>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taki sobie system...

dukat 7

dukat

Użytkownik
Ostatnio myśląc, jak zwiększyć swoje szanse na ogranie buka wpadłem na taki pomysł.
Mianowicie obstawiamy macze hokeja (jak dla mnie to NHL jest najlepsza, bo są tam wysokie kursy). Gramy w taki sposób:

Przykład:
New York Rangers - New Jersey Devils 17-10-06 01:00 2,30 4,00 2,40
Obstawimy dwa kupony. Jeden na zwycięstwo NYR, a drugi na wygraną NJD.

New York Rangers - New Jersey Devils (1) 2,30 stawka 10 zł ew. wygrana 23 zł
New York Rangers - New Jersey Devils (2) 2,40 stawka 10 zł ew. wygrana 24 zł

Mamy dość duże szanse na trafienie. Jeśli nie padnie remis jesteśmy odpowiednio 3 lub 4 zł na plusie. ????

Jeśli padnie remis, to wybieramy kolejny mecz i obstawiamy jak powyżej, z tym, że stawki rosną trzykrotnie. Kiedy kupon nam siądzie, to zawsze jesteśmy na plus.

Czekam na opinie. :wink:
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Gram poodbnie na piłke (mniej znane ligi lub zaplecza lig)wybieram albo zwycięstwo Gospodarzy albo Remis.

Przykład (Hizpańska Segunda B , grupa A):
Puertollano - Fuenlabrada (Typ) X 2,75 ⛔ :zy3ou: 3:0
Puertollano - Fuenlabrada (Typ) 1 2,40 ✅ 3:0
kupony grane po 2 PLN ( :] :] :] )
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Też najpierw myślałem nad połką nożną, ale doszedłem do wniosku, że w tej dyscyplinie dużo trudniej będzie trafić w moim systemie. Tzn rozkład szans ten sam, ale w piłce może paść każdy wynik, równie często. Co do hokeja to też nie powiedziane, że nie będzie remisów, ale uważam, że występują one naprawdę rzadko.

A jak się sprawuje system na piłce?? Przynosi jakieś zyski??
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ostatnio myśląc, jak zwiększyć swoje szanse na ogranie buka wpadłem na taki pomysł.
Mianowicie obstawiamy macze hokeja (jak dla mnie to NHL jest najlepsza, bo są tam wysokie kursy). Gramy w taki sposób:

Przykład:
New York Rangers - New Jersey Devils 17-10-06 01:00 2,30 4,00 2,40
Obstawimy dwa kupony. Jeden na zwycięstwo NYR, a drugi na wygraną NJD.

New York Rangers - New Jersey Devils (1) 2,30 stawka 10 zł ew. wygrana 23 zł
New York Rangers - New Jersey Devils (2) 2,40 stawka 10 zł ew. wygrana 24 zł

Mamy dość duże szanse na trafienie. Jeśli nie padnie remis jesteśmy odpowiednio 3 lub 4 zł na plusie. ????

Jeśli padnie remis, to wybieramy kolejny mecz i obstawiamy jak powyżej, z tym, że stawki rosną trzykrotnie. Kiedy kupon nam siądzie, to zawsze jesteśmy na plus.

Czekam na opinie. :wink:
Tylko mozna sie czesto na tym przejechac, bo jak sie wybierze nieodpowiedni mecz mozna miec kilka remisow po rzad...
PAMIĘTAJ !! ze buki to cwane bestie i bardzo czesto podpuszczaja i wtedy naprawde mozna dac sie nabic w butelke...

Maly przyklad z ostatnich dni...
(Co prawda nie hokej ale dobrze obrazuje cwaniactwo bukow: mecz polska-portugalia, kursy w okolicy 3,3 3,2 2,1, kto sie spodziewal ze polska wygra??, malo kto !!, jak wiele osob umoczylo sporo kasy ??, bardzo duzo !!)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Co racja, to racja. Ale pamiętaj, że w hokeju trochę tudniej o remis. A trafienie 2 czy 3 remisów pod rząd graniczy chyba z cudem.....no chyba, że ktoś ma tak wielkiego niefarta. Ale co racja to racja.... trzeba uważać, i pamiętać, że ten system to żaden SUREBET.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ten mój system nie jest aż taki pewny, jak pisałem. Znalazłem w nim jeden mały :] ale dość istotny błąd. Mianowicie, jak padnie remis, to żeby wyjść na swoje to trzeba stawkę pomnożyć, nie 3, a aż 7-krotnie!!!!! A to wiąże się z dość dużym nakładem finansowym, a w przypadku 2 lub 3 wpadek pod rząd to jush bankructwo.

Może macie jakiś pomysł, jak można zmienić ten system, aby był równie pewny, ale wymagał mniejszych nakładów finansowych w przypadku wpadki??
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ekhm... ty to znalazłeś? czy może najpierw przeczytałeś mojego posta... bo ja ten błąd zauważyłem i opisałem pół godziny przed Tobą...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ekhm... ty to znalazłeś? czy może najpierw przeczytałeś mojego posta... bo ja ten błąd zauważyłem i opisałem pół godziny przed Tobą...

NIe wiem skąd te podejrzenia. Tak naprawdę, to nie wczytywałem się w twój temat i nie wiem dokładnie na czym polega twój system. Ja tyklo podczas obliczeń pomyliłem się w jednym miejscu, źle obliczając dotychczasowy wkład, a to pociągnęło za sobą taki błąd.
 
M 0

michalek333

Użytkownik
Mam taka prosbe!!!! Jestem nowym graczem moze nie graczem bo gra od dawna ale chce zaczac grac systemami. Szczerze mowiac nie mam pojecia na ten temat. Prosze kogos kto sie na tym naprawde zna o kontakt ze mna najlepiej na gg:9493879. Bede bardzo wdzieczny za wszelkie informajce. !!!!
 
A 0

ara252

Użytkownik
Zas ja nie mam pojecia co i jak obstawiac.Dzis obstawilem pierwszy z brzegu mecz(nawet nie pamietam co to bylo) i jutro zobacze czy cos wygralem.Pozostalo mi jeszcze z 13zł na koncie i tez zainwestuje w pierwszy lepszy.Moze sie trafi moze nie.Raz sie zyje.Mam jeszcze samochod i troche sprzetu w domciu to sie sprzeda jak sie w dlugi wpadnie wieksze. Narazie jest praca i jakos trzeba splacic 11tys.
 
A 0

ara252

Użytkownik
I postawilem rano na jakies 3 mecze 14zł i wrocilem teraz do domu i wygrałem 24zł. Aby tak kazdego dnia sie wygrywało te 30zł to by było super.
 
Z 0

zielony88

Użytkownik
hej przeczytałem twój system postanowiłem go wcielic w życie...
od paru tygodni obstawiam sobie hokej i na 180 kuponów niesiadło mi około 36 wynik jest całkiem całkiem ale niestety niezadowalający bo to co przegrałem mniej więcej puźniej wygrałem praktycznie wyszłem na zero. grałem po złotówce na każde zdarzenia, ogólnie nie jest źle wystarczy dobrze dobrac ligi i będzie dobrze, no i jeszcze coś zrobic ze stawkami ... obstawiałem : NHL, DEL, Niemcy Oberliga, Czechy.(w nich pada najmniej remisów, z wyjątkiem NHL)

Jeśli chodzi o NHL to raczej odradzam, fakt kursy tam są wysokie ale średnio na każdy dzień jak rozgrywają mecze to te 3 remisy padają, ale system nie jest zły

trzymajcie sie! i oczywiście wysokich wygranych życze ????
 
styluss 0

styluss

Użytkownik
@zielony88
Nikt nie karze Ci obstawiac wszystkich meczy. Lepiej zagraj 2-3 i zwieksz stawke. Szanse na remis maleja.
 
W 0

whorb

Użytkownik
A nie lepiej to samo robić ale w pierwszej tercji gdzie kursy są wyższe...gram tak i nieźle mi idzie ale musi być progresja...
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Przykład:
New York Rangers - New Jersey Devils 17-10-06 01:00 2,30 4,00 2,40
Obstawimy dwa kupony. Jeden na zwycięstwo NYR, a drugi na wygraną NJD.
New York Rangers - New Jersey Devils (1) 2,30 stawka 10 zł ew. wygrana 23 zł
New York Rangers - New Jersey Devils (2) 2,40 stawka 10 zł ew. wygrana 24 zł
Na moje oko to jest stawianie zdarzenia 12 co oferuje wiele buków a wiec wg mnie żaden system a jedynie stawianie zdarzenia i wzięcie go ew w progresję. Chyba, że coś przeoczyłem ????
 
Do góry Bottom