>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tak jak obiecałem $50 za friko

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
This offer is not currently available! If you are interested in a free bankroll on the iPoker network, please see our Titan Poker Offer.

Jak się nie mylę na tej samej stronie było promo do absolute poker. A więc co za tym idzie można skorzystać tylko raz do poker roomów z ipokera.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Raczej nie... Przynajmniej z tego co się orientuje... Spróbuje założyć konto, może to tylko jakiś błąd na stronie ;)
EDIT: Teraz tak patrze i nie widzę tej promocji na stronie głównej, ani w zakładce no deposit... Więc może wygasła?
EDIT2: Dobra nie poznałem po nazwie... Już mam tam konto, ale nadal dość dziwne, że nie ma tej propozycji w zakładce no deposit.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
ta propozycja była na main po prawej stronie jakoś &quot;recent no deposit&quot; i nadal tam jest , to czekamy na kogoś kto nie miał tam konta
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Wlasnie otrzymalem $50.00 na poker ocean, tak więc sprawdzajcie bo może za jakiś czas promo powróci, mi odpisali także , że było ważne do 1 czerwca , fart że i tak je dostrzeglem
 
S 0

simhazi

Użytkownik
jakim cudem mogles dostac na poker ocean skoro:


&quot;Hi Marcin,

We have stopped this promotion due to a lack of support on Poker Ocean&#39;s end.

Can I offer you $10 to sign up at a different site?

Keith&quot;
 
S 24

snuz123

Użytkownik
30 Maja się zapisałem a oto odpowiedź jak się pytałem czy promo jest nadal aktualne
Hi there,
As long as you signed up on or before June 1st, we will send in the bankroll request.
Thanks,
Keith
 
Do góry Bottom