Landskronę, a od siebie dodałbym:
Halmstad-Falkenbergs Over 2,5 1,54 Betsson ⛔
Halmstad-Falkenbergs FT 1:1
Jak juz wcześniej wspomniał Nicolante Halmstad znakomicie gra u siebie i strzela bardzo dużo bramek, dla mnie to wystarczy.

Umeå-Landskrona Under 2,5 2,07 Betsson ⛔
Umeå-Landskrona FT 3:1
Umeå słabiutki atak, tylko 4 bramki u siebie przy 17 straconych, ale tutaj w sukurs przychodzi drużyna gości, która na wyjeździe strzeliła tylko 6 bramek
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Syrianska - Djurgarden 2,8 bwin

Rok temu było 0-0, u siebie goście wygrali 3-0.
Syrianska u siebie po trzy wygrane i porażki.
Djurgarden poza domem bez wygranej, przegrało tylko dwa z sześciu spotkań na wyjeździe.
U goście od początku sezonu nie gra Igboananike w linii ataku.
Zespół ma problemy ze zdobywaniem bramek, sporo meczów remisuje 1-1,
brakuje gracza, który zagwarantuje dołożenia decydującego trafienia dającego 3 punkty.
Djurgarden gra tak, że dobrze kontrująca ekipa IF nie będzie miała do tego okazji.

Można grać na Djurgardedn DNB śmiało, 2,8 to za wysoko na ten mecz było.

Norrkoping - Kalmar +0,25 1,93 bet365

Grałem ten mecz rok temu, Kalmar wygrało 2-1.
Norkopping u siebie gra dobrze (3-2-1).
Kalmar poza domem 2-2-2, ale tylko strzelone 4 bramki.
Linia ataku jest, jednak mocna McDonald ma szanse pokazac swoje umiejętności.
Obie ekipy mają się dobrze w ostatnich meczach, nie przegrały w trzech ostatnich kolejkach.
Kalmar 3,25 za wysoko można też zagrać.

Sundsvall - Atvidabergs +0,5 1,84 sbo AW 3,8 bet365.

Sundsvall u siebie 2-1-4, ATVi poza domem 1-2-4, u siebie zdobyli 15 z 21 możliwych punktów,
lidera pokonali niedawno aż 5-1. Prodell jest w formie, rok temu ATVI wygrało 2-1, dla mnie 3,8 to pomyłka.

AIK - Hacken 2,25 bwin

AIK przegrał aż 0-4 w Malmo, ale to jest trudny teren dla każdego.
Hacken ostatnio obniżył loty, zagra bez 3 graczy z tym meczu , w tym bez bramkostrzelnego Makondele.
Rok temu było 2-1, można zagrać AIK -0,25.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jeden mecz :cool:
IFK - Helsingborg DNB 2,75 bwin AW 3,7 bah.
1:1
Rok temu goście odrobili straty i wygrali 2-1, choć na 20min przed końcem było 1-0 dla IFK.
W tym roku IFK dla wielu był faworytem do tytułu, ja zakładałem wygraną Malmo
albo Elfów i jestem na najlepszej drodze do wygrania tych betów ????
IFK u siebie 2-3-1, bardzo słabo jak na Allsvenskan, wygrali tylko 3 z 12 spotkań i są w dole tabeli.
Helsingborg w tym roku nie tak silny jak rok temu, ale w ostatnim czasie dobre wyniki.
Ktoś powie, że przegrali aż 0-3 w Malmo, ale na tym terenie niedawno AIK przegrał 0-4, poza meczem z Gefle,
gdzie Malmo zmarnowało multum okazji same wygrane bilans 6-1-0, Helsi wtedy było bardzo osłabione w obronie.
W ataku dobrze radzi sobie Finnbogason, dla mnie +0,5 albo +0,25 też da kasę.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Gefle - GAIS 08.07.2012, 16:00

Typ:
Gefle DNB
Kurs: 1,94
Buk: Sbobet
Stawka: 4/10


Gefle jest 14 w tabeli, GAIS 15.
U siebie Gefle 1-2-3, strzeliło tylko 4 bramki.
Po trzech kolejnych porażkach, zremisowali z Sundsvall oraz pokonali ostatnie Orebro 2-1.
W tym meczu ze istotnych osłabień.
GAIS poza domem 0-2-4, potrafili zremisować z Helsingborg,
a innym razem nie podjęli walki w Syrianską.
Z powodu kartek u goście nie zagrają podstawowi obrońcy Ekunde oraz Johansson.

Dla mnie Gefle tego meczu nie przegra, jesli Oremo usiądzie na ławce,
a od początku zagra Dahlberg Gefle powinno zdobyć 3 punkty.

0-0
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jeszcze o jednym typie zapomniałem
Orebro - Malmo 09.07.2012, 19:00 2:1 ⛔
Typ:
Malmo
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Expekt
Stawka:
5/10
Analiza:
Orebro wygrało wreszcie w lidze, strzeliło gola w 90minucie z GAIS, w przewadze grali blisko 70minut.
U siebie bilans 0-2-4. Rywalem będzie aspirujące do tytułu Malmo.
Do lidera traci ono pięć punktów, by nadal liczyć się w walce o tytuł musi ten mecz wygrać.
Różnica między tymi drużynami jest ogromna, Malmo u siebie jest piekielnie mocne,
musi potwierdzić swoją klasę poza domem, bo mecze poza domem będą decydować o mistrzostwie.
Malmo na wyjazdach ma bilans 1-3-2, z Orebro wygrywało w ostatnich trzech pojedynkach w Orebro.
 
M 135

mhm

Użytkownik
tez chce to postawic. Kursy w gore. Tez mnie przekonuje ze w koncu musza wygrac na wyjezdzie ale czy masz jakies info oprocz tego co wynika z tabeli?
 
K 0

kyle19

Użytkownik
Spotkanie: IFK Göteborg - Helsingborg 1:1 ⛔
Typ: Helsingborg powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365

Analiza:
Tak jak kolega wyżej wspomniał Helsingborg ostatnio radzi sobie dobrze oraz mają w ataku świetnie radzącego sobie jak do tej pory A. Finnbogason 13 meczy i osiem goli. Gospodarze kiepsko na własnym terenie tak wiec jest szansa dla drużyny gości na wskoczenie na 3 pozycję w tabeli przy dzisiejszym zwycięstwie. I Jeszcze jeden argument do zagranie tego typu w drużynie IFK nie zobaczymy dwójki podstawowych obrońców K. Wæhler 11/0 i H. Jónsson 11/1 oraz kolejnego obrońcy M. Dyrestam 3/1. Do gry także over 2.5.
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
tez chce to postawic. Kursy w gore. Tez mnie przekonuje ze w koncu musza wygrac na wyjezdzie ale czy masz jakies info oprocz tego co wynika z tabeli?
Malmo wystąpi w najmocniejszym składzie. W Orebro prawdopodobnie zabraknie Williama Atashkadeha - najlepszego strzelca drużyny i pomocnika Emila Bergera.
Również stawiam na Malmo. Można też zaryzykować handicap ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Szwedzką oglądam już dobry rok.
Orebro było dla mnie kandydatem do spadku, u siebie grają tragicznie,
Malmo musi tylko być skuteczne, Orebro nawet u siebie gra z kontry, ale nie są one zabójcze.
W ataku Malmo jest Ranegie, król strzelców sprzed roku, pomocnicy też spisują się dobrze w tym sezonie.
Malmo jeśli wygra zmniejszy dystans do lidera, dla mnie teraz oni są faworytem do tytułu, Elfsborg złapał zadyszkę.
Ja akurat przed sezonem zagrałem Elfsborg oraz Malmo jako tych, którzy wygrają ligę.
Teraz można zagrać Malmo, Elfsborg stracił pierwszego bramkarza, odszedł on do Djurgarden.
Osłabieniem u gospodarzy jest brak najlepszego strzelca, Malmo ma wyrównaną kadrę,
jak gracze zagrają tak, jakby meczu nie wygrali przed jego rozpoczęciem będzie 2.
Wiem, że Malmo to publicbet nr.1 dziś, ale zawsze można sobie zagrać na live,
mecz będzie na becie albo tu http://www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&amp;amp;discipline=football.
Oglądanie to podstawa, bez tego to sobie można conajwyżej losować kulki z nazwami drużyn i grać.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Trochę lekceważycie Orebro. Typu nie neguję, bo sam go pobiorę jak podejdzie pod 2,0 na live ale zauważcie że Orebro mimo pozycji w tabeli kadrowo na pewno nie jest zespołem z góry skazanym na spadek. Już w tym sezonie Marcus Astvald miał grać właśnie w Malmo, Bamberga pewnie większe pół ligi też by widziało u siebie więc to nie jest tak że to są chłopcy do bicia.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Porażka w Orebro, porażka z Norkkoping, remis z Sundsvall na sztucznej murawie Malmo naprawdę ma ogromne problemy na tej nawierzchni.
Do tego dojdzie Gefle rok temu przegrali tam 0-2 bodajże.
Ja nikogo nie lekceważę nigdy, z Kalmar, AIK (szczęśliwy remis) i Syrianską u siebie zagrali słabo,
dziś też, ale w końcu wygrali, inne zespoły takich prezentów nie będą dawać :cool:
W meczu przeważało Malmo, gospodarze po 0-1,
mieli dobrą kontrę 4 na 4, za chwilę wolny i gol. Druga bramka znowu ze stałego fragmentu gry.
Potencjał mają, ale nie taki jak dwa lata temu, bramkarz o klasę gorszy od Alvbage, dzisiejsza bramka to tylko potwierdza.
Czy spadną zobaczymy pod koniec sezonu.
Zostało 16 kolejek i narazie są ostatni w tabeli ;)
Cieszy remis IFK, oni potencjał mają ogromny, a wyników brak.
ps. jak mecz trwa i jest 2-1 to ja też wiem, że Orebro może wygrać mecz,
szkoda, że przed tego nie widziałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jak dla mnie to mecz był bardzo wyrównany. Bramka dla Malmo to prezent od Sandqvista, beznadziejna postawa, a te kontry Orebro świetne. Bardzo słabo zagrał środek Malmo, Figueiredo nie powinien był wychodzić na drugą połowę, Pekalski też dużo strat, generalnie mało kreatywności w środku a większość akcji prawą stroną gdzie był Albornoz i bodaj Hamad. Problem w tym że tam Orebro miało Bamberga o którym pisałem i nie wiele z tych akcji gości wynikało, bo jak dla mnie to Bamberg zdecydowanie się wyróżniał w tym meczu, dużo odbiorów, konkretnie w ataku.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Atvidabergs - AIK 14.07.2012, 16:00 ✅ 2-0
Typ:
Atvidabergs DNB
Kurs: 2,2
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 4/10

