>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
WYJAZDY 2
Zanim jednak &quot;przemagluję&quot; dziesiątki stron (co potrwa, ale jestem zdeterminowany ???? ), aby wyjaśnić moje wątpliwości i wspomnianą wcześniej &quot;ambiwalentność poznawczą&quot;, przytoczę kilka liczb.
Angielska PL na przestrzeni ostatnich 20 lat może się pochwalić saldem transferowym w wysokości -3 miliardy 422 miliony euro!!!. W tym czasie 4 razy wygrywała LM i 5-krotnie osiągała jej finał.
A jak to było u jej głównych konkurentów?
Primera Division ---&gt; -758mln euro ---&gt; 7 tytułów i 3 finały
Bundesliga ---&gt; -720mln euro ---&gt; 3 tytuły i 5 finałów
Serie A ---&gt; -689mln euro ---&gt; 4 tytuły i 4 finały
Z innej beczki. Znając saldo transferowe klubów PL, okazuje się, że jest ono gorsze niż 20 pozostałych najmocniejszych lig Europy razem wziętych!!! No więc po co to wszystko? Może kadra na tym zyskuje? Przemilczę.
Trudno nie ulec wrażeniu, że Anglicy skupują &quot;wszystko&quot;, co umie grać w piłkę, a ich wyniki na arenie międzynarodowej nie umywają się do tych hiszpańskich i są ledwie troszkę lepsze od osiąganych przez od lat pogrążoną w kryzysie Serie A. Zastanawiające. Tak jakby to była taka sztuka dla sztuki. Zresztą połowę tych osiągnięć wywalczył legendarny SAF, a nie zanosi się na to, żeby na horyzoncie pojawił się jego godny następca, co wróży jeszcze gorzej.
Kończąc ten obszerny wstęp, zaznaczam, że moje intencje są czyste. Nie mam zamiaru batożyć słownie przedstawicieli tej federacji, ani tym bardziej naigrywać się z jej polskich kibiców. Przeciwnie! Mając na uwadze dobro piłki, zastanawia mnie ten fenomen i moimi &quot;prostackimi&quot; metodami chciałbym go zgłębić, co może pomóc (choć nie musi) szanownym odbiorcom, jako że jesteśmy na Forum Bukmacherskim. Pozdrawiam.
PS. Odsetek obcokrajowców w omawianych ligach w tym sezonie:
PL ---&gt; 67,1%
---
PD---&gt; 40,8%
BL---&gt; 48,0%
SA---&gt; 54,2%

Myślę, że to jest odpowiedź na wyniki angielskiej reprezentacji w ostatnich dwóch dekadach oraz na podkrążone oczy Roya Hodgsona. Ale nie tylko na to.
cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
WYJAZDY 3
Jeszcze chwilkę o Premier League. trochę OFF TOPIC, ale może komuś się przyda.
11 najbardziej zapracowanych zawodników każdej z pięciu najsilniejszych kadrowo drużyn (minuty na boisku we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie):
[WYTŁUSZCZENI ANGLICY]
CHELSEA
TERRY
HAZARD
IVANOVIC
MATIC
CAHILL
FABREGAS
COURTOIS
COSTA
AZPILICUETA
WILLIAN
OSCAR
MANCHESTER UNITED
DE GEA
ROONEY
VALENCIA
VAN PERSIE
BLIND
DI MARIA
ROJO
MATA
SMALLING
FELLAINI
JONES
MANCHESTER CITY
HART
NAVAS
KOMPANY
TOURE
DEMICHELIS
SILVA
ZABALETA
CLICHY
AGUERO
FERNANDINHO
MILNER
ARSENAL
MERTESACKER
CAZORLA
SANCHEZ
MONREAL
CHAMBERS
KOSCIELNY
SZCZĘSNY
GIBBS
WELBECK
OXLADE-CHAMBERLAIN

RAMSEY
LIVERPOOL
MIGNOLET
HENDERSON
STERLING
SKRTEL
COUTINHO
MORENO
GERRARD
CAN
LALLANA
LOVREN
SAKHO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
WYJAZDY 4

5 najlepszych klubów w Hiszpanii

55 zawodników ---&gt; 23 Hiszpanów

5 najlepszych klubów we Włoszech

55 zawodników ---&gt; 21 Włochów

5 najlepszych klubów w Niemczech

55 zawodników ---&gt; 28 Niemców

----------------

5 najlepszych klubów w Anglii

55 zawodników ---&gt; 14 Anglików
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Niestety chwilowy brak czasu na dalsze rozkminy odnośnie PL, ale nie porzucam tematu. Dziś tasiemka ????
Chorwacja (-1) - Norwegia @ EH 1 (2,20)✅
Belgia (-2) - Cypr @ EH 1 (2,20)
✅
Bułgaria - Włochy @ 2 (1,90)⛔ remisik, a było tyle okazji, ehhh...
Kazachstan - Islandia @ 2 (1,95)✅
Azerbejdżan - Malta @ 1 (1,70)✅
Andora - BIH (-2) @ EH 2 (1,85)✅
Holandia - Turcja @ BTS TAK (2,00)
✅
stawka: 20zł
EWK: 2256zł⛔
edit: ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Chorwacja (-1) - Norwegia @ EH 1 (2,20)✅
Belgia (-2) - Cypr @ EH 1 (2,20)✅
Azerbejdżan - Malta @ 1 (1,70)✅
Andora - BIH (-2) @ EH 2 (1,85)✅
Holandia - Turcja @ BTS TAK (2,00)✅

stawka: 100zł
EWK: 3044zł
✅✅✅


edit: I to lubię ???? Zielono mi:p Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Pozdrawiam i witam ponownie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Przez ostatnie dwa dni stawiałem, ale nie pisałem, żeby nie przesadzić, a okazało się, że forma jest BOSKA. Ciekawe, czy po takiej autopromocji coś się nie posuje:pPP

Nottingham - Wolverhampton @ DNB 2 (2,20)✅
Helmond - Graafschap @ 2 (1,7)⛔
Vaduz - Young Boys @ DNB 2 (1,53)✅
Puskas - Ferencvaros @ 2 (1,62)✅

stawka: 100zł
EWK: 927⛔

edit: ehhh
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
O co kaman?
Takie moje szybkie spostrzeżenie, bo akurat mam chwilkę. Do tej pory gryzie mnie mój typ sprzed kilku dni. Postawiłem wówczas tzw. handi. Niemcy mieli wygrać w Tbilisi różnicą minimum trzech bramek; kurs bodaj 2,10. Oglądałem to spotkanie i - gdy do przerwy było już 0:2 - zacierałem ręce i liczyłem zyski ????
Niemcy dominowali niepodzielnie, gnietli i tłamsili Gruzinów. Przebieg meczu wyglądał jak spotkania z udziałem Barcy sprzed kilku lat przeciw jakiejś Almerii czy Levante, czyli tiki taka i wchodzenie z piłką do bramki. Oprócz dwóch goli strzelonych w pierwszej połowie, były jeszcze słupki i poprzeczki oraz kilka innych &quot;setek&quot;. Gospodarze wykonali może ze dwa &quot;ataki&quot;, ale chyba lepiej powiedzieć, że znaleźli się z piłką w okolicy pola karnego, bo zagrożenia nie było żadnego.
W przerwie żałowałem, że nie zaszalałem i nie dałem wyższej linii &quot;handi&quot;, bo szykował się pogrom i... lipa. Wprawdzie nadal było to bardzo jednostronne widowisko i wiele okazji do gola, ale Niemcy ewidentnie się oszczędzali. Nie zależało im kompletnie. Zresztą tu też widzę podobieństwo do Barcy Guardioli. czyli &quot;klepanie&quot; dla &quot;klepania&quot;, zabawa z piłką, futbolowy &quot;dziadek&quot;. Tak jakby ta germańska maszyna zatraciła gdzieś instynkt mordercy. W drugiej połowie gole nie padły i skończyło się na tym obiecującym 0:2. To jest - mam wrażenie - coś nowego, ale zaraz się temu dokładnie przyjrzę.
cdn.
PS. Do przerwanego wątku o angielskich klubach wrócę, ale na to trzeba dużo więcej czasu. Może w święta się uda. Wybaczcie.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
O co kaman? 2
Rzut oka na historię i statystyki:
⚽Niemcy w rozgrywanych w ciągu ostatnich pięciu latach meczach oficjalnych (74 spotkania od 29 marca 2010) tylko 5 razy nie zdołali wcale strzelić gola (w tym dwa razy Polsce!!!)
⚽Niemcy w 35 meczach oficjalnych rozgrywanych na wyjeździe (również na neutralnym terenie) w ciągu ostatnich 5 lat tylko 3 razy nie zdołali strzelić gola.
⚽Niemcy w ciągu ostatnich 5 lat w 44 meczach o stawkę tylko 3 razy nie zdołali strzelić gola (Serbii, Hiszpanii w półfinale MŚ&#39;2010 oraz Polsce).
⚽Niemcy w 28 meczach o stawkę rozgrywanych na wyjeździe (również na neutralnym terenie) w ciągu ostatnich 5 lat tylko 3 razy nie zdołali strzelić gola.
⚽Niemcy we wszystkich meczach eliminacji do ME od czasu swojego zjednoczenia (59 spotkań) tylko 8 razy nie zdołali strzelić gola.
⚽Niemcy we wszystkich wyjazdowych meczach eliminacji do ME od czasu swojego zjednoczenia (29 spotkań) tylko 5 razy nie zdołali strzelić gola.
-----------
I jeszcze z innej beczki na momencik. Niemcy od czasu zjednoczenia nigdy tak &quot;słabo&quot; nie rozpoczęli eliminacji do ME jak w obecnych rozgrywkach:
[bilanse po pięciu pierwszych meczach w grupie]
  • el.ME w Szwecji ---&gt; 12 pkt. bramki 9-4
  • el.ME w Anglii ---&gt; 13 pkt. 10-3
  • el.ME w Belgii i Holandii ---&gt; 12 pkt. 14-3
  • el.ME w Portugalii ---&gt; 11 pkt. 8-3
  • el.ME w Austrii i Szwajcarii ---&gt; 13 pkt. 21-3
  • el.ME w Polsce ---&gt; 15 pkt. 17-1
  • el.ME we Francji ---&gt; 10 pkt. 9-4

cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
O co kaman? 3
A teraz do meritum. Jak ci &quot;nasi&quot; Niemcy grają z &quot;ogórkami&quot;? Pewnie wygrywają. Ale czy im odpuszczają, gdy już wszystko jest jasne? (czyli gdy prowadzą dwoma golami, tak jak z Gruzją). Przekonajmy się ????
&quot;Ogórkami&quot; nazywam drużyny spoza pierwszej &quot;setki&quot; rankingu FIFA. Zestawienie obejmie wszystkie mecze o stawkę i podam je w kolejności odwrotnej do chronologii.
  • z Gibraltarem wynik 2:0 mamy już w 29 minucie. Ostatecznie kończy się 4:0✅
  • z Wyspami Owczymi 2:0 w 74 min. Ostatecznie 3:0✅
  • z Kazachstanem 2:0 w 27 min. Ostatecznie 4:1✅
  • z Kazachstanem 2:0 w 22 min. Ostatecznie 3:0✅
  • z Wyspami Owczymi 2:0 w 54 min. Ostatecznie 3:0✅
  • z Azerbejdżanem 2:0 w 41 min. Ostatecznie 3:1. Niemcy tracą gola kontaktowego w 89 min. ale i tak jeszcze zdążą strzelić.⛔
  • z Kazachstanem 2:0 w 25 min. Ostatecznie 4:0✅
  • z Kazachstanem 2:0 w 76 min. Ostatecznie 3:0✅
  • z Azerbejdżanem 2:0 w 45 min. Ostatecznie 6:1✅
  • z Azerbejdżanem 2:0 w 55 min. Ostatecznie 4:0✅

... i tak dalej, i tak dalej. Na ostatnie 10 spotkań z &quot;ogórkami&quot; Niemcy tylko raz nie wygrali różnicą trzech lub więcej bramkek. A nawet w tym jednym &quot;nietypowym&quot; meczu nie zadowolili się po prostu wygraną (z Azerbejdżanem, gdy w 90 minucie i tak prowadzili), a jeszcze w doliczonym czasie musieli sobie coś strzelić.
Zresztą Niemcy niejednokrotnie nie mieli litości również dla mocniejszych rywali. Wystarczy wspomnieć rozstrzelanie Brazylii (7:1), Portugalii (4:0), Irlandii (6:1), Austrii (6:2), Argentyny (4:0), Anglii (4:1). A to tylko wyniki z pięciu ostatnich lat. Nigdy nie było zmiłuj, tymczasem...
Tymczasem, wspomniany przeze mnie na początku ostatni mecz z Gruzją był jakiś &quot;nie-niemiecki&quot; i to mnie zabolało do tego stopnia, że musiałem się tym z Wami podzielić ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś tak trochę na siłę, bo nie miałem czasu na głębszą analizę. Mała stawka. Niektóre mecze mogły się przed chwilką zacząć, ale jest bez goli.

Cagliari - Lazio @ 2 (1,91)✅
Everton - So&#39;ton @ DNB 2 (1,90)⛔
Cordoba - Atletico @ 2 (1,40)✅
BvB - Bayern @ BTS TAK (1,74)⛔
Rijeka - Dinamo Zagrzeb @ DNB 2 (1,90):-|
Raków - Kotwica @ 1 (1,85)✅

stawka: 30zł
EWK: 932zł⛔
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Valencia - Villarreal @ BTS TAK (1,80)⛔
Gaz Metan - Steaua @ 2 (1,67)✅
Celta - Barca @ 2 (1,44)✅
OM - PSG @ BTS TAK (1,70)✅

Burnley - Tottenham @ 2 (2,20)⛔
Sunderland - Newcastle @ DNB 1 (1,77)✅
Giannina - Olympiakos @ 2 (1,53)⛔
Ostrawa - Pilzno @ 2 (1,53)✅
stawka: 30zł
EWK: 2012zł⛔
Valencia - Villarreal @ BTS TAK (1,80)⛔
Gaz Metan - Steaua @ 2 (1,67)✅
Celta - Barca @ 2 (1,44)✅
OM - PSG @ BTS TAK (1,70)✅
Burnley - Tottenham @ 2 (2,20)⛔
Sunderland - Newcastle @ DNB 1 (1,77)✅
stawka: 60zł
EWK: 1719zł⛔
Valencia - Villarreal @ BTS TAK (1,80)⛔
OM - PSG @ BTS TAK (1,70)✅
Celta - Barca @ 2 (1,44)
✅
Burnley - Tottenham @ DNB 2 (1,55):-|
Sunderland - Newcastle @ DNB 1 (1,77)✅
stawka: 100zł
EWK: 1209zł⛔
edit: nie odżałuję tej Hiszpanii; 8 stówek poszłooo...
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zawisza Czarny, czyli słów kilka o reformie
Za nami 27. kolejka polskiej La Ligi. Rozgrywki pasjonujące, jak wiadomo, w tym sezonie również nie przestają zaskakiwać. Wprowadzona dwa lata temu reforma powoduje, że ciekawie jest nawet na tym etapie. Ktoś powie, że wcześniej też było interesująco.
Było, było, ale w dużej mierze przy zielonym stoliku (nie mam nawet na myśli korupcji). W ostatnim - przed słynną ESA 37 - sezonie, na tym etapie również wszyscy jeszcze teoretycznie o coś walczyli. Jedni o mistrzostwo, inni o puchary, a jeszcze następni o utrzymanie. Tyle, że o tytule na trzy kolejki przed końcem mógł (poza Legią) marzyć ewentualnie Lech (po porażce z bezpośrednim liderem w 26. kolejce Lech musiał liczyć na 3 kolejne zwycięstwa przy komplecie porażek lidera). Reszta nie miała takiego &quot;bólu głowy&quot;.
O pozostałe miejsca pucharowe walczono wówczas (ciągle mówimy o sezonie 2012/13) bardzo &quot;nieśmiale&quot;. Potencjalni &quot;walczący&quot; na finiszu rozgrywek zdobyli na 9 możliwych punktów kolejno: 4-Śląsk, 2-Piast, 3-Górnik, 2-Polonia itd. To zresztą jest dobry temat na osobny wątek pt. &quot;jak nie jechać w sierpniu do Kazachstanu ani na Kaukaz&quot; (groteskowość tej &quot;niemocy&quot; wynika również z postanowień organów licencyjnych, a to jeszcze jeden łakomy kąsek dla wnikliwych).
O utrzymanie walczono najbardziej zażarcie. W tej rywalizacji pod koniec maja uczestniczyła (w teorii) ciągle ponad połowa stawki, z tym że zakulisowo i tak mówiło się o Polonii Warszawa jako o &quot;czarnej owcy&quot; procesu licencyjnego. Nawet pomijając ten motyw, ligowa arytmetyka wskazywała nieubłaganie już tydzień później, że o swój byt muszą ewentualnie martwić się tylko 3 ekipy. Czyli około 8 drużyn ma już wolne, a mamy 28. kolejkę!!! Smutnym epitafium były decyzje odnośnie dalszych losów &quot;Czarnych koszul&quot;, ale to w zasadzie norma na naszej długości geograficznej.
A teraz???
cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zawisza Czarny, czyli o słów kilka o reformie / 2
Teraz Mistrzem Polski może być w dalszym ciągu jeszcze każdy spośród 16 uczestników!!! Ale zacznijmy od początku.
- No więc, co wiadomo na tę chwilę (po 27. kolejce)???
- Że Legia i Lech nie mogą już spaść z ligi w warunkach sportowej rywalizacji (Jaga jeszcze może).
- Coś jeszcze???
- No właśnie NIC!!!
- Jak to, a Zawisza???
- Dzięki reformie ESA 37, Zawisza również liczy się w walce o tytuł!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Co ty bredzisz???
- A jednak ????

Ponoć polską domeną jest liczenie &quot;matematycznych&quot; szans na sportowy sukces, czyli tzw. łapanie się brzytwy ???? Tą samą metodą (choć nie potrzebuję wspierać &quot;Rycerzy Wiosny&quot;, bo sami sobie świetnie radzą) pokażę, co może się stać w razie spełnienia się najbardziej niewiarygodnego scenariusza.
Tabela na tę chwilę wygląda tak:
http://pl.soccerway.com/national/poland/ekstraklasa/20142015/regular-season/r25643/
▶Oczywiście jedynym rozwiązaniem, pozwalającym spełnić dalsze wymogi tego planu, są 3 zwycięstwa Zawiszy (z Legią, Cracovią i Górnikiem Zabrze). Ale czemu nie!!!
▶Ponieważ jedyną drużyną z pierwszej &quot;ósemki&quot;, którą punktowo może Zawisza przegonić jest Górnik Zabrze (z Podbeskidziem i Lechią bydgoszczanie mają gorszy bilans spotkań); całą uwagę skupię właśnie na zabrzanach.
▶Górnik Zabrze musiałby zatem zdobyć dokładnie jeden punkt w ostatnich 3 meczach sezonu zasadniczego, i to w konkretnym meczu - z Pogonią. W pozostałych KSG musi przegrać (w tym z Zawiszą)
▶Czwartym warunkiem (choć nie w sensie chronologii zdarzeń) jest wygrana Zawiszy w Zabrzu w 30. kolejce (najlepiej dwiema bramkami, żeby nie musieć bawić się w bilans goli) ---&gt; wtedy, przy równej liczbie punktów, wyżej będzie Zawisza.
------------------
Oprócz tego (patrząc od dołu tabeli):
:grin:GKS Bełchatów musi wygrać z Górnikiem Zabrze i najlepiej, gdyby w następnych dwóch meczach zdobył maksymalnie 4 punkty (z Jagą i Cracovią) ---&gt; &quot;brunatna&quot; GieKSa byłaby za &quot;Zetką&quot;,
:grin:Cracovia - z punktu widzenia Bydgoszczy - najlepiej jeśli, poza porażką z Zawiszą, wygra pozostałe mecze (z Pogonią nie może przegrać, żeby &quot;plan&quot; bydgoszczan wszedł w życie) ---&gt; &quot;Pasy&quot; byłyby w tej sytuacji za ekipą znad Brdy,
:grin:Ruch musi przegrać z Jagiellonią (lub Legią; ale lepiej w Białymstoku, bo wówczas prościej Zawiszy zdobyć tytuł ???? ); koniecznie też musi zwyciężyć z Koroną ---&gt; Ruch, zdobywając &quot;tylko&quot; 6 pkt., będzie za plecami Zawiszy,

:grin:Piast nie może zdobyć więcej niż 4 pkt. w ostatniej fazie rundy wiosennej (najlepiej, gdyby gliwiczanie wygrali mecz z Jagą, choć niekoniecznie) ---&gt; Piast będzie wtedy za plecami Zawiszy,
:grin:Górnik Łęczna nie może zdobyć więcej niż 4 pkt. (ma mecze z Lechem, Lechią i Piastem) ---&gt; Łęczna będzie wówczas za bydgoszczanami,
:grin:Korona w ostatniej fazie nie może uzyskać więcej niż 3 pkt. (ma gorszy bezpośredni bilans z Zawiszą) ---&gt; &quot;Zetka&quot; będzie wtedy wyżej,
:grin:Pogoń może zdobyć maksimum 2 punkty, z tym że z Górnikiem musi zremisować.
Wynika z tego, że Zawisza - ni mniej, ni więcej - może jeszcze zostać MP!!! &quot;Kilka&quot; warunków musi jedna być spełnionych.
Oczywiście, wariantów jest sporo. Ale w której jeszcze lidze ostatnia drużyna na 10 kolejek przed końcem sezonu może zostać mistrzem??? Sprawdzimy ???? Zgaduję z góry, że w niewielu ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Juventus to ukłon w Twoją stronę i Psg z iksem..a Ty jak to widzisz?pzdr
Hehe, witam Pana ???? Juve to Juve!!! Nie widzę innej opcji ???? Ale nie mogę tu tego sugerować, bo to nie jest obiektywne. Nie ma Pogby, Caceresa (i od dawna Asamoaha). W Monaco brak: Traore i Bakayoko. Większe ubytki w biało-czarnej ekipie, ale nie widzę innej możliwości, niż WIIIIIIIIIIIIIIINNNNNN!!!! Wraca po kontuzji Andrea Pirlo, odpoczął też Carlitos Tevez, więc muszą być baty, Ja osobiście zagram handi na moje JUVE, ale to mój typ prywatny, emocjonalny trochę ????
A jeśli chodzi o PSG, to widząc jak grali z Chelsea, też dałbym 1X, tyle że nie ma Zlatana, Davida Luiza, Verattiego i Thiago Motty oraz Auriera. To naprawdę zmienia postać rzeczy (jeśli to wszystko prawda; odpisz jeśli wiesz coś więcej, bo to moje takie pobieżne rozkminy; mogę się mylić). Ale gdyby ci panowie nie grali to niestety, ale dostaną bęcki. Widziałem ostatnie 3 mecze Barcy w lidze, męczyli się momentami, ale to dlatego, że większość się muruje. PSG nie może tak zrobić (tzn. może, ale nie zrobi) i prędzej czy później pójdzie na wymianę (prędzej, gdy straci gola), a wtedy będzie pogrom niestety; pogrom na korzyść Catalunii!
PS. Dziękuję za ukłon; rewanżuję się tym samym! CHAPEAU BAS MORIARTY!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zawisza Czarny, czyli o słów kilka o reformie / 3

Jeśli chodzi o &quot;Zetkę&quot;, to wiadomo, że łatwo nie będzie. Chciałem tylko pokazać, jak skomplikowana i ciekawa zarazem jest Nasza La Liga! Ale co z tymi pozostałymi ????

▶We właściwej La Lidze hipotetyczne szanse na MAJSTRA ma w &quot;najgorszym&quot; wypadku piąta ekipa w rozgrywkach, Sevilla!!!

▶W Niemczech, drugiej najmocniejszej lidze Europy od przyszłego sezonu, arytmetyka wskazuje jedynie 4 rozwiązania.

▶Z kolei w Anglii hipotetyczne szanse na tytuł ma tylko 6 ekip.

▶Na Półwyspie Apenińskim Scudetto wciąż jest w zasięgu 6 drużyn.
 
moriarty80 4

moriarty80

Użytkownik
Właśnie tu jest pies pogrzebany..ja bardziej kieruję się sympatią a wiadomo,że najlepsze kasztany są na placu pigalle=)jednak myślę,że co jak co ale nawet z takimi osłabieniami będą gryzć trawę barca nie będzie miała lekko rozkminię to jeszcze jutro a juve to jak to mówi mój koleżka pewcia,pewciunia lokata blablabla...ja zagram dzięki za odp pzdr i powodzenia
 
Do góry Bottom