>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Teksty komentatorów z mistrzostw.

midel 189

midel

Użytkownik
Boniek mnie najbardziej rozsmieszal podczas tych Euro gdy dmowil co ma zrobic jakis zawodnik z pilka; ,,Dośrodkuj, dośrodkuj, na srodek, na srodek, nie tak :/ mieciutko mialo byc&quot; itd. Bardzo sie wczuwal w prowadzenie. Najlepszy tekst Bonka według mnie to kiedy Borek mowi ze 42 lata temu Hiszpania zdobyla MS, a Boniek cos takiego;,, Ja pamietam ten final, a Ciebie nie bylo jeszcze w planach&quot;. TO nie sa dokladne cytaty bo nie pamietam szczegolowo ale ten ostatni byl dobry ;]
On nie mówił do Borka, że go nie było w planach, tylko o piłkarzach, którzy wtedy odbierali nagrody. najpierw trzeba słuchać, a potem dawać głupie komentarze na forum.
 
markus 0

markus

Użytkownik
On nie mówił do Borka, że go nie było w planach, tylko o piłkarzach, którzy wtedy odbierali nagrody. najpierw trzeba słuchać, a potem dawać głupie komentarze na forum.
tobie sie cos pomylilo, dokladnie cos takiego mowil; ,,ty tego nie pamietasz, ciebie nawet wtedy nie bylo w planach&quot;. Najpierw trzeba sluchac a pozniej kogos oskarżać.
 
C 0

cr7

Użytkownik
On nie mówił do Borka, że go nie było w planach, tylko o piłkarzach, którzy wtedy odbierali nagrody. najpierw trzeba słuchać, a potem dawać głupie komentarze na forum.
Markus ma racje :!: Do Borka to mówił.
 
em-27624 0

em-27624

Użytkownik
Według mnie najlepszy jest ten ????
&quot;Podolski kłóci się z piłką. Nie ma z nią dobrych stosunków&quot;
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Nigdy się Wam nie dogodzi ????


Komentarz na Polsacie sto razy lepszy niż w publicznej. Fachowy z dodatkiem humoru.

Studio nie robione na sztywno w Warszawie, nie byo łączenia się z Wisłą i Antonim Piechniczkiem ????
Goście spox, oczywiście Iwan &amp; Hajtoout, Świerczewski tylko rozbawiał.

Boniek extra komentarz ???? Tylko finał trochę słabszy, ale jak pamiętam poprzednie mecze to ogólnie duży plus.
Nie krytykował Leo. To mi się nie podobało w Borku, Kowalczyku i reszcie ekipy. Podusmowanie powinni zostawić na koniec a nie przytać swoją opinie na ten temat każdego dnia.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
dzis ogladalem mecz Dementievej z Petrova na PS, komentowal ten dziadek (nie znam nazwiska). Nie potrafil wymoqwic nazwiska Tanasugarn ([tasanagar....]), którą nazwał &quot;tajlandką&quot; buhahahaahah zal... Ciagle sie myla z pktami...
Parenascie dni temu slysze w frm fm o 20:00 w sportowych wiadomosciach ze Domachowska zagra z Kerber... Hahaa przeciez Polka przegrała z nią już przed południem a ci mowia ze zagra jutro ????
tyle mi sie przypomnialo poki co
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
To było w stylu Shaquille&#39;a O&#39;Neala, który często opierał się na obrońcach, odwracał się i rzucał do kosza. (o Thierrym Henry) - Świerczewski.
To mnie bije na łopatki ????

bardzo dobre porownanie ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
dzis ogladalem mecz Dementievej z Petrova na PS, komentowal ten dziadek (nie znam nazwiska). Nie potrafil wymoqwic nazwiska Tanasugarn ([tasanagar....]), którą nazwał &quot;tajlandką&quot; buhahahaahah zal... Ciagle sie myla z pktami...
Ten dziadek by cię zgasił jednym zdaniem ????
Faktycznie, mój błąd, mówił to o Borku ???? Sorry Markus
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jak coś udało wam się innego wyłapać z tych mistrzostw to proszę napiszcie o tym :p
Potraficie przeczytać chociaż tytuł tematu (o treści nie wspominając)?
rozmywacie temat panowie i panie... po prostu żal.pl
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Potraficie przeczytać chociaż tytuł tematu (o treści nie wspominając)?
rozmywacie temat panowie i panie... po prostu żal.pl
Jacekk co się tak gorączkujesz ? Fakt że trochę tu chłopaki się zagalopowali z dyskusją o komentatorze tenisa jednak w samym przytoczeniu jakiś komentarzy z tenisa nie widzę nic złego nawet jeśli miały być tylko z Euro to myślę że można to rozszerzyć :]
 
midel 189

midel

Użytkownik
a Agnieszkę nazywa już dwudziestolatką
Zbrodnia, w biały dzień ????
Ma prawo, ponieważ już rozpoczęła 20. rok życia.
Tak jak koledzy zauważyli, to nie jest temat o tenisie, więc już tu o Tomaszewskim nie piszę więcej
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mi się podobało jak Iwanow w studiu mówił coś w stylu &quot; jakieś różne owady nam tutaj latają, w tym świerszcze&quot; - a obok w studio siedział Piotr Świerczewski ????

I fajna akcja była także przed jednym z meczów Hiszpani w fazie grupowej jak Kowalczyk wypowiadal sie na temat jakiejś statystyki a Boniek wtedy do niego ile to jest 2+2*2 a Kowalczyk z tekstem 8 ???? Śmiali sie wtedy z niego że nie chodził do szkoly jak były lekcje z arytmetyki ;)
Ogólnie było więcej ciekawych momentów w studio ale nie sposób wszyustkie zapamiętac ;)
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ogólnie studio było z humorem i to mi się podobało, ale same mecze już powinni komentować profesjonalnie a nie teksty Bońka typu: &quot;podaj na lewo&quot; &quot;Nie, nie tak, źle zagrałeś&quot; itd. bo to było żenujące.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
W porównaniu do Szpaka, Gmocha i Szaranowicza to komentatorzy Euro byli świetni. Tylko no te komentarze Bońka, który mówił kto co ma piłkarz z piłką zrobić były beznadziejny, ale na rzeczy to on się zna ????
 
Do góry Bottom