>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szymi Traduje .

Status
Zamknięty.
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Rynek MO , U 2.5
Newcastle-Wigan

Propozycja: back Wigan , Back Under 2.5
Kurs: 4.40 , 1.94

Uzasadnienie:

Sroki - w najbliższym spotkaniu nie zagrają : Shola Ameobi, Ben Arfa, Steven Taylor, Gosling, Obertan, Harris, Ryan Taylor oraz Cabaye. Francuski pomocnik ma wrócić do gry najwcześniej w lutym. Z kartki pauzuje ponadto Perch.

Wigan - Niezdolni do gry są Crusat, Watson, Miyachi, Maloney, Alcaraz oraz Ramis. Niepewni występu są z kolei Caldwell oraz Jones.

Analizując wyniki poprzednich meczy jak i aktualna forme postanowiłem zagrać 2 zdarzenia. Do meczu jeszcze chwila wic powinno spadać .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Z godnie z załozeniem spadki sie potwierdziły , oczekiwałem wiekszych ale coż nie mozna mieć wszyskiego ...
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Moze krótkie podsumowanie od poczatku grudnia . Kolejnym razem postaram sie opisywać kazdy rynek który bedę grał. Szczerze mówiac skupiam sie bardziej na koniach niz na piłce wiec bedzie cieżko o analizę.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Rynek: Under 1.5
Moja propozycja: Back
Obecny kurs: 3.45
Uzasadnienie:

Rynek ten obserwuję od 4 godzin . Ostatnie 2 godziny to przełom i spadki .
Trend spadkowy na rynkach under 2.5 . Do tego spadki u pozostałych buków. Powinno to sie przełozyc na dalsze spadki . Odpowiednio reaguje rynek under 1.5 . Pozostało niecałe 2 godziny i mysle ze powinno jeszcze spaść .

P.s. Od siebie dodam , ze kupiłem Back z kursem 3.50 . Mozna było złapać nawet 3.55 . Czekam na wieksze spadki .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Wczoraj zaczołem troche obserwować przerwy w kopanej ( rynki CS ) . Ku memu zdziwieniu to jest równiez jakaś okazja na zarobek. Postanowiłem zobić notatki z rynków i cos tam spróbuję grac za niewielkie stawki .
P.s. czy tylko ja mam problem ze wstawianiem fotek ???
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Cały czas mówisz o grze pre?
Jeśli chodzi o HT próbowałem grać przed meczem 0:0, i po kilku minutach sprzedawałem kurs.
Ze zmiennym szczęściem ????

Edit. Z obrazkami nie mam problemów

 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
: )
Jakiego programu używasz do generowania tych wykresów? Zaczynam z tradingiem i poszukuję takiego (najlepiej darmowego) narzędzia.
Sorki ze tak póżno , ale jestem troszkę zajety i nie codziennie zaglądam na forum .
Tak ja cały czas mówie o grze pre . Jeszcze nie wyczaiłem jak grac bezpiecznie in-play , ale wole i gram tylko pre. Rynki które gam to MO , CS , u/o 2.5 czasmi. i oczywiscie HT . Jest darmowe narzedzie do tradingu sportowego , ale jest cały czas ulepszane . Program działa bez problemu , jest bezpieczny . Ja uzywam BetAngel bo mam wykupiona licencje roczną , ale jak sie skonczy to chyba przerzucę sie na darmowy program. jezeli chcesz to link do pobrania wyśle na priv.
P.s. a ja nie mogę wklejac fotek bo nie mam takie opcji jak pisze nowy post. Kiedys było &#39;&#39; dodaj fotkę , obraz &#39;&#39; a tera tego nie mam .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
jak Ci idzie Szymi? zostałeś na koniach?
dałoby radę wrzucić czasem coś na bloga tutaj?
pozdrawiam
Konie póki co odpusciłem , ale zaczołem jakieś próby na rynkach Tenisa , NBA ( in-play ) .
Ostatnio nic nie grałem chyba jakiś kiepskie kilka dni miałem . Za to poswieciłem duzo czasu na przmyśleniach i doszedłem do wniosku , ze przez ostatnie kilka miesięcy wszysko ustawiłem pod giełdę. Tak nie moze byc dalej, rodzina cierpi najbardziej . Postanowiłem zrobić sobie przerwe ! moze gdzieć na jakies wakacje polece -&gt; jeszcze nie wiem , ale wiem , ze musze odpoczęć psychicznie i zregenerować siły . Czy to jest dobry moment czy nie -&gt; to jest nie wazne !!! Mam nadzieje , ze wyjdzie to na dobre poniweaz muszę równiez uporzątkować swoją grę na giełdzie . Mam juz kilka pomysłów , ale musze równiez dokończyć kilka rzeczy które zaczołem i nie nieskończyłem ( min. tłumaczenia płatnych serwisów tradingowych ) . Na czas przerwy blog bedzie zawieszony . Pozdrawiam wszyskich odwiedzających.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
c.d .
Po udanych wakacjach czas powrócic do Tradingu Sportowego .
Postaram sie raz w tygodniu robić zestawienie tranzakcji , od razu uprzedzam ze nie bedzie tego duzo . Aktualnie ucze sie grać Krykieta in-play . Oczywiscie bedą wejscia in-play ( piłka , tenis ) , ale za niewielkie stawki . Wszysko inne tylko pre . Bank niewielki , ale postaram sie coś tam zarobić . ( roczny abo na Bet Angel ) .
Chciałbym podkreślić wyraznie , ze moja gra i przemyślenia nie zawsze sie sprawdzają !!!

Pytania , sugestie -&gt; mile widziane . Pozdrawiam
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Michael Berrer - Roberto Bautista Agut
Mecz ten rozpoczyna sie o godzinie 10.00 wiec jest jeszcze chwila na handel .
Niski LAY ( 1.44 ) i sciana kasy to chyba bedzie okazja do zarobienia.
Postanowiłem przyjżec sie temu rynkowi i obserwować go. Buki w tym momencie tak jakby zaspały i cały czas spuszczaja w dół .

R. Bautista -&gt; LAY 1.44

P.s. Niestety rynek ten okazał sie złym wyborem. Wyjscie ze stratą 1 ticka.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Dzisiaj troche z innej beczki .
Shimizu - Oita
Lay 0.5 -&gt; 1.08 .

P.s. wyjscie w ostatnich chwilach ... troche skupiło po 1.08 i 1.09 . Niewielki zyski 0.04 . Musze jeszcze bardziej skupić sie na obserwacji tych rynków .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Santos - Portuguesa
Back Santos -&gt; 2.12 , 2.10
Pinek i reszta juz zaczyna spuszczać kursy na Gospodarzy . Najwyzszy kurs u buków to 2.05 .

P.s. W/w rynek opusciłem ze stratą 3 ticków . ( 2.16 )
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Na dzisiaj wybrałem póki co jedno spotkanie w którym spodziewam sie wzrostów .
Panama - Cuba -&gt; Lay 1.31 ( kolejka )
Rynek MO zaczyna dopiero nabierać rozpędu. Widząc wysokie kursy na rynku o 2.5 gola ( 1.85 ) , kursy na rynkach MO powinny być wieksze. Spodziewam sie korekty kursów i juz teraz postanowiłem sie ustawić w kolejce . Wykres na w/w rynku równiez potwierdza moje przemyślenia.

Obserwując równiesz mecz krykieta Sri Lanka - South Africa równiez mozna było fajnie zarobić . Odpowiednim momentem wejscia było kupno Lay&#39;a -&gt; 1.79, 1.80 ( kilka minut temu ) i mozna było zanotować ładny wzrost do poziomu 2.02 , 2.04 !!! Takie windy to az miło ogłądać ... ( 22 ticki !!! ???? oczywiscie wszysko pre )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom