>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybki system/sposób doboru meczy pod u/o 2.5

B 44

bares

Użytkownik
Ostatnio natknąłem się na pewien sposób obstawiania u/o 2.5. Postanowiłem go tu wrzucić, może ktoś się tym bawił bądź stosuje lub doda coś od siebie. Do sedna.
Metoda polega na przyznawaniu stałej ilości punktów za wynik.
Bierzemy pod uwagę statystyki z ostatnich 4 spotkań obu drużyn (w sumie 8 spotkań).
  • Jeśli mecz zakończył się powyżej 2,5 gola, dodaje 0,5 punktu.
  • Jeśli obie drużyny strzelały w tym meczu, dodaje kolejne 0,75 punktu (nawet jeśli mecz nie zakończył się wynikiem powyżej 2,5 gola).
  • Jeśli mecz zakończy się poniżej 2,5 gola, odejmuje 0,5 punktu.
  • Jeśli któraś z drużyn nie zdobędzie gola w meczu (nawet jeśli mecz zakończy się wynikiem powyżej 2,5 gola), odejmuje 0,75 punktu.
  • Na koniec dodaj/odejmij wszystkie punkty. Można uzyskać wynik pozytywny lub negatywny.
Stawiam over 2,5 bramki tylko wtedy, gdy wynik jest zbliżony lub wyższy niż 5 pkt. Jeśli suma punktów jest ujemną stawiam na under.
Przeglądałem na sucho ostatnie mecze i zauważyłem że ma to sens i w bardzo wielu przypadkach moje typy po obliczeniu punktów się sprawdzały.
Co o tym myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 44

bares

Użytkownik
Wrzucę na szybko mecz i rozpisze dla przykładu o co kaman.
Adelaide utd - Sydney FC liga australijska
Ostatnie 4 wyniki druzyn i przypisane pkt za wynik
1:2 / 1.25 pkt ( 0.5 pkt za over + 0.75 za btts)
1:3 / 1.25 pkt
2:2 / 1.25 pkt
1:1 /0.25 pkt ( 0.75 za btts minus 0.5 za brak over 2.5)
3:2 / 1.25 pkt
2:2 / 1.25 pkt
1:2 / 1.25 pkt
0:1 / - 1.25 pkt ( - 0.5 za brak over 2.5 i - 0.75 za brak zdobytej bramki)

Po dodaniu i odjęciu wszystkich punktów otrzymamy wynik 6 pkt wiec kierując się tym sposobem mecz zdecydowanie na over 2.5 bramki gdzie kurs na STS wynosi 1.8. Mecz za 15 min, zobaczymy ile bramek wleci.
 
B 44

bares

Użytkownik
Wrzucę na szybko mecz i rozpisze dla przykładu o co kaman.
Adelaide utd - Sydney FC liga australijska
Ostatnie 4 wyniki druzyn i przypisane pkt za wynik
1:2 / 1.25 pkt ( 0.5 pkt za over + 0.75 za btts)
1:3 / 1.25 pkt
2:2 / 1.25 pkt
1:1 /0.25 pkt ( 0.75 za btts minus 0.5 za brak over 2.5)
3:2 / 1.25 pkt
2:2 / 1.25 pkt
1:2 / 1.25 pkt
0:1 / - 1.25 pkt ( - 0.5 za brak over 2.5 i - 0.75 za brak zdobytej bramki)

Po dodaniu i odjęciu wszystkich punktów otrzymamy wynik 6 pkt wiec kierując się tym sposobem mecz zdecydowanie na over 2.5 bramki gdzie kurs na STS wynosi 1.8. Mecz za 15 min, zobaczymy ile bramek wleci.
💥 74 minuta, over pokryty
 
B 44

bares

Użytkownik
Kolejny dobry mecz na over
Szwajcaria
Vaduz - winterthur
Kurs STS 1.58
Uzyskane punkty to 5
Myślę że liczbę punktów można by było zastosować również jako stawkę jednostek na dany mecz, w tym przypadku stawiamy 5 jednostek
Dorzucamy do tego mecz legii gdzie drużyny uzyskały 6.5 pkt i mamy kupon ako gdzie kurs wychodzi 3.14 i lutujemy go za 11.5 jednostki
Post automatycznie złączony:

Dla przykładu pozwolę sobie jeszcze wrzucić mecz underowy
Turcja
Konyaspor - Giresunspor
Drużyny uzyskały minus 3.5 pkt
Idąc tą metodą walimy under 2.5
 
Ostatnia edycja:
B 44

bares

Użytkownik
Kolejny dobry mecz na over
Szwajcaria
Vaduz - winterthur
Kurs STS 1.58
Uzyskane punkty to 5
Myślę że liczbę punktów można by było zastosować również jako stawkę jednostek na dany mecz, w tym przypadku stawiamy 5 jednostek
Dorzucamy do tego mecz legii gdzie drużyny uzyskały 6.5 pkt i mamy kupon ako gdzie kurs wychodzi 3.14 i lutujemy go za 11.5 jednostki
Post automatycznie złączony:

Dla przykładu pozwolę sobie jeszcze wrzucić mecz underowy
Turcja
Konyaspor - Giresunspor
Drużyny uzyskały minus 3.5 pkt
Idąc tą metodą walimy under 2.5
I elegancko 💥
Konyaspor 1-0 typ na plus 💥
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 44

bares

Użytkownik
Mecz z ligi szwajcarskiej okazał się klapą. Szkoda, ale pozostałe 3 weszły po fajnych kursach. Wynik zadowalajacy 3 z 4 typów trafione co dałoby przyzwoity zysk grając single Zobaczymy jak metoda sprawdzi się jutro.
 
B 44

bares

Użytkownik
Typy na sobote gdzie według tej metody powinien paść over lub under:
St. Pauli - Paderborn / over 2-2
Swansea - Blackburn / under 1-0
Schalke - Regensburg /over 2-1

Mainz - Hoffenheim / over 2-0
Bielefeld - Moenchengladbach / over 1-1

Znalazłem jeszcze dwa
Piast - Pogoń / over 0-2
Gorica - Hajduk / over 0-4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 44

bares

Użytkownik
Wczoraj średnio na jeża..:cautious: 4/7 trafione. trochę się zawiodłem ale w większości nie trafionych brakło jednej brameczki. No cóż, szkoda ale nie tracę wiary w tą metodę :p jade dalej. dziś postanowiłem zagrać typy. o to co udało się znaleźć na dziś. odpuszczam drużyny które budzą się ze snu zimowego i grały ostatnio większość meczy towarzyskich.

Włochy
Bologna - Empoli / 5,75 pkt - over 2,5
Juventus - Verona / 5,75 pkt - over 2,5
Belgia
Mechelen - Beerschot / 5,75 pkt - over 2,5
Genk - Waregem / 4,75 pkt - over 2,5
Czechy
Mlada Bolesław - Banik Ostrava / 5,5 pkt - over 2,5
Turcja
Alanyaspor - Galatasaray / 6,5 pkt - over 2,5

Edytuje post.. kurs na genk - warengem to kpina.. wywalam a w jego miejsce wstawiam:
Posrtugalia
Gil Vicente - Santa Clara / 5,5 pkt - over 2,5
 
Ostatnia edycja:
B 44

bares

Użytkownik
Cóż.. Lipa wychodzi. 3 na 6 trafione ostatnio, słabo.. Ale nie poddaje się, dalej wierzę w tą metodę i testuje ją na innej dyscyplinie i póki co wygląda to naprawdę dużo lepiej, kursy niższe ale skuteczność bardzo wysoka. Jeśli będzie faktycznie się sprawdzała na dłuższą metę to wrócę ale w dziale kupony. Z fartem i samych zielonych
 
K 2

karpatym

Użytkownik
I jak testujesz dalej ta strategie? Przejrzalem weekendowe mecze i wyniki byly obiedujace, w ktos moze obserwowal ten sposob w dluzszej perspektywir czasowej?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fajny sposób.
Testuję dziś naszą Ex.
Górnik Z - Wisła Pł -4.5 (-1.75:-2.75) under
Radomiak - Legia -0.25 (0:-0.25) under
 
Ostatnia edycja:
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
W sobotę i niedzielę rano naszego czasu 5 kolejka J-League.
Wg proponowanego współczynnika do gry byłyby:
Nagoya (-1.75) - Tokyo (-0.25) kurs na under 1.5
Kawasaki (1.5) - C Osaka (5) kurs na over 1.9

Z ciekawostek Sagan Tosu (2.25) - Kobe (1.75) kurs na over 2.15! 0:1

I kilka skrajnych par:
Yokohama FC (2.5) - Kyoto (-3.5) over 2.05 under 1.75 1:4
Urawa (-1.75) - Niigata (3.25) over 1.95 under 1.85 2:1 trenerem Urawy jest Maciej Skorża
Fukuoka (-1.75) - Shonan (3.25) over 2.65 under 1.45 2:1
 
Ostatnia edycja:
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Z naszych lig:
Puszcza (-2.75) - Podbeskidzie (-1) kurs na under 1.5
Tychy (-1.75) - Sandecja (-1) kurs na under 1.65
Stal Rzeszów (-2.5) - Termalica (-1.25) kurs na under 1.88
 
Ostatnia edycja:
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Czechy:
Sigma (3.25) - Mlada Boleslav (2.5) 2:0
Brno (2) - Jablonec (3.5) kurs na over 1.65
 
Ostatnia edycja:
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Trochę czasu poświęciłem na analizę tego sposobu i stwierdzam, że nie warto. Sporo wad.
Czasochłonne przeliczanie (owszem, można sobie w jakimś arkuszu kalkulacyjnym ogarnąć, co też jest czasochłonne).
4 mecze, to moim zdaniem mało miarodajne.
Ekstremalny przykład - spotykają się drużyny która: 1- wygrywa każdy mecz po 3:0, 5:0 itp i 2 - która przegrywa po 0:4, 0:6. Pierwsza będzie miała współczynnik za każdy mecz +0,5, druga -0,25. Nijak to nawet się nie zbliży do 5, a wręcz w niektórych przypadkach będzie sugerował under (przy wynikach 3:0; 2:0; 3:0; 2:0 daje nam to sumaryczny współczynnik 0, a druga z overem w każdym meczu sumaryczny współczynnik -1).
Tak naprawdę więcej nam powiedzą wszelkie stronki ze statystykami (średnia goli, serie w ostatnich dowolnie wybranych meczach z podziałem na home/away i bez). Mamy tam gotowe dane i bardziej miarodajne.
Odpuszczam.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Jeśli ktoś się chce w to bawić, to proponuję kilka zmian.
Po pierwsze zmniejszyć ilość wpisywanych znaków z max 5 (-0.75) do max 2 (-3).
Zasada punktacji - to co było do tej pory pomnożyć x4 i wychodzi 2 zamiast 0.5 i -3 zamiast -0.75.
Trochę inna punktacja, bo:
over 2.5 3pkt
obie strzelą 2pkt - dla mnie w poszukiwaniu overów 3:0 jest więcej warte, niż 1:1.
under 2.5 -3pkt
bez bramki interesującej nas drużyny -2pkt
Zrobić ranking drużyn z całego sezonu i porównywać do ostatniej interesującej nas serii (4, 5 lub 6 meczy).
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Jeśli ktoś się chce w to bawić, to proponuję kilka zmian.
Po pierwsze zmniejszyć ilość wpisywanych znaków z max 5 (-0.75) do max 2 (-3).
Zasada punktacji - to co było do tej pory pomnożyć x4 i wychodzi 2 zamiast 0.5 i -3 zamiast -0.75.
Trochę inna punktacja, bo:
over 2.5 3pkt
obie strzelą 2pkt - dla mnie w poszukiwaniu overów 3:0 jest więcej warte, niż 1:1.
under 2.5 -3pkt
bez bramki interesującej nas drużyny -2pkt
Zrobić ranking drużyn z całego sezonu i porównywać do ostatniej interesującej nas serii (4, 5 lub 6 meczy).
Ten system bardziej opiera się na szczęściu niż na statystykach.
Osobiście polecam ci spróbować grać zakłady dwu drogowe używając 3ch prostych stron.
1- Flashscore godzinę przed spotkaniem podają składy i formacje drużyn oraz którzy zawodnicy nie zagrają.
2- Sofascore tutaj znajdziesz oceny zawodników co pozwoli określić ci czy drużyna zagra pierwszym składem czy nie.
3-fcstats tutaj znajdziesz najważniejsze statystyki drużyn oraz możesz porównać dwie drużyny które cię interesują.

Dzięki tym stroną bardzo wiele typów mi weszło, po czasie również dodałem zwycięzcę meczu do typu dwu drogowego czyli np. Gospodaż wygra + over 2,5. Takie typy dają duży kurs. Jeśli będziesz próbował je grać to polecam grać na topowe drużyny z ligi Portugalskiej i Tureckiej.
 
ID_PLAYER_01 1,1K

ID_PLAYER_01

Użytkownik
Siema
Zaczerpnąłem z Twojego pomysłu i Twoim sposobem wyłapuje tak mecze pod over 1.5.
Wiem kursy nie są powalające bo oscylują w okolicach 1.20-1.38 ale dołożyłem do Twojego systemu odsiew na podstawie swoich stron i dziś mam trafienie 5/5 po kursie ako 3.80.

Zobaczmy jak będzie jutro ale wygląda to ciekawie. Pozdro.
 
Do góry Bottom