Analiza:

W tabeli Ativdabergs za ekipą ze Sztokholmu, traci do nich tylko trzy punkty.
Tydzień temu pościg za Sundsvall, remis po bramce w ostatniej minucie meczu.
Sundsvall prowadziło 2-0 oraz 3-2 a i tak u siebie tylko zremisowało.
Wcześniej Atvi u siebie zlało lidera z Elfsborga 5-1
U siebie bilans 5-0-2, przegrało z mistrzem z Helsingborga oraz 0-3 z Hacken.
AIK u siebie wygrał 3-1 z Hacken, ale poza domem dostał 0-4 z Malmo
AIK nie wygrał na wyjeździe od czterech kolejek.
Rok temu w pucharze Szwecji było 3-0 dla Ativdabergs.
Ponadto gramy over 2,5 kurs 2,11 ⛔ w sbo oraz Prodel strzeli po kursie 3,75 ✅
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Atvidabergs - AIK Stockholm
Typ: over 3.5 gola [2-0]
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Mecz pomiędzy Atvidabergs i AIK Stockholm, gdzie oczekuje na grad bramek, ponieważ warto zwrócić uwagę na formę oby dwóch drużyn. W ciągu 5 spotkań drużyna Atvidabergs nie przegrała żadnego spotania, natomiast Stockholm tylko jedno. Oby dwie drużyny w przeciągu tych meczy strzelały dużo bramek, odpowiednio Atvidabergs - 14 w tym 9 u siebie, natomiast ekipa AIK - 11 - drużyna ta bardzo dobrze sprawuję się na wyjeździe, chociaż ostatnio zaliczyli wpadkę, aż 4-0 (na wyjeździe) to dzisiaj powinni odbudować swoje morale, natomiast drużyna Atvidabergs dobrze radzi sobie w meczach u siebie strzelając 18 bramek, chociaż traci też względem dużo, bo 8. Sądzę, że mecz będzie przebiegał ofensywnie z jednej jak i z drugiej strony dlatego oczekuje na co najmniej 4 bramki. Warto dodać, że drużyna Atvidabergs ma najwięcej strzelonych bramek, natomiast w straconych zajmuję drugą lokatę. Uważam również, że ważnym aspektem na over jest to, że drużyny te w przeciągu 5 spotkań miały over 3.5 aż 4 razy - Atcidabers oraz 3 razy - Stockholm. W bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami pada też dużo bramek.
Proponuje również (łagodniej):
Atvidabergs - AIK Stockholm
Typ: over 2.5 gola [2-0]
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Kalmar - Elfsborg 2:1 ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle

Lider rozgrywek Elfsborg z przewagą sześciu punktów podejmuje trzynasty Kalmar, który ma tylko trzy punkty przewagi nad bezpiecznym miejscem. Zespół Kalmar bez rewelacji radzi sobie u siebie 2 zwycięstwa 2 remisy i 3 porażki w bramkach 11:9. Lider rozgrywek jest za to najlepszą ekipą wyjazdową w lidze mimo 3 porażek na swoim koncie, ale zanotował przy tym 4 zwycięstwa, w bramkach przedstawia się to następująco 13:10. Obie ekipy są po meczach pucharowych przy czym drużyna Kalmar miała dwa dni mniej czasu na regenerację i co ważne drużyna Elfsobrga w meczu rewanżowym mogła dzięki zaliczce z pierwszego meczu wystawić graczy rezerwowych – może mieć to ważne znaczenie lub nie. Grałbym tutaj na dwójkę ale drużyna Elfsobrga ostatnio zanotowała wysoką porażkę bo aż 5-1 z Atvidabergs na wyjeździe i to mnie trochę odstrasza. Do tego Kalmar w ostatnich sezonach bardzo niewygodny rywal szczególnie u siebie dla Elfsborga. Wyniki z ostatnich meczu miedzy drużynami kiedy gospodarzem była ekipa Kalmar:
Kalmar - Elfsborg 2 : 1
Kalmar - Elfsborg 2 : 2
Kalmar - Elfsborg 3 : 1
Kalmar - Elfsborg 2 : 1
Kalmar - Elfsborg 2 : 1
Bilans bardzo niekorzystny ale za to bardzo dobry do zagrania over w tym spotkaniu a do tego dochodzą kontuzje zawodników w obu zespołach odpowiedzialnych bardziej za grę defensywną:
Kalmar: T. Carlsson (O 0/0 w ubiegłym sezonie 30 meczy), L. Öhman (O 8/0), H. Rydström (P 13/0)- defensywny pomocnik, T. Eriksson (P 8/0). Martwić może trochę niepewny wstęp napastnika A. Dauda (N 16/6), P. Diouf (N 9/0) ale w składzie pozostają nadal Daniel Mendes 11/3, J. McDonald 11/2
Elfsborg: S. Larsson (O 8/0), S. Fridgeirsson (O 4/0), A. Augustsson ( 5/0) oraz niepewny występu J. Jørgensen (O 14/0). W ataku będą straszyć dzisiejszych rywali A. Jawo 11/2, L. Nilsson 14/4 czy niezwykle bramkostrzelny S. Ishizaki 12/6.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Też to zagrałem.
Ponadto Hacken -0,25 w sbo kurs 2 oraz Djurgarden 1,85 bodajże w betssonie mam.
O Orebro pisałem tydzień temu, pokonali Hacken 4-0 rok temu.
Goście ostatnio sporo porażek, więc szans na przełamanie, do ekipy gości wraca Makondele.
Djurgarden ostatnio prezentuje się dobrze, u siebie są mocni, do tego BTS mam,
bo Norrkoping strzelać potrafi, 1-1 2-1, takiego czegoś się spodziewam.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
SZWECJA: Allsvenskan
Malmö - GAIS
16.07.2012 19:05
Typ:1(half time)
Kurs:1,95

Mecz ten rozgrywany będzie na mogącym pomieścić dwadzieścia cztery tysiące kibiców Swedbank Stadion znajdującym się w mieście Malmö, skąd pochodzi drużyna gospodarzy dzisiejszego spotkania.
Drużyna Malmö Fotbollförening, na własnej murawie radzi sobie najlepiej w lidze zdobywając w siedmiu meczach aż dziewiętnaście punktów. Do porównania warto przytoczyć iż ich przeciwnik z Göteborga, w siedmiu meczach na wyjeździe wywieźli trzy punkty, za sprawą trzech remisów, co daję im ostatnią pozycję w lidze jeśli brać pod uwagę tylko wyjazdy.
Ich ostatnie spotkanie miało miejsce dwudziestego sierpnia ubiegłego roku i wtedy to gospodarzami również było Malmö.
Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem „Niebieskich” 2:1,a pierwsza połowa zakończyła się również ich prowadzaniem 1:0, które w czwartej minucie dał je Pekalski należy jednak dodać że od 55minuty, drużyna ta grała w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach, które otrzymał strzelec pierwszej bramki.
Myślę że dzisiejsze spotkanie, i tym razem zakończy się zwycięstwem ekipy z Malmö, która będzie wspierana przez rzeszę swoich kibiców przy których radzą sobie bardzo dobrze i tym razem bez osłabienia wygrają chociażby jedną bramkę.

Skład Malmö:
Johan Dahlin, Viktor Noring,
Ulrich Vinzents, Jasmin Sudic, Daniel Andersson, Pontus Jansson, Markus Halsti, Ricardinho
Daniel Larsson, Jiloan Hamad, Simon Thern, Mathias Ranégie, Miiko Albornoz, Ivo Pekalski, Dardan Rexhepi, Jimmy Durmaz, Alexander Nilsson, Erik Friberg, Simon Kroon
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu Malmo dla mnie AH-1 można zagrać, u siebie Malmo jest piekielnie mocne.
GAIS już nie kontruje tak dobrze jak rok temu, dla mnie każdy wyniki inny niż 1, będzie zaskoczeniem.

Do do najbliższego meczu przed weekendem, Hacken - Orebro dla mnie ✅
czysta jedynka, wczoraj było 1,6 w bwinie ???? oraz over 2,75. ✅ 2-1, połowa wygrana

Oglądałem wczorajszy mecz, pierwsza połowa dla Orebro, ale dużej przewagi nie było.
W drugiej Hacken zagrało skutecznie w ataku i wygrało ostatecznie 2-1.

U siebie Hacken strzela średnio trzy bramki na mecz, traci jedną,
rozgromiło tu Malmo 5-0 oraz Norrkoping 6-0.
W ostatnich latach było tu 1-2, 2-1 oraz 2-2.
Over 2,75 mocno, ponadto over do HT, na Rambergsvallen zawsze kibice widza sporo bramek, multum okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Hammarby - Jonkopings 23.07.2012, 19:20 ⛔ 2-2
Typ: Hammarby -0,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 4/10

Analiza:
Zanim nastała trzytygodniowa przerwa przed rundą rewanżową, obie ekipy zagrały mecz w lidze,
który kończył ich rundę wiosenną, mecz ten zakończył się remisem 1-1.
Hammarby podchodzi do tego meczu mając na koncie tylko jeden punkt w ostatnich czterech spotkaniach,
choć należy dodać, że rywale a zwłaszcza Osters byli wymagający.
Dobra okazja na przełamanie, u siebie słaby bilans 2-2-3, w lidze tylko dwie ekipy grają gorzej u siebie,
zamykają one tabelę Superettan.
Goście natomiast po serii trzech porażek, w ostatnich pięciu spotkaniach osiem punktów w pięciu meczach,
przegrali tylko raz, ale wysoko z Assyriską i to aż 1-4 poza domem.
Na wyjazdach bilans 2-1-4, stracili aż 16 bramek.
Co do osłabień, jest jedno istotne, kluczowe u gości, z klubu odszedł Hrgota, rok temu strzelił aż 18 bramek,
w tym sezonie miał na koncie 10, na wyjazdach 6, czyli ponad połowę co cała ekipa Jonkopings,
strzelił również w pierwszym meczu tych drużyn.
Rok temu było 5-2 dla gospodarzy i nie mam nich przeciwko na powtórkę
Inne buki mają nawet 1,93, ale ja zagrałem w sbobecie kilka dni temu
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Ljungskile – Trelleborgs 1:0 ✅
Typ: Ljungskile
Kurs: 1.95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Drużyna Ljungskile w ligowej tabeli zajmuje 7 miejsce strata do miejsca premiowanego szansą gry w barażach o awans wynosi 8 punktów tyle samo różnica wynosi jeśli chodzi o przewagę nad strefą spadkową. Drużyna u siebie spisuje się następująco 3-3-1 bramki 13:9, czyli nieźle. Goście natomiast są najgorszą ekipą na wyjazdach z bilansem 0-1-5 bramki 5:13 co w ligowej tabeli ma odzwierciedlanie bo zajmują pozycje 14 co nie daje bezpośredniego utrzymania. Oba zespoły przed przerwą w rozgrywkach nie były w najlepszej formie ale przerwa mogła wiele zmienić. Faworytem wydają się gospodarze którzy u siebie spisują się bardzo dobrze w przeciwieństwie do gości którzy w tym spotkaniu wyjdą dodatkowo osłabieni brakiem: D. Melander (O 10/0), T. Turunen (O 5/0), I. Koroma (O 8/0), Y. Fahkro (O 4/0), K. Haynes (P 8/3), F. Jensen(N 10/2), M. Ramadan (N 8/1). Obie ekipy spotkały się bardzo niedawno był to ich ostatni mecz przed przerwą a mianowicie 1 lipca gdzie Trelleborgs na własnym boisku pokonał skromnie 1-0 drużynę Ljungskile czas na rewanż.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom