>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[szybko] Promocja Expekt na Nhl dnia 1.1.07

tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Jak jest z tą promocją. Czy ten zakład trzeba zawrzeć 1 stycznia czy moge dzisiaj na mecze z 1 stycznia? Bo z zasad nie jest to jasno określone.

Jeżeli zakład okaże sie przegrany, jakikolwiek zakład z oferty na “NHL”, a będzie to Twój pierwszy zakład zawarty 1/1/07 - otrzymasz zwrot zainwestowanej stawki aż do 40 PLN (10 EUR). Zwrot przyznawany w postaci bonusu zostanie automatycznie dopisany do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin.


Bardzo dziękuje za odpowiedź. Oby wszyscy expekci zaczęli nowy rok z funduszami z bonusu na koncie!
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
No na moje oko to trzeba jutro to stawiac, bo masz napisane:

Przepisy i Warunki

* Oferta jest ważna wyłącznie dla Twojego pierwszego zakładu na NHL zawartego 1 stycznia.
No i jeszcze sam napisales:

Jeżeli zakład okaże sie przegrany, jakikolwiek zakład z oferty na “NHL”, a będzie to Twój pierwszy zakład zawarty 1/1/07 - otrzymasz zwrot zainwestowanej stawki aż do 40 PLN (10 EUR). Zwrot przyznawany w postaci bonusu zostanie automatycznie dopisany do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin.
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Zawrzyj zakład na NHL (oferta na 1/1 2007) a otrzymasz zwrot stawki, jeśli Twój zakład okaże się przegrany. Przeczytaj więcej!
Ale również napisane jest to ???? więc już do końca nie wiem. Postawiłem już zakład bo zaraz z domu wybywam i nie będę mieć dostępu do konta. Może akurat wejdzie ????

Wesołego Sylwestra ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
No i weszlo? jak tam cie rozliczyli?

Tak swoja droga, to dzisiaj sa 4 mecze o 20 21 i 22, oferta na 01.01 no i stawiasz 01.01 bo dzisiaj ???? Wiec raczej pewne, ze to beda zwracac...
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Nie dość ze wtopiłem to jescze mi pewnie nie zwrócą. Bo postawiłem oferte na 1.01 (mecz ebyły po północy naszego czasu na Expekcie) ale zrobiłem to koło 20 31.12. Tak to jest jak się po pijaku człowiek do bukmacherki zabiera ???? Poczekam w promocji napisane jest, że do 48 godzin wpłacają zwrot... jakaś szansa zawsze pozostaje ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Jeżeli zakład okaże sie przegrany, jakikolwiek zakład z oferty na “NHL”, a będzie to Twój pierwszy zakład zawarty 1/1/07 - otrzymasz zwrot zainwestowanej stawki aż do 40 PLN (10 EUR). Zwrot przyznawany w postaci bonusu zostanie automatycznie dopisany do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin.
więc może być ciężko ze zwrotem jeśli zagrałeś 31 grudnia
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Niestety teraz sobie pomyślałem, że musiało być coś ze mną naprawde nie tak. Nie sprawdziłem, czy dzisiaj są zakłady NHL (te od 20). Byłem przekonany, że chodzi o te z wczorajszej nocy. Kupon sie przedstawia tak:
Kupon stworzony N 31/12/06 19:29
Zakończony Pn 01/01/07 04:48

Nie wiem co się będzie liczyć, ale raczej pogodziłem sie już ze stratą tych 30 zł ????
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Ja się ich pytałem i można było grać 31 grudnia

&quot;Witam Serdecznie,


Szanowny Kliencie, zaklad moze Pan zlozyc juz teraz, oczywsice na postkanie odbywajace sie 1 stycznia

Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!&quot;
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Ja się ich pytałem i można było grać 31 grudnia

&quot;Witam Serdecznie,


Szanowny Kliencie, zaklad moze Pan zlozyc juz teraz, oczywsice na postkanie odbywajace sie 1 stycznia

Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!&quot;

Oj WIELKIE dzięki Rybka. Chyba nic nie mogło mi bardziej poprawić tego pochmurnego poranka. No to zostaje oczekiwanie na wesołego maila od Expekta ???? Poinformuje co i jak ????
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
a ja do nich napisałem i już 4 dni czekam na info o tej promocji :zy3ou: i wkońcu wstrzymałem się od obstawienia NHL. Na moje oko wygląda na to, że zakład musiał być zawarty 1.01.2007, czyli w poniedziałek. W dodatku jeszcze nie zaliczyli mi kuponu ze skoków z AKO 16,80. Expekt zaczyna odstawiać cyrki. Mam nadzieję, że zaliczą mi ten kupon, skoro odwołali 2 serię skoków.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam,
Kwiat to ciekawe że Ci czegoś nie zaliczyli bo ja co wtopiłem, to mi zabrali kaske więc, widze że w jedną stronę to działają fajnie , jak przegrywasz, ale co jak na plus wtedy powinna być druga seria ?? jakieś dziwne zasady ma ten buk, bo czytałem regulamin i nic takiego niezauważyłem
pozdrawiam
dark1976
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Jasna cholera!! Odpisali mi tak: &quot;Szanowny Kliencie

Informujemy, ze zawarl Pan zaklady dlugoterminowe &quot;Best placed in 4-Schanzen Tournee, 2006/07 &quot;. Rozliczone one zostana po zakonczeniu calego turnieju&quot;

I tak myślę, że mi to wejdzie ale się wkurzyłem strasznie!! Robią ludzi w konia, radzę dobrze czytać wszystkie zakłady!! Stawiałem godzinę przed rozpoczęciem zawodów i myślałem, że jest to samo co dwie godziny wcześniej, a na 100% były te same zdarzenia i tylko na te zawody ????
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Robią ludzi w konia, radzę dobrze czytać wszystkie zakłady!! Stawiałem godzinę przed rozpoczęciem zawodów i myślałem, że jest to samo co dwie godziny wcześniej, a na 100% były te same zdarzenia i tylko na te zawody ????
Mozesz miec pretensje tylko do siebie, trzeba czytac co sie obstawia. Poza tym te pary sa takie same bo inne byc nie moga sa ustalane na podstawie obecnego &quot;rankingu&quot;, wiec przed danym konkursem sa takie same.
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Pieniążki zwrócone ???? Jakies 2 dni temu wpłaciłem do Betway kase ???? tak się rozochociłem, że na dniach wypłacam i moj &quot;cash&quot; wraca do Expekta ???? Polecam!

PS. Przyznali mi bonus pomimo, że zawarłem zakład składający się z 2 zdarzen, a w warunkach zwrotu stawki było mowa o zakładzie na 1 zdarzenie (!).

Do zamknięcia ????
 
Do góry Bottom