>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Teksty komentatorów z mistrzostw.

coby182 0

coby182

Użytkownik
Wiele można mówić o komentatorach Polsatu także tych siedzących w studiu. Ci profesjonalni trzymali jeszcze jako taki poziom, zwłaszcza merytoryczny, ale cała banda byłych piłkarzy to w-g mnie totalna porażka. Ja nie wiem, kto zatrudnił tych ludzi i jakie z tego miał zyski, ale dla większości kibiców to był horror słuchać Iwana, Świerczewskiego czy Kowalczyka, który na komentowaniu zna się tyle, co na całkowaniu, nie wspominając już o Chorwackim raperze :\. Do historii przejdzie tekst Bońka z meczu Włochy - Hiszpania „Piłka minęła słupek 24cm. … a nie przepraszam, 27 centrymetrów”. Albo, gdy co chwilę mylił się mówiąc, że jest rzut rożny, w momencie, gdy piłka znajdowała się 30 metrów od linii rzutu rożnego i na odwrót.

Z meczu finałowego zanotowałem, kilka ciekawych tekstów, być może niektóre nie są w 100% prawdziwe, ale starałem się nie naginać faktów. Poniżej zamieszczam „kwiatki
Bońka” wraz z kilkoma moimi dopiskami:

- &quot;Co możemy powiedzieć po pierwszych 45 sekundach?...” Szkoda, że Boniek nie podjął się analizy meczu po 5 sekundach.
- &quot;Błąd Podolskiego&quot; Na ekranie widzimy, że obrońca Hiszpański źle podał piłkę, po czym Klose ją przyjął. A Podolski? Znajdował się po drugiej stronie boiska.
- &quot;Kolejny spalony&quot; Chyba kolejny, który widział w swoim życiu, bo w finale był to pierwszy spalony ???? .
- &quot;... i co rzut rożny? Nie aut...i aut... tak aut.&quot; Coś mi się wydaje, że Mateusz Borek w tym czasie napisał Zbyszkowi co tak naprawdę się wydarzyło.
- &quot;Rzut rożny... ewidentny rzut rożny&quot; Jestem dumny z tego, że Zibi w końcu zaczął łapać o co chodzi z tymi rzutami.
- &quot;Potrzebna byłaby bramka, żeby było weselej i lepiej na boisku&quot; Dokładnie, nie inaczej, byłby spory &quot;fun&quot; ;).
- &quot;Dwoma piłkami nie będziemy grać, bo byłoby łatwiej strzelić bramkę&quot; Myślę, że futbol byłby ciekawszy ;).
- &quot;Jakby Torres podał to byłby jednym z najlepszych napastników na świecie&quot; Z pewnością, jedna akcja o tym by przesądziła.
- &quot;Tevez...&quot; Torres przy piłce, chyba na komórce oglądał jakieś inne spotkanie... Argentyny zresztą.
- &quot;Cieszą się wszyscy kibice, nawet Aragones sie leciutko podniecił&quot;.
- &quot;Dobrze funkcjonuje wymienność pozycji pomiędzy Iniesta a Silva. (Po 15 minutach) Szkoda, że Iniesta oraz Silva trzymają się tylko swoich stron&quot; Nie ma to jak konsekwencja.
- M.Borek - &quot;Bardzo brzydki faul&quot;
Widzimy jak Klose dostaje kopa w jaja (mimo wszystko współczuję)
Z.Boniek - &quot;Nie mogę tego komentować, bo zajełem się statystykami, to był jakiś faul po gwizdku?&quot;
Zwał jak zwał, może być po gwizdku ;). Załamałem się poraz kolejny &quot;profesjonalizmem&quot; komentatora, nie dość, że nie ogląda spotkania to jeszcze się do tego przyznaje. A tak moim zdaniem był to faul taktyczny-długoterminowy, co by nigdy Klose junior nie strzelił Hiszpanom gola.
- Torres główkuje na bramkę Lehmanna, po czym bramkarz broni dobry i trudny strzał. A ciężko było strzelić inaczej. &quot;Torres popełnił katastrofalny błąd, trzeba bylo strzelić na drugi słupek&quot; Aż się ziemia zatrzęsła.
- &quot;Proszę jaka piękna choreografia... tak?... dobrze mówię?&quot;
- Widzimy wręczenie medali Hiszpanom Z.B -&quot;Xavi, Alonso, Iniesta, kto tam jeszcze jest? ...?&quot; Warto by było się nauczyć wszystkich nazwisk na pamięć, albo chociaż przeczytać z komputera.
- &quot;Powtarzam mistrzostwo Europy zdobyła najlepsza drużyna tych mistrzostw Europy&quot; Dobrze, że nie najgorsza ufff.
- &quot;Proszę zobaczyć wszyscy oklaskują Niemców... Włosi, Hiszpanie, Niemcy&quot; Niech on już lepiej jedzie do tych swoich Włoch na emeryturę.


Jak coś udało wam się innego wyłapać z tych mistrzostw to proszę napiszcie o tym :p
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
&quot;Cieszą się wszyscy kibice, nawet Aragones sie leciutko podniecił&quot;. z tego kwiaczałem równo hasła tego typu koleś był prze bos piłka nie wpadła do brami ten drze ryja goooollll ja kwicze dwa razy tak mówił albo coś tam kolego nie tak tego sie nie robi ;pp
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Najbardziej rozśmieszał Boniek ????
&quot;Piłka minęła słupek 25 cm, a nie jednak 27 ....&quot; no kur.... bracie ! W &quot;poważnej&quot; tv by Cię nie tylko wyśmiali, ale na drugi dzień już byś nie komentował.
Podniecacie się Borkiem - on jest cieniutki ... Czytałem wywiad z nim w gazecie, chwalił się, że kilka miesięcy trenował nad tym aby jak najlepiej komentować. I co wyszło? nic
Do Kołtońa cztery słowa : H** Ci w d***. Chyba wie za co. A jak nie to mu przypomnę- za całokształt !
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Naprawde dobre ???? jak bym czytal kawaly, poza tym troche zenujace ale wiodcznie chlopakom udzielil sie klimat meczu finalowego;) i nie mysleli co mowia. Ale prawda jest taka zeby wyelminowac takie bledy musieli bysmy ogladac mecz &quot;powtorke&quot; a oni pisac po meczu komentarze:p
 
midel 189

midel

Użytkownik
Mi się tam komentarz Borka i Bońka podobał, przynajmniej można się było pośmiać. Nie to co w na TVP począwszy od ślepego Szpakowskiego na Gmochu (hehe) kończąc.
&quot; ja się tylko boję o Kowalczyka&quot; - Boniek, akurat rozmawiali o radości Hiszpanów i o tym co się bezie działo tej nocy ????
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Pamiętam jeszcze 2 inne oczywiście Zbycha ;P
&quot;Ojjj Silva ale źle to uderzyłeś&quot; i &quot;Daj mu piłkę! Aj nie... przespałeś się&quot;(chyba z kontrą hiszpanie wychodzili)
- tak jakby zawodnicy go słyszeli haha :-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja jeszcze pamietam taka sytuacje ???? nie wiem z jakiego meczu nie pamietam ale byla smieszna ????
jest akcja w pewnym momencie sedzie gwizda spalonego a Boniek w pewnej chwili &quot;oj nie panie sedzi tu sie pan pomylil , spalonego absolutnie nie bylo , jestem tego bardzo pewien &quot; po obejrzeniu powtorki &quot; no faktycznie byl spalony , musialem cos przeoczyc &quot; czy jakos tak ????
albo podobaly mi sie jeszcze komentarze typu &quot; wrzuc do środka &quot; &quot;podaj na lewo&quot; &quot;zagraj do tylu &quot; ????
ale najlepsze to bylo chyba w polfianle neimcy turcja : rzut wolny (chyba dla turkow) a boniek &quot; oj sni mi sie poprzeczka&quot; ( no kurde ty spisz czy komentujesz ? ???? albo niemcy maja chyba rozny a Zibi &quot; cos mi sie wydaje ze czuje bramke w powietrzu &quot;
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
Boniek wymiatał ???? ???? A w finale to już w ogóle, śmiech na sali. To co on mówił to czasami była lekka przesada ;) Kabaret.
 
C 0

cr7

Użytkownik
Mi sie takie cos przypomniało. Sam tekst juz słyszałem ale usmiałem sie z tego jak Świerczewski go użył ???? To było w studiu przed meczem chyba Czechy-Turcja lub Portugalia. Piotrek mówi tak:

Ty pewnie Zbyszek bedziesz za Turcją/Portugalią ale ja jestem za Czechami poniewaz w Czechach mam rodzine, znajomych i wogule do Czech to mam za darmo ???? ????


Łdanie pojechał. Śmiałem sie i śmiałem . pozdo
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
To było w stylu Shaquille&#39;a O&#39;Neala, który często opierał się na obrońcach, odwracał się i rzucał do kosza. (o Thierrym Henry) - Świerczewski.
To mnie bije na łopatki ????
 
markus 0

markus

Użytkownik
Boniek mnie najbardziej rozsmieszal podczas tych Euro gdy dmowil co ma zrobic jakis zawodnik z pilka; ,,Dośrodkuj, dośrodkuj, na srodek, na srodek, nie tak :/ mieciutko mialo byc&quot; itd. Bardzo sie wczuwal w prowadzenie. Najlepszy tekst Bonka według mnie to kiedy Borek mowi ze 42 lata temu Hiszpania zdobyla MS, a Boniek cos takiego;,, Ja pamietam ten final, a Ciebie nie bylo jeszcze w planach&quot;. TO nie sa dokladne cytaty bo nie pamietam szczegolowo ale ten ostatni byl dobry ;]
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, nie rozumiem coby co tak się czepiasz Bońka?
To &#39;Mati&#39; ma być tym znawcą, który zna wszystkich piłkarzy, wie o nich niemal wszystko, a Boniek jako były piłkarz, ma wtrącać takie swoje oceny i dodawać kolorytu komentarzowi Borka i imo bardzo dobrze mu to wychodzi. Podoba mi się jak gada z piłkarzami, albo jak Borka o coś pyta, np;
&#39;Wolny z prawej strony, kto może strzelać?
&#39;Xabi Alonso albo Xavi Hernandez&#39;
&#39;A mają strzał?&#39;
&#39;Mają&#39;
:-D:-D:-D
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Borek jest cieniutki rzeczywiście a na dodatek wydaję się strasznie spięty ..szczególnie w tym finale:jezora:
 
markus 0

markus

Użytkownik
Tam od razu czepiam, denerwowal mnie po prostu, jak tam kiedys trenerow bronil ze nie moga wszyskiego przewidziec itd. to borek mu mowi; ,,przeciez nie musisz bronic trenerow&quot; a ten mu odpwoiada; ,, musze byc bo sam nim jestem&quot;. Sory ale zniego takic waniak, denerwuje mnie to ze niekiedy osmieszal Borka dla ktorego to byla I impreza [chyba] ktora komentowal. Z niego taki trener jak ze mnie... ciekawe kto zrezygnowal z funkcji trenera Polskie rep. i jeszcze nie pwoiedzial czemu, nadal mam zal ze zwial jak tchórz, skoro przegrywal to mogl chociaz z honorem sie pozegnac i wziac na siebie odpowiedzialnosc. Nie lubie Bonka i go nie bede lubial, wielki znawca futbolu, trener... ,,mocny w gebie&quot; i tyle
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
modlilem sie o to zeby boniek nie komentowal finalu niestety... jak dla mnie porazka byl gorszy niz polska eee tam i tak juz po euro ...
a co do komentarzy to rozbawilo mnie jak oddali po raz pierwszy glos dla swierczewskiego na boisko i po chwili ciszy podziekowali za relacje z boislka
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
jeszcze mi sie przypomnialo pod koniec jakas rozkimna o wieku trenera hiszpanów boniek sie pyta ile on ma lat a borek do niego 70 i 346 dni czy cos w tym stylu
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Najbardziej wkurza jak oni zaczynają się śmiać (najczęściej oczywiście Boniek), zupełnie nie na temat - wspominają coś (np. że Świerczewski strzela jak *kaczka)
Jedno jest pewne: wolałbym oglądać mecze w publicznej - tam gdzie ekspert to ekspert ???? Patrz. Jacek Gmoch ???? he he he he ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
*dokładnie nie wiem czy jak kaczka, ale jakoś to było.
 
massive 0

massive

Użytkownik
Tam od razu czepiam, denerwowal mnie po prostu, jak tam kiedys trenerow bronil ze nie moga wszyskiego przewidziec itd. to borek mu mowi; ,,przeciez nie musisz bronic trenerow&quot; a ten mu odpwoiada; ,, musze byc bo sam nim jestem&quot;. Sory ale zniego takic waniak, denerwuje mnie to ze niekiedy osmieszal Borka dla ktorego to byla I impreza [chyba] ktora komentowal. Z niego taki trener jak ze mnie... ciekawe kto zrezygnowal z funkcji trenera Polskie rep. i jeszcze nie pwoiedzial czemu, nadal mam zal ze zwial jak tchórz, skoro przegrywal to mogl chociaz z honorem sie pozegnac i wziac na siebie odpowiedzialnosc. Nie lubie Bonka i go nie bede lubial, wielki znawca futbolu, trener... ,,mocny w gebie&quot; i tyle
Jeszcze brakowało Engela i Wójcika wśród ekspertów:-D
 
Do góry Bottom