>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
B 0

bartelli

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 Jönköping vs Frölunda Indians
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o 19.00 rozpocznie sie spotkanie hokeja na lodzie w ramach szwedzkiej Elitserien pomiędzy HV 71 Jönköping oraz Frölunda Indians. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy, która u siebie jest niepokonana i wygrala wszyskie 9 spotkań. Frolunde już pokonała u siebie 4:1. Gopodarze zajmują 1 miejsce w tabeli natomiast przyjezdni obejmują 6 lokate. Goście na 9 wyjazdowych spotkań w 6 poniosła porażke. Zwycięzcą w tym spotkaniu może byćtylko HV 71 Jönköping.
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Brynas-Timra
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher:unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z nieprzewidywalnego szwedzkiego hokeja. Brynas jako gospodarz spotkania zmierzy sie z bardzo słaba i rozczarowującą w tym sezonie Timrą. W tamtym sezonie bardzo lubiałem grać na Timre szczególnie jak grali u siebie a w tym sezonie to już inny zespół męczą sie i w konsekwencji przegrywają mecze u siebie wygrali zaledwie 2 w regulaminowym czasie a na wyjazdach to juz totalna katastrofa 8 meczy 8 porażek a dzisiaj graja ze średniakiem ligi szwedzkiej lecz mocnym u siebie Brynasem. Myślę że Brynas sobie poradzi i wygra ten mecz u siebie potrafią wygrywać z każdym a na wyjazdach także rzadko przegrywaja najczęsciej remisuja to czemu by nie wygrali z bardzo slaba timra?...Stawiam na pewne zwycięstwo Brynasa!!!
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Skelleftea AIK - Linköpings HC
Typ: X
Kurs: 4,15
Buk: bet-at-home
Analiza:

Skelleftea rozpoczęła rozgrywki po przerwie od przegranej na własnej tafli z Rögle BK, oraz minimalnej przegranej przed dwoma dniami z Timrą na wyjeździe, a tym samym zanotowała 3 i 4 porażkę z rzędu. Linköping natomiast po grze w kratkę złapało bardzo dobry rytm gry na kilka spotkań tuż przed przerwą, efektem czego była seria 5 meczy bez porażki, zakończona dopiero przed dwoma dniami przegraną na wyjeździe z Frölunda HC. Ostatnimi czasy rozczarowaniem z pewnością jest postawa Skelleftea, drużyny która jeszcze przed przerwą plasowała się na 3 pozycji tuż za Farjestad i HV71. Linköpings z kolei pnęli się w górę tabeli, aż do momentu w którym uznać musieli wyższość Frölunda HC, mimo dobrej gry. Jeśli ostatnie wyniki gospodarzy nie znamionują jakiegoś głębszego i dłuższego kryzysu, to remis z solidnym Linköpings byłby dobrą okazją na przełamanie kiepskiej passy. Co do Linköpings, to z pewnością nie będą chcieli przegrać drugiego meczu z rzędu po przerwie, zwłaszcza przy nienajlepszej dyspozycji gospodarzy. Nie wydaje mi się jednak, aby byli w stanie ich pokonać na ich własnej tafli. Ostatnim argumentem, który wydaje mi się przemawiać za remisem w normalnym czasie, jest podobny bilans gier obu ekip, oraz fakt, że obie notują małą ilość remisów, będąc raczej drużynami własnej tafli. Nie mniej jednak w ich obecnej sytuacji remis nie byłby najgorszy zarówno dla jednej jak i dla drugiej.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
Färjestads BK - MODO Hockey
Typ: Färjestads BK @ 1.50 betsafe ✅ 4:1
2 drużyna tabeli szwedzkiej Elitserien - Färjestads będzie podejmowac u siebie jedną ze słabszych drużyn w lidze MODO Hockey, które zajmuje aktualnie 12 miejsce w tabeli, czyli ostatnie. Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze 6 wygranych na 9 meczy. Dwa ostatnie mecze Färjestads zakończyło zwycięstwami na wyjeździe, teraz jest czas na to aby wygrac mecz na własnej tafli. Drużyna MODO Hockey w tym sezonie spisuje się fatalnie na wyjazdach. We wszystkich meczach wyjazdowych nie odnieśli oni żadnej wygranej w regulaminowym czasie gry - jest to fatalny wynik. Gospodarze ogólnie na własnej tafli radzą sobie dobrze, chociaż w trzech ostatnich meczach nie zdołali oni zdobyc żadnego punktu u siebie. Dzisiaj mają oni idealną szansę na przełamanie tej złej passy trzech niewygranych meczów z rzędu u siebie, ponieważ ich dzisiejszy rywal nie jest wymagający i nic on dobrego nie prezentuje w swojej grze, zwłaszcza na wyjazdach. W tym meczu Färjestads nie powinno miec problemu ze zdobyciem kompletu punktów, ponieważ u siebie prezentują się dobrze, MODO na wyjazdach nic nie gra i gospodarze są w dobrej formie. Liczę tu na wysokie i efektowne zwycięstwo gospodarzy oraz przełamanie ich tej złej passy u siebie. Dodam jeszcze, że te drużyny grały już ze sobą w tym sezonie i Färjestads wygrało 6:3 na wyjeździe.
 
B 0

bloodsplash

Użytkownik
Mam problem! Obstawiłem wczoraj mecz HV 71 z frolunda na HV 71 ML. Dzisiaj sprawdziłem wynik a tu 2-2 i nie bylo dogrywki ani karnych. Wchodze na bwin i roztrzygniety na moja niekorzyść. Napisałem do Bwin ale nie dostałem odpowiedzi. Pytanie : Co zrobić?
Proszę o pomoc!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam problem! Obstawiłem wczoraj mecz HV 71 z frolunda na HV 71 ML. Dzisiaj sprawdziłem wynik a tu 2-2 i nie bylo dogrywki ani karnych. Wchodze na bwin i roztrzygniety na moja niekorzyść. Napisałem do Bwin ale nie dostałem odpowiedzi. Pytanie : Co zrobić?
Proszę o pomoc!!
Przeczytaj ten post.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1296284&amp;amp;postcount=204
Oraz

2.) Zakłady 2-Way: Jeśli nie podano inaczej, wszystkie zakłady są rozliczane na podstawie ostatecznych wyników, łącznie z dogrywką i strzałami karnymi.


9.) Jeśli zakład zwycięzcę, zakład na sumę punktów (totals) lub zakład handicap zakończy się remisem i na ten rodzaj zakładów nie zaoferowano kursów, wszystkie zakłady są nieważne.

https://help.bwin.com/General/Legal/special_rules_ice_hockey.aspx
Reasumując po Twojej interwencji powinni zrobić Tobie zwrot.
Pozdr.
 
E 0

edzisko

Użytkownik
BloodSplsah;
W lidze szwedzkiej przy remisie zawsze są dogrywki , jezeli ona zakonczy się także remisem to zostaje remis. Nie wykonują karnych jak w innych ligach. Na wynikach nie jest wtedy wykazane że była dogrywka. Jak dałeś na HV 71 to przy wyniku 2-2 masz przegrany zakład i rozliczyli Cię prawidłowo.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
BloodSplsah;
W lidze szwedzkiej przy remisie zawsze są dogrywki , jezeli ona zakonczy się także remisem to zostaje remis. Nie wykonują karnych jak w innych ligach. Na wynikach nie jest wtedy wykazane że była dogrywka. Jak dałeś na HV 71 to przy wyniku 2-2 masz przegrany zakład i rozliczyli Cię prawidłowo.
Jak nie ma przy wynikach zaznaczone, że była dogrywka?
Zobacz na screen.

Mecz HV miał 4 partie. Czyli grali 4 tercje. Każdy mecz gra się 3 tercje. Ta czwarta tercja to dogrywka. Nie padł żaden gol więc spotkanie zakończyło się remisem. Obok jest aktualna tabela, która uwzględnia także remis.
Poniżej link do tego meczu...
http://stats.swehockey.se/online/42/90001/90001108/90001108_frame_default.htm
Tam jest odnotowana dogrywka. Wynik meczu nie znalazł rozstrzygnięcia. Mając to co napisałem wcześniej zasadne jest aby bwin rozliczył ten zakład po kursie @1.00.
Ja wiem, że Oni potrafią ściemniać. Jeśli ściemniają dalej to podsyła się link ten co podałem do meczu, cytuje regulamin i jest po sprawie.
 
B 0

bartelli

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 Jönköping vs Linköpings HC
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o 19.00 rozpocznie się spotkanie hokeja na lodzie w ramach szwedzkiej Elitserien. Zmierzą sie HV 71 Jönköping oraz Linköpings HC. Druzyna gospodarzy zajmuję 1 miejsce z 38 pkt. Goście są na 3 miejscu z 7 pkt stratą do lidera. Obie drużyny spotkały sie już w tym sezonie na początku rozgrywek. HV 71 wtedy na wyjezdzie pokonał Linköpings HC 6:2. Ostatni mecz u siebie gospodarze niespodziewanie zremisowali, ale uważam że był to wypadek przy pracy, który każdemu może sie zdarzyć. Dzisiaj gospodarze będą chcieli wygrać to spotkanie aby przypieczętować swoją znakomitą formę u siebie 9 wygranych spotkań.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
HV 71 - Linköpings HC powyżej 5.5 (1,87)

Po raz kolejny w tym sezonie sięgam do meczu z udziałem HV71. Bez wątpienia są jedną z drużyn w lidze szwedzkiej, dzięki której w ostatnim czasie da się wygrać troszkę pieniędzy. Po raz kolejny typuje over w ich spotkaniu, tym razem konkurentem będzie ekipa Linköpings HC. HV71 po jednej kolejce wrócili po wygranej z Modo na fotel lidera szwedzkiej ekstraklasy. Natomiast goście po dość słabym początku sezonu z meczu na mecz coraz bardziej zaczynają się rozkręcać. Dobra gra wywindowała ich już na 3 miejsce w tabeli, które uzyskali dzięki wygranej z Luleom. Co ciekawe HV71 nie overuje tak często w meczach na własnym lodzie. W ostatnich 6 meczach mają bilans 3 overy, 3 undery w tym dwa undery z Frolundom. Linkopings mają jeszcze bardziej underowy bilans, gdyż w ostatnich 6 meczach wjazdowych zanotowali ich, aż 5. Dlaczego, więc over? Bo obie drużyny w ostatnich meczach prezentują bardzo solidny hokej. Warto zaryzykować, bo bukmacherzy znacznie bardziej preferują under w tym spotkaniu. Rzadko, kiedy w meczach HV można spotkań tak wysoki kurs. Historycznie rzecz ujmując wygląda to na remis w under/over. W ubiegłym sezonie na lodowisku HV spotkały się obie drużyny 3 razy z czego jedynie raz padł wynik overowy. Ważnym argumentem może być fakt, że spotykają się dwie drużyny o bardzo dobrym wskaźniku gry w przewadze i dość słabym w grze w osłabieniu. Można więc spodziewać się kilku bramek w przewagach z jednej czy drugiej strony. Jak zwykle ze strony gospodarzy warto zwrócić uwagę na dwójkę napastników Jukka Voutilainen - David Petrasek. Natomiast u gości warto wyróżnić Mikaela Håkansona oraz Tony&#39;ego Mårtenssona. Według mnie dzisiaj powinniśmy być świadkiem sporych emocji, a żeby one były muszą padać bramki. Kurs wydaję się wyśmienity do gry, więc jak najbardziej polecam.

Kurs z: Expekt
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Takie małe sprostowanie, Petrasek jest obroncą, a Voutilainen dziś prawdopodobnie nie wystąpi. Rzeczywiscie typ sam w sobie jest bardzo interesujący. HV 71 w takich spotkaniach mało się oszczędza i lubi sobie postrzelać, z kolei Linkoping po powrocie pary czeskiej Hlavac, Hlinka notuje bardzo dobre wyniki i z ich strony też może coś wpadnie. Do tego w zespole gospodarzy nie wystąpi pierwszy golkiper Liv. Ogólnie parę osłabień po obu stronach ale mniej ważnych.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Spotkanie: Luleå HF - Skellefteå AIK
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: betway

19;00 mecz ligi szweckiej pomiedzy Lulea - Skelleftea. Moim zdaniem wygraja gospodarze. Patrzac na mecze tych druzyn miedzy soba na przestrzeli ostatnich lat mozna wywnioskowac ze przewaznie wygrywa zespol ktory gra u siebie. Forma obu klubow jest srednia, ale mimo wszystko to gospodarze graja ostanio lepiej. Skelleftea przechodzi maly kryzys. Na 6 ostatnich meczy nie wygrala zadnego. Lulea w ostatnich 6 meczach wygrala 3 razy i przegrala 3 razy. U siebie niedawno potrafila ograc obecnego mitrza HV71 wygrywajac 5-3. W tabeli gospodarze zajmuja 7 miejsce a goscie 5, ale Lulea traci do 3 miejsca zalednie 2pkt. Tak wiec napewno bedzie im zalezalo by wygrac i awansowac w tabeli bo 7 miejsce napewno nie jest szczytem ich marzen.
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 - Linköping
Typ: w pierwszej tercji Linköping strzeli 1 gol
Kurs: 2.40
Bukmacher: betway

Analiza: Linköping w dotychczasowych meczach na lodowisku gospodarzy w przeciągu ostatnich dwóch sezonów tylko w jednym meczu nie strzelił gola w pierwszej tercji z rozegranych sześciu. (Elitserien 2008/2009, Elitserien - Playoffy 2008) HV 71 to lider, niemniej w ostatnim okresie nie dysponuję najwyższą formą, tracą też dużo bramek. Linköping w dotychczasowych meczach wyjazdowych w pierwszych 5 meczach nie strzelił bramki (początek sezonu) a w ostatnich 5, aż w 4 strzelił po jednym golu w pierwszych tercjach spotkań. Myślę, że przy ich obecnej formie wzwyżkowej są w stanie strzelić gola w pierszej tercji, zwłaszcza, że ich współczynnik strzelonych goli w tym czasie wynosi 14% wszystkich bramek. HV 71 nie czują się najmocniejsi także są spore szanse.
 
mattook 0

mattook

Użytkownik

Spotkanie: Färjestads BK - HV 71 Jönköping
Typ: 2
Kurs: 2.65
Buk: Bwin
Analiza:


Dzisiaj odbywa się 21. kolejka szwedzkiej ligi hokejowej, Elitserien, w której stanie naprzeciw siebie czołówka ligi. Aktualnie oba zespoły zajmują odpowiednio 2. i 1. miejsce. Z pewnością w tym meczu oba zespoły bedą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, nie oddając rywalowi choć punktu. Możemy spodziewać się emocjonującego widowiska.
HV 71 znakomicie spisuję się w tym sezonie, nie przegrali jeszcze ani jednego meczu u siebie, za to przegrywając kilka spotkań na wyjeździe. Może to trochę podkopywać ich morale przed dzisiejszym meczem, mając przed sobą grożnego rywala. Choć z drugiej strony w ostatnim meczu zdominowali boisko i wygrywając z nimi aż 7:0. Moi faworyci imponują skutecznością bramkową, wyróżniająć się na tle innych zespołów z ligi. Mają na koncie 83 zdobyte bramki, przy stracie 56. Gdy ich przeciwnik nie może pochwalić się aż tak dobrym bilansem, 50/49. Färjestads nie imponuję swoją formą, przegrywając 2 ostatnie mecze ze znacznie słabszymi zespołami, ulokowanymi w dolnej części tabeli. Uważam, że jeszcze nie podnieśli się na tyle, by zwyciężyć lidera i zmniejszyć dzielącą ich 4-punktową różnicę.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Spotkanie: Skellefteå AIK - Luleå HF
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betway

Analiza:
Godzina 19:00 mecz pomiedzy druzynami Skellefteå AIK - Luleå HF. Moim zdaniem wygraja gospodarze. Szczerze niespodziewalem sie ze Skelleftea bedzie tak wysoko w lidze. Zawsze uwazalem ich za sredniaka. W tym sezonie zajmuja 4 miejsce w lidze i maja tyle samo pkt co zespol Linköpings ktory zajmuje 3 miejsce. Dzis gospodarze maja dobra okazje by zwiekszyc swoj dorobek pkt. Napewno sa w lepszej formie niz goscie. U siebie maja bilans 6zwyciestw 2remisy i 3 porazki. Natomiast goscie na wyjezdzie 3zwyciestwa , 1 zwyciestwo po dogrywce i az 7 porazek. Lulea ostatnie 3 mecze na wyjezdzie przegrala w bardzo zlym stylu. Przegrala np z Modo 4-0 ktora jest na przedostatnim miejscu w lidze. Niedawno obie druzyny graly ze soba. Gospodarzem byli Lulea, padl remis 1-1, ale Lulea dopiero wyrownala pod koniec 3 tercji. Skelleftea nie zwykla przegrywac z Lulea u siebie. Ostatni raz przegrali z nimi w 2001r
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Frolunda vs HV 71 -&gt; HV lub remis [1,65]
HV to lider Szweckiej Elitserien, obecnie chyba najlepiej grający zespół tej ligi, potrafiący wygrywać seriami z niezwykle wyrównaną mocną kadrą. Mocną kadrą dysponują również gospodarze czyli Frolunda jednak wyniki tego zespołu są dużo gorsze niż potencjał jaki w tej ekipie drzemie, myślę że mecz z liderem to nie będzie mecz w którym Indianie się przebudzą. HV troszkę słabiej idzie na wyjazdach niż u siebie dlatego też typ podparty X2.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spotkanie: Yaketerinburg - CSKA
typ: under 4.5
kurs: 2.45
buk:betway

Analiza:

Obie druzyny graja bardzo defensywnie . Yaketerinburg gra z kontry a z kolei CSKA skupia sie na obronie. Ten mecz to dla mnie typowy under. Choc mniej niz 4.5 moze byc ciezko mysle ze sie powiedzie. Obie druzyny to najczesciej underowe w calej lidze. Dzis nie zanosi sie na grad bramek. Ponaddto goscie graja w oslabieniu, nie zagraja Mihail Zheleznov, Maxim Noskov (4M) i Alexander Suglobov (16M/11P). Są to gracze ofensywni a Suglobov stanowil o sile tego zespolu. U gospodarzy tez nie ma rasowych strzelcow gra opiera sie na dobrze dobracowanych kontraatakach , na co w tym spotkanu nie maja co liczyc .stawiam ma 2-2 .
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
Rosja: Khl
Spotkanie:Ekaterinburg - CSKA Moscow
Typ:poniżej 5,5
Kurs:1,85
Buk:Expekt

Analiza:
Tym razem gram na liczbę bramek w meczu. Wydaje mi się, że w tym właśnie meczu nie padnie za dużo bramek. Gospodarze jak i goście bardzo dużą wagę przywiązują właśnie do gry defensywnej. Ich mocną stroną jest gra z kontry.Dodatkowo w CSKA nie wystąpi kilku ważnych ofensywnych graczy, co jeszcze bardziej ograniczy ataki zespołu. Obie te drużyny wczoraj grały swoje mecze ligowe i nawet jeśli by zsumować bramki z obu meczy, to wyjdzie mniej niż 5,5. CSKA pokonało Magnitogorsk 3:0, a Ekaterinburg uległ zespołowi N. Nowgrod 0:1. Poza tym patrząc na mecze, gdy CSKA gra na wyjazdach zauważyłem, że w 14 meczach tej drużyny na tafli rywala zaledwie 4 razy padło więcej niż 5,5 bramki, a aż 10 razy w meczu było tych bramek mniej, więc dziś też nie liczyłbym na dużo bramek.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spotkanie:Leksands - Almtuna
Typ:1
Kurs:1.6
Bukmacher:b-at-h
Analiza:
W dzisiejszym meczu 2.ligi szwedzkiego hokeja spotykają się:
Leksands IF - Almtuna IS
i moim typem jest zwycięstwo naprawdę bardzo mocnych w domu gospodarzy mających 90% wygranych w domu meczy , a typ na 1 poparty jest także w świetle bilansu H2H ich poprzednich 7 spotkań na lodowisku Leksands IF, który to bilans ma postać 7 ( 6-1-0 ) czyli 6 zwycięstw i 1 remis....
Pzdr.
edi8
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Rogle-AIK
Typ:2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie 19.00 rozpocznie sie spotkanie ligi szwedzkiej w ktorym zmierza sie 2 nieobliczalne druzyny. Z jednej strony Rogle któro bardzo czesto remisuje potrafi ograc mistrza szwecji Fariestad lecz potrafi przegrac z Timra czy Sodartalje. Z drugiej strzony Aik Skeleftea to bardzo ale to bardzo nieprzewidywalna druzyna ale sa w swietnej formie , nie przegrali od 6 spotkań 3 z rzedu remisy a nastepnie prawdziwy popis dzisiejszych gosci wygrana z Sodartalje 7-4 zwyciestwo z niepokonanym do tego meczu u siebie HV71 2-3 i zwyciestwo nad Lulea 4-1 tym bardziej polecam ten typ gdyz w historii pojedynkow od 2006 roku AIK grajac na wyjezdzie z rogle zawsze zwyciezal myślę że dzisiaj bedzie podobnie!!!
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 2:4
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 1:2
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 1:2
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 2:3
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 0:3
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 4:5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom