>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Teksty komentatorów z mistrzostw.

C 0

cr7

Użytkownik
W porównaniu do Szpaka, Gmocha i Szaranowicza to komentatorzy Euro byli świetni. Tylko no te komentarze Bońka, który mówił kto co ma piłkarz z piłką zrobić były beznadziejny, ale na rzeczy to on się zna ????
Dokładnie!! W porównaniu do Gmocha, Engela itp to komentatorzy i eksperci byli super. Nie ma co sie czepiac wg mnie ???? Pozdro
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Hehe Boniek był the best! Nawet moja dziewczyna sie uśmiała... jak znowu będzie coś komentował to będziemy oglądać, co by to nie było ????
&#39;ucina&#39; końcówki wyrazów, czasem zaciągnie, mówi niepoprawnie i... bez sensu.
Ja najbardziej się uśmiałem jak krzyczał po gwizdku:
Co za faul! Był faulowany i to z paskudny sposób... powinna być kartka! Panie sadzio fatalny błąd! Był faul i to ewidentny!!! W tym przypadku to ja nie mam najmniejszych juz wątpliwości... No na 100% był faul zaraz będzie dokładnie widać na powtórce... no głowę daję że był faulowany! Fatalny błąd... [porwórka] ... a nie, nie było... piękna, czysta interwencja.
I te 25cm... a nie 27 też było kozackie ???? Z tych mistrzostw to ja zapamiętam webba i komentatorów Polsatu ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Borek jako tako
Kołtoń i B.Iwanow też
Boniek co miał robić ?? Miał szanse i pogadał głupoty :]
Reszta Iwanów i Kowalczyków sie niech nie wypowiada - wcale nie lepsi niż nasi na Euro a super &#39;&#39;znaffcy&#39;&#39;.
Najlepszych komentatorów ma Eurosport [TdF sie zbliża ???? - będzie sie działo]
-- EDIT --
Najlepszy był Nas Super Wielmożny Prezydent-Komentator - BORUBAR i PEREIRO
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No jeśli się ktoś za coś bierze to niech to robi porządnie ????
Mi osobiście Boniek aż tak bardzo nie przeszkadzał. Przynajmniej było sie z czego pośmiać jak mi kupony nie wchodziły ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
śmiejecie się z ZIbiego a on komentował w typowo południowy sposób ;-) Jak dla mnie super. Duet z Borkiem nawet nawet, bo Mati Żelik nie mógł poszaleć. Jak dla mnie super duet ale z komentatorów Polsatu to najbaridzej mi przypasowali ci mniej znani Pełka(?) Włodarczyk (?) .
 
michau 84

michau

Forum VIP
Taaaak Pełka również bardzo dobrze komentuje... zapamiętałem go z hokejowych MŚ... to chyba jest jego &#39;specjalność&#39; choć słyszalny jest w futbolu również ;)
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
A mnie zabił taki tekst Bońka z finału:
&quot;Ja tu widzę, że kibice niemieccy stoją z colą, a powinni stać z piwem&quot; ????
Poza tym fajny tekst z podnieceniem się Aragonesa ;)
Ogólnie studio na plus, widać, że Borek jest jednak ekspertem od piłki nożnej i trzymał trochę &quot;ciemne&quot; towarzystwo w ryzach, a Boniek i spółka dodawali kolorów w studio.
PS. Co do tych 25 i 27 cm - przypomniał mi się były spiker z meczów ligowej drużyny, zawsze podawał odległości w centymetrach ????
Boniek wcale mi nie przeszkadzał, fajnie się wkomponował. To tak samo jak z komentatorami od formuły 1 - ten młody się zna, a ten drugi mu się wcina z dobrymi ciekawostkami. Fakt, że robi to bardziej elokwentnie, niż Boniek, ale Zibi też mi się podobał ????
Jaki natomias poziom komentowania jest zdecydowanie najwyższy? Bezapelacyjnie Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski, coroczni komentatorzy TdF i o ile się nie myle, często biathlonu. Świetnie poinformowani, elokwentni i co najważniejsze, gadka z humorem ;)
Pozdro
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Tak jeśli chodzi o komentatorów ogólnie. Dzisiaj oglądałem Tour de France i ta para komentatorów jest świetna ???? Wcześniej nie oglądałem tego typu rzeczy lecz ktoś pisał że fajni są tam komentatorzy to włączyłem i wyszło że obejrzałem do końca odkąd włączyłem ????
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Tak jeśli chodzi o komentatorów ogólnie. Dzisiaj oglądałem Tour de France i ta para komentatorów jest świetna ???? Wcześniej nie oglądałem tego typu rzeczy lecz ktoś pisał że fajni są tam komentatorzy to włączyłem i wyszło że obejrzałem do końca odkąd włączyłem ????
Dokładnie, ci panowie potrafią z nudnego &quot;pedałowania ???? &quot; zrobić spoko widowisko ;)
 
Do góry Bottom