>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

###Temat###

v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Swego czasu prowadziłem 2 próby w tym temacie. Poprosiłem moda o połączenie tematów stąd wklejam tutaj swoje typy. Temat nowy, a na ile będzie trwał to zobaczymy na ile mi styknie kasy &lt;lol&gt;.
###############################
Zdarzenie: Polska - Bułgaria
Typ: 1 set. Polska✅
Kurs: @1.55
Stawka: 8/10

Do meczu niewiele czasu, a więc krótko i na temat. Myślę, że nasi mocno otworzą mecz. Będą niesieni dopingiem i liczę na lekki paraliż Bułgarów bo jak sam trener gości przyznaje mają młodych chłopaków w zespole i wielu z nich po raz pierwszy spotka się z taką publicznością. W tej edycji LŚ 4 razy grali na wyjazdach i 3 razy przegrali w 1 partii. Co prawda 2 z nich grane z Rosją ale dokładnie w tych dwóch pierwszych setach dostawali największe lanie. W tym przypadku każdy kurs większy jak @1.5 widzę jako lekkie value.
------------------------------------------------
Zdarzenie: Goller/Ludwig - Maria Clara/Carol
Typ: Goller/Ludwig⛔
Kurs: @1.70
Stawka: 6/10

Mecz o godz. 16:00. Wg mnie Niemiecka para Goller/Ludwig po tym co pokazała w ub. tygodniu w wietrznej i chłodnej Norwegii powinna być wyżej oceniana przez bukmacherów. Przegrały co prawda 1 mecz grupowy ale oddały go gospodyniom turnieju po zaciętej walce w TB. Mecz dla nich był o pietruszkę także nie biorę tego wyniku za bardzo pod uwagę. Pozostałe 2 mecze wygrały po 2:0. Co do rywalek to udało im się wygrać 1 mecz z włoską parą Gioria/Momoli. Potem dwukrotnie dostały lanie po 0:2.

Lol całe szczęście zagrałem to zdarzenie przed napisaniem posta ???? . W tym krótkim czasie kurs spadł do @1.55. W każdym razie uważam że od 1.50 w górę ten typ dalej jest opłacalny.
------------------------------------
Zdarzenie: Argentyna - Bułgaria
Typ: Argentyna ✅
Kurs: 2.59
Stawka: 5/10

Widzę tutaj lekkie value po stronie Argentyńczyków. Świetnie czują się poza domem o czym świadczą statystyki (6 z 7 meczów wygrali). Ponadto skoro scout reprezentacji Polski uważa ich za faworytów naszej grupy to to coś musi oznaczać. Bułgarzy pod presją bo muszą wygrać. Wiadomo jaki mają charakter. Mimo tych wszystkich wielkich indywidualności to nie należą do zespołów, które świetnie radzą sobie z presją. Nigdy na wyjazdach nie czuli się najlepiej. Po takim kursie grzech nie spróbować ???? .

Edit
Całe szczęście weszło bo zagrałem zamiast za 500 to 2 x za 500 lol. Nie wiem musiałem chyba postawić przed pisaniem tego posta i po pisaniu. W każdym razie happy end.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Polska - Włochy
Typ: Włochy -1.5✅
Kurs: 2.24
Stawka: 7/10

Nie widzę jakoś naszych po 2 kolejce z kompletem zwycięstw. Włoski styl gry nigdy nam nie odpowiadał. W przeciwieństwie do Bułgarów jest to ekipa, która potrafi grać z nożem na gardle. Wiem, że wczoraj przeciwko Argentynie zagrali padakę ale wydaje mi się, że kluczowym elementem dziś będą błędy własne, a nasi do cierpliwych nie należą. Akurat to, że nie zagra Bartman mnie nie rusza bo nasza kadra jest na tyle wyrównana, że jakoś go zastąpią. Bardziej ciekawi mnie w jakiej formie dziś będzie Kurek. Wczoraj naprawdę dostał mocno w kość. Włosi dziś zmotywowani na 120 procent. Wczoraj po pewnej wygranej w 1 secie jakby zasnęli i przespali kolejne 3 sety. Argentyna gra bardzo mądrą siatkówkę. Widać Włosi wczoraj trafili na większych cwaniaków od siebie samych ???? . Polsce niestety tego wyrafinowania boiskowego brakuje i brakowało od zawsze. Stąd przegrywamy w starciu z najlepszymi w najważniejszych momentach sezonu. Dziś wg mnie włoska ekipa bierze 3 pkt.
---------------------------------
Zdarzenie: Bogomolov - Isner
Typ: TB w meczu✅
Kurs: @1.72
Stawka: 4/10

Dwóch Amerykanów w tym &quot;piknikowym&quot; turnieju. Isner przy swoim serwisie nie do przełamania. Natomiast Bogomolov zdecydowanie przewyższa swojego rodaka sprytem. Dość często biega do siatki, a wiadomo jaką techniką dysponuje John. Wczoraj widziałem jak próbował mijać Clementa to albo w siatkę albo w aut. Ogólnie kupa śmiechu ???? . Panowie spotkali się w swojej karierze 2 razy na nawierzchni hard i na 5 rozegranych setów w 3 grany był TB.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Po dwóch dniach: ✅16,9 czyli ----&gt; ✅1690 zł

Nie ukrywam, że w rzeczywistości troszeczkę inaczej to wyszło bo raz, że tak jak pisałem pomyliłem się i Argentynę pograłem dwukrotnie, a dwa, że zagrałem jeszcze 2 inne bety (mistrzostwa Europy do lat 20 kobiet w koszykówce oraz siatkówka plażowa) z czego jeden wszedł, a drugi pudło. W każdym razie w rzeczywistości udało mi się ugrać dziś (liczyć z tym wczorajszym typem na 1. set Polska) coś koło 2000 zł. Mówie tutaj o czystej bukmacherce. Piszę to nie bez kozery bo od 1.5 roku nie gram w typowe zakłady tylko bawię się w handel kursami na giełdzie Betfair gdzie wg mnie można lepiej zarobić i jest to bardziej bezpieczne. Przed Wimbledonem zdarzyło się, że miałem nadmiar środków i wpłaciłem dokładnie 1000 zł do bukmachera. Wynikło to z pewnej inspiracji zaczerpniętej od jednego użytkownika z tego forum ???? . Fartem udało się przez Wimbledon to pomnożyć i dojść do kapitału 6600 zł. 1000 z tego wypłaciłem, a całość środków rozdysponowałem między kilku bukmacherów. Zobaczymy na ile mi starczy środków. Pozdrawiam miłej nocki.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Polska - Argentyna⛔
Typ: Argentyna
Kurs: @2.00
Stawka: 7/10

Argentyna pokazuje dalej, że świetnie czuje się w meczach poza ojczyzną. Po wczorajszej pewnej wygranej wyśrubowali w tym roku ten wynik na 7-1. Conte bez wątpienia lider. Jeśli zagrają tak jak wczoraj i tak jak przedwczoraj to będziemy mieli replay z meczu Polska - Włochy. Tak się zastanawiałem nad ew. kalkulacjami ze strony Argentyńczyków ale chyba bez względu na to co się dziś stanie wyjdą z tego 1 miejsca. W wywiadach też nie widać żadnych przesłanek aby mieli odpuszczać. Drużyna jest młoda i chce wygrywać. Praktycznie we wszystkich statystykach liderują. Najlepiej punktujący i jednocześnie najbardziej skuteczny zawodnik tych finałów to wspomniany Conte. Sole lideruje w klasyfikacji najlepiej blokujących. Pereyra świetnie zagrywa, a Gonzalez broni. Naprawdę ciężko się tam do kogoś przyczepić po tych 2 meczach. O naszych nie piszę bo pewnie większość z was ich widziała w akcji. Jednego jestem pewien. Na pewno dziś nie popełnią tylu błędów w zagrywce bo ten wynik ciężko by było powtórzyć ???? . Pozdrawiam.
-----------------------------------------
Zdarzenie: Rosja U20 - Rumunia U20
Typ: Rosja U20 -23.5✅
Kurs: 1.85
Stawka: 6/10

Wiadomo nie od dziś jaka jest przepaść między tymi krajami jeśli idzie o basket. Osobiście widzę dziś pogrom. Skoro Rosjanki wczoraj po fatalnym początku meczu z Litwinkami potrafiły wygrać pewnie różnicą 12 pkt to nie widzę dziś innego wyjścia jak wygrana rzędu 30+ pkt. Trener Rosjanek przyznał, że fatalny początek wynikał prawdopodobnie z faktu iz był to pierwszy ich mecz na tym turnieju. Z ławki weszła Medvedeva i rzuciła 22 pkt. Ogólnie mają dość wyrównany i wysoki skład. Rumunki natomiast przegrały 17 pkt z Turczynkami jednak Turczynki przespały większą część meczu i zaczęły odjeżdżać rywalkom dopiero od połowy 3 kwarty. Ekipa Rumunii to może 2-3 w miarę pewne zawodniczki. O reszcie nie warto wspominać. Rosjanki by pewnie przywiozły tutaj jeszcze mocniejszą ekipę gdyby nie fakt, że za 2 tygodnie startują MŚ do lat 19 kobiet w Chile. Mimo to różnica klas kolosalna.
--------------------------------------------
Zdarzenie: USA - Hiszpania [Davis Cup]
Typ: USA
Kurs: 1.45 [Unibet]
Stawka: 10/10

Śmiało gram za full stake po takim kursie. USA w składzie Roddick, Fish i bracia Bryan. Hiszpanie Ferrer, Lopez i duet Lopez/Verdasco. Patrząc na statystyki Amerykanów w grze na hali widać, że im tego typu granie odpowiada. Ponadto ich opiekun Jim Courier na konferencji powiedział, że cieszy się niezmiernie z faktu iż wszyscy jego zawodnicy są w pełni zdrowi. Fish pokazał na Wimbledonie, że jakąś formą dysponuje. Roddick wiadomo pewniak drużyny. O braciach Bryan pisać też niewiele trzeba. Ferrer natomiast wspomina, że Hiszpanii przyjdzie zagrać najcięższy mecz w PD od lat. Nie ma Nadala. Debel praktycznie skazany na porażkę bo Verdasco strasznie zaniżył loty, a jak Lopez i Ferrer lubią tego typu nawierzchnię widać po statystykach. Typ naprawdę godny polecenia choć po kursie mniejszym jak @1.40 bym nie zagrał ???? .
!!!POSTY WYŻEJ PRZENIESIONE Z MOJEGO STAREGO TEMATU!!!
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Serbia U20 - Polska U20
Typ: Serbia -10,5⛔
Kurs: 1.83
Stawka: 6/10
Nasze wczoraj zmiotły z powierzchni Niemki róznicą ~40 pkt natomiast gospodynie turnieju Serbki pokonały różnicą ~30 pkt Ukrainki. Dziś te same Ukrainki zmiotły Niemki 81-53. Prosty rachunek. Skoro Serbki były w stanie pokonać Ukrainki taką różnicą to myślę, że handi -10,5 jest w ich zasięgu. Ze statystyk wynika, że grają świetnie na tablicach. Warto dodać, że Ukraina to naprawdę mocna ekipa gdzie 2 zawodniczki były nawet z seniorkami na ME. Jak zajrzeć do kronik koszykarskich to młode Serbki zdecydowanie częściej stawały na podium w turniejach z cyklu U18 i U20.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Wobec tego co się dzieje nie mogłem nie spróbować ???? . Stawka nie powiem w jakiej walucie w każdym razie nie będę tego liczył do statystyk tematu ???? . Grajcie póki można... .

 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Dziś minus 790 zł. W rzeczywistości troszkę inaczej ???? . Post wyżej wszedł ale naprawdę nerwy większe niż się spodziewałem. Jednak tego nie liczę tego do tematu. Serbki niestety troszkę zawiodły. Jutro wyjeżdżam nad nasze polskie piękne morze na 2 tygodnie. Zabieram oczywiście laptopa także pewnie przez ten czas coś tam skrobnę ???? . Pozdrawiam i jedno co mogę powiedzieć to, że dziś można było sporo zarobić na Lidze Światowej. Chodzi mi głównie o dwa mecze. Naszych chłopców i Rosja - Brazylia. Kto oglądał na żywo widział jaki zapał do gry mieli Brazylijczycy i jaki skład desygnował do gry Rezende. Ta sama sytuacja odnosi się do meczu Argentyna - Polska. Od 3 seta głębokie rezerwy w drużynie gości. Tylko nieudolności naszych chłopców można zawdzięczać fakt, że 4 seta przegrali z tak głębokimi rezerwami. Jutro nie widzę szans z Rosjanami choćby na 1 seta. Raz, że lider zespołu totalnie przemęczony, a dwa że forma Rosjan o kilka leveli lepsza.
Bilans tematu: ✅ 790
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Walia Woman - Fiji Woman [Netball]
Typ: Walia +8.5✅
Kurs: @1.85
Stawka: 4/10
Krótko bo mecz zaraz. Netball jeśli ktoś z was nie wie to odmiana żeńskiej koszykówki. Ciekawie się to ogląda, nie ma tylu fauli co w prawdziwym baskecie ???? . W tej dyscyplinie dominują 3 kraje: Nowa Zelandia, Australia i Anglia. Reszta daleko z tyłu. Walijki większość swoich meczy do tj pory przegrały ale widzę progres w ich grze. Nie wiem czy wynika to z faktu, że grają już któryś mecz w turnieju i się bardziej zgrały(?). W każdym razie obie ekipy spotkały się 3 dni temu na zakończenie rozgrywek grupowych i wtedy wygrało Fiji 48-38. Warto jednak nadmienić, że Fiji wygrało wysoko 2 kwartę i tylko ten fakt spowodował, że udało im się wygrać różnicą aż 10 pkt. Walijki wczoraj wygrały z Samoa, a przedwczoraj z Botswana także na pewno humory mają lepsze ???? .
Edit
&lt;lol&gt; nie tylko pokryły handi ale wygrały na luzie 62-47 ???? . Jestem totalnie zakoczony bo spodziewałem się wyrównanego meczu ale nie pogromu ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rosja - Polska [siatka]
Typ: Rosja -1.5 ---&gt; @1.44 ---&gt; 10/10✅
Typ: Rosja DW 3:0 ---&gt; @2.45 ---&gt; 4/10⛔
Rosjanie zmiotą nas z powierzchni. Raz, że nasi wczoraj 5 setówka i będą wyeksploatowani, a dwa że Rosjanie są po prostu ekipą w każdym elemencie lepszą. Trener Argentyńczyków wpuścił od 3 seta rezerwy, a nasi mimo tego nie potrafili pewnie wygrać tylko męczyli się niemiłosiernie. Niewiele zabrakło, a wogóle by przegrali ???? . Gdybyśmy mieli porównać czysto siatkarskie elementy takie jak blok, zagrywka, przyjęcie, zagrywka czy ilość własnych błędów to w każdym z tych elementów zdecydowanie lepiej prezentują się Rosjanie.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Prudel/Fijalek (POL) - Kubala/Benes (CZE)
Typ: Prudel/Fijalek ✅
Kurs: 1.65
Stawka: 2/10 [limit u bukmachera]
Kiedy po Mistrzostwach Świata słuchałem wywiadu z tą parą w radiu TOK Fm troszeczkę się dziwiłem, że uważają się już za czołową parę na świecie i klasyfikują sami siebie zaraz za 3-4 Topowymi parami. Widać się myliłem, a chłopaki mieli rację bo od MŚ grają coraz lepiej. W Stavanger finał, a tutaj w Szwajcarii nie przegrali jeszcze spotkania. Swoje sety wygrywają dość wysoko. IMO po takim kursie warto. Czas za rewanż za ubiegły tydzień gdzie przegrali 1:2 w setach ???? .
Pozdro i ja spadam nad to nasze piękne morze ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rosja U20 - Turcja U20
Typ: Rosja -10,5⛔
Kurs: 1.83
Stawka: 6/10
Mecz za 15 minut. Będę dalej podążał tym kierunkiem. Rosjanki broniące trofeum wczoraj zagrały kapitalnie i widać, że forma jest. Ich dzisiejsze rywalki wczoraj w przegranym meczu z Litwinkami miały poważny problem z walką na tablicach. A skoro Litwinki tak bardzo zdominowały grę na tablicach to tym bardziej trzeba wierzyć, że zrobią to Rosjanki. Ponadto Turczynki 2 dni z rzędu grały praktycznie tylko 6stką zawodniczek podczas gdy trener Rosjanek ostrożnie sza****e siłami swoich podopiecznych i desygnuje do gry wszystkie dziewczyny. Obie drużyny już awansowały do dalszej części rozgrywek bo wychodzą 3 najlepsze zespoły. Jestem przekonany, że Rosjanki chcą wejść do nowej grupy z kompletem wygranych.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Polska - Argentyna
Typ: Argentyna i Argentyna -1,5⛔ i ⛔
Kurs: 1.60 i 2.30
Stawka: 10/10 i 5/10
Ulala ale wczoraj popiłem. Masakracja jakaś. Na szczęście dzień rozpoczął się dobrze bo na mega kacu postawiłem, że Polacy przegrają w plażówce 2:0 i weszło ???? . No ale zajmijmy się grą na hali. Wczoraj Argentyna przegrała 0-3 z Brazylią ale po mega walce. Dwa dni temu pokonaliśmy ich 3:2 ale Argentyna grała drugim garniturem. Śmiem twierdzić, że dziś kiedy zagra Pereyra w wyjściowym składzie ilość opcji w ataku jeszcze się zwiększy, a rozgrywający Argentyny, który IMO jest numerem 1 jeśli idzie o tę pozycję będzie miał co najmniej 4 pewne opcje w ataku. U nas pozostaje tylko Kurek i Gruszka... .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Brazylia - Rosja
Typ: Brazylia⛔
Kurs: 1.85
Stawka: 8/10
Brazylia jest drużyną stworzoną do wygrywania. Co prawda w rozgrywkach grupowych ulegli Rosjanom 0-3 ale kto oglądał ten mecz to widział, że po pierwsze grali rezerwami, a po drugie zaangażowanie tych rezerw też budziło wiele wątpliwości. Potrafią grać z Rosjanami. Bilans 18 zwycięstw 4 porażki mówi sam za siebie. Wczoraj Rosjanie mimo wygranej z nami momentami nie zachwycali. Śmiem twierdzić, że Brazylia zagra dziś kosmicznie natomiast Rosjanie mimo, że w całej edycji LŚ grali super to na koniec zagrają tak jak wczoraj momentami z nami.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Evgeny Donskoy - Louk Sorensen
Gail Brodsky - Paula Ormaechea
Typ: Donskoy i Ormaechea✅
AKO: 2.16
Stawka: 6/10
Wieczorem zrobię podliczenie tematu choć wesołe nie będzie. Przyznam, że zszokowany jestem finalnymi rozstrzygnięciami tej edycji LŚ. Mimo, że meczy nie oglądałem bo bawiłem się o tej porze najpierw w barze, a potem w dyskotece to chyba gdyby jutro miały się odbyć te same mecze to ponownie bym po takich kursach zagrał ARG i BRA.
Co do dubelka podanego wyżej to są to kwale do turniejów z cyklu ATP i WTA. I Ormaechea i Donskoy to wciąż ludzie młodzi, którzy marzą o dołączeniu do tej ekipy, która gra w turniejach cyklu ATP i WTA, a nie tłucze się po &quot;czelach&quot;. Donskoy od ponad miesiąca gra już na nawierzchni clay w Niemczech i trzeba przyznać, że zaliczył kilka udanych występów przeciwko bardziej uznanym markom jak choćby nawet Gil, Ilhan, Darcis. W Braunschwejg doszedł nawet do finału gdzie uległ nieznacznie Rosol&#39;owi, który to z kolei świetnie prezentował się w tegorocznym RG. Jego dzisiejszy rywal Sorensen bez jakichś spektakularnych wyników w ostatnim czasie. Ogólnie mimo 26 lat Irlandczyk nie wyróżnia się aby, któraś nawierzchnia bardziej mu sprzyjała. Wszędzie gra średnio i bez rewelacji. Pokonal niby Hernycha w 2 rundzie ale Jan chyba ma jakieś dno formy gdyż ostatnio dostał nawet w plecy od prawie 30-letniego Brazylijczyka, którego bilans na tej nawierzchni brzmi 32-53 ???? .
Co do 2 pozycji to Argentynka jest taką wschodzącą gwiazdą jeśli idzie o grę na clay. Obie mimo młodego wieku spotkały się już raz w swojej karierze i to rok temu. Wtedy na turnieju w Kolumbii Argentynka wygrała bardzo pewnie 6-2 6-1. Dziś liczę na replay ????
Pozdro. Spadam nad basen powygrzewać kości ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Dinamo Zagreb - Neftchi✅
Juan Monaco - Carlos Berlocq✅
Potito Starace - J. D. de Veigy✅
AKO: 1.95
Stawka: 8/10
Krótko bo brak czasu.
Dinamo w pierwszym meczu u siebie po prostu musi wygrać. Musi i najlepiej jak najwięcej. Mimo, że różnica klas między obydwoma zespołami jest spora to Azerowie u siebie bywają groźni dla każdego. Także najlepiej awans zapewnić sobie już dziś. W sparingach przed sezonem Dinamo pokazało się z bardzo dobrej strony, natomiast jeśli idzie o Neftchi to udało mi się znaleźć 1 mecz przedsezonowy z Victorią Plzen gdzie ulegli 0:1.
Monaco jeśli w ciągu ostatnich 2 miesięcy z kimś przegrywał to był to ktoś z czołówki ATP. W ubiegłym tygodniu świetna forma na mączce w Pucharze Davisa. Liczę na jej podtrzymanie. H2h 3:0 gdzie w setach 7:0. W 2009 dotarł tutaj do finału ulegając w nim tylko gospodarzowi &quot;Sodzie&quot;.
Starace to stary wyjadacz jeśli idzie o tę nawierzchnię. W Bastad grał już wielokrotnie i nie jest mu to obcy turniej. W sumie i jeden i drugi zaliczyli ostatnimi czasy kilka wygranych i kilka porażek na tej nawierzchni ale niech najlepszym argumentem będą nazwiska z kim obaj Panowie przegrywali:
J. D. de Veigy: J. Marti, A. Veic, B. Dabul, J. Statham
Potito Starace: A. Falla, A. Murray, M. Cilic, P. Petzschner
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rosja U20 Woman - Hiszpania U20 Woman
Typ: Hiszpanki U20 -8.5✅
Kurs: 1.85
Stawka: 8/10
Finał imprezy. Jak już pisałem Rosjanki nie są tutaj w najsilniejszym zestawieniu bo część składu pojechała na Mistrzostwa Świata. Hiszpanki natomiast bardzo mocne i jak dotąd miażdżyły wszystkie swoje rywalki. Jedynie z Ukrainkami wygrały różnicą 10 pkt ale w tym meczu sporo pograły rezerwy. Wczoraj kiedy Hiszpanki grały półfinał było widać na ile je stać kiedy grają o stawkę. Zmiażdżyły gospodynie turnieju Serbki 75:38. Rosjanki doznały 1 porażki w grupie. Ich pogromczyniami okazały się Polki. Kilka meczy na styku, ogólnie bez jakichś fajerwerków. Do tej pory gdy wychodziły na przeciw rywalek zdecydowanie dominowały warunkami fizycznymi. Dziś się to zmieni bo w ekipie Hiszpanek na 12 zawodniczek tylko 1 ma mniej jak 180 cm wzrostu. IMO nie będzie odpuszczania i grania rezerwami. Dla mnie pewna wygrana Hiszpanek.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Bellaguarda/Heuscher - Alison/Emanuel
Typ: Alison/Emanuel -1.5⛔
Kurs: 1.60
Stawka: 6/10
Krótko bo mecz za 20 minut. Para brazylijska jeśli już dochodzi do finału to go wygrywa pewnie. Oglądając szczególnie Alisona mam wrażenie, że na finały spina się podwójnie. Oczywiście jest to show man i na pewno rywali często deprymuje swoim entuzjastycznym zachowaniem po udanych akcjach w bloku. Rywale i tak osiągnęli tutaj więcej niż max. Wróżę im podobną historię jak naszej parze w finałowym meczu w Stavanger. Finały rządzą się swoimi prawami i aby je wygrywać trzeba być po prostu do tego stworzonym tak jak Alison. Pzdr.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Czechy U20 - Finlandia U20
Typ: Czechy U20 -8.5✅
Kurs: 1.85
Stawka: 9/10
Dość małe handi wg mnie. Finowie tak jak cała liga fińska w kosza opierają swoją grę na sporej ilości rzutów za 3 pkt. Patrząc na statystyki Czesi swoim rywalom nie dają za wiele pograć w tym elemencie zatem muszą w miarę dobrze bronić na obwodzie. Ponadto kolejna dziwna rzecz odnośnie zbiórek. Finowie nie mają niskich zawodników w swoich szeregach, a mimo to odstają zdecydowanie w tym elemencie na tle dotychczasowych rywali. Nie wiem z czego to wynika ale można się tylko domyślać, że tak jak już pisałem styl ich gry to szybkie przejście do ataku i rzut za 3 pkt. Brak tutaj dobrego ustawiania się, zastawiania pod koszem jak i walki 1 na 1. Co prawda wygrali 1 mecz i to dość wysoko ale właśnie tam trójeczki im wchodziły. W kolejnych dwóch meczach przeciwko GBR i POR już przegrali bo widać trenerzy tych ekip odrobili lekcje i wiedzieli, że kluczem będzie zatrzymanie obwodu. IMO wygrana Czechów 10-20 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Hiszpania U21 - Iran U21
Typ: Hiszpania -17.5✅
Kurs: 1.85
Stawka: 10/10
Wg mnie gigantyczne value. Wczoraj Irańczycy przegrali ze Szwedami 47-30 natomiast Hiszpanie pokonali pewnie Węgrów 33-19. Skoro mocniejszych Węgrów pokonali różnicą 14 bramek to dlaczego dziś nie mają wygrać wyżej ze sporo słabszym rywalem. Hiszpanie są jednym z kandydatów do wygrania tej imprezy. Rywale natomiast to ekipa składająca się w większości z żołnierzy. Ich trener po meczu ze Szwecją przyznał, że mieli problemy z odpowiednim przygotowaniem się do turnieju w związku z tym właśnie faktem. Nie trzeba pisać jak w grach zespołowych mocni są Hiszpanie. Praktycznie we wszystkich dyscyplinach w młodszych kategoriach wiekowych dominują. Warto dodać, że ekipa Hiszpanii jest bardzo wyrównana i nawet jeśli dziś pograją rezerwy to nie powinno to mieć wpływu na wynik.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Korea U21 - Egipt U21
Typ: Over 60.5⛔
Kurs: 1.85
Stawka: 6/10
Oba zespoły zagrały dość zespołowo w 1 kolejce spotkań. Koreańczycy rzucili Brazylii 32 gole, a Egipcjanie Rosjanom 30. Zdobycze bramkowe rozłożyły się w miarę równomiernie na oba zespoły stąd widać, że siła ofensywna jest. Koreańczycy mimo, że grali z dość silnie fizycznym rywalem potrafili im rzucić 32 bramki. Nie od dziś wiadomo, że styl gry tej reprezentacji (bez względu na płeć czy kategorię wiekową) jest oparty na szybkim ataku. Wydaje się, że oba zespoły prezentują raz, że ofensywny styl gry, a dwa, że oba zespoły grały wczoraj dość wyczerpujące zawody i dziś myślę, że nie będzie aż tak dobrze w obronie jakby sobie tego życzyli ich trenerzy.
Edit:
Jednak linia 60 bramek na mecz jest zdecydowanie za wysoka do grania. Wiele razy się o tym boleśnie przekonałem ale mimo to dalej brnę w to błoto ???? .
 
Do góry Bottom