>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Telekamery

tbm 642

tbm

Forum VIP
Telekamery 2011 Rozstrzygnięcie zakładów 7 lutego 2011r.
Zakłady dostępne u bukmachera Betsafe w sekcji Almost Anything

Kanał informacyjno biznesowy @
TVN 24 jest tutaj zdecydowanym faworytem. Bardzo pewna wygrana przed rokiem, w zasadzie nie mają wielkich rywali. TVP Info i Polsat News raczej nie zagrożą konkurencji, TV Biznes w miarę popularny, ale w starciu z gigantem nie ma szans. Superstacja mało popularny kanał...

Kanał dziecięcy
BBC Cbeebies i Polsat Jim Jam to kanały stosunkowo niszowe i niezbyt często oglądane. Mini mini trafia do stosunkowo wąskiego grona odbiorców - tylko małe dzieci. Carton Netwoork i Disney Channel powinny rywalizować o zwycięstwo. Zwracając uwagę na fakt iż Hannah Montana, Nie ma to jak Statek - tak popularne bajki lecą na Disney Channel ten kanał powinien okazać się najlepszym.

Kanał filmowy
Zwycięzca z ubiegłego roku to kanał HBO i jestem zdania, że zwycięży ponownie. Kino Polska i AXN mają swoich wiernych fanów, ale nie tak liczne grono jak HBO. 13th Street Universal całkiem możliwe, że uszczknie trochę głosów kanałowi AXN. Comedy Central zdobywa popularność, ale przeciwko potentatowi jakim jest HBO raczej nie daję większych szans. Dobry kurs, ponieważ głosy rozłożą się bardziej niż w poprzednich kategoriach, ale HBO oferuje największe hity filmowe, dlatego wybieram ten kanał.

Serial Codzienny
Przed rokiem bardzo pewne zwycięstwo serialu Brzydula, tym razem znów TVN wystawia bardzo mocnego kandydata do zwycięstwa jakim jest Majka. Serial bardzo popularny wśród ludzi w różnych kategoriach wiekowych. Na wspólnej raczej nie będzie wielkim zagrożeniem, Barwy szczęścia i Pierwsza miłość mają sporą rzeszę fanów, ale mimo wszystko to TVN ma tego asa w rękawie w postaci Majki - serialu, który był bodajże najchetniej oglądanym w minionym roku.

Aktorka
Ta kategoria z reguły jest powiązana z najlepszym serialem. Jako, że Majka to hit to i Joanna Osyda ma największe szanse na zdobycie Telekamery. Polsat faworyzuje Magdalenę Schejbal z serialu Szpilki na Giewoncie, ale nie jest to tak często oglądany serial jak Majka.

Aktor
Będę konsekwentny i wybieram Tomasza Ciachorowskiego z serialu Majka. Cezary Żak z jednej strony może być mocnym rywalem, ale jeśli nie wygrał za rolę w serialu Ranczo, tym bardziej teraz może mieć problemy ze zwycięstwem mając solidnego rywala w osobie Tomasza Ciachorowskiego. Piotr Adamczyk to lubiany przez wiele osób aktor, ale mimo wszystko uważam, że głos ludu pójdzie w stronę serialu Majka. Michał Piela i Andrzej Młynarczyk nie mają takiej popularności.

Rozrywka - osobowość
Wydaje się, że w tej kategorii o zwycięstwo będą rywalizowali Robert Górski i Kuba Wojewódzki. Zważając jednak na uwagę, że Wojewódzki ma swój własny program jak i był jurorem w programie Mam Talent uważam, że to on zostanie wybrany jako osobowość roku w kategorii rozrywka.
Kanał informacyjno biznesowy | TVN 24 - 1,10
Kanał dziecięcy | Disney Chanel - 1,20
Kanał filmowy | HBO - 2,20
Serial Codzienny | Majka - 1,40
Aktorka | Joanna Osyda - 1,35
Aktor | Tomasz Ciachorowski - 1,95
Rozrywka - osobowość | Kuba Wojewódzki - 1,50
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No proszę sam bym w życiu nie znalazł tych zakładów ???? . Osobiście nie będę się tak zagłębiał, ale poszukam swoich typów:
SERIAL CODZIENNY | PIERWSZA MIŁOŚĆ - 5,50
To może być nieco mylące, bo sam jedynie to nieraz oglądam, ale już nieco szersze grono moich znajomych, szczególnie dziewczyn, uwielbia ten serial i mówi, że całą rodziną oglądają. To też może być mylące, bo nie wiem, czy faworyt - Majka - jest oglądany przez dorosłych powiedzmy w wieku 30-50, a to raczej to grono będzie głosować + babcie. Babcie by na Plebanię zagłosowały (byłem świadkiem, że babcia znajomej potrafiła rodzinę zabić, bo gadają podczas JEJ SERIALU) ????
Jeśli miałbym szukać niespodzianki - to tutaj.
KANAŁ POPULARNO-NAUKOWY | DISCOVERY - 1,80
How it&#39;s made? i Bear Grylls rządzą. Wszyscy w kółko o tym gadają, na necie Grylls jest często wyśmiewany, ale to świadczy tylko o tym, że jest sławny. Powstała już seria dowcipów z jego udziałem i to wszystko skłania mnie do stawiania tu na Discovery, które jak dla mnie jest najlepsze. Jako, że jednak moje zdanie jest tu mało ważne, bo liczy się zdanie ogółu, to i tak uważam, że najwięcej osób zagłosuje właśnie na ten kanał. Poza tym jest on dostępny na kablówce, a na przykład National Geographic nie.
Fajnie by było znaleźć jakieś statystyki platform, które Polacy posiadają w największej ilości, np.
Cyfrowy Polsat - 20%
Cyfra + - 20%
MultiMedia - 50%
N - 10%
Czy coś takiego ???? To by mogło pomóc ????
Nie postawię raczej tego, ale fajnie się pobawić w coś pozasportowego :]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niespodzianki... to może szukałbym w programie rozrywkowym/teleturnieju.
Kursy na Mam talent drastycznie spadły i wynoszą obecnie 1,10. Bardzo popularny jednak jest teleturniej Jaka to Melodia emitowany przez TVP1. Kurs 9,00... wygląda kusząco.
Najbardziej wyrównana walka powinna być o Kanał Sportowy, Prezentera Informacji, Kanał Popularno naukowy oraz Muzyczną telekamerę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
TBM na początku na Mam Talent był kurs 4,00! Jeśli ktoś skorzystał to ma teraz sporo radochy. Chyba Betsafe się wtedy trochę pośpieszył. Podobnie było zresztą z Tvn24, tu kurs był nieco mniejszy, ale również dośc wysoki. Po obecnych kursach zarówno na MT jak i T24 nie opłaca sie grać, ale nie przewiduję tutaj niespodzianki. Będe bardzo zaskoczony jeśli tu Telekamerę zgarnie ktoś inny.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja byłem przygotowany do zagrania mocnego, ale bylem zmuszony poczekać jeden dzień żeby dokonać wpłaty na Betsafe i... kursy mi pospadały m.in na TVN 24 i Disney Channel.
A ja mimo wszystko mam lekkie obawy co do Mam Talent i w mojej ocenie mogą rywalizować z Jaka to Melodia. Dużo ludzi to ogląda przed rokiem Jaka to Melodia wygrała kategorię Teleturniej z podobną liczbą głosow jak Mam Talent program rozrywkowy. Teraz walczą razem... no ciekawe ;) Mam Talent to faworyt, ale moim zdaniem nie tak zdecydowany.
Nadsyłanie kuponow i głosowanie na telekamery zakonczone.. w tym roku wyjątkowo do 7 lutego poczekamy na wyniki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Komentator Sportowy: Maciej Kurzajewski 2,25
Dla mnie to jest kpina, przecież on nic nie komentuję a jest faworytem wśród komentatorów...
Kanał popularno naukowy i kulturalny: National Geographic 3,25
Zbyt duży kurs jest na NG, w tamtym roku wygrali i moim zdaniem w tym też wygrają.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
TBM daj spokoj Jaka to melodia ze swoja spontaniczna publicznoscia :razz: nie maja szans ...
Ja puscilem tasme na wszystkie kategorie jak wejdzie to jade na Seszele :]
Tak mi sie wydaje ze glosowanie bylo do konca roku wiec wyniki powinny byc juz gdzies znane...
Co do Kurzajewskiego to komentatorem bym go nie nazwal tylko prezenterem ale to juz osobna sprawa...
Ciekawy kurs na Canal Plus Sport(3.20) ale trzeba brac pod uwage ilosc abonentow
no i jeszcze 3.00 na Comedy Central ale tu jednak HBO chyba wygra...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Komentator Sportowy: Maciej Kurzajewski 2,25
Dla mnie to jest kpina, przecież on nic nie komentuję a jest faworytem wśród komentatorów...

Kanał popularno naukowy i kulturalny: National Geographic 3,25
Zbyt duży kurs jest na NG, w tamtym roku wygrali i moim zdaniem w tym też wygrają.
Zgadza się, kpina, ale tak niestety jest. Dodam, że przed rokiem to właśnie Pan Wkurzajewski wygrał :| Osobiście kibicuję Babiarzowi, choć on też mało komentuje.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Tak mi sie wydaje ze glosowanie bylo do konca roku wiec wyniki powinny byc juz gdzies znane...
Z tego co wiem to głosowanie było do wczoraj, bo jak oglądałem Ekspres Reporterów to jeszcze namawiali do głosowania i mówili, że zostało kilka godzin. Takie moje spostrzeżenie.
 
T 0

tele

Użytkownik
Pytanie
A czy któs wie czy rok temu faworyci bukmeherów sie sprawdzily?
I jakie kursy byly rok temu?
Mozna by było skonfrontowac telekamery przyznane z ofertą bukmacherów, moze ktoś z was ma takie informacje?
A ja stawiam na ???? chodzi tylko o wynik a nie o sympatie czy zaslugi)
1 Kurzajewski
2 Werner
3 Kuba W
4 Mam talent
5 Farna
6 HBO
7 Disney Chanel
8 Discovery
9 TVN 24
10 Osyda
11 Ciacharowski
12 Majka
13 Ojciec Mateusz
14 Canal + Sport

Liczy sie nie jakość tylko popularność niestety...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed rokiem z tego co wiem żaden bukmacher nie miał takich zdarzeń w swojej ofercie.
Jeśli chodzi o popularność to nie mam pewności czy Canal+Sport jest najbardziej popularny... Właściwie to ma mniejszą liczbę odbiorców niż Polsat Sport czy Eurosport ;) Aczkolwiek chciałbym aby C+ byli zwycięzcami.
Ojciec Mateusz lub Czas Honoru tutaj szanse daję po równo.
Ale ogólnie w 10 z 14 kategorii zgadzam się.
 
T 0

tele

Użytkownik
Tez sie wlasnie nad tym zastanwiam.
Ale jedank ojciec M czy czas honoru pozosatwie nie obstawione.
Oraz kanał sportowy, bo nawet TVP sport moze otrzymac, gdyz niedawno dostali za bardzo przeprowadzone igrzyska zimowe.
TBM a z czym sie jeszcze zgadasz.? Co bys obstawil tak samo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie ma w tobecie i Betsafe, więc pewnie żaden.
Ofertę miało Betsafe, ale tylko do 15 stycznia, czyli do końca zakończenia głosowania.
Jemjogurt... z pewnością ciekawa informacja. Ciekawe która stacja, lub kto chciał tak znacząco wpłynąć na wyniki głosowania ????
TBM a z czym sie jeszcze zgadasz.? Co bys obstawil tak samo
W pierwszym poście masz moje przewidywania co do Telekamer ;)
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Nie wiem czy ktos oglada ale te kamery to jakis szwindel wszystkie nagrody zgarnia TVP jakas jawna kpina ...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiem czy ktos oglada ale te kamery to jakis szwindel wszystkie nagrody zgarnia TVP jakas jawna kpina ...
No bo w Polsce telewizja publiczna to ogólnie jakaś kpina... Ale są ludzie którzy płacą haracz (czyt. abonament), więc jak im się to podoba to niech płacą i ogladają takie żenujące &#39;&#39;przedstawienia&#39;&#39;.
 
Do góry Bottom