>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat pracy licencjackiej

E 0

elena22

Użytkownik
Witam, zastanawiam się bardzo intensywnie nad tematem pracy licencjackiej ???? Chciałabym bardzo połączyć mój kierunek, czyli pedagogikę a sport, bo sportem się interesuję bardzo i chciałabym żeby przyjemniej się pisało ????
Mam już jeden pomysł, żeby np napisać coś o turniejach typu Orlik, ale nie wiem czy uda mi się zgromadzić wystarczającą ilość materiałów.
Jakiś pomysł może ktoś ma? Bardzo proszę o odpowiedź ????
 
A 13

atak.

Użytkownik
Moze cos w kierunku sport zamiast używek? Nastawienie do rywalizacji fair play ,pomyśl coś o nastawieniu psychicznym. Nie wiem czy pomogłem.
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Myślę ze to będzie odpowiedni temat:
Panowie i Panie poszukuję przykładowego planu pracy magisterskiej na temat:
Zarządzanie małym przedsiębiorstwem na przykładzie XYZ.
Przeszukałem całe google i nic nie widzę, a byc może jest tutaj ktoś kto pisał na podobny temat.
 
M 0

malinowa_lina

Użytkownik
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że lepiej nie brać tematu, który się bardzo lubi, bo podczas pisania pracy można mieć go serdecznie dość. Najlepiej wziąć cos co się lubi, ale nie do przesady ????
A może coś na temat szlaków tematycznych w różnych częściach Polski? - to tak na przyszłość, może na jakąś kolejną pracę ????
 
K 0

kozioowski

Użytkownik
Ja bym na pierwszym miejscu wybrał się do promotora. Co z tego jak sobie wybierzesz świetny temat jak promotor Ci go może nie zaakceptować, bo nijak ma się np. do kierunku, czy specjalizacji promotora. Natomiast jeśli masz lajtowego promotora to on powinien Ci coś doradzić.
 
Do góry Bottom