>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefon do max 400-500zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moja stara, ale dobra nokia n95 powoli klęka, po raz drugi w ciągu 3 miesięcy poszła taśma. Kolejne 90zł na naprawę mija się z celem.
Ogólnie z telefonu jestem mega zadowolony, jest wi fi, nawigacja, dobry aparat i ogólnie funkcjonalny.
Teraz rozglądam się za nowym telefonem, z podobnymi opcjami: wi fi, opcja nawigacji, wystarczający aparat, przyzwoite &quot;audio&quot;. Dodatkowo myślę, aby ten telefon miał dostęp do maila i proste i szybkie przeglądanie stron internetowych. Myślałem o klawiaturze qwerty, ale nie wiem jak to się spisuje w praktyce....
Co doradzicie do kwoty max 500pln? Raczej tylko nokia i HTC wchodzi w grę ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszystko to znajdziesz w e52
tylko do 500zł to raczej nówek nie zobaczysz
jak każda nokia ten model jest niezniszczalny (sprawdzałem xxx razy ;D), nie wiesza się jeśli aktualizujesz soft za pomocą pc suite. Z audio to nie powiem bo rzadko w tym celu używam. I moim zdaniem jest mniejsza i poręczniejsza od n95
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzięki Ted za opinię ;) Rozważę ten model w ostatecznym wyborze. Nie musi to być nowy telefon, ani nie małych gabarytów, bo do dużych jestem przyzwyczajony.
Chciałbym poznać opinię naszych userów na temat poniższych telefonów, których z nich najlepiej się spisuje:
E75 (czy to prawda, że są często wadliwe?)
E71 (podobno telefon roku 2009)
N97 mini (mam ofertę za 500pln, ale z uszkodzonym aparatem cyfrowym)
E52 (to już Ted napisał)
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Zadna Nokia. To aktualnie jedna z najgorszych firm. Chcesz się w tych czasach pchać w Symbiana? Podziwiam ????
Lepiej poszukaj Samsunga i7500 Spica (używka raczej w tej cenie), lub nówkę LG GT540.
Oba na Androidzie, gwarantują 100x więcej niż Nokia z Symbianem.
Sam mam HTC Magica i jest to podobna półka cenowa co Spica, jednak cięzko wyrwać nówkę a HTC jak to HTC trzyma cenę.
 
Do góry Bottom