>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

marfi 629

marfi

Użytkownik
CCY wytarł podłogę Ovtcharovem ;)
Jutro strasznie ciekawy dzień w Niemczech. W półfinale wielki klasyk Ma Long - Zhang Jike. Dla mnie Ma Long to robot, kosmita, nie wiem co musiałby zagrać ZJK. Jednak takie pojedynki zawsze rządzą się swoimi prawami. Panowie znają się jak łyse konie i zadecyduje zapewne forma dnia. Poza tym o ile dobrze pamiętam (poprawcie mnie jeśli się mylę) Zhang wygrał z Ma Longiem w turnieju trialowym chińskiej kadry narodowej przed tegorocznymi DMŚ. W drugim półfinale właśnie zameldował się Tajwańczyk Chuang, który pewnie ograł Ovtcharowa. A teraz drugi półfinał: wielki europejski klasyk: Boll - Samsonov. Dla mnie Władek jakiś taki bardziej świeży, kilka lat temu wyglądał na starszego niż w ostatnich miesiącach. Timo ostatnio ma odpały. W tym turnieju wygrał już z bardzo silnym zawodnikiem Chorwatem Andrejem Gaciną, a potrafił jakoś miesiąc czy dwa temu przegrać w LM z baaardzo przeciętnym Czechem, już nie pamiętam jego nazwiska. Zapinamy pasy i startujemy ;) Kursy przedmeczowe 1,72 na Bolla, 2.0 na Władka. Widziałem dziś mecz Bolla z Gaciną i sporą część Samsonova z Pingiem. Jak Boll zagra jak dziś rano to wygra moim zdaniem.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Kursy na finał 1,03 do 10.00, to zrozumiałe. Czekam zaraz to pogram z handi -1,5 albo nawet i -2,5 bo Władziu nie zwolni gry o trzy tempa żeby jakkolwiek dochodzić do topspinów Ma Longa. Ten wygrał dziś 4-0 z wielokrotnym Mistrzem Świata, Mistrzem Olimpijskim etc. Zhangiem. To bestia, niesamowity mistrz, można złapać jakiś kurs na finał, ale będzie ciężko.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Hej, ktoś wie gdzie można grać Drużynowe Mistrzostwa Świata?
I zna ktoś jakąś porównywarkę kursów, gdzie jest tenis stołowy? Bo na oddsportal niestety brak.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Okej, w całorocznym nie ma oferty na DMŚ, ale jest na b w i n
Jedziemy z koksem.
Tajwan - Korea Północna
Nie ruszam tego, Tajwan bez CCY, z dwoma bardzo solidnymi grajkami Chenem i Chaingiem, reszta młode chłopaki, jeden nawet rocznik 99. Korea Północna to bardzo nieobliczalny przeciwnik, mało jeżdżą, mało grają na arenie międzynarodowej, ale jak już pojawiają się na tych MŚ to zawsze wykręcą fajny wynik i ogrywają często niezłych zawodników. Nie zdziwiłbym się jakby trenowali pod okiem chińskich trenerów, wiadomo w jakich przyjaznych stosunkach żyją te kraje.
Szwecja - Anglia 1 @ 1,42
Szwedzi bez najlepszego zawodnika Gerella, także bez Lundqvista. Bracia Karlsson naprawdę stały progres, teraz chyba obu można do europejskiego top25 zaliczyć, mogą z Europy wygrać z każdym, szczególnie gra Kristiana wygląda super, epicki, klasycznie szwedzki topspin z backhandu, cudowny. Kto widzi ostatnie występy 18-letniego Kallberga ten wie jak groźny jest młody, przekonał się o tym m.in Górak w zeszłym roku na Pro Tourze. Mistrz Europy Juniorów z lipca, zmiażdżył Francuzów. W składzie jeszcze Jon Persson, solidny doświadczony, choć może mu się zdarzyć wpadka. W składzie Anglików Pitchord i Drinkhall, dobrzy zawodnicy, ale jednak słabsi w mojej ocenie niż Karlssonowie. Na trójce czy by zagrał Kallberg czy Persson to powinni bezproblemowo wygrać z Anglikiem. Zdecydowanie brakuje im trzeciego do składu. A i jedynka/dwójka słabsza.
Niemcy - Dania
Kurs 1.01, nie ma co pisać nawet, chyba każdy z piątki Niemców (mimo, że bez Dimy) jest lepszy niż najlepszy duński zawodnik, obojętnie jak nie wyjdą to 3:0. Szkoda, że w Danii nie zagra ten młody Chińczyk Zhai, obserwuję go od pewnego czasu, fajny, dynamiczny zawodnik.
Austria - Czechy 1 @ 1,22
Skład Austriaków imponuje. Ten sam od lat, ale dalej imponuje. Są Fegerl i Gardos czyli absolutna czołówka europejska, mogą wygrać z każdym. Jest walczak Habesohn, który odstaje od reszty, ale wciąż prezentuje dobry europejski poziom i też wydaje się być faworytem starcia z dowolnym z Czechów. No i klasa, dwaj wspaniali weterani - Chen Weixing i Werner Schlager. Tu chyba nie muszę nic pisać, Wernera chciałbym choć raz zobaczyć jeszcze, a Chen to 44-letni (!) zawodnik, który w polskiej lidze cały czas gra na najwyższym poziomie. Ostatnio w meczu z Bogorią pyknął Góraka 3:0 i jego gra wyglądała bardzo dobrze. Nasi południowi sąsiedzi dość miernie się ostatnio prezentują. Prokopcov najlepsze lata ma za sobą, już 36 lat na karku, na pewno nie zagra wszystkiego na jedynce/dwójce. Najlepiej wygląda Konecny, który ostatnio jest w super formie i jest liderem w Bytomiu. A Jancarik i Sirucek bez szans z Austriakami.
Nie mam za bardzo teraz czasu na dłuższe pisanie to tak:
Francja, Portugalia, Japonia, Rosja, Hongkong, Korea Płd, to nie ma co pisać, ale kursy niegrywalne.
Na deser sobie zostawiłem.
Polska - Singapur 1 @ 2,40
Niepoprawny patriotyzm? Nie, nie. Wandżi ostatnio gra kosmos. Podam może listę zawodników, których Wandżi w tym roku ograł w Niemczech i na Węgrzech: KIZUKURI Yuto (JPN) PERSSON Jon (SWE) GAO Ning (SIN) SAMBE Kohei (JPN) JANG Woojin (KOR) KOU Lei (UKR). Wygrał z najlepszym Singapurczykiem, który odstaje od reszty swojej kadry i to bardzo wyraźnie, a z racji wieku nie zagra wszystkiego na jedynce. Być może z Polską nie zagra na jedynce. Pokonał też rewelacyjnego Koreańczyka z absolutnego topu światowego. Jak będzie dalej prał szybko tym krótkim czopem to zabije cały Singapur po 3:0 i nawet Gao nie pomoże. W Singapurze nie ma Li i Wu czyli jeszcze jako takich grajków. Jest natomiast przeciętna młodzież. U nas poza Wandżim jest Górak, Dyjas, Kulpa, Zatówka. Górak i Dyjas powinni wygrać z każdym poza Gao, ale nie jest to wykluczone. A Kulpa i Zatówka też potrafią coś zagrać. Kulpa w lidze ma bilans 9-9, Zatówka 9-7.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Pierwszy dzień, pierwsze niespodzianki. To co pisałem wyżej Korea Północna ograła jednak Tajwan, mecz kompletnie zawalił rozpisany na dwójce Chiang, przegrywając oba mecze, także wymęczone wygrane po 3:2 Chena. Kolejna chyba większa niespodzianka to wygrana Włochów z Rosją. Poniekąd sami są sobie winni, zlekceważyli Włochów i zagrali bez Shybaev&#39;a. Ale tak naprawdę zawalił Skachkov, który przegrał i z Bobo i ze Stoyanowem. Polacy ograli Singapur, rewelacja, wspaniale zagrał Dyjas, który ograł dwóch wyżej notowanych zawodników w tym Gao Ninga. Punkt na trójce dołożył Górak i wygrywamy. A Wandżi na pewno się rozkręci, w meczu z Gao dużo mu nie brakło. Jutro pełno meczy bo grają po dwa wszystkie drużyny.
Polska - Ukraina 1 @ 1,50
O Polakach już pisałem. Najlepszy z Ukraińców Kou Lei nie lubi grać z Wanżim. Przegrał z nim w tym roku w Niemczech. Postraszyć może też Żmudenko, zawodnik Grudziądza, 4-5 w tym roku w Ekstraklasie. Ale jest to słabszy zawodnik niż Górak czy Dyjas. Ich trzeci zawodnik bez szans z żadnym z naszych chłopaków.
Tajwan - Czechy 1 @ 1,35
Czesi dziś zjedzeni przez Austrię 3x 3:0, nawet Schlager zagrał od święta i wygrał z Prokopcovem 3:0. Chiang powinien się obudzić i Chen zagra swoje i nie widzę problemów.
Austria - Grecja 2 @ 3,70
Trochę wariat, ale kurs za duży. No przecież jest i Kreanga i Gionis. Z każdym mogą wygrać, choć Austriacy dziś zagrali świetnie. Za drobne można spróbować.
Rosja - Rumunia 1 @ 1,60
Bardzo dobry bet. Bukmacher sugeruje się porażką z Włochami, a przecież teraz Rosjanie na pewno wystawią Shibaeva na jedynkę, a ten jest lepszy od Crisana czy Ciotiego. Skachkov też mam nadzieję się odblokuje bo również poziom prezentuje wyższy niż Rumuni.
Austria - Korea Północna 1 @ 1,28
No nie, tutaj bez przesady. Z 1,10 bym dał na ten mecz. Austriacy jak nie poczarują ze składem to wygrają pewnie, Korea wygrała przez Chianga, którego pokonało dwóch zawodników. A w Austrii Fegerl i Gardos, duużo lepsi zawodnicy, nie ma szans tutaj.

Chorwacja - Rumunia 1 @ 1,38

Znowu przeciwko Rumunom, pisałem o nich już wcześniej. Z kolei Chorwaci byli blisko sprawienia no małej sensacji dziś. Przegrali 2-3 z Koreą Płd, na trójce legendarny Primorac wygrał 3:0 z Joo! Co za klasa. Dodatkowo po stronie Chorwatów jest Andrej Gacina, rozpisany na jedynce powinien zapewnić dwa punkty z Rumunami, dziś ograł Junga. A i Tan, który dziś przegrał dwa mecze wydaje się lepszy od przeciwników. No może poza najlepszym Crisanem.
Reszta to małe kursy, znów nie będzie kiedy oglądać meczów
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marfi 629

marfi

Użytkownik
Czasami Eurosport puszcza od półfinałów, tak było też ostatnio. A tak to zostaje http://ittf.com/ittv/
Tylko ja od początku mistrzostw nie mogę wejść na stream ze stołu trzeciego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ja dopiero od dziś mam czas żeby śledzić mistrzostwa i mi stół trzeci działa bez zastrzeżeń. Właśnie Górak walczy z Niwą.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dwa internety (w domu i na mieszkaniu na studiach 60 km dalej) nie działa, dziwna sprawa. Lepiej pooglądać Niemców z Francuzami, super mecz ;) Nasi z Japończykami skład wystawili żeby młodzi sobie pograli, już zamiast Góraka mógł wpuścić Kulpę, ograłby się. A Wandżi z Górakiem niech będą wypoczęci na Białoruś
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dobrze, że Polacy wystawili młodych, tak raczej od początku byli bez szans z Japończykami. Strasznie szkoda meczu z Ukrainą, Wanżi chyba daleki od tej kosmicznej formy , jeśli przegrywa z jakimś PRYSHCHEPĄ.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No Wanżi zawalił im dziś mecz, chłopaki Kou Leia ograli obaj, Jarek Żmudenko w kapitalnej formie ostatnio jak widać, starczyło ograć gościa na trójce. No cóż, będzie walka o awans z Białorusią. A jak Białorusini będą walczyć o awans to pewnie zagra Władek Samsonov. Wtedy trzeba ograć resztę, żeby 3-2 wygrać, a Platonov zawsze jest niewygodny, ciężko będzie o awans, oj ciężko.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Freitas dzis obity przez Dyjasa i Wanżiego i mamy małą niespodziankę w postaci zwycięstwa Polaków
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Po nie najlepszych grach eliminacyjnych......niespodziewanym zwyciestwie nad Portugalczykami i zajeciu 2 miejsca w grupi otworzyla sie zaskakujaca szansa POLAKOW NAWET NA MEDAL. Medale to my zdobywalismy przed druga wojna swiatowa....w erze open i dominacji Azjatow udalo nam sie raz....w 1985 roku w Sztokholmie tercetem Grubba Kucharski Dryszel. Drabinka sie ulozyla wprost niesamowicie , do polfinalu nie wpadamy na zadnych Azjatow....takiej szansy juz mozemy sie nie doczekac. Dzis zagramy z Anglikami , i jestesmy faworytem tego meczu. Dobrze gra Dyjas , trzyma poziom Gorak , wreszcie z POR pomogl Wang. Zagralismy jeden dobry mecz wlasnie z POR....a latwiejszej drogi do 1/2 miec nie moglismy. Mysle , ze jesli przebudzi sie Wang to ogramy Anglikow. W cwiercfinale czekaja Francuzi i tez sa do ogrania. Teraz ciezar gry musi przejac Wang....i cud moze sie ziscic....Medal dla Polski.
 
Do góry Bottom