>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

t.gogo

t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Niels K Iversen (suma punktów)
Typ: Niels K Iversen - powyżej 7
Kurs: 2,10

Wydaje się że ostatnio jakby nieco lepiej jedzie. Linia bardzo bezpieczna do gry. Kurs przyzwoity. Jeśli ma być półfinał to i zaklad wejdzie.
Peter Kildemand (suma punktów)
Typ: Peter Kildemand - powyżej 6
Kurs: 1,95

Ten Dun też powinien powalczyc o półfinały. Ma nieźle starty o lubi takie tory jak w Teterow.
Chris Holder (suma punktów)
Typ: Chris Holder - poniżej 9
Kurs: 1,90

Ten zawodnik o wiele lepiej czuje się na torach krótkich i technicznych. Gram więc przeciwko niemu.
Chris Holder vs Nicki Pedersen (H2H)
Typ: Nicki Pedersen
Kurs: 2,00

Kontynuacja tego co powyżej. Wydaje się, że Nicki wraca do żywych. On lubi i umie jeździć na długich torach i dzisiaj będzie jednym z faworytów do pudła. Chris według mnie nie dojedzie nawet do 1/2.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Oskar Fajfer (suma punktów)
Typ: Oskar Fajfer - poniżej 12
Kurs: 1,83

Oskar w końcu pojechał dobrze w Rzeszowie. Myślę jednak, że linia jest ciut za wysoka. Co prawda w parze 3x Besko, ale być może wskoczy choc raz Dominik. Potem jest Thomsen, ktoś w nominowanych. Pytanie też czy będzie jechać aż 5 biegów bo może Wybrzeże w razie wysokiego wyniku da pojeździć młodzieży (3 juniorów w skladzie). Poza tym Daugavpils wciąż ma kim odbierać punkty. Przede wszystkim Lebedev i Bogdanows. Przy tym 11 to chyba max tego co dzisiaj może zdobyć.
Tomasz Gapinski (suma punktów)
Typ: Tomasz Gapinski - poniżej 11
Kurs: 2,10

W parze Jamróg x3, Lahti i ewentualnie (słowo klucz) ktoś w nominowanych. Stal też ma kim odebrać jakieś oczka w trakcie meczu. Gapa ostatnio coś przebakiwal o końcu kariery więc to też argument za mniejszą mobilizacja, bardziej pasywna jazda a nawet wyborami trenera. Dzisiaj do dwucyfrowki może i dobije, ale dopiero z bonusami.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zakład dnia!
Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils (handicap)
Typ: Lokomotiv Daugavpils (+14)
Kurs: 1,83

Orzeł jest faworytem do awansu i myślę, że powinni spokojnie odrobić 4 punkty z Łotwy tym niemniej uważam, że wcale nie będzie to spacerek dla gospodarzy. W rundzie zasadniczej było 56:34, a przecież Łotysze jechali bez Lindgrena i Kylmakorpiego. Niewątpliwie dużym problemem gości jest formacja młodzieżowa. Tutaj przegrywają sromotnie z Orłem. To też zaważy na zwycięstwie całej ligi bo Bober-Piosicki to niezła jakość (szczególnie ten pierwszy). Przy mądrych RT Dauga jest w stanie zrobić 40 punktów.
Polecam
Oskar Bober vs Jevgenij Kostygow (H2H)
Typ: Oskar Bober (-3)
Kurs: 1,83

Bober ostatnio jest rewelacyjny. Moje założenia są takie, że dzisiaj pojedzie tylko 3 razy, ale i tak powinno mu to pozwolić zdobyć 5-6 punktów, co przy max 1 punkcie Kostygowa wystarcza do pokrycia handicapu. A jest jeszcze szansa na dodatkowy bieg w razie taśmy lub nieco słabszej postawy któregoś z seniorów.
Jakub Jamróg vs Fredrik Lindgren (H2H)
Typ: Fredrik Lindgren
Kurs: 2,00

Jestem zaskoczony takim postawieniem sprawy przez bukmachera. Kuba jest dobry na swoim torze, ale Fredka dzisiaj powinien dostać bieg ekstra. Wczoraj świetne zawody SGP i dzisiaj powinien także wysoko zapunktować. Kuba ma w parze Gapę, który ostatnio u siebie wygrywał wszystkie biegi. Szwed ma sporo łatwiej bo Bogdanovs jeździ w kratkę.
Hans Andersen (suma punktów)
Typ: Hans Andersen - powyżej 7
Kurs: 1,72

Hans w tym sezonie chyba ani razu nie zszedł poniżej tego progu. Wiadomo, że ostatnio był kontuzjowany, ale skoro jedzie to znaczy, że jest na siłach podjąć rękawice. Jedyne o co można się martwić to szybkie rozstrzygnięcie losów spotkania i wycofanie Hansa z boju. Myślę jednak, że w Łodzi panują takie zasady, że po prostu jadą najlepsi.
Polecam
Jonas Kylmaekorpi (suma punktów)
Typ: Jonas Kylmaekorpi - powyżej 6
Kurs: 1,57

Niski kurs, ale bez jaj. Trudno mi sobie wyobrazić niepowodzenie. Jonas jest w tym roku bardzo szybki, a w przeszłości notował dobre występy w Łodzi. W parze tylko Poudzuks. Do tego zapewne 6 biegów, więc wychodzi, że &quot;pefka&quot;.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Polecam
Adrian Miedziński (suma punktów)
Typ: Adrian Miedziński - powyżej 4
Kurs: 2,20

Widzę tutaj bardzo duże value. Co prawda w parze jest jadący ostatnio dobrze Holder, ale on w Gorzowie raczej nigdy specjalnie nie błyszczał. Wydaje się, że kluczowy będzie tutaj początek zawodów, bo jeśli Adrian da ciała w pierwszym i ew. drugim biegu to może iść w odstawkę bo Toruń będzie bronił wyniku taktycznymi. Mimo wszystko myślę, że Adrian zdobędzie około 6 punktów. A jeśli ładnie zacznie to z kolei i on może wskoczyć z RT.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Bartosz Smektała vs Adam Ellis (H2H)
Typ: Bartosz Smektała
Kurs: 1,44

Bartek w Gdańsku powinien być jedna z czołowych postaci i trudno mi sobie wyobrazić, żeby Ellis postawił dla niego jakiś opór.
Eduard Krcmar vs Dominik Kossakowski (H2H)
Typ: Eduard Krcmar
Kurs: 1,44

Gdanska para. Ewa w tym roku nie pojeździl w Polsce za bardzo, ale i tak powinien być górą w tej parze. Dominik pod koniec sezonu słabiej stał że sprzętem. W Gdańsku raczej zawodzil poza małymi wyjątkami od reguły. Czech nawet jeśli słabiej zacznie to z czasem powinien iść w górę. Kto wie, może nawet otrze się o final.
Typ: Krystian Pieszczek (Wygra)
Kurs: 2,37

Myske że Krycha dzisiaj przypieczetuje tytuł zwycięstwem w turnieju. Na IM Ekstraligi pokazał klasę a tutaj jednak będzie o 2 poziomy łatwiej.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Tai Woffinden (suma punktów)
Typ: Tai Woffinden - poniżej 12
Kurs: 1,50

Kurs niski, ale trudno jest sobie wyobrazić by Tajski aż tak zdominował turniej w Melbourdne. Wiadomo, że walczy o srebro, że nie ma Doyla i Nickiego, którzy zawsze mogli odebrać jakieś punkty, ale mimo wszystko uważam, że linia jest trochę za wysoka. Do tego dojdą nerwy i w zasadzie jakieś wykluczenie lub taśma zamiatają temat.
Chris Harris (suma punktów)
Typ: Chris Harris - powyżej 3
Kurs: 2,25

Widzę tutaj małe value (50:50), więc warto spróbować. Chris żegna się z SGP. Zapewne będzie to jego ostatni turniej w życiu dlatego mobilizacja powinna być podwójna. 3+ to 2 w miarę udane biegi. Prób jest 5. Wiadomo że jest walka o medale, więc pójdą żyletki
Michael J Jensen vs Sam Masters (H2H)
Typ: Sam Masters
Kurs: 2,10

Sam ma za sobą chyba najlepszy sezon w życiu. Dobra postawa w Anglii, do tego pokazał się kilka razy w Szwecji i Polsce co powinno zaprocentować w kolejnym sezonie. Liglad pojechał w kilku SGP i raczej nie zachwycał. Do tego wydaje mi się, że Aussie wieli w przeciwieństwie do rywali większe możliwości objeżdżenia i to będzie widać.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Żużlowe podsumowanie 2016
Witam,
Zgodnie ze słowem danym jednemu z moderatorów zamieszczam poniżej podsumowanie swoich typów za sezon 2016.
Łącznie podałem 599 typów z takich rozgrywek jak: Ekstraliga, 1 liga, Elitserien, Elite League, SGP, DPŚ, IMŚJ, SEC, SBP, IM Polski, IM Szwecji, IM Danii, IM Wielkiej Brytanii i inne zawody towarzyskie. 99% zakładów była zagrana w Bet365.
302 wygranych i 297 przegranych.
Średni kurs z zawartych zakładów wynosił 1,94.
Yield to -3,62%. Przy graniu płaską stawką odnotowałem stratę -21,68j.
Powyższe dane nie zawierają zakładów zakończonych zwrotem.
W trakcie sezonu wprowadziłem kategoryzację zakładów premiując te, które w moim odczuciu wydawały się najbardziej godne uwagi:
Zakłady dnia
Jako zakłady dnia zawarłem w sumie 54 zakłady, z czego 30 zakończyło się wygraną, zaś 24 przegraną. Średni kurs to 1,84. Yield to 2,37%. Przełożyło się to na łączny zysk 1,28j.
Polecane.
Jako typy polecane zawarłem 44 zakłady, z czego 22 zakończyły się wygraną, zaś 22 przegraną. Średni kurs to 1,88.
Yield to -8,07%. Przełożyło się to na łączną stratę -3,55j.
W liczbach nie wygląda to najlepiej. Było kilka momentów lepszy i gorszych. Zdecydowanie najlepiej wspominam czerwiec i lipiec, zaś najgorzej było w sierpniu, gdy niemal wszystkie grane zakłady kończyły się porażkami.
Mam jednak nadzieję, że udało mi się pomóc paru osobom przy lepszej selekcji typów co przełożyło się na własne korzyści. Postaram się wyciągnąć z zapisanych danych konkretne wnioski i w kolejnym sezonie podnieść swoją skuteczność ograniczając przy tym liczbę zawieranych zakładów. Nie będę ukrywał, że był to dla mnie sezon testowy z myślą o poważniejszym graniu w kolejnych latach.
Pozdrawiam i do zobaczenia w marcu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom