>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefon do Skrill

Z 0

zbanovany

Użytkownik
Czy dzwoniąc z naszego kraju do Skrill, będę zmuszony do rozmowy po ang, czy są konsultanci mówiący w naszym języku? Jak to jest? Bo na e-maila od nich to można czekać latami, mój język jest średni, a potrzebuje z nimi się skontaktować.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Prosze
Tak dla innych zainteresowanych kontaktem ze skrillem.
Dzwoniłem przed chwilą na ten numer : +44 203 514 5562
Czynny : Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 18:00
Jest to numer stacjonarny i dzięki temu płacimy tylko 0.29/min.
W menu pod numerem 4 mamy wybór polskiego języka. Oczywiście nie ma się co spodziewać rdzennego polaka, ale Pani która odebrała telefon bez problemu znała nasz piękny język polski.
Bez żadnych e-maili, zachęcam do tego kontaktu. W 4 minuty załatwiona sprawa.

Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam!
Macie jakiś inny nr do skrill? Bo na ten nie idzie się dodzwonić bo nie istnieje.
+44 870 383 0232
Czy dzwoniąc z naszego kraju do Skrill, będę zmuszony do rozmowy po ang, czy są konsultanci mówiący w naszym języku? Jak to jest? Bo na e-maila od nich to można czekać latami, mój język jest średni, a potrzebuje z nimi się skontaktować.
Można rozmawiać po Polsku ale żaden Polak tam nie pracuje, wszystko Rosjanie i Ukraincy mówiący dobrze po Polsku.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
+44 870 383 0232

Można rozmawiać po Polsku ale żaden Polak tam nie pracuje, wszystko Rosjanie i Ukraincy mówiący dobrze po Polsku.
Niestety i ten numer nie istnieje. Zna ktoś może aktualny numer bo muszę się z nimi skontaktować a nie odpisują na maile.
 
Do góry Bottom