>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
S 0

szki3lko

Użytkownik
Witam.
W jaki sposob przelac kase z mBanku(eKonto) do Moneybookers?
na stronie mb jest takie cos:
Własciciel konta: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Miasto: Warsaw
Numer konta: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Kod banku: 11401010
Waluta konta: PLN
Adnotacja: ******* NALEŻY PODAĆ swój numer ID klienta!
Ktory rodzaj przelewu mam wybrac? (przel. zdefiniowany, przel. dowolny, przel. zagrn), i co w jakie rubryki wpisac, bo tych danych w mbanku jest wiecej do wpisania niz jest podanych na stronie mb?
dzieki za pomoc, jesli ktokolwiek cos z tego zrozumial
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ja wypłacałem. Próbowałem na moneybookers ale nie poszło pisało,żebym się skontaktował z działem ... natomiast przelew bankowy poszedł bez problemu.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja wypłacałem. Próbowałem na Moneybookers ale nie poszło pisało,żebym się skontaktował z działem ... natomiast przelew bankowy poszedł bez problemu.
dzięki wielkie, chyba też zlece przelew bankowy odrazu
 
K 0

kerek

Użytkownik
mozecie cos polecic gdzie wplacic kase teraz aby otrzymac jakis korzystny bonus od depozytu? A i przy okazji zeby sobie lajtowo wyrobic ten bonus?
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Polecam PartyPoker mają bonus 100% wplaty a na dodatek graja tam słabi gracze ktore dostali te bonusy 50$ i tylko dlatego tam grają POLECAMMM
 
K 0

kerek

Użytkownik
a jak jest z rh do wyrobienia? ile minimalnie mozna wplacic? bonus sie dostaje od razu i trzeba wyrobic? czy dopiero po wyrobieniu ilus tam rh oni uwalaniaja bonusowa kase?
 
F 0

figos17

Użytkownik
Zająłem dzisiaj 2 miejsce w freerollu na betssonie wygrałem jakieś 20+2$ tikets co to jest i kiedy mi to przyznają ? Jestem początkujący więc za bardzo nie wiem o co w tym chodzi. Orientuje się że to sa bilety do turniejów i nic po za tym. Proszę o wyjaśnienie mi co i jak.
A tak poza tym to się cholernie wkurzyłem bo za 1 miejsce było 50+4$. A niech to !!!!!!!
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Zająłem dzisiaj 2 miejsce w freerollu na betssonie wygrałem jakieś 20+2$ tikets co to jest i kiedy mi to przyznają ? Jestem początkujący więc za bardzo nie wiem o co w tym chodzi. Orientuje się że to sa bilety do turniejów i nic po za tym. Proszę o wyjaśnienie mi co i jak.
A tak poza tym to się cholernie wkurzyłem bo za 1 miejsce było 50+4$. A niech to !!!!!!!
bilet juz powinien byc dostępny, musi być zrealizowany w ciągu 24h? albo 48h? nie wiem dokładnie. Bedziesz mógł zagrać w 18.000 albo 10.000 Guaranteed i oczywiście inne turnieje z 20+2 wpisowym. Gratulacje za zajęcie drugiego miejsca!
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Witam.
W jaki sposob przelac kase z mBanku(eKonto) do Moneybookers?
na stronie mb jest takie cos:
Cytat:

Własciciel konta: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Miasto: Warsaw
Numer konta: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Kod banku: 11401010
Waluta konta: PLN
Adnotacja: ******* NALEŻY PODAĆ swój numer ID klienta!


Ktory rodzaj przelewu mam wybrac? (przel. zdefiniowany, przel. dowolny, przel. zagrn), i co w jakie rubryki wpisac, bo tych danych w mbanku jest wiecej do wpisania niz jest podanych na stronie mb?
dzieki za pomoc, jesli ktokolwiek cos z tego zrozumial
Wybierz przelew dowolny. W tytule wpisujesz swoje ID z MB a dalej chyba wiesz. Ulicy i kodu pocztowego nie ma to nie podajesz.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Mam pewien problem z siecia microgamming, otoz niewidze zakladki freeroll i special, probowalem grac przez przegladarke ale wyskakuje mi takie cos

This Flash poker requires the installation of a supporting ActiveX control (the FlashXControl Object) to operate properly.
Loading the control has failed for one of the following reasons:

You chose not to accept installation of the control when prompted.
Your browser security settings have been configured not to allow the installation or loading of ActiveX controls.
Your browser does not support ActiveX controls.
The ActiveX control (FlashXControl object) is digitally signed and published by Microgaming Software Systems Limited, which means:

It was developed by Microgaming Software Systems Limited.
It is safe to install and use.
It is unmodified - the control has not been altered, corrupted or tampered with since it was signed by Microgaming Software Systems Limited.
VeriSign, Inc. (http://www.verisign.com/) has also signed the control, confirming the identity of Microgaming Software Systems Limited as a legitimate commercial software publisher.

If you chose not to install the control when prompted, click the link below to reload the poker - you will be prompted again to install the control. Otherwise you may have to enable ActiveX functionality for your browser, and then click the button below.

jesli ktos wie co moglbym sciagnac i zapodal linka to bede wdzieczny
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
spoko, na pewno dostaniesz. ja za pierwszym razem dostałęm po 2 dniach a później to kasa była już na następny dzień
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Siema, dostałem wczoraj takiego maila od Expekt:


Jeśli nie możesz wyświetlić tej wiadomości, kliknij tutaj

Szanowny graczu,

Miło nam poinformować, iż otrzymałeś zaproszenie do letniego freerolla z pulą nagród 25.000$! Turniej zostanie rozegrany 20-go czerwca o godzinie 19:00 CET.

Upewnij się, że otworzysz swoje konto w poker roomie nie później niż 19-go czerwca przed godziną 14:00 CET, jest to koniecznie, abyś otrzymał darmowy żeton (token) uprawniający Cię do gry we freerolllu z pulą nagród 25.000$.

Zapraszamy do kontynuowania uczestnictwa w Szalonym Lecie, w trakcie wakacyjnych tygodni, możesz wygrać jeden z 70 telefonów komórkowych oraz uczestniczyć w wielu ciekawych, co-tygodniowych ofertach specjalnych.

Kliknij tutaj po więcej informacji na temat Szalonego
Lata w expekt.com

Pozdrawiamy,

zespół
expekt.com
Unsubscribe

Tylko mam problem ze znalezieniem tego tokena, moze ktos miał z Was cos podobnego ?

Edit: Post do usunięcia (nie wiem czemu ale ja chyba nie moge go usunąc)
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Po jakim czasie będę miał pieniądze na koncie unibet za dailly freeroll? Bo przed chwilą właśnie się skonczył a ja zająłem miejsce premiowane kwotą pienięzną ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom