>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szybka akcja. Czasu nie ma. Niedługo wychodzę więc na szybko coś skrobnę.
Wstęp. Czas odkurzyć temat.
W Elitserien obecnie kilka zespołów ma osłabienia. Zawodnicy pojechali na MŚ u20.

HV 71 - Sodertalje, HV 71, @1.45 Ladbrokes, Betsson

Gospodarze miażdżą rywali, zwłaszcza na własnej tafli. Goście powoli muszą martwić się aby wyjść ze strefy spadkowej. A tam nie jest lekko. Przed nimi MoDo. Które jakoś nie chce mi się wierzyć aby nie uciekli spod strefy spadkowej. Soder to słaby klub, który czasami stać na przebłyski. Z najwyższej klasy rozgrywkowej powinni już wcześniej się pożegnać.

Linkopings - Farjestads, Linki, @1.90 Betway

Kursy już lecą... spowodowane jest to tym, iż goście mają braki w składzie. Mieli już te braki także we wcześniejszym meczu z HV i tam polegli 5-2. Nie ma sensu chyba wymieniać nazwisk. Ale są to dość istotni gracze.
Linki u siebie są bardzo solidni i dziś powinni sobie poradzić w Fajerkami.

Na więcej czasu brak, ale przeanalizowane typy-suchary
Djurgardens - Timra, Djurgardens, @1.65 betsson, unibet, ladbrokes, betgun, centrebet itd..

Brynäs - Frolunda, under 5.5, @1.81 pinnacle
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
HV 71 - Sodertalje, HV 71, @1.45 Ladbrokes, Betsson✅ wynik: 5-2
Linkopings - Farjestads, Linki, @1.90 Betway✅ wynik: 3-1
Djurgardens - Timra, Djurgardens, @1.65 Betsson, Unibet, Ladbrokes, Betgun, Centrebet itd.⛔ wynik: 2-2
Brynäs - Frolunda, under 5.5, @1.81 Pinnacle✅ wynik: 2-1
Ostatnio 3/4. Ale grane 2 duble i opisane typy poszły mocniej więc jestem zadowolony.
Mecze za chwilę.

Färjestads BK - Timrå IK 1 @1.65 Expekt,

Timra cieniuje, zwłaszcza na wyjazdach. Mimo wygranej ostatnio na wyjeździe to i tak słabo sobie radzą. Ta wygrana wynikała raczej ze słabej skuteczności gospodarzy. Fajerki natomiast mieli niedawno świetną formę. Ale ostatnie 2 mecze przegrali. Teraz mecz u siebie i powinni już zgarnąć wygraną.

Luleå HF - Djurgårdens IF under 5.5 @1.65 expekt
Tutaj liczę na obronę Lulea. Najbardziej underowa ekipa w lidze. Ponadto goście w ostatnim meczu byli mało skuteczni. Generalnie Djurgardens to mało stabilna ekipa. Ale ten układ sugeruje tutaj underek.
Marne opisy. Ale nie ma czasu. Mam nadzieję, że skuteczność typów wynagrodzi lipne opisy.
Dodatkowo
suchary:
Linköpings HC - AIK 1 @1.50 bwin, betsson, william hill
MODO Hockey - Skellefteå AIK 1 @2.30 William Hill, Moneyline (incl. OT +SO) @1.82 Betway
Ciekawi mnie strasznie ten mecz. MoDo ostatnio ma przebudzenie i kurs @2.30 kusi na singielka lekko.
 
W 0

wiru1

Użytkownik
Nie wie ktoś co sie dzieje z Leksand taka dobra druzyna a od dobrych kilku meczy same plecaki. Może skład im wyplewiło kontuzjami???
 
W 0

wiru1

Użytkownik
Nie wiem dokładnie ale chyba ok jest w miare
A dzis frajersko przegrali, mieli zdecydowana przewage na lodzie wg mnie
Nie licząc przerwy na wymęczoną wygraną z Malmoe to juz 5 plecak dziwne. Dlatego sie zastnawiam czy tam jest ok z kadra bo nie wiem gdzie to sprawdzić
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Färjestads BK - Timrå IK 1 @1.65 Expekt, ⛔ wynik: 2-4
Luleå HF - Djurgårdens IF under 5.5 @1.65 Expekt ✅ wynik: 1-1, 2-1 po OT
Linköpings HC - AIK 1 @1.50 Bwin, Betsson, William Hill ✅ wynik: 4-0
MODO Hockey - Skellefteå AIK 1 @2.30 William Hill, Moneyline (incl. OT +SO) @1.82 Betway ✅✅ wynik: 3-1
Mimo przegranej Fajerek to jednak z tego co pamiętam był zysk.
Wracam do mojej ulubionej ligi w Europie. Czasu mało... ale takie uroki jak się jest &quot;trenerem grającym&quot; (adminem i modem).
Mecze niedługo więc krótko i na temat.
Luleå HF - Linköpings HC, under 5.5, @1.65 Gamebookers
Dwa najbardziej underowe zespoły w lidze. I dziś grają mecz. Lulea generalnie ogromny postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu. Na dobre im wyszło pozyskanie braci Abottów przed dwoma laty z Rogale. Są wysoko w tabeli i mierzą wysoko. Skład mają dość wyrównany. Nadal brak jednego brata Abottów w składzie (Cama). Linki mierzą wysoko jak co roku. Dziś są szanse, że do bramki wróci Fredrik Norrena. Jeden z tych w Elitserien co miał okazję &quot;liznąć&quot; hokeja na najwyższym światowym poziomie. W NHL co prawda był tłem dla innych bramkarzy. Ale w Szwecji może być już lepiej. Under w tym meczu jest wskazany.
MODO Hockey - Frölunda HC, MoDo 60&#39;, @1.95 Expekt, Betsson
Ostatnio ufałem MoDo (mój ulubiony klub) i się nie zawodziłem. Dziś też im zaufałem i pograłem ich wygraną. Chłopaki są w gazie. Frola ostatnimi czasie zmienna forma. Mam nadzieję, że bramkarz Frolundy Johan Holmqvist będzie miał dziś sporo do roboty. Też ma za sobą epizod w NHL w mojej ulubionej Tampie. Obie drużyny mają po dwa dość istotne braki. Ale mimo wszystko gospodarze powinni dziś pocisnąć. Tak na marginesie jeszcze w poprzednim sezonie Mats Zuccarello grał dla MoDo a ostatnio strzela gole w NY Rangers. Niestety utrata Norwega jest widoczna po wynikach klubu...

Suchary:
Södertälje SK - AIK IF, Soder 60&#39;, @2.20 expekt

Ładnie mimo wszystko wygląda wygrana gospodarzy, zwłaszcza po kursie @2.20 jest tutaj value.
Färjestads BK - Djurgårdens IF, Fajerki 60&#39; @2.00 epxket
Mecz trochę zagadka ale jednak lekkie wskazanie na Fajerki. Tyle, że to wygląda mi na najsłabszy bet na dziś.
 
E 0

endori

Użytkownik
Witam , odpowie mi ktoś na pytanie ? Inne posty które nie są &quot;Typami&quot; nie zostały usunięte , mój owszem.Spotkanie AIK - HV 71 , duże szanse że HV wejdzie ? Dziś już gram kupon dlatego potrzebuje w miarę konkretnej odpowiedzi już dziś.Pozdrawiam
 
macready 56

macready

Użytkownik
Tak, jest duza szansa ze HV 71 wygra, jest to ekipa znacznie lepsza niz AIK:)
Ostatni przegrany mecz mistrzow z Lulea, moze wg mnie dobrze na nich wpłynac, po ich grze nie widze raczej wielkich szans na jakies serie wtop:)
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Szwcja-Allsvenskan
Tingsryds-Bofors(zw)

1,71
Analiza;
Na początek trochę statystyk;Tingsryd
21/01/2011 Hockey Allsvenskan Tingsryd vs. Rogle P - 1:8
17/01/2011 Hockey Allsvenskan Tingsryd vs. Leksand Z - 2:2,2:2 (OT),3:2 (Po karnych)
14/01/2011 Hockey Allsvenskan Mora vs. Tingsryd P - 5:2
09/01/2011 Hockey Allsvenskan Boraas vs. Tingsryd P - 4:3
07/01/2011 Hockey Allsvenskan Tingsryd vs. Sundsvall P - 0:3
05/01/2011 Hockey Allsvenskan Troja/Ljungby vs. Tingsryd P - 6:3
Bofors
22/01/2011 Hockey Allsvenskan Bofors vs. Mora P - 1:3
19/01/2011 Hockey Allsvenskan Boraas vs. Bofors P - 5:1
16/01/2011 Hockey Allsvenskan Bofors vs. Troja/Ljungby Z - 4:2
14/01/2011 Hockey Allsvenskan Lakers vs. Bofors P - 4:2
11/01/2011 Hockey Allsvenskan Malmo vs. Bofors P - 2:2,2:2 (OT)3:2 (Po karnych)
09/01/2011 Hockey Allsvenskan Rogle vs. Bofors P - 4:2
Jak można zauważyc obie drużyny nie grzeszą formą na ostatnie 6 meczów,
obie drużyny odniosły tylko 1 zwycięstwo i odniosły aż 5 porażek.
Mecz prawdopodobnie będzie bardzo wyrównany,ale co skłoniło mnie na postawienie
na zwycięstwo gospodarzy,hmm..
Sytuacja drużyny gospodarzy ,obecnie znajduję się na 13 miejscu w lidze zdorobkiem 37 pkt,
która daje udział w rundzie spadkowej,aby z niej uciec Tingsryds ma doskonałą sytuację do 12 drużyny brakuję im 2 pkt,i mają
jeden mecz mniej,po dzisiejszym spotkaniu mogą wskoczyc na bezpieczną pozycję.
Pare słów o drużynie Bofors,drużyna obecnie zajmuję 10 miejsce z dorobkiem 55 pkt,do udziału do play off brakuję im aż 7 pkt,
ale ich postawa i zangażowanie w poprzednich meczach sugeruję na to,że zbytnio im nie zależy na walce o udział w play-off.
Drużyna Bofors praktycznie o nic nie gra,dlatego też myślę że odpuszczą to spotkanie.
Za moim typek przemawia fakt że drużyna Tingsryds
u siebie znaczie lepiej sobie radzi (9 zwycięstw-9 porażek)zaś Bofors na wyjeżdzie słabiutko(4 zwycięstwa-14 porażek.)
Mam nadzieję że ktoś skorzystal z typu jak tak to kliknij dzięki
a może analiza Ci w jakiś sposób pomogła,
łatwiej bedzie napisac kolejną analizę wiedząc że ktos korzysta
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Skellefteå AIK - Modo Hockey Skellefteå -1.5 (2,42) ✅
Spotkanie 48 kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy drużynami Skelleftei oraz Modo Hockey. Drużyna gospodarzy walczy pod koniec sezonu regularnego o pierwszą pozycję z HV 71. W poprzedniej serii spotkań doszło do bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Górą wówczas byli zawodnicy SAIK&#39;u, którzy wygrali 5:3, tym samym niwelując stratę do drużyny z Jonkoping. Warto dodać, że była to szósta z rzędu wygrana odniesiona na własnym lodowisku. Dzisiejsi rywale Skelleftei to drużyna Modo Hockey, która wyraźnie ostatnio straciła formę. Przegrali cztery poprzednie mecze z rzędu wypadając z pierwsze ósemki, spadając, aż na trzecie od końca miejsce w lidze. Modo ma przede wszystkim problemy w defensywie, gdzie zaczęło tracić sporo bramek. Przy takim rywalu jak SAIK może to się okazać bardzo zgubne dla drużyny gości. Co niezwykle ciekawe w czołowej szóstce ligowej klasyfikacji kanadyjskiej jest, aż pięciu graczy z obu zespołów. Trzy pierwsze miejsca zajmują gracze gospodarzy, zaś na miejscach 4 i 6 jest dwóch napastników gości. Swoją znakomitą pozycję w lidze w tym sezonie SAIK zawdzięcza dwójce Mikko Lehtonen - Joakim Lindström. Obaj w tym sezonie zdobyli już po 52 punkty i ze sporą przewagą 12 oczek wyprzedzają kolegę z drużyny Davida Rundblada, co ciekawe obrońcę. Po tej wspomnianej dwójce klasyfikacja jest dość spłaszczona i oprócz Rundblada są tam też Byron Ritchie (19G+20A) oraz Per-Åge Skröder (14G+24A). Można, więc założyć, że w dzisiejszym meczu padnie kilka bramek. Ja jednak zdecydowałem się na wygraną gospodarzy z handicapem. Uważam, że Skelleftea mimo kilu wahań formy w tym sezonie jest naprawdę chyba najsolidniejszą ekipą w Elitserien. Znakomita współpraca Lehtonena z Lindströmem zaprocentowała naprawę bardzo dobrymi wynikami. Jeżeli gospodarze zagrają podobnie jak w meczu z drużyną HV 71 to sądzę, że Modo zejdzie z lodu jako przegrane z co najmniej dwoma bramkami różnicy.
Kurs z: Betsson
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Timrå IK - Luleå 1 (2,29)
Pojedynek dwóch drużyn, które są stosunkowo blisko siebie w tabeli ligowej. Szósta drużyna Lulei udała się na pojedynek z ósmą ekipą Timry. Gospodarze jeszcze nie dawno okupowali ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Jednak po serii dobrych spotkań, w tym zwycięskich czterech z rzędu udało się awansować na ósmą lokatę. Ostatnią, która gwarantuje udział w Play Offach. Obecnie przewaga na dziewiątą ekipą Froludny wynosi 4 punkty. Jednak Frolunda przegrała wczoraj swój mecz z Djurgarden przez co dzisiejsza wygrana może pozwolić Timrze odskoczyć od rywali już na siedem punktów. Na pięć kolejek przed końcem byłby to znakomity handicap. Na pewno są szanse na to, że dzisiaj wygrają, bo przyjeżdża do nich Lulea, która nie specjalnie ostatnio błyszczała. Drużyna gości miała dobry początek sezonu jednak teraz już prezentuje się zdecydowanie gorzej. Timra natomiast potrafiła pokonać nie tak dawno Linkopings czy Farjestads czyli dwa zespoły z czołówki ligi. Na pewno dużo wniosły dwa transfery przeprowadzone w styczniu. Do składu Timry przeszli wówczas Carla Klingberga oraz Jamie Lundmark. Ten drugi jeszcze w poprzednim sezonie grał na taflach NHL. Oczywiście wzmocnienia były wymuszone przez kontuzje, które nabawiło się trzech podstawowych graczy. Oprócz tej dwójki liczę dzisiaj przede wszystkim na Martina Röymarka, Ilkke Pikkarainena oraz Kima Hirschovitsa. Jeżeli Timra zagra na podobnym poziomie jak w poprzednich meczach to nie sądzę, żeby przeciętna ekipa Lulei dzisiaj zwyciężyła. Bardzo ważne trzy punkty są do zdobycia i sądzę, że uda się drużynie gospodarzy wygrać to spotkanie w regulaminowym czasie.
Kurs z: Pinnacle
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Hokej na lodzie, Swedish Elitserien 2010/2011
Data, godzina: 24-02-2011 19:00
Zdarzenie: Brynas Gavle - Timra IK
Typ: 1 ✅ 6-4
Kurs: 2.10
Buk: Bet365

Analiza :

Spotkanie 51. kolejki szwedzkiej Elitaserien. Gospodarze dzisiejszego spotkania notuja w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki, wygrali w ostatnich 10 mecza 7 spotkan w tym 2 po dogrywce. Jezeli chodzi o mecze u siebie to w ostatnich 5 spotkaniach 2 zostaly przez Brynes wygrane w regulaminowym czasie.

Timra ostatnio takze radzi sobie calkiem niezle, wygrali 6 z 10 spotkan w tym 1 po dogrywce, na wyjazdach prezentowali sie takze calkiem niezle, wygrywajac trudne spotkania z Linkopings, Frolunda i Modo.

Jednak głownym argumentem ktory przemawia do mnie w tym spotkaniu sa bezposrednie spotkania tych druzyn, patrzac na historie potyczek tych druzyn w ostatnich 3 latach to 7 z 7 spotkan zostalo wygranych przez Brynes ( w tym jedno po dogrywce).

Obie druzyny sa obok siebie w tabeli, dzieli je 7 punktów, nie sadze, zeby ten dystans tego wieczoru sie pomniejszyl, jednak wydaje sie ze Brynes w ostatnim czasie spisuje sie na tyle dobrze, zeby to spotkanie wygrac, oczywiscie nie spodziewam sie, ze bedzie to druzgocace zwyciestwo i istnieje tez prawdopodobienstwo remisu w tym spotkaniu ja jednak stawiam dzis na gospodarzy i podtrzymanie ich zwycieskiej passy w konforntacjach na własnym lodzie z zespolem Timry.
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Lulea-Frolunda 2
wsp. 2.0
Mecz z gatunku prostych do opisu.Ostatnia kolejka, gospodarze nie grają o nic - wygrają/przegrają i tak zajmą 4 miejsce
Goście grają maksimum o awans do playoff a minimum o pewne utrzymanie
Zna ktoś zasady?Czy liczą się wygrane,bramki,bezpośrednie mecze?
ps to jest o tyle ważne by dokładnie wiedzieć czy Frolunda potrzebuje wygranej w 60 minutach do choćby pełnego utrzymania
 
B 0

bakard

Użytkownik
Lulea-Frolunda 2
wsp. 2.0
Mecz z gatunku prostych do opisu.Ostatnia kolejka, gospodarze nie grają o nic - wygrają/przegrają i tak zajmą 4 miejsce
Goście grają maksimum o awans do playoff a minimum o pewne utrzymanie
Zna ktoś zasady?Czy liczą się wygrane,bramki,bezpośrednie mecze?
ps to jest o tyle ważne by dokładnie wiedzieć czy Frolunda potrzebuje wygranej w 60 minutach do choćby pełnego utrzymania
W pierwszej kolejności liczy się różnica bramek.
Z tej też przyczyny uważam że mecz
Farjestad - Brynas to powinna być pewna 1. Farjestad walczy jeszcze o 1 miejsce w tabeli co jednak w serii play-off jest bardzo ważne , szczególnie w dalszych rundach bo daje przewagę własnego lodowiska , a Brynas nie gra już o nic , zostaną na 7 miejscu ponieważ właśnie ich bilans bramkowy nie daje im praktycznie żadnych szans na awans w tabeli. Ich bilans bramkowy to -7 , a drużyny które teoretycznie mogliby wyprzedzić bo są przed nimi na 3 punkty czyli Djurgarden ( +2 ) i Linkoping ( +21 ) mają bilans bramkowy dużo lepszy.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Hokej SZWECJA: Kvalserien do Elitserien
Växjö - Mora
Typ: Vaxjo -1.5
Kurs: 2.50
Buk: Bet365

Dzisiaj oferta stosunkowo uboga dlatego rozejrzałem się nad typem z hokeja, i znalazłem bardzo fajny na Szwecką 2 ligę Allsvenkan pomiędzy Vaxjo Lakers a Mora IK. Będzie to mecz już w ramach Play off do awansu do Elitserien. Ja biorąc pod uwagę obecną formę, ale i zarówno formę z całej rundy zasadniczej stawiam na pewne zwycięstwo minimum 2 golami gospodarzy. Analizę zacznę od przyjezdnych. Mora IK skończyła runde zasadniczą na 7 miejscu z dorobkiem 84pkt. U Siebie miała bilans 15-5-5 ale na wyjeździe nie było tak miło bowiem tylko 8 zwycięstw, 7 remisów i aż 11 porażek. Co jest warte podkreślenia z pośród 11 porażek aż 10 było co najmniej 2 golami więc jak widać ta druzyna ponosi dosyć sromotne porażki na wyjeździe jeśli przyjdzie jej przegrać. Vaxjo z kolei wygrało faze zasadniczą z dorobkiem aż 107pkt. Nie ma co ukrywać że głównie to za sprawą bardzo dobrej gry na własnej tafli, 17-3-5 jest najlepszym bilansem u Siebie w całej lidze. Vaxjo bardzo żadko przegrywa u Siebie a z Morą jeszcze w tym sezonie do tego nie doszło, oby dwa mecze u Siebie Vaxjo wygrało 2-0 i 5-2 a wiec z handicapem podpartym. Na wyjeździe raz takze wygrali 5-2 i przegrali 2-3 a więc w H2H w tym sezonie zdecydowanie lepsi Vaxjo. Jest to ekipa która wydaje się głównym faworytem do awansu, u Siebie z pośród 17 wygranych aż 14 to zwycięstwa minimum 2 bramkami. Wszystko wskazuje na gospodarzy. Dodam jeszcze ciekawostkę Mora z Vaxjo na wyjeździe wygrała ostatni raz dwa lata temu w lutym, od tamtego czasu Vaxjo wygrywało 8-0 4-1 2-0 i 5-2 wiec z bilansem bramek 19-3. Vaxjo chcąc awansować musi z takimi rywalami radzić sobie bez problemów.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
BRYNÄS IF VS FÄRJESTAD BK 2 2,20 Bet365 ✅ 1:2

Mecz za chwile wiec szybko. Play off i 2:1 dla gosci. Hala w Gavle lezy gosciom. U gospodarzy ogromne braki z tego co znalazlem nie zagraja Niklas Svedberg, Jonas Nordquist, Andreas Dackell, Calle Järnkrok i Sebastian Lauritzen. W zespole gosci zabraknie jedynie Christophera Nihlstorpa, tak wiec Farjestad w najsilniejszym zestawieniu. Ogromna szansa na przyblizenie sie do polfinalu, mysle ze warto zaryzykowac.

edyta: i za to kocham hokej, emocje do ostatnich sekund ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Spotkanie: AIK - HV 71
typ: HV 71 ⛔ 4-1
kurs:2.35
buk: Expekt
analiza:


Ostatnia szansa dla HV na odbicie sie od dna w tej fazie rozgrywek i na podtrzymanie szans na awans do kolejnej rundy. Goscie dzisiejszego spotkania rozpoczeli play-offy tragicznie, przegrali 3. spotkania z AIK i sa o włos od pozegnania sie z walka o Mistrzostwo Szwecji. Sytuacja jest dosyc niecodzienna, bo goscie dzisiejszego spotkania jak wielu wiadomo to najlepsza druzyna po rundzie zasadniczej, a w meczach z AIK w tym sezonie przed rozpoczeciem rundy play-off wygrali 5 z 4 spotkan, w tym jedno po dogrywce.

AIK to 8. druzyna rundy zasadniczej, ktora na wlasnej tafli prezentowala sie do tej pory &quot;średnio&quot;. W 27. spotkaniach rozegranych na wlasnym terenie odniesli 13 zwyciestw, przgrywajac 14 w tym 10. po regulaminowym czasie gry. HV rowniez nie gra wyjatkowo dobrze w meczach wyjazdowych : 28 spotkan poza własnym terenem i jedynie 9 zwyciestw.

Jednak nie dotychczasowe statystyki beda grały w dzisiejszym spotkaniu najwazniejsza role, a sytuacja w jakiej znalezli sie jedni z głównych pretendentów do tytulu. Jesli dzisiaj nie wygraja to zegnaja sie z rozgrywkami i bedzie to jedno z najwiekszych niespodzianek w hokejowej Europie. Ja jednak mysle, ze podobnie jak w przypadku Omska w KHL czy Liberca w czeskej rowniez hokeisci HV beda w stanie odrobic straty i wyjsc zwyciesko z obecnej sytuacji.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
AIK - HV ML 1 2,10 Bet365 ✅ 4:1

Mecz na przelamanie, ale patrzac na ostatnie mecze... eh, szkoda slow. AIK kontrolowal sytuacje w kazdym z 3 spotkan. W pierwszym meczu pierwsza tercja wyrownan, w drugiej podobnie ale to goscie strzelaja bardzo szybko gola, ledwo mija polowa meczu a tu juz 0-4, w trzeciej tercji HV strzela jak opetany, oddaje 17 strzalow przy zaledwie 3 gosci a wpada tylko 1 bramka. W drugim spotkaniu sytuacja sie powtarza, przewaga w strzalach wyrazna na korzysc HV, wynik? 0-3. Trzeci mecz szybko konczy przez glupote Falk, a sam mecz jak zywo przypomina ten pierwszy. Pierwsza tercja wyrownana, w drugiej blyskawicznie na prowadzenie wychodza goscie i mimo ze HV znowu ich ostrzeliwuje jak seria z karabinu maszynowego w trzeciej tercji to AIK pakuje 3go gola i wywozi kolejne zwyciestwo. Dzis Falka zabraknie a jest to dosc wazny zawodnik (9+20). Widze tu zwyciestwo konczace walke w tej parze, jak bedzie zobaczymy. Kurs ponad 2 z ML kusi na gospodarzy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
LULEÅ HF VS DJURGÅRDENS IF 1 2,15 Bet365 ⛔ 0:2

Typ na gospodarzy ale przyznam szczerze ze gram to bez przekonania. Intuicja podpowiada mi by grac na gosci, rozum na gospodarzy, zobaczymy co z tego bedzie. Ostatni mecz tych druzyn moze byc sygnalem do przelamania zlej passy, wlal tez troche nadzi w serca DIF. Arlbrandt, Chris Abbott, Niinimaa, fajna ekipa, dobry, w miare szeroki sklad LHF. Goscie to przede wszystkim Krüger i Boumedienne, troche malo by myslec o sukcesach. Mysle ze na tym rywalizacja w tej parze sie zakonczy.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Skellefteå AIK - Luleå HF Gospodarze over 2.5 (1,80) ✅ (3:4d.)

Pierwszy mecz półfinałowy szwedzkiej Elitserien. Skelleftea, która po sezonie zasadniczym zajęła trzecie miejsce podejmie czwartą pod fazie regularnej Lulee. Obie drużyny znakomicie rozpoczęły tegoroczne zmagania, gdyż przez długi czas liderowały w tabeli z dużą przewagą nad resztą stawki. Później problemy zaczęła mieć Lulea, a pod koniec słabo prezentowała się Skelleftea. Obie drużyny w pierwszej fazie Play Off toczyły bardzo wyrównane pojedynki. Gospodarze dzisiejszego meczu w siedmiu meczach pokonali Linkopings w decydującym meczu pokonując ich 3:2. Zaś Lulea zmierzała do łatwego 4:0 z Djurgarden, ale przy stanie 3:0 coś się zacięło i Djurgarden wygrało trzy kolejne mecze. Blisko byli nawet awansu, gdyż na niecałe dwie minuty przed końcem prowadzili w ostatnim meczu 2:3. Niestety Lulea wyrównała i potem zdobyła decydującą bramkę w dogrywce. W tym meczu faworytem według mnie są gospodarze, którzy powtórzyli już ubiegłoroczny wynik i są o krok od wielkiego finału. Na pewno na ten finał zasługują swoją grą w tym sezonie. Jednak oprócz zasług należy jeszcze ograć cztery razy ekipę Lulei, która na pewno nie ma zamiaru odpuścić. Dlaczego over 2.5? Nie od dziś wiadomo, że Skelleftea pod względem ofensywnym prezentuje się znakomicie w meczach domowych. W fazie zasadniczej mieli dwóch liderów Mikko Lehtonena oraz Joakima Lindstroma. Również w meczach z Linkopings obaj ci zawodnicy spisywali się bardzo dobrze. Lindstrom zdobył dwie bramki, a przy pięciu asytował, zaś Lehtonen również zdobył dwie, ale asystował tylko przy czterech. Nadal również znakomicie prezentuje się młody, wypożyczony z St. Louis Blues David Rundblad. Także podział obowiązków w Skelleftei się nie zmienił i nadal na tych samych zawodnikach spoczywa zdobywanie bramek. Drużyna gospodarzy we wszystkich spotkaniach na własnym lodzie w pierwszej fazie zdobywała co najmniej trzy bramki. Bardzo prawdopodobne, że stanie się tak również dzisiaj. Lulea to na pewno jedna z lepiej prezentujących się defensyw w lidze, ale gospodarze to jednak znakomicie ofensywnie przygotowany zespół co mam nadzieję dzisiaj udowodnią.

Kurs z: Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom