>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja -Div. 1 Północ

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Assyriska vs Västerås

Długo zastanawiałem się co wybrać spośród wszystkich międzynarodowych spotkań. Bliskimi przekonania mnie byli piłkarze reprezentacji Danii, którzy dziś podejmować będzą we własnym kraju drużynę Irlandii. Lecz jednak to nie na Duńczyków zdecydowałem się zagrać. Mój typ padł na kraj położony jeszcze bardziej na północ, dokładnie do Szwecji. Doszukałem się tam bardzo fajnego spotkania, które bardzo mnie zainteresowało oraz któremu poświęciłem troszkę uwagi. Mecz pomiędzy Assyriska oraz Västerås to mały szlagierek w w/w lidze. Faworytem z pewnością są gospodarze, którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli z wspaniałym bilansem na własnym boisku: 7 zwycięstw, jedna porażka, remisów-0. Drużyna Assyriska dwa lata temu rywalizowała na wyższym szczeblu rozgrywek (Allsvenskan), lecz po słabej grze musiała pożegnać się z rywalami. Po spadku do Div. 1 drużyna ta z pewnością walczy o powrót do Allsvenskan i nie da się tego ukryć. W tym roku są bardzo bliscy zrealizowania tego celu. Ich forma jest stabilna + prowadzenie w tabeli. Ich dzisiejszy rywal przez wielu skandynawskich bukmachrów uznawany był za drużynę, która także włączy się do wyścigu o awans. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu spisuje się poniżej oczekiwań. Zajmują odpowiednio 9 miejsce z 21 punktami na koncie po 21 kolejkach. Na wyjazdach spisują się nawet dobrze: 3-1-4. Dziś o zwycięstwo a nawet remis będzie bardzo trudno, bowiem do składu Assyriska wraca kilku ważnych dla zespołu piłkarzy. Natomiast w dużynie Västerås zabraknie aż 5 piłkarzy z podstawowego składu (Tobias Holmgren, George Waveru oraz Johan Svensson). Wszyscy są kontuzjowani. Kluczowy jest brak kluczowego obrońcy gości - Fensby&#39;go. Zawodnik jest zawieszony. Prawdopodobnie miejsce w składzie dostaną młodzi, niedoświadczeni piłkarze. Obrońcy prawdopodobnie w wieku 17-18-19 oraz 35 lat. Dzisiejszy mecz to bardzo ciężka przeprawa dla Västerås. Kibice gospodarzy także odegrają sporą rolę w tym spotkaniu, bowiem są w tej lidze podobno najlepsi ;-)



Typ: Assyriska ✅
Kurs: 1.70
Szanse: 8/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